Evde Erkek Sevgiliye Sürpriz Fikirleri

erkeğe evde yapılabilecek sürprizler

Bu makalemizde nelerle karşılaşabileceksiniz? erkek arkadaşa ya da eşiniz için ufak dokunuşlar ile evde hazırlayabileceğiniz şahane sürpriz fikirlerimiz var. Unutulmaması gereken özel günler için kullanabileceğiniz sürprizler ile ev ortamını bir hayli renkli kılacak ve romantizm katacak önerilerimizi sizlere sıralayacağız. Yıldönümlerinizde doğum günlerinizde erkek arkadaşlar günü gibi özel zamanlarda sevgilinizle evde birlikte duygulu anlar yaşamanıza yardımcı olacaktır sürpriz önerilerimizi bu makalemizde okuyacaksınız. Sizlere yerli ve yabancı birçok web sitesinden derleyip toparladığımız sanki evde roman tik bir platform yapmak için gerekli tüm argümanların yer aldığı ve sizlere rehber olacaktır ve elinizin altında bulundurmak isteyeceğiniz bir kaynak oluşturduk. Ev ortamında özel günleriniz için ayrıca özelliksiz zamanlarda bile şahane zaman geçireceğiniz birçok önerimizi sizlerle paylaşacağız. Bu fikirleri değerlendirdiğinizde şundan inanıyoruz ki özel günleriniz bir daha hiçbir zaman dışarılarda tebrik etmek istemeyeceksiniz. Çok iddialı oldu fakat yazımızı okuyacağınız zaman bizi haklı bulacaksınız. Hazırsanız başlayalım….

 

Erkek Sevgiliye Evde Sürpriz Fikirleri

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Evet… işe en başta evin dış kapısını duygulu bir şekilde süslemeyle başlayın. Evin neredeyse her köşesini hedeflerimiz doğrultusunda kullanacağız. Birinci şartımız bu. Bu nedenle ilk önce evin dış kapısını süslemesiyle işe koyulacaksınız. Resimde gördüğünüz kapı süslemelerini yapmanız bir hayli pratik olacaktır. Kalp şeklindeki ufak kartları üstüne seni seviyorum tarzında duygulu yazılarla donatabilir ya da kendi içinizden gelen sevgi mesajlarını yazabilirsiniz. Veya kapı üstüne el emeği çiçekler ile kapı süsü halkası yapabilirsiniz. İki süslemenin de yapımı bir hayli basit. İlk önce dış kapıyı donatarak işe başlamanız eve daha girmeden sevgilide içeride şahane bir şeylerin onu beklediği düşüncesine sokar. Bu nedenle sevgiliyi daha kapının haricinde duygulu bir ruh haline sokmak oldukça iyi bir fikir. Fakat erkek arkadaşınız için evde birlikte sürpriz bir parti yapmayı aklınızdan geçiriyorsanız dış kapıyı böylelikle süslemek sürprizinizi olumsuz etkileyebilir. Evde erkek arkadaşa rastgele bir nedenle sürpriz yapmak isteyenler bu adımı atayabilir. Her şeyde sürpriz yapmak düşüncesi olabilir. Bu nedenle makalemizde bulunan ev içerisinde yapılabilecek sürprizler ve süslemeler her özel gün için birbirinden farklı olabilir.

 

Bir Oda Dolusu Balon Sürprizi

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Erkek arkadaşınıza evde sürpriz bir yaş günü parti kutlaması yapmayı planlıyorsanız makalemizin bu bölümü sizin için hazırlandı. Evde çok fazla bir çaba harcamadan şahane sürprizler yapabilirsiniz. İşte sizlere yaş günü sürprizleri yapmak için ilginç fikirler. Kapının kapının iç tarafına yüzlerce balon ve süs bağlarsınız. Kapıyı açan erkek arkadaş bir zamanda renkli balon ve süsleri görünce bir zamanda parti moduna girer.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

İkinci bir metod olarak şunu da yapabilirsiniz. Bu metod daha heyecanlandırıcı olabilir. Eve giren sevgiliyi üstüne direk balon ve süslerden oluşan bir bombardımana maruz bırakabilirsiniz. Bir zamanda ne olduğunu anlamadan erkek arkadaşınız için hayret verici ve şahane bir sürpriz olabilir. Kapının arka tarafını naylon bir örtü ile her tarafını pervazına yapıştırıp üst tarafından balonları içerisine yerleştirebilirsiniz.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Bu şekilde evin kapısını açan erkek arkadaşınız bir zamanda üstüne yüzlerce balonun gelmesiyle şok olacak. Evde sürpriz yaş günü. Erkeğe evde sürpriz yapmak. Veya erkek arkadaşınızın yaş gününde onun için aldığını tüm o abur cuburları ve hediyelerinizi güzel bir şekilde paketleyip evin salonuna veya hole serpiştirebilirsiniz. Hediye kutularının yanlarında erkek arkadaşınız için olan hislerinizi yazdığınız ufak kartları da aralarına dağıtabilirsiniz.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Erkeğe sürpriz duygulu parti. Yazımızın buraya kadar olan kısmında erkek arkadaşa evde sürpriz yaş günü yapmak isteyenler için ufak dokunuşlarla ev ortamını erkek arkadaşa özel sürpriz bir yaş günü alanına dönüştürme metodlarından bahis ettik. Yazımızın bundan sonraki bölümünde ise doğum günleri ile birlikte yıl dönmeleri erkek arkadaşlar günü gibi unutulmaması gereken özel günler ve ayrıca başka normal zamanlarda bile evde hazırlanabilecek sürpriz önerilerini sizlerle paylaşacağız.

 

Sevgiliyi Ufak Notlarla Talimat

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

fiyat bilgisi

Evden içeriye adım atan sevgiliyi hedeflerinize uygun bir şekilde evin dilediğiniz noktasına ufak notları takip ettirerek sürükleyebilirsiniz. Evin hangi odasına doğru erkek arkadaşınızı yönlendireceğiniz her şeyi ile sizin özgür iradenize kalmış durumda. Bundan böyle mutfağınıza mı salona mı veya yatak odanıza mı yönlendireceğinizi siz değerlendirin. Şimdiki öncelik bu amacınızı nasıl hayata geçireceğinizi yazmaya geldi. İlk önce bir ipin ucuna duygulu sözlerin yazılı olacağı kalp kağıtlar bağlayabilir ve böylelikle erkek arkadaşınızı çekmek dilediğiniz noktaya ipi ve notları takip ettirerek çekebilirsiniz.

Veya yalnızca rengarenk kalp şeklindeki kağıtlara dilediğiniz notları yazar ve ard arda evin bir noktasına kadar dizersiniz. Erkek arkadaşınız de yazılı notları okuyarak ve birer birer toplayarak dilediğiniz alana gelir. Veya evin girişine üstünde bu ipi takip et yazılı bir not yazarak bulunduğunuz noktaya kadar erkek arkadaşınızı ayağınıza getirebilirsiniz. Bu arada üzerin mesaj yazacağınız boş kalp şeklinde kağıtları üstteki linki tıklayarak elde edebilirsiniz. Erkeğe evde etkileyici sürpriz.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Yazımızın bu kısmında erkek arkadaşınızı evin en başta ilk hangi odasına yollayacağınızı hesaplayarak değişik kurgular geliştirelim. Bizce ilkin işten yorgun argın ve stresli bir şekilde eve gelmesi muhtemel sevgiliyi direk banyoya yönlendirmek duygulu bir gece öncesi mantıklı olabilir. Bunun için evin banyo kısmını ufak sürprizle süslemek ve süslemek hiçte kötü bir fikir değil.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Banyo aynasının üstüne ona en güzel mesajlarınızın yazılı olacağı kağıtları iliştirmek size göre de kulağa oldukça hoş gelmiyor mu?. Ardından içi gül yaprakları ile süslenmiş bir küvet sürprizi….

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Duygulu banyo sürprizi. Erkek arkadaşınızı ilk önce banyoya yolladığınızı varsaydığımız bu ilk senaryomuzu burada sonlandırıyoruz. Böylelikle başlayan bir kurgunun geri kalan kısmını siz tamamlayabilirsiniz. Bu perdede kullanabileceğiniz gül yaprakları ve üstünde birbirlerinden duygulu 365 sözün yer aldığı duygulu sözleri temin etmek isterseniz aşağıda yer alan linki tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

fiyat

Veya sevgiliyi ilk işaretleri takip ederek ilk önce salona yolladığınızı varsaydığımız bir sahne nasıl olabilirdi?.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Erkeğe özel evde sürpriz tavsiyeleri. Evin salonunuz böylelikle ki sahne gibi yapımı size göre de bir hayli görkemli ve duygulu mümkün değil mıydı? her yanda ufak mumlar eşliğinde ve erkek arkadaşınızın yürüyeceği yol gül yaprakları ile donatılmış. Aynen erkek arkadaşa yakışır bir platform. Bu arada mum ışıklarının birer birer insan üzerindeki romantizm artırıcı etkisini mutlaka her daim kullanın.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

fiyat

Başka hiçbir ışık bu kadar kolaylıkla sevgilileri duygulu bir ruh haline sokamaz.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Olabiliyorsa mum ışığını sevgilinizle baş başa olduğunuz her anınız için kullanmayı ihmal etmeyin. Mum yöntemi yapma. Fiyatı. Görselde olduğu gibi ufak mum ışıklarını sipariş etmek için butona tıklayabilirsiniz.

Evde sürpriz yapma fikirleri. Veya evin tam orta yerinde ve yine mum ışığı refakatinde yerde oturarak özel anlarınızı tebrik etmek sizce nasıl olurdu? tüm gün ayakta koltuklarda veya sandalyelerde oturarak geçirilen bir günün ardından yerde ayaklar uzatılarak oturulması rahatlama ve değişkenlik açısından bir hayli yerinde bir hareket olabilir. Bu evin salonunda ve yerde oturarak veya uzanarak bir hayli duygulu anlar yaşayabilirsiniz. Veya size yuvanızın salonunda hazırlayabileceğiniz daha enteresan bir fikir verelim. Salonun orta yerine piknik çadırı kurmak. İşte size evde erkek arkadaşa yaşatabileceğiniz şahane bir romantik öneri. Ev ortamını bir zamanda değiştirecek. Bir kaç metre alan içerisinde loş ışıklar altında ve her zamanki dört duvar arasındaki duygulardan bir hayli uzakta bir hayli duygulu bir sürpriz yaşatacağından inanıyoruz. Yuvanızın büyüklüğü çadır kurmak için uygun bir büyüklükte ise bunu her gün için yapmanızı öneririz. Evde kaçamak mekanı olarak bulundurulabilir. Ve devamlı dağınık kalmasında da bir zarar yok.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Erkek arkadaşınızın çalışma odasını süslemek için ise yine ufak notlar veya rengarenk kalp şeklinde kalpli kartlardan beğeninize uygun şekiller yapabilir ve kağıtların üstüne en içten hissettiklerinizi yazabiliriniz. Sevgiliyi yatak odasına talimat senaryosu sıra erkek arkadaşınızın evin kapısından girdikten sonra ufak notlarla yatak odasına yönlendirdiğiniz senaryoya sıra geldi. Evin en güzel ve imtiyazlı odasını önemli günler için her zamanki günlerden daha titiz süslemek gerekir. Unutulmaması gereken özel günler için yatak odası nasıl süslenir? işte böyle….

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Uçan balonların ucuna sevgilinizle değişik zamanlarda çektirdiğiniz resimler tutturarak şahane bir sürpriz yapabilirsiniz. Yâ da yatak üstüne gül yaprakları ile dilediğiniz figürleri oluşturabilirsiniz. Yatak odasını görselde olduğu gibi bir hayli kolaylıkla romantizmin pik yaptığı şahane bir noktaya dönüştürebilirsiniz.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

fiyat

Yatak odasını süslemek ve yatak odasında sürpriz yapmak konusunu burada kapatıyor ve sizin becerinize bırakıyoruz. Yalnızca mini bir tavsiyemiz var yatak odasına erotizm katacak bir ürünü incelemenizi öneriyoruz.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Evin her yerinde seni seviyorum balonlarından bulundurabilirsiniz. Seni seviyorum yazıl balonlardan satın almayı düşünüyorsanız yapmanız ister bu linki tıklamak olacak. Veya erkek arkadaşınızın çalışma odasını duygulu süslerinizle süsleme fikride oldukça cezbedici.

erkek sevgiliye evde ne sürpriz yapılır

Beylere yapılabilecek ufak sürprizler. Erkek arkadaş ziyaretçilerimiz bu günkü makalemizde çok kolaylıkla erkek arkadaşınızın ve sisin için özel günlerinizde ev ortamınızı canlandıracak ve romantizm katacak sürpriz önerilerimizi sıraladık. Yalnızca sürpriz fikirlerimiz olmadı elbette. Ev ortamınızı nasıl daha cazip ve romantizm yüklü süsleyebileceğiniz ile ilgilide fikirlerimiz oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir