Evde Yapılabilecek Kolay Hediyeler

evde yapılabilecek hediyeler

Kimi zaman sevdiklerimiz için hediye düşünürken piyasada satılan ürünlerdeki standartların üzerine çıkmak isteriz. Kişiye özel hediye üretim işini kurulduğu gün itibari ile sürdüren Hediyemen Mağazası, size bu noktada inanılmaz çözümler sunacaktır. Mağazanın renkli reyonlarında yer alan birbirinden ilginç hediye fikirleri içerisinde kaybolabilir ve ayırdığınız bütçe ile birden fazla hediye satın alarak mağazadan ayırabilirsiniz.

Sevdiklerinize kişiye özel hediye sunmanın bir diğer yolu da kendi el emeğinizi ortaya koymaktır. Eğer siz de bu ikinci yöntem ile değer verdiklerinizi sevindirmek istiyorsanız hemen yazımızın devamında yer alan önerilere göz atabilirsiniz. Evde yapılabilecek hediyeler ile ilgili sunduğumuz önerileri kolayca gerçekleştirebilmeniz mümkün. Malzemelerinin kolay bulunabilmesi, ekonomik fiyatlar ile temin edilebilmesi ve en güzeli de en değerli varlığınız olan zamanınızı sevdiklerinize ayırabilmeniz ile elde edebileceğiniz bu hediyelere bayılacaksınız.

Mesajlarınızı Mumla İletin

evde yapılabilecek kolay el yapımı hediyeler

Evet yanlış okumadınız. Sevdiklerinize sunabileceğiniz mükemmel bir hediye fikrimiz var. Bu hediye önerisi değerlendirilmek ile birlikte özel mesajlar da anlam kazanabiliyor. Bildiğiniz beyaz renk bir mum ile bile deha fikirler ortaya atılabiliyor. İşte bu proje de bunun en güzel örneği. Hediye arayışındaysanız bu fikri sevdikleriniz için özel bir hale getirerek değerlendirmenin tam zamanı.

Aksesuar Tasarımına Hazır mısınız?

evde yapılabilecek kolay el yapımı hediyeler

Aksesuar tasarımı yazısını okuyunca endişelenmeyin. Merak etmeyin sadece üç malzeme ile ve çok az bir uğraşı ile en özel aksesuarları tasarlayabilirsiniz. Bu konu da yeteneğini olmasa bile!

Tel, farklı boyutta ve renkte boncuklar bir de kolyemiz için zincir… Bu üç malzemeyi kullanarak inanın çok kısa süre içerisinde en harika kolyeyi tasarlayabilirsiniz. Hazır küpe ve yüzük malzemeleri de satılmaktadır. İsterseniz onları işlenmeden satın alabilir, üzerine yine incileriniz ve tel süslemeleriniz ile mükemmel bir görüntü elde edebilirsiniz. Kişiye özel hediye olsun istiyorsanız, hediye sahibinin ismini bu aksesuarlara dahil edebilirsiniz. Örneğin; hediye sahibinin ismi Seda olsun. Resimdeki gibi 4 tane inci ve tel konseptinden 4 tane hazırlayabilir ve bunları yan yana getirerek bir kolye oluşturabilirsiniz. Her bir incinin üzerine de asetatlı kalem ile hediye sahibinin isimlerin harflerini yazabilirsiniz. Konu aksesuar tasarımı olunca hayal etmekte özgürsünüz.

Her Mutfağa Lazım Bir Hediye

evde yapılabilecek kolay el yapımı hediyeler

Biten ballar, reçeller, şokellalar, marmelatlar… v daha bir sürü şey ardından boş kavanozlar bırakıyor. İşte şimdi bu boş kavanozları değerlendirme zamanı! Mümkünse hepsini aynı boydan ve ebattan olarak seçeceğiniz boş kavanozlar ile çok şık bir köşe oluşturabilirsiniz. Emin olun, mutfağın en güzel köşesi bu kavanozların olduğu köşe olacak.

Ev hanımları için bu kavanozlar baharatlık ya da bakliyat deposu olabilir. Hediye vereceğiniz kişi öğrenci de olabilir. Hiç dert değil. Emin olun ki herkes evinde acil durumlar için şeker ve çikolata deposunun olmasını ister. Olası can sıkıntılı durumlarda veya moral bozukluklarında bu kavanozlara hücum edilecek ve kriz ortadan kalkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir