Evlilik Yıldönümü Mesajları

evlilik yıldönümü

Günümüzde sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ile birlikte çiftler, evlilik yıldönümü gibi özel günlerin kutlamalarına ait içerikleri profillerinde daha sık paylaşmaya başladı. Samimi sözlerle birlikte yapılan paylaşımlar her ne kadar artsa da doğru bir hareket değildir. Özel hayatın gizliliği hakkındaki kavramın giderek yitirildiği bugünlerde sizler de evlilik yıldönümünüzü güzel bir mesaj eşliğinde kutlamak istiyorsanız sizlere yazabileceğiniz mesaj örneklerini vereceğiz. Yıldönümünün sadece evlilikteki önemi yoktur. Sevgili olduğunuz dönem içerisinde de önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle sizlere vereceğimiz mesajları bir tek evlilik yıldönümü için değil sevgiliniz, sözlünüz ya da nişanlınız için de kullanabilirsiniz.

Mesaj Dili Nasıl Olmalı?

evlilik yıldönümü mesajları

Birlikte geçirilen güzel günlerin yıllar boyu sürmesini istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle yıldönümü gibi hadiseler çiftlerin genelde birlikte geçirmiş oldukları tüm zamanları başarıyla kutladıkları bir gün olarak da anılıyor.

Kutlamalar, sürprizler hazırlamak bir yana romantik bir şekilde güzel sözler söylemek isteyenlerden biriyseniz ‘Bu yıldönümünde nasıl bir mesaj atmalıyım?’ diye düşünüyor olabilirsiniz. Samimi olmalı, duygularınızı net bir şekilde ifade edebilmeli ve etkileyici sözler kullanmalısınız. Samimi olarak atacağınız bir mesaj duygularınızın tam olarak karşınızdaki kişiye geçmesini sağlayacaktır.

Atacağınız mesaj içerisinde aşk hikayenizden bahsedebileceğiniz gibi bunca zaman içerisinde yaşadığınız zorlukları dillendirebilir, ilişkinizin coşkusunu ifade edebilir ve ne kadar mutlu, huzurlu ve aşık olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Amacınız mesaj atmak yerine onu mutlu etmektir. Bunu düşünerek içinizden gelen en güzel kelimeleri sıralayabilirsiniz.

 

Uzun Evlilik Yıldönümü Mesajları

evlilik yıldönümü mesajları

Duygularınızı dile getirmek de zorlanıyor ya da yazı dilinizin kötü olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. O zaman sizler için hazırladığımız bu mesajları tercih edebilir, kendinize uygun bir şekilde değiştirerek ya da direkt olarak bu mesajları yazarak evlilik yıldönümünüzü kutlayabilirsiniz. Uzun evlilik yıldönümü mesajları ile yapacağınız kutlamaları bizlerle de paylaşabilirsiniz.

evlilik yıldönümü mesajları• Hikayemizin başladığı günden bugüne tam tamına bir yıl geçti. O günden bu yana aşkımızın mutluluğu hiç bitmedi ve biz bu mutluluğun daima tadını çıkarttık. Bana bu duyguları hala ilk günkü gibi hissettirdiğini bilmeni istedim. Seni her yıl, her gün, her saat, her dakika ve her saniye daha çok seviyorum. İlk evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

• Seninle tanışacağım güne kadar dualarımda daima gerçek aşka sahip olmayı istediğimi belirtirdim. Şimdiyse bu aşkın bir gün bile bitmemesi için dua ediyorum. Geçen günler, sana karşı olan duygularımı hiçbir zaman değiştirmedi. Aksine her geçen gün hissettiğim aşk daha da arttı ve artmaya da devam edeceğine inandım. Yıldönümümüz kutlu olsun benim canım eşim…

• Her sabaha sana bakarak uyanmak, yanımda huzurla uyuduğunu görmek benim için paha biçilmez bir duygu. Bana sonsuza kadar yanımda bu şekilde uyumak ve huzurlu olmak için “evet” dediğini de bir günden bir güne aklımdan çıkartmayacağım. İlk yılımız kutlu ve mutlu olsun aşkım!

• Her bakışmamızda anlıyorum ki biz seninle bir elmanın iki yarısı gibiyiz. Sen benim eksik yönlerimi tamamlıyorsun. Hayatımda eksik olan yapboz parçası gibisin. Hayatımın aşkı olduğun için bana “evet” deyip daima yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Seni sonsuza dek seveceğim!

• Birlikte olduğumuz her an o kadar çabuk geçiyor ki ilk tanıştığımız günden bu yana zamanın nasıl geçtiğini bir türlü anlayamadım. Bana bu denli mutluluk ve huzur yaşattığın, her zaman koşulsuz sevgini tattırdığın için teşekkür ederim. İyi ki varsın sevgilim.

• Aşkı bulamayacağımı düşündüğüm an karşıma çıktın. Bir anda hayatıma girdin, hayatım oldun. Şimdi şöyle dönüp bir ardıma baktığımda ne büyük bir aşk yaşadığımızın farkına daha iyi varıyorum. Bu rüyaya beni de ortak ettiğin için teşekkür ederim. Sen dünyada bulduğum en güzel armağansın!

• Beni kendine nasıl aşık edeceğini o kadar iyi biliyordun ki sana “hayır” diyemedim sevgilim. Her ayrıntınla, zarafetin ve duruşunla beni her gün büyüledin. Beni kendine aşık edebilen tek kadın/adam sen oldun. Bunu yaptığın için sana sonsuz kere teşekkür ederim. Nice mutlu evlilik yıldönümlerimize!

Dikkat Edilmesi Gerekenler

evlilik yıldönümü mesajları

Eğer bu mesajları evlenme arifesinde olduğunuz sevgilinize ya da nişanlınıza atacaksınız günlük hayat içerisinde iletişim kurarken kullandığınız hitabı kullanmayı unutmamalısınız. Günlük hayatınızda nasıl mesaj atıyorsanız, yazdığınız mesajda da aynı iletişim dilini kullanmaya özen göstermelisiniz.

Örneğin gerçekten uzun uzun mesaj yazmak gibi bir adetiniz yoksa, uzun mesaj yazmak zorunda değilsiniz. Bu sizin olduğunuzdan farklı bir şekilde görünmenize sebep olacaktır. Bir anda yıldönümü şiirleri yazan bir şaire dönüşmeniz karşınızdaki kişiye samimiyetsizlik olarak yansıyacaktır. Bu nedenle samimiyetten uzaklaşmadan, kısa ve öz bir mesaj da atabilirsiniz.

hediye

fiyat

Duygusal bir mesaj atacağınız için yapay ve sıradan olmamaya da özen göstermelisiniz. Hiçbir zaman için kendiniz olmaktan vazgeçmeyin. Daima kendiniz nasıl mesaj atacaksanız öyle bir mesaj dili kullanın ve mesajlarınızı onun da anlayacağı bir dilden yazın. Bu sayede hem onu mutlu edebilecek hem de onu şımartabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir