Facebook ve Twitter Sihirli Bardak

Facebook ve Twitter Sihirli Bardak

  Çay ve kahve keyfiniz artık eskisi gibi olmayacak:) Facebook ve twitter bardaklarıyla keyfinize yeni bir boyut geliyor.. Sevdiklerinize sıradışı ve farklı bir ürün arıyorsanız kişiye özel olarak hazırlanmış bu sihirli facebook ve twitter kupa bardakları tam sizin aradığınız bir hediye.Bu ilginç hediye ile sevdiklerinizi şaşırtmanızın yanında onu şımartıcaksınızda. Artık facebook ve twitter profiliniz size bir çay veya kahve damlası kadar uzakta:)

  KİŞİYE ÖZEL FACEBOOK KUPA BARDAK
  Facebook kupası üzerine istediğiniz kişinin profil resmini,ismini,yaşadığı şehri, gönderdiği iletileri gibi birçok kişisel bilgilerini yazdırarak ona özel olarak üretilmiş bir bardak haline getirebilirsiniz.
  Ayrıca Facebook bardakları “sihirli bardak” olarak yapılmışlardır. Bardak boşken ilk bakışta siyah renkte bir kupa olarak gözükmektedir. Fakat içerisine sıcak çay ve kahvenizi koymaya başladığınızda üzerindeki renk aniden kişisel facebook sayfası haline dönmektedir. Bardak tekrar soğuduğunda ise eski siyah haline dönücektir. Sevdikleriniz ilk bakışta siyah bardak hediye ettiğinizi düşünsede, Çayını yudumlamaya başladığında gerçekten çok şaşıracaktır.

  KİŞİYE ÖZEL TWİTTER KUPA BARDAK

  Twitter Kupa bardak üzerine istediginiz Profil resmini,twitter linkini,kişisel iletileri ve tweetleri yazdırarak kişiye özel çok farklı bir hediye haline getirebilirsiniz. Sevdikleriniz twitter bardağı gördüklerinde hem çok sevinecekler hemde kendilerini çok özel hissediceklerdir.
  .
  .
  .
  .
   

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.