Galatasaray Konseptli Kurabiyeler

Galatasaray Konseptli Kurabiyeler

  DUYURU: Galatasaray Kurabiyelerimiz Artık Yeni Markamız olan KURABİYECİM.NET adresinde sizlerle. Siparişlerinizi yeni sitemiz olan KURABİYECİM.NET adresinden verebilirsiniz.

  Son zamanların en popüler hediyesi olan şeker hamurlu kurabiyeler artık Galatasaray takımına özgü tasarımlarıyla sizlerle. Hediyetavsiyeleri.com’un uzman kurabiye ekibi tarafından hijyen,temizlik ve malzeme kalitesi en üst düzeyde tutularak özel imalathanelerimizde üretilen Galatasaray kurabiyelerini artık sarı kırmızı renklere gönül vermiş tüm cimbomlulara hediye edebilirsiniz.

  galatasaray_kurabiyeleri

  GALATASARAY KONSEPTLİ BUTİK KURABİYE

  İçerisinde 16 farklı modelde Galatasaray’a özgü logolu ,armalı ve isme özel butik kurabiyeler bulunmakta. Ayrıca iki adet isim yazdırabileceğiniz “yılın en iyi taraftarı” ve “forma arkasındaki isim” modelinde kişiye özel kurabiyeler bulunmakta. Üzerine istediğiniz ismi yazdırabileceğiniz konsept Galatasaray kurabiyelerini sevgilinize,eşinize,babanıza kısacası tüm Galatasaray’a gönülden bağlanmış sevdiklerinize doğum günlerinde ya da yıldönümünüzde hediye edebilirsiniz. Heleki Galatasarayın hiçbir maçını kaçırmayan, sürekli galatasarayla yatıp galatasarayla kalkan bir arkadaşınız varsa bu sarı kırmızı renklerle bezenmiş butik kurabiyeleri kesinlikle almalısınız.

  galatasaray_kutulama

  • Galatasaray konseptli tüm kurabiyeler  terayağı kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca Kişiye özel olduklarından dolayı siz siparişinizi verdikten sonra hazırlanmaya başlanır ve taze taze kargolanır.
  • Tüm butik kurabiyelerimiz büyük boy yaklaşık 8-10 cm arasındadır.
  • 16 farklı kurabiye hazırlandıktan sonra hepsi ayrı ayrı jelatinlenir ve Galatasaray’ın renklerinden olan kırmızı kurdale ile paketlenir.
  • Son olarak Galatasaray spor klübünün logolu kutusuna tüm kurabiyeler kargoda kırılmayacak şekilde doldurulur ve size ulaşması için kargolanır.

  KUTU İÇERİSİNDEKİ KURABİYE MODELLERİ
  Galatasaraylı konsept kurabiye kutusunun içerisinde 4 adet 1905 kurabiyesi, 2 adet GS  kurabiyesi ve 10 Farklı modelde toplam 16 adet butik kurabiye bulunmaktadır. Kutu içerisinde olan tüm kurabiyelerin detaylı modelleri aşağıdadır.

  galatasarayay_kurabiyesi gs_logo_kurabiyesi sari_kirmizi_kurabiyesi

  yilin_en_iyi_taraftari_kurabiyesi aslan_galatasaray_kurabiyesi gs_taraftari_kurabiyesi

  sampiyon_gs_kurabiyesi golll_kurabiyesi forma_kurabiye

  galatasarayli_sevgililer_kurabiyesi 1905_kurabiyesi gs_kurabiyesi

   

  bosluk

  SİPARİŞLER NEREDE VE NASIL HAZIRLANIYOR?

  Tüm kurabiyelerimiz istanbul beykoz’daki özel imalathanemizde hazırlanıyor. Sipariş verildikten sonra hazırlanmaya başlanıp, taze taze paketlendiğinden yaklaşık 1 ay boyunca tazeliğini korumaktadırlar. Tüm butik kurabiyelerimizde tereyağ ve en iyi kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Kurabiyelerimizin içerisinde hiç bir katkı maddesı bulunmamaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Eğer tüketmeden saklamak isterseniz kurabiyelerin üzerindeki şeker hamuru bir mühdet sonra sertleşeceği için yaklaşık 2 sene  boyunca dekoratif Galatasaray eşyası olarak saklayabilirsiniz.

  NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

  Galatasaray desenli butik kurabiyelerinin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 nolu telefondan , isterseniz sitemizin alt kısmında bulunan sipariş talep formunu doldurarak verebilirsiniz. Kurabiyelerin ücretini banka havalesi şeklinde ödeyebilirsiniz. Ödemenizi HAVALE/EFT yaptıktan sonra Kurabiyeleriniz hazırlanma aşamasına başlanır yaklaşık 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.

  GALATASARAY KONSEPTLİ KURABİYE ÜCRETİ

  Galatasaray konsetpli kurabiyelerimiz ; 16 adet farklı Galatasaray kurabiyesi ve 1 adet Galatasaray logolu sarı-kırmızı renkte kutu içermektedir.
  Galatasaray Konseptli Kurabiyelerimizin Fiyatı: 65TL’dir.
  Fiyatlarımıza KDV,Kutu ve Süslemeler Dahildir.

  KURABİYE SİPARİŞİ

  Galatasaray’a özgü kurabiyelerimizi 3 farklı ödeme yönetimimizden olan telefon ile,sipariş formu ile ya da gittigidiyor’daki dükkanımızdan satın alabilirsiniz.

   

  nokta2

  • Telefon ile sipariş vermek isterseniz: 0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızı arayarak siparişinizi verebilir,

  nokta2

  • İstersenizde yeni markamız olan KURABİYECİM.NET  adresimizdeki sipariş formumuzu detaylı şekilde doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

  nokta2

   

  1 YORUM

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.