Geçmiş Olsun Çiçeği Nasıl Olmalıdır?

geçmiş olsun çiçekleri

Her insanın doğasında ilgi istemek vardır. Biz insanlar olarak ilgi ve değer görmeyi çok severiz. Bazen bunları önemsemesek de başımıza bir iş geldiğinizde, bir olay olduğunda ilgiye muhtaç olduğumuzu hissettiğimiz zamanlar olur. İnsanın doğası ilgi görmeye de bağlı olunca günlük hayatımızda da bununla alakalı olarak bir çok şey yaşamaktayız.

Bugün ki konumuz ise; “bir hastalık, sakatlık geçiren yakınlarımıza geçmiş olsun demeye giderken ne tarz bir çiçek alabiliriz?” olacak… Bu yazımızda sizlere değer verdiğimiz, ilgi ve sevgi gösterdiğimiz bir kadına, bir kıza nasıl tarzda çiçek alabileceğiniz konusu hakkında yazıyoruz.

İlgi ile başladık yazımızın başında. Evet ilgi. Kadınların bu hayatta erkeklerden en çok istediği şeylerden biridir ilgi. Baktığımızda tek kelime ve 4 harften oluşan bir kelime erkeklerin hayat boyunca sevdiği bir bayana göstereceği, onu mutlu etmek istiyorsa sürekli olarak yaşayacağı şeydir.

geçmiş olsun hasta çiçeği

Hayatımızda belli bir yere koyduğumuz, değer gösterdiğimiz insanlar vardır. Bu insan hele de bir kadınsa, yapacağımız ve alacağımız her şeyde daha özenli ve dikkatli olmalıyız. Çünkü alacağımız en ufak bir hediye bile kadınlar için çok farklı anlamlar içermektedir. Kadınlar bu tarz şeylere çok fazla önem verirler.

Sevdiğimiz bir insana zarar gelmemesini isteriz hep. Ona bir şey olursa kendimizin nasıl hissedebileceğini bile düşünmemek isteriz. Şayet bir sevdiğimiz kaza ya da sakatlık geçirdiğinde ilk geçmiş olsunada biz gideriz.

Evet bugün ki konumuz az öncede okuduğunuz üzere “Geçmiş olsun çiçeği nasıl olmalıdır?” Hani yukarıda da bahsettiğimiz gibi kadınlar her şeye önem verirler dedikten sonra sevdiğimiz bir kadın bir kaza geçirdiğinde ona düşünerek alacağımız bir hediye onu motive edecek ve iyileşmesinde büyük bir rol oynayacaktır. Onu o kötü anında mutlu etmekten daha güzel bir şey olabilir mi?

Kaza geçiren kişi bir bayan ise ona geçmiş olsun için alabileceğimiz en güzel çiçek kesinlikle Sarı Gül’dür.

geçmiş olsun çiçekleri

Sarı gül; sıcak sevgi anlamına gelmektedir. Ona alacağımız bir demet sarı gül, karşımızdaki kişi için özenli ve düşünceli davrandığımızı ve onu o kötü durumda renkli bir demet güzel gül ile oldukça mutlu edecektir.

Bir diğer çiçek önerimiz ise tabii ki Papatya olacaktır. Papatya, her kadının seveceği; her kadının gönlünü rahatlatacağı bir seçenecek olacaktır.

geçmiş olsun çiçekleri nelerdir

Bir demet papatya ile gittiğiniz geçmiş olsunda sevdiğiniz kişinin mutluluğunu gözlerinden okuyabileceksiniz.

Bu yazımızda size insanların yapısından, kadınlardan ve sonuç olarak da geçmiş olsuna gittiğimizde; değer verdiğimiz insana ne tarz bir çiçek alabileceğimizden bahsettik. Umarım faydalı olabilmişizdir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir