Geçmiş Olsun Dilekleri ve Mesajları

Geçmiş Olsun Dilekleri ve Mesajları

  Hayatın içinde sağlıklı olmak da var, hasta olmak da! Hiç istenmeyen bir durumdur hastalık ama insan bir kere hasta olduğunda da aranmak, sorulmak ister veya bekler. Hasta olan veya hasta yatağında olan sevdiklerinize, şifa dileklerinizi aşağıda yer verdiğimiz birbirinden orijinal geçmiş olsun sözleri ile iletebilirsiniz. Komik geçmiş olsun mesajı, sevgiliye geçmiş olsun mesajları ve arkadaşa geçmiş olsun sözleri bu yazımızda yer alan konular. Geçmiş olsun mesajlarını iletmekte bir o kadar kolay olsa gerek. Bazen kısa bir mesaj ile bazen bir hediye ile bazen de telefonda ya da yüz yüze ona söyleyerek ulaştırabilirsiniz. Öyle abartılı kelimelere gerek yok elbette. Sade ve kendini iyi hissettirecek güzel bir geçmiş olsun mesajı yeterli olacaktır. Sizler için de böyle anların çok değerli olduğunu bu ince düşüncelerinizden zaten anlayabiliyoruz. Etrafınızda düşündüğünüz ve onun üzüntüleri ile üzüldüğünüz sevdiklerinizin olması da bizce paha biçilemez bir şey. Sizler için en yeni geçmiş olsun mesajlarını derleyerek sunuyoruz. Kısa ya da uzun, anlamlı ya da basit fark etmez. Siz beğendiğiniz geçmiş olsun demek istediğiniz kişiye yollamak için alabilirsiniz. Bugün ona yarın size lafları boşuna söylenmiyor. Siz de alacağınız bir geçmiş olsun mesajı ile ne kadar mutlu olurdunuz değil mi? O halde siz de geçmiş olsun demeyi unutmayın.

  En Güzel Geçmiş Olsun Mesajları

  Kendine çok dikkat et, sen benim için önemlisin. Geçmiş olsun hayatım.

  En kısa zamanda hastalıktan kurtulman dileğiyle, seni seviyorum.

  geçmiş olsun mesajları

  Ne olur bir daha asla hastalanma, hastalanma çünkü ben sensizliğe asla dayanamıyorum. Seni bir gün dahi görmeden yaşamak ölüm be sevgilim.

  Canım narin bebeğim, nazlı kelebeğim sen hasta oldun yataklara mı düştün, senin yerine ben hasta olayım yeter ki sen iyileş.

  En kısa zamanda iyi olman dileğiyle, dünyanın en tatlı, dünyanın en güzel sevgilisine geçmiş olsun.

  Hepimiz seni, nezaketini ve mizah anlayışını özlüyoruz! Bilmelisin ki, herkes geri dönüşünü heyecanla bekliyor. Lütfen çabuk iyileş!

  geçmiş olsun mesajları

  Lokman hekim sadece ölüme bulamamış bir çare, sen asma o güzel yüzünü hastalığına da bulunacak bir şifa. Benim güzelime geçmiş olsun.

  Beterin beteri vardır Allah daha büyük hastalıklardan korusun seni, dualarım seninle tez zamanda iyileşmen dileğiyle canım sevgilim geçmiş olsun.

  Seni yataklara düşüren o virüsün Allah belasını versin, yolunu şaşırıp bir daha sana uğramasın, senin gibi bir güzeli yatağa bağlamasın. Geçmiş olsun Bitanem.

  Dualarım bu zor zamanlarda seninle, yalnız değilsiniz. Umarım yakında iyileşirsin!

  geçmiş olsun mesajları

  Hani diyordun ya ben senin hiç üzülmeni istemiyorum diye sevgilim. Eğer benim üzülmemi istemiyorsan hemen iyileş ne olur. Seni çok özledim.

  Üşütüp hasta olduysan geçmiş olsun. Ama aşkımdan hasta olduysan geçmesin hep kalsın!

  Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca her şey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum. Geçmiş olsun.

  geçmiş olsun mesajları arkadaşa

  Hastanedeyken hiçbir şey için endişelenme. Senin yerine her şeyle ilgilenen bir ‘elf ekibin’ var. Umarım doktorlar sana iyi bakıyordur!

  Umarım her gün biraz daha iyi hissedersin!

  Geçmiş olsun gönlümün en güzel yerinde yaşayan aşkım.

  geçmiş olsun mesajları

  Umarım her gün seni daha güçlü ve neşe dolu görürüm. Geçmiş olsun!

  Hiç adil değil, orada yatıyor ve tüm dikkatleri üzerine çekiyorsun. Seni kıskanıyorum ama tüm bu enjeksiyon ve ilaçlar eğlenceli olamaz. Bu yüzden kıskanmaktan vazgeçmek üzereyim, lütfen çabuk iyileş!

  Söyle o hastalığa 24 saat içinde derhal senin bedeni terk etsin, eğer terk etmezse o virüsü doğduğuna pişman ederim. Seni seviyorum canım geçmiş olsun.

  Söyle sevgilim! Seni soğuklar hasta ettiyse güneşi tutup getireyim, seni yağmurlar hasta ettiyse üstüne şemsiyeler gereyim, seni aşkım hasta ettiyse bırak kendini o aşka zaten iyi olacaksın.

  Umarım her yeni gün tam ve hızlı bir iyileşmeye yakalarsın!

  Sen hasta olma ben senin yerine hasta olayım, ben senin yerine öleyim. Sen beni sev yeter Aşkım geçmiş olsun.

  geçmiş olsun mesajları

  Aşkım sen uff mu oldun, ben geleyim seni öpeyim de uffun geçsin. Geçmiş olsun Aşkım seni çok seviyorum.

  Anlatacak bir sürü yeni hikayem var! Seni değil kendimi düşünüyor gibi görünsem de, iyileş ve hemen dön. Böylece anlatacaklarımı unutmayayım!

  Geçmişler olsun gönlümün sultanı, geçmiş olsun derdimin dermanı.

  Hasta olduğunu duyunca çok üzüldüm. Senin ne doktora ne ilaca ihtiyacın var senin benim sevgime ihtiyacın var. Geçmiş olsun Aşkım

  Geçmişler olsun, Allah’ım tez zamanda şifanı versin, seni hasta görmeye yüreğim dayanmıyor.

  Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim. Seni seviyorum.

  Gelip sana hasta görünmediğini söylememe ihtiyacın olursa, beni ara. Yardım etmek için her zaman burada olacağım!

  Benim için çok şey ifade ediyorsun. Umarım yakında çok daha iyi olacaksın!

  geçmiş olsun mesajları

  Hasta olduğun zaman üzülmeyeceksin, güleceksin hastalığa karşı güçlü duracaksın ki bu hastalığı tez zamanda atlatasın. Güzel sağlıklı günler dilerim geçmiş olsun.

  Geçmiş olsun sevdiğinin birtanesi, aklım hep sende nasıl oldun. Her şeyi bırakıp senin yanına gelmek istiyorum içim hiç rahat değil böyle. Seni çok seviyorum.

  Geçmiş olsun Aşkım sana aşkıbiyotik yazıyorum. Sevgi artırıcı, mutluluk verici, tez elden iyileştirici.

  Hadi canım kendine iyi bak ve bir an önce iyileş, bak sen iyileşmezsen ben hasta olacağım seni düşünmekten. O küçücük mikroplara asla yenilme biz seninle ne kadar büyük zorlukları aştık. Birlikte bu hastalığı da atlatacağız Aşkım. Geçmişler olsun Ömrüm.

  geçmiş olsun mesajları

  Eğer üşütüp hasta olduysan geçmiş olsun, ama benim aşkımdan hasta olduysan bırak geçmesin hep kalsın.

  Mesajında hasta oldum diyorsun söyle gerçekten mi hastasın yoksa bana mı hastasın Geçmiş olsun tez zamanda iyileşmen dileğiyle Seni seviyorum.

  Hayatımın anlamı, yaşamımın kaynağı, ömrümün güneşi, yüreğimin en mutlu sesi geçmiş olsun.

  Gülümsemek en iyi ilaçtır. Bu yüzden hastalığın süresince gülümsemeyi asla ihmal etme. En kısa sürede iyileşmen ümidiyle!

  Hastalıklar fani sana olan sevgim baki kalacak her zaman. En kısa zamanda iyi olmanı dilerim. Seni Seviyorum.

  Mesajların en samimisi, sevgilerin en sıcağını, sana yolluyorum. Günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

  Her gün yanımda olman beni mutlu ediyor, hastanede ne kadar uzun kalırsan o kadar mutsuz olurum. Beni mutsuz etmek istemezsin değil mi?

  Duydum ki hastalanmışsın. Yastıktan kalkmıyormuş başın. Yanında olabilseydim olurdum suyun ve aşın. Unutma, sen başımın tacısın. Geçmiş olsun diyor sana uzaktaki aşkın.

  geçmiş olsun mesajları

  Ne olursa olsun, ne zaman olursa olsun, senin için her zaman burada olacağım. Geçmiş olsun!

  Acı bir haber duydum hasta olmuşsun, yatakta yatar gözlerin gülmez olmuş. Eğer şimdi yanında olsaydım başucundan kalkmaz, hastalığın geçene kadar gözlerimi kırpmazdım. Seni seviyorum aşkım geçmiş olsun.

  Hastalık gelip geçer yüreklerde kalır sevgi, Mevla’m vermez hiçbir zaman dermanı olmayan derdi. Geçmiş olsun Hayatım.

  Sen hastalanıp yataklara düşme, ben senin yerine yataktan kalkman, sen iyi ol ben ömrün boyunca hasta gezeyim bitanem.

  Canım sevdiğim sen yataklara düşme ben senin yerine hasta olurum sen yeter ki bana gül o gülüşünü kaybetme. Seni çok seviyorum geçmiş olsun.

  Sana hasta yatağında yemek servisi yapılırken, bazılarımız zor bir iş gününün ardından hala yemek pişirmek zorunda kalıyor. Görüyorsun, hastalığın bile olumlu yönleri var. Ama bu orada yatmaya devam etmen için bir neden değil, o yüzden çabuk iyileş!

  Umarım hemen iyileşirsin, geçmiş olsun!

  geçmiş olsun mesajları

  Ben seni esen yelden kıskanırken, sen o esen yelden hasta olmuşsun. Geçmiş olsun ama bir daha olmasın aşkım.

  Lütfen hasta yatağında yalnız olmadığını bil. Geçmiş olsun!

  Umarım şu anda seni çevreleyen tüm sevgiyi hissediyorsundur. Hemen iyileş ve bizi bekletme!

  geçmiş olsun mesajları

  Hastanede olmanın hiç eğlenceli olmadığını biliyorum. Keşke oradan hemen atılsan! Lütfen çabuk iyileş!

  Aldığım nefes, içtiğim su, kalbimin sesi, ömrümün geçmişi geçmiş olsun.

  Sevgim ilaç, ilgim doktorun olacak. Hastalıkları sevgimizle yenip güzel günlerde buluşacağız.

  Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

  geçmiş olsun mesajları

  Geçmiş olsun aşkım! Aklım hep sende, yüreğim hep seninle sakın unutma!

  Sadece sana geçmiş olsun demek, o güzel gözlerinle göz göze gelmek ve yanağına bir öpücük kondurarak geçmiş olsun demek istedim Aşkım.

  Bir milyon gülümsemeni gördüm ve bir milyon daha göreceğim… Bunu da atlatacaksın. Geçmiş olsun!

  Her gün gücünüzün artması, daha mutlu ve sağlıklı olmanız dileğiyle… Geçmiş olsun!

  Geçmiş olsun temennilerimi en samimi, en içten dileklerimle gönderiyorum geçmiş olsun canım.

  Yaşadığımız güzel günlerin anısına, o güzel günleri yeniden yaşamak inadına, dayan, meydan oku hastalığa. Geçmiş olsun Sevgilim.

  geçmiş olsun mesajları

  İlaç saatlerini aksatma sevdiğim, seni çok özledim, dön gel artık yanıma. Geçmiş olsun bir tanem.

  Rüzgârın estiği taraftayım senin için rüzgâra karşıyım hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım unutma bunu.

  Geçmişler olsun Gönlümün sahibi, yüreğimin en derin sesi.

  Hayat güzeldir paylaştıkça anılar tazedir geldikçe aklına o günleri yeniden yaşamak için inadına meydan oku hayata! Geçmiş olsun aşkım!

  Sen hasta olduğundan beri inan ben de hasta gibiyim. Gece gündüz seni düşünüyor ve sürekli sana dua ediyorum. Benim de hasta olmamı istemezsin değil mi? Bu yüzden bir an önce iyileş ve sağlıklı günlerimize geri dönelim.

  Bu mesaj hasta olan sevgilime şifalar getiren mesaj olsun, hastalığı bir an önce geçsin iyi olsun. Gülen gözleri yeniden gülmeye başlasın. Hayatıma geçmişler olsun.

  Sana bir reçete yazıyorum. Sabah güne sevgi şurubu ile başlayacaksın, öğleyin bir adet mutluluk hapı içeceksin, akşamda seni her zaman düşleyen yürekte uyuyacaksın. Geçmiş olsun Bebeğim.

  Tıp diplomam olmayabilir, ama arkadaşlığımın iyileştirici dokunuşları var. Çabuk iyileş!

  Süper güçlerini kullan ve çabuk iyileş!

  Geçmiş olsun mesajımı sana o kadar hızlı yolluyorum ki kızıl ötesinden, sesten hızlı umarım dertlerimiz de bu kadar hızlı ve çabuk geçer geçmiş olsun hayatım.

  geçmiş olsun mesajları

  Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyorum bir tanem. Acil şifalar aşkım.

  Sadece benim için ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak istedim. Geçmiş olsun!

  Sen neden bana sormadan hasta oluyorsun sakın bir daha hastalanıp beni sensiz bırakma. Geçmiş olsun Bitanem.

  Tez tüm hekimler seferber ola, bu prenses tez zamanda iyi ola, ona en güzel sevgilerim sunula.

  Sakın bir daha hastalanıp beni sensiz bırakma. Geçmiş olsun canım.

  Seni çok özlüyorum. Lütfen ilaçlarını düzenli olarak almayı unutma, böylece seni kısa süre sonra tekrar göreyim.

  Geçmiş olsun sevgilim sana sevgi eczanesinden mutluluk şurubu gönderiyorum.

  Seni daha iyi hissettirmek için yapabileceğim bir şey olursa bana haber ver. Yüzüne gülümseme getirmek için ne gerekiyorsa yaparım. Geçmiş olsun!

  Sevdiğim hastalanmış, sana ilaç olarak sevgimi yolluyorum. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle.

  Söz veriyorum, sana hasta yemeği yapabilirim gibi davranmayacağım. Paket servisi nasıl geliyor?

  Seninle ne kavgam biter, ne sevdam her an seninledir duam. Geçmiş olsun dileğim bir an önce ayağa kalkman, Rabbim sana sıhhat sağlık versin anladım ki ben sensiz yapamam.

  Hastalığınızı duyduğumda gerçekten çok üzüldüm. Umarım hızlı şekilde iyileşir ve sağlığınıza bir an önce kavuşursunuz.

  Keşke sen olmasaydın da ben senin yerine hasta olsaydım. Geçmiş olsun sevgilim.

  Kıyamam sana geçmiş olsun aşkım. Tez zamanda iyileşirsin inşallah.

  geçmiş olsun mesajları

  Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

  Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva. Sen güzel yüzünü asma geçer bu bela, geçmiş olsun canıma.

  Daha hızlı iyileşemezsen, sana çok daha fazla ağrı kesici enjekte ederim. Bunu göze almak istemiyorsan hemen iyileş!

  Canım benim bir an önce iyileş lütfen seni düşünmekten ben hasta oldum bebeğim ne olur kendine gel ve ayağa kalk unutma sen benim her şeyimsin sana bir şey olursa bil ki o gün bende yoğum. Seni seviyorum.

  Her zaman adın odamda resmin karşımda ne acılar eksiltir sevgini nede sürpriz acılar geçmiş olsun bebeğim seviyorum seni.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.