Güneş Enerjili Robot Seti

Güneş Enerjili Robot Seti

  Teknolojiden hoşlanan arkadaşlarınıza özel bir hediye almaya hazır mısınız? Sizler için Güneş Enerjili Robot Setini sunmaktan mutluluk duyarız. Hem gençler için hem de çocuklar için harika bir hediye diyebiliriz. 6 farklı şekle giren bu robot özellikle kullanıcıların oldukça eğleneceği aktivitelerden biri olacak. 6 farklı robot tasarımı ile bambaşka bir hediye onları bekliyor olacak. Sıra dışı hediye almayı sevenler için de harika bir öneri diyebiliriz. Güneş Enerjili Robot Seti pile ihtiyaç duymadan oldukça ekonomik bir şekilde güneş enerjisi sayesinde kullanım hakkı tanıyor olacak. Özellikle karne hediyesi olarak, yaş günü hediyesi olarak çok sevilerek alınacak bir hediye diyebiliriz. Yeşil beyaz renk tasarımı ile de göz dolduran bu harika robot seti hayal dünyasını da güçlendirecek ve onu geliştirecek adımlar attıracaktır.

  Güneş Enerjili Robot Seti

  Sizler de Güneş Enerjili Robot almak istiyorsanız çok uygun fiyata olan bu seti kaçırmayın deriz. Hem çok keyifli bir kullanım sunacak hem de aynı zamanda çok ekonomik fiyata alınabiliyor olacak. Sizler de sevdikleriniz için bu harika robot setinden sipariş ederek birçok farklı şekilde oynama imkanı tanıyabilirsiniz.

  https://www.bikolihediye.com/gunes-enerjili-robot-seti

  Ürün ile İlgili Teknik Özellikler

  1 -) Ürün 10 yaşından küçük çocuklar için uygun olmayabilir.
  2 -) Robot Seti, açık havada ve bol güneş alan ortamda çalıştırmaya uygundur.
  3 -) Robot Seti ile (6 IN 1 Edication Solar Kit) 6 farklı robot tasarımı yapılabiliyor. Köpek, Yat, Yel Değirmeni, Araba, Uçak ve Dönen Uçak.
  4 -) Ürünün pil veya adaptörle çalışmaz. Güneş Enerjili Robot Seti üzerindeki güneş panelleri ile bol güneş ışığı altında en uygun performansta çalışır. Ayrıca sarı renkteki yüksek ışığa sahip halojen lamba altında da çalıştırılabilir.
  5 -) Setteki 6 farklı robot tasarımı rahatlıkla bozulup yeniden yapılabilir. Bunun için ürün kutusu içerisindeki kılavuzda yer alan yönlendirmelerin takip edilmesi yeterlidir.
  6 -) Güneş Enerjili Robot Seti Kutu Ölçüleri : 21X18X4,5 cm.
  7 -) Solar Paneli Ölçüleri : 3X2,5cm.
  8 -) Büyük Pervane Boyutu: 8,5 cm – Küçük Pervane Boyutu: 5,5 cm.
  9 -) Ürün kutusu içerisinde 1 adet motor, 1 güneş paneli, şanzıman kutusu, çeşitli dişliler ve farklı robot gövdeleri bulunmaktadır.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.