Günlük Hayatı Kolaylaştıran İlginç Hediyeler

Günlük Hayatı Kolaylaştıran İlginç Hediyeler

  Artık teknoloji okadar çok geliştiki, günlük yaşantılarınızı kolaylaştıracak birbirinden ilginç ve yok artık dedirtecek ürünler piyasaya çıkmaya başladı. Bu ürünler hem pratik hemde günlük yaşantımızda bazen sıkıntı çektiğimiz konularda işlerimizi kolaylaştıracak cinste. Bizde bu yazımızda sevdiklerinize özel günler olan; doğum günlerinde,yıldönümlerinde,evlilik  yıldönümlerinizde ve sevgililer günlerinde hediye olarak alabileceğiniz hayat kurtaran ilginç hediyeleri araştırdık. Gerçekten ” Yok artık!” diyebileceğiniz türden hediye bunlar. İşte günlük hayatı kolaylaştıran birbirinden farklı ve ilginç hediyeler:

  Led ışıklı kitap okuma gözlüğü
  Led ışıklı kitap okuma gözlüğü

  LED IŞIKLI KİTAP OKUMA GÖZLÜĞÜ
  Geceleri kitap okuyan birisiyseniz ve odanızda sizinle beraber başka yatan kişiler varsa, en büyük sorununuz ışığın kapalı olması ve bu yüzden kitabınızı okuyamamanızdır. Fakat Artık geceleri kitap okuyamama derdine son verecek süper bir buluş var. Led ışıklı kitap okuma gözlükleri ile artık istediğiniz saatte kitap okuyabilecekseniz. Eğer kitap okumayı çok seven ve bu durumdan muzdarip bir yakınınız varsa hediye edilebilecek en güzel ürünlerden birtanesi.

   

  Pervanesiz Vantilatör
  Pervanesiz Vantilatör

  PERVANESİZ VANTİLATÖR
  Pervanesi olmayan bir vantilatör olur mu? diye söylendiğinizi duyar gibiyim. Fakat yapılmış , artık sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olan vantilatörlerin yerini bu portatif vantilatörler alacak, istediğiniz yere götürebileceğiniz hem güvenli hemde çok şık bir pervanesiz vantilatör. Yazın sıcaktan bunalan ve bunu sürekli dile getiren yakın arkadaşlarınıza ya da kendinize hediye olarak alabilirsiniz.

  Anti Bakteriyel Temizlik Jeli
  Anti Bakteriyel Temizlik Jeli

  SU GEREKTİRMEYEN ANTİBAKTERİYEL JEL
  Sürekli temizlik yapan ve bunu artık hastalık haline getiren yakınlarınıza alabileceğiniz süper bir buluştan bahsedeceğim şimdi. Su gerektirmeyen anti bakteriyel temizlik jeli. Bu jel ile artık bezin,süpürgenin ve temizlik amacıyla kullandığınız ürünlerin ulaşamadığı yerlere bu ürün vasıtasıyla ulaşabileceksiniz.  Temizlik hastası yakınlarınıza ya da sevgilinize hediye ederek, onları çok mutlu edebilirsiniz.

  Oje kurutması Makinesi
  Oje kurutması Makinesi

  OJE KURUTMASI MAKİNESİ
  Bence bu ürün hem bayanların hemde erkeklerin kurtarıcı bir ürün. ilk önce bayanlar için iyi yönlerinde bahsedeyim. Bu özel oje kurutma makinası ile artık ojenizin kurumasını dakikalarca beklemeyeceksiniz. Ve kurudu mu kururmadı mı diye de düşünmeyceksiniz. Erkekler için iyi yanı ise, eğer dışarıya çıkacaksanız kız arkadaşınızın ojesinin kurumasını bekleme derdiniz son bulacak. Bence sevgilinizin hayatını çok kolaylaştıran bir hediye.

  Takı Askıları
  Takı Askıları

  FASHION LADY TAKI ASKILARI
  Takı askıları ile takılarınızı düzenli şekilde muhafaza edebilir.  Makyaj masanız üzerinde çok dekoratif bir  eşya sahibi olabilirsiniz.  Tüm moda ikonlarının makyaj masalarında olduğundan onlardan ilham alınarak tasarlanmış bu ürünü, modayla içli dışlı olan arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

  Benzin Göstergeli bardak
  Benzin Göstergeli bardak

  BENZİN GÖSTERGELİ KUPA BARDAK
  Her ne kadar gereksiz bir ürün gibi gözüksede , dışardan bakıldığında çok fazla ilgi çekebilecek bir kupa bardak. İçerisinde sıcak içeceklerini koyduğunuzda dış kısmındaki gösterge deposu tam dolu olarak gözükecek, ve siz çayınızı ya da kahvenizi yudumladıkça içerisindeki miktar azaldıkça bardağın tankıda boşalacak. İlginç ve farklı ürünlerden hoşlanan erkek arkadaşınıza ya da sevgilinize hediye edebilirsiniz.

  Mini Ütü
  Mini Ütü

  PORTATİF MİNİ ÜTÜ
  Sürekli seyahat eden ve takım elbise,gömlek ,pantolon gibi eşyalarını sürekli yanında taşıyan bir yakınınız var ise, eşyalarının kırışmasına son verecek bir buluştan bahsedeceğim size. Seyahat tipi mini ütü, Ufacık tasarımıyla sizi en büyük derdiniz olan kırışıklıklardan kurtaracak marifetli bir kurtarıcı. Artık seyahate çıkarken yanınızdan ayırmayacaksınız.

  Usb bellek bileklik
  Usb bellek bileklik

  BİLEKLİK USB BELLEK
  Usb bellekler artık hayatımızda çok fazla yer kaplamakta. Artık herşeyimizi ufacık bir depolama hafızasında barındırabiliyoruz. Hal böyle olunca hem aksesuar olarak kullanılabilecek hemde çok kaliteli bir usb bellek üretelim demişler ve bileklik şeklindeki usb bellekleri üretmişler.  Teknolojiyle arası iyi olan geek arkadaşlarınıza ya da sevgilinize hediye edebileceğiniz  çok ilginç bir hediye.

  projektörlü gece lambası
  projektörlü gece lambası

  PROJEKTÖRLÜ GECE LAMBASI
  Gece lambası kullanan bir yakınınız ya da sevgilinize hediye edebileceğiniz mükemmel bir buluş. Artık sıradan gece lambaları gibi sade bir ışık yerine odanızda tüm galaksi parlayacak. Bu projeksiyonlu gece lambası ile sürekli renk değiştirecek ışıklarıyla odanıza büyüleyici bir atmosfer sağlayacak.

   

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.