Hediyelerin İçerisine Eklenecek Anlamlı Sözler

Hediyelerin İçerisine Eklenecek Anlamlı Sözler

  Hediyelerinizin üzerine yazacağınız anlamlı bir hediye notu, hediyenizi sunacağınız kişinin üzerinde o hediyenin etkisini daha da arttıracaktır. Şayet, siz de hediyenizi daha değerli kılmak ve sevdiklerinize sunacağınız doğum günü ya da sevgililer günü gibi hediyelerinizi özelleştirmek istiyorsanız, bu yazımızda sizler için etkileyici hediye notu yazıları oluşturduk. Sevgiliye anlamlı hediye notu yazıları ile biricik sevgilinize olan duygularınızı hediyenizle bütünleştirebilir, daha akılda kalıcı bir sürprize imzanızı atabilirsiniz. Normalde birine hediye almak dünyanın en güzel duyguları içerisinde yer alır. Alacağınız hediye karşı tarafta mutluluk hissinin oluşmasına olanak sağlayacaktır. Ayrıca paylaşımda bulunmak ve karşılıklı hediyeleşmek de muhabbet kapısını aralayacaktır. Hediye seçiminde mutlaka kişiye özel olanları seçmeye özen gösterin. Bu sayede karşı tarafı hem şaşırtabilir hem de mutlu edebilirsiniz. Hediye aldığınız zaman içerisine küçük bir not eklemeyi de ihmal etmeyin. Bu notlar ile hediyenizi daha güzel ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Notun etkisi ile karşı taraf daha mutlu olacak ve hediyeniz anlamlı bir şekle bürünecektir. Sizin için belirlediklerimiz arasından seçimler yapabilirsiniz.

  Örnek Hediye Notu Mesajları

  hediye notları

  Sana aldığım bu hediye benim için çok değerli. Çünkü sana aldığım ilk hediye. Bir ömür boyu saklamanı istiyorum ve seni çok seviyorum.

  Aldığım bu hediyenin keyfini çıkar. Çünkü sen üzülmeyecek kadar değerli bir insansın. Bunu bilmeni ve benden yazılı olarak okumanı istiyorum.

  Sana değerli taşlar, mücevherler almak isterim. Ama iyi niyetli kalbine bunları sığdıramayacağım için bu küçük hediyemi kabul etmeni istiyorum.

  Aşkım birçok hediyeye baktım. Hiçbirini sana yakıştıramadım. Ama bu anlamı olan hediye benden sana bir iltifat. Her şeyin en güzeline layıksın.

  Seni üzdüğüm için özür dilerim. Pişman oldum. Bun hediyeyi de pişmanlığıma say olur mu? Bir daha seni asla üzmeyeceğim. Seni seviyorum.

  Doğum gününde yanında değilim. Ama bu hediye benden sana bir aşk fısıltısı. Her baktığında beni hatırla. İyi doğdun aşkım.

  Tüm sıkıntılarını atlatacaksın. Çünkü sen bunu yapabilecek kadar güçlüsün. Ben inanıyorum. Bu hediyem de sana güç verecek. Hiçbir şeyi kafana takma olur mu? Yakında orda olacağım. Seni çok özledim.

  Doğum günü güzeline en güzel hediyeyi gönderiyorum. Seni çok seviyorum biricik aşkım. Hediyeyi seçin için özel olarak seçtim.

  Yeni işinde başarılar diliyorum ve bu hediye ile yeni işin hayırlı olsun diyorum. Bunu da başaracak ve üste çıkacaksın. Her zaman yanındayım güzel aşkım.

  İş hayatında başarı bir dönem geçireceksin. İlk hediyeni de ben alıyorum sana. Şimdi yüzünde tebessüm oluşsun. Çünkü seni çok seviyorum.

  Her insan hata yapabilir. Seni kırdığım ve incittiğim için özür dilerim. Bu güzel hediyeyi de senin için seçtim. Güzelliğinin yanında yetersiz kalsa da kalbimden gelen duygular ile seçip gönderim. Umarım beğenirsin.

  Seni çok seviyorum güzel aşkım. Bu hediye de senin için. Bir ömür boyu mutlu kal. Seni seven aşkın.
  Evlilik yıl dönümüzde bu hediyeyi senin için seçtim. Biliyorum sen her şeyin en güzeline layıksın. Çünkü hak edecek kadar özel birisin. İyi ki seninle evliyim.

  Benim güzel karıma dünyanın en güzel hediyesini gönderiyorum. Seninle evlenmek ve seninle yaşamak oldukça güzel.

  Sevgililer günü için hazırladığım bu hediye senin için özel olarak seçildi. Güzelliğin bu hediye karşısında parlayan bir inci tanesi olsa da hediyem de kalbimden kopan bir mücevher tarlası gibi.

  Sen bu hayatta başıma gelen en büyük sürprizsin. Bunun için bu hediyemi kabul. Çünkü sen hediyelerin en iyisine layıksın.

  İçimden sana hediye almak geldi. Ve bunu beğendim. Senin beğeneceğine de inandığım için sana gönderim. Güzel günlerde kullan sevgilim.

  En güzel sevgili benim. En güzel aşk benim. Bu yüzden aşkıma en güzel hediyeyi gönderiyorum. Seni çok seviyorum.

  Doğum gününü kutlarım canım aşkım. Bu hediye ile beni hatırlarsın.

  Bu dünyada tanıdım en değerli insan sensin. Gülüşün bakışın her şeyin çok güzel. Seni tanıdığım güne özel bu hediyemi kabul et. Çünkü bana seni hatırlatıyor.

  Güzel aşkım. Seni sevmenin mutluluğunu her zerremde yaşıyorum. Bu mutluluğu bana tattırdığın için bu özel hediye seçtim. Güzel günlerde kullan. Seni çok ama çok seviyorum.

  İş hayatında başarılı olacağına her zaman inandım. Seni kutlarım ve başarılılarının devamını dilerim. Ben her zaman senin yanında olamaya devam edeceğim.

  Aşkım doğum gününe özel olarak seçtiğim bu hediye sana arkadaşlık etsin. Ben yokken beni hatırlatsın. O yüzden sürekli bakmayı unutma.

  Sevgililer günü bir gün değil benim için her gündür. Çünkü sen bir tek güne sığmayacak kadar özelsin.

  Ben seni her zaman sevmeye devam edeceğim. Çünkü güzelliğin öyle kıymetli ki, paha biçilemez bir elmas taşı gibi.

  Seninle evli olmak öyle huzur verici canım aşkım. Onun için bu hediyemi kalpten gelen duygular ile seçtim. Seninle yaşlanmak ve ömrümü seninle tamamlamak istiyorum.

  Bu hediye sana olan duyguların ifadesidir. Bu hediye aşkın taa kendisidir. İçimden sana olan aşkımı haykırmak geliyor. Bende onun yerine bu kağıda yazdım. Seni çok seviyorum.

  Sen mevsimlerin en güzelisin. Diyorlar ki mevsim dört tanedir. Onlar senin en güzel mevsim olduğunu bilmiyorlar. Bende kimseye söylemedim.

  Aşkıma en güzel hediyeyi gönderiyorum Baktıkça beni hatırlar. Seni çok özledim. Kısa zamanda yanında olacağım.

  Canım sevgilim doğum gününü kutlarım. Bir ömür boyu neşe içerisinde mutlulukla yaşamanı temenni ederim. Her daim seninleyim. Seni seviyorum.

  Sen bu hayatta sahip olduğum en değerli eşsin. Seninle evli olmak öyle huzur verici ki. Bunu kelimelere dökmenin tarifi yok. Yıl dönümüze özel olarak seçtiğim bu hediye seni mutlu etsin. Sen benim daime en güzel değerimsin.

  Sevgili demek candır. Sen benim canım, cananım biricik aşkımsın. Seni sevmenin heyecanı öyle güzel ki tarifi olmayan bir mutluluk. Her daim yüzün gülsün.

  Seni gördüğüm ilk günden beri delice seviyorum. Bunun için seni hediyelere boğmak istiyorum. Bu seçtiğim hediye güzelliğinin parlaması için. Güzel olan aşkım seni seviyorum.

  Hayatıma renk katan, hayatımı renklendiren aşkım. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun. Hiçbir zaman yaşlanmayacak ve benim gözlerimde genç kalacaksın.

  Hediyeler arasın senin güzelliğini aradım. Bulamadım. Çünkü senin güzelliğine değer biçmenin imkanı yok. Öyle güzelsin ki bunun tarifi de yok. Sen benim tarif edemediğim kadar güzel ve özelsin.

  Seni tanıdığım güne özel olarak seçtiğim bu hediyeyi kabul et aşkım. Çünkü diğer günlerin benim için kıymeti yok. En önemli gün seni tanıdığım gün.

  Varlığın güç veriyor, neşen bana can katıyor. Canım sevilim benim seni çok seviyor ve özlüyorum. Bu hediyem sana. Baktıkça beni an ve özle. Geleceğim az kaldı.

  İş hayatında başarılı bir kariyer yapacağına inanıyor ve seni canı gönülden destekliyorum. Bunun için bu hediyemi yanından ayırma. Sana güç verecek.

  Sen benim daima aklımda ve yüreğimdesin. Silinmeyecek gizli bir hazinesin. Bunun farkında olmalı ve bilmeni istiyorum. Daima huzurlu ve keyifli ol.

  Bu hediyenin içerisinde şiirler yazmak istedim. Ama seni anlatacak kelimelerin gücünü bulamadım. Hepsi yetersiz kaldı. En güzel anlatım iki kelime. Seni seviyorum.

  Ben seni bir gün değil her gün seviyorum. Bu yüzden bu hediyem sevgimin en güzel itirafnamesi. Bir ömür boyu da yanında yer alıp seni sevmeye devam edeceğim.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.