Hediyelik Fotoğraf Çerçevesi Modelleri

Hediyelik Fotoğraf Çerçevesi Modelleri

  Merhabalar bugünkü makalemde insan hayatının eskiye dönük en önemli izlerini taşıyan fotoğrafların konulacağı hediyelik fotoğraf çerçevesi modellerini inceleyeceğiz. Aslına bakılırsa fotoğraflar sıradan birer kağıt parçası değillerdir. İçlerinde unutulmaz hatıraları ve anlamları barındırırlar. Çünkü hayatımızda ki en önemli anları kalıcı hale getirmek, ilerde eşimize,dostumuza ve çocuklarımıza göstereceğimiz o güzel anları tekrar yaşamak için fotoğrafları kullanırız. Fotoğraflar bizleri geçmişe götürüp orada eski duyguları tekrar yaşatan,bazen üzen bazen gülümseten çok değerli belgelerdir. Evlendiğimizde çekildiğimiz resimleri,çocuğumuzun ilk doğum fotoğraflarını, 1. doğum günününde verdiği o pozları sürekli evlerimizin ve ofislerimizin baş köşesinde tutarız. Fakat bu kadar anlamlı ve güzel fotoğraf karelerini evimizde,odamızda ve ofisimizde sergilemek için, şık ve özel fotoğraf çerçevelerine ihtiyaç duyarız. Bende bugün sizlere  dizayn olarak ilgniç,dekoratif,şık her kesimden herkese hediyelik olarak alabileceğiniz metal ve ahşap fotoğraf çerçevesi modellerini tanıtacağım. Önerdiğim fotoğraf çerçeve modellerinin bazıları masa üstü dekorasyon aracı olarak kullanılmanın yanında, aynı zamanda duvara asılarakta kullanılabilir. Önereceğim 13 adet çerçeve arasından sevdiklerinize uygun olanı rahatlıkla bulacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca ev hediyesi ve ofis hediyesi arayışı içindeyseniz, fotoğraf çerçeveleri çok ideal hediye seçeneği olabilir. Sevgilinize,annenize ve babanıza hediye olarak fotoğraf çerçevesi bakıyorsanız size ilk sırada önereceğim çerçeve; lazer işlemeli ,üzerine isim yazdırılabilen fotoğraf çerçeveleri olacaktır. Ayrıca ilginç bir hediye olmasının yanında aynı zamanda fotoğraf çerçevesi özelliği olan bir ürün arıyorsanız, sevgilinize manyetik kalp şeklindeki çerçeveyi almanız onu çok şaşırtacak ve mutlu edecektir. Lafı daha fazla uzatmadan sevdiklerinize , özelliklede fotoğraflar konusunda titiz olan arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza hediyelik olarak alabileceğiniz fotoğraf çerçevesi modellerine geçebiliriz.

  nokta

  kalp fotoğraf çerçevesi
  kalp fotoğraf çerçevesi

  KALP FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
  Aşk hikayenizi artık tek bir çerçeveye sığdırabileceksiniz. Sevgilinize birlikte çektirdiğiniz aşkınızı anlatan fotoğraflardan bir hediye verdiğinizde etkilenmemesi elde değil. Bu hediyeyi özel kılan ve diğerlerinden ayıran özelliği elbette ki aşkınızın kısa bir özeti olması. Böylesi duygu yüklü bir hediyeyi almak her sevgiliyi mutlu edecektir. Bu fotoğraf çerçevesini isterseniz aile ağacı olarak kullanabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  çerçeveli masa saati
  çerçeveli masa saati

  ÇERÇEVELİ MASA SAATİ
  Her  baktığınızda size sevdiklerinizi getiren bir masa saati ,iş yeri hediyeleri için oldukça güzel bir hediye olacaktır.  Eşinize ,sevgilinize hediye edeceğiniz bu çerçeveli masa saatiyle işten her bunalıp saate baktıklarında sizi görsünler ve mutlu olsunlar. Hem saat hem çerçeve ikisi bir arada olunca hem masanızda daha az yer kaplasın hemde özel bir tasarımı olsun. 8 adet fotoğrafı bir arada tutabileceğiniz bu masa saati çalışan sevdikleriniz için özel bir hediye.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  manyetik kalp çerçeve
  manyetik kalp çerçeve

  MANYETİK KALP FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
  Sevgilinize hediye etmek için bir çerçeve arıyor ve kesinlikle romantik ve ilginç olmalı şaşırtmalı diyorsanız buyurun. Kalp bir fotoğraf çerçevesi ama onu ilginç yapan manyetik özelliği sayesinde 360 derece dönmesi ve ışıklı olması. Akşam odanızı anında romantik bir havaya dönüştürecek bu çerçevede sevgilinizin fotoğrafı her döndüğünde kalbiniz yerinde duramayacak. Bu çerçeve sevginizi yaşatmanın en romantik yolu olacak.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  ahşap dekoratif çerçeve
  ahşap dekoratif çerçeve

  AHŞAP DEKORATİF FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
  Yeni ev hediyesi arıyorsanız ahşap dekoratif fotoğraf çerçevesi güzel bir seçenek olabilir. Hem ailenin ,arkadaşların bütün fotoğraflarına yetecek hemde ortama şıklık katacak bu çerçeve tasarımıyla bir kar tanesini andırıyor. Tasarımıyla evinizin dekorunu tamamlayan bu çerçeve sıradan çerçevelerden sıkılmış olanlar için harika bir ürün. 17 fotoğrafı sığdırabileceğiniz ahşap dekoratif çerçeve ile fotoğraflarınızı sergilemek daha kolay.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  bir yaş fotoğraf çerçevesi
  bir yaş fotoğraf çerçevesi

  BİR YAŞ FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
  Çocuklarımız gözlerimizin önünde büyürken onlardaki değişimi bizden çok başkaları fark eder. Bebeğinizin 12 ayının her birinde çekilmiş fotoğrafları bir çerçeveye sığdırarak hem güzel bir kolaj oluşturun hemde nasıl değişmiş olduğunu daha iyi görün. İlk diş, ilk banyo , ilk adım gibi bebeğinizin en özel anlarını bir yaş fotoğraf çerçevesine koyarak onları en şık biçimde sergileyin. 1 yaş hediyesi olarak sevdiklerinize hediye edebileceğiniz orijinal bir ürün.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  çerçeveli saatler
  çerçeveli saatler

  ÇERÇEVELİ SAATLER
  Her bir saat sevdiklerinizle geçsin. Her fotoğraf çerçevesinin aslında bir saati temsil ettiği bu ürün ile dekorasyonunuza farklılık katın. Evinizde sevdiklerinizin fotoğraflarını salon , antre mutfak her yere koyanlardansanız bu saat sizin için üretilmiş. Bakmaya doyamadığınız fotoğraflarınız artık bir arada ve zaman onlarla akıyor. Evinize farklı bir saat arıyorsanız hem saat hem çerçeve özelliği olan bu ürün duvarınızda çok şık duracak..
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  love yazılı çerçeve
  love yazılı çerçeve

  LOVE FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
  Aşkınızı anlatacak bir hediye vermek istiyorsanız love fotoğraf çerçevesi size göre. Sevgilinizle gittiğiniz yerlerde çektirdiğiniz bir dolu fotoğrafdan en özel olanları bu çerçeveye yerleştirin ve ona hediye edin. Aşkınızın belgesi niteliğindeki bu fotoğraf çerçevesi gerçekten çok romantik bir hediye olacaktır. Love fotoğraf çerçevesi sevgililer gününde , yıl dönümünüzde özel anlarınızın olduğu anlamlı bir hediye olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  babaya ahşap fotoğraf çerçevesi
  babaya ahşap fotoğraf çerçevesi

  BABAYA LAZER İŞLEMELİ ÇERÇEVE 
  Babalar gününde babanızın çok şaşıracağı ve ilgisini çekebileceği bir hediye arıyorsanız, lazer işlemeyle çerçevenin ön yüzüne  babanıza iletmek istediğiniz mesajı, istediğiniz bir tarihi ve isminizi yazdırarak babalar günü için kalıcı bir hediye hazırlatabilirsiniz.beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı yerleştirerek babanızın sizinle gurur duyabileceği bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  sevgiliye özel ahşap çerçeve
  sevgiliye özel ahşap çerçeve

  SEVGİLİYE ÖZEL LAZER İŞLEMLİ ÇERÇEVE
  Başlıktanda anlaşılacağı gibi lazer işleme tekniğiyle hazırlanan bir ahşap çerçeve. Fakat kendini diğer çerçeveler ayıran özelliği üzerine biricik sevgilinizin ismini , istediğiniz bir tarihi ve ona özel bir mesajınızı yazıyor olabilmeniz.  Erkek arkadaşına çok romantik bir hediye arayan bayanlar için çok özel bir hediye olabilir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  anneye ahşap çerçeve
  anneye ahşap çerçeve

  ANNEYE ÖZEL LAZER İŞLEMELİ ÇERÇEVE
  Kocaman bir sarılmanız dahi annenize bu özel günde yetecek olsa dahi, yıllarca sizin için saçlarını süpürge yapmış annenize ufakta bir hediye vermeniz çok büyük jest. Üzerine içinizden gelen herhangi bir yazdırabileceğiniz anneler gününe özel olarak üretilecek ahşap çerçeveler o gününün en güzel hediyelerinden olmaya aday.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  sihirli dönen kalp çerçeve
  sihirli dönen kalp çerçeve

  SİHİRLİ DÖNEN KALP ÇERÇEVE
  İki tarafına fotoğraf yerleştirebileceğiniz bu çerçeve aslında kendi ekseni etrafında dönen sihirli bir fotoğraf çerçevesi. Romantik çiftler için üretilmiş bu çerçeve, sevgilisinin tek bir fotoğrafıyla yetinemeyenler için çok güzel bir hediye. Her iki tarafına aşkınızla birlikte çekildiğiniz unutamadığınız bir fotoğrafı yerleştirebilir, salonunuzda ya da yatağınızın baş ucunda sürekli dönen bir fotoğraf çerçevesine sahip olabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  manyetik kare çerçeve
  manyetik kare çerçeve

  MANYETİK KARE ÇERÇEVE
  Bir fotoğraf çerçevesi ne kadar ilginç olabilir diyorsanız manyetik kare çerçeveyi görmediniz demektir. İlginç ürünlere meraklı sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu ürün ilgiyi üzerine çekecek. Manyetik etki sayesinde fotoğraflarınız havada dönerken mavi bir ışıkta yayıyor. Ortama güzel bir hava katan bu çerçeveyi yeni evlenen çiftlere hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  film şeridi reism çerçevesi
  film şeridi reism çerçevesi

  FİLM ŞERİDİ FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
  Sevdiklerinizle en güzel anlarınız film şeridi gibi bu resim çerçevesinde. Ailenizle , arkadaş grubunuzla çektirdiğiniz en eğlenceli fotoğrafları film şeridi fotoğraf çerçevesine koyun ve evinizde en özel anlarınızın filmini izler gibi bu fotoğraflara bakın. Fotoğraf çerçevesinin 4 farklı modeli vardır ve malzemesi camdır. Fotoğraflarınız için hem uygun hem şık bir çerçeve.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  1 YORUM

  1. KALP FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ si küçük çerçevelerden mi oluşuyor? Yoksa büyük kare çerçevede fotoğraf koymamız için küçük bölümlerden mi oluşuyor? Fotoğrafta anlaşılamamıştır. Tşk.i.ç.

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.