İlginç Hediye Fikirleri

İlginç Hediye nedir ve nasıl olmalıdır? sorusuyla makaleme başlamak istiyorum. Sevdiklerinize doğum günü,yıl dönümü ve diğer özel günlerde daha önce hiç almadıkları, ilgi uyandıran,değişik ve alındığında insanı heyecanlandıran herhangi bir hediyelik ürün demektir. Eğer daha önce çevrenizdeki insanlara yukarda saymış olduğum özellikleri barından bir hediye vermediyseniz, bu yazımda onlara alabileceğiniz birbirinden ilginç hediye fikirlerini bulacaksınız. Daha önce annenize,babanıza ya da sevgilinize hediye alırken aldığınız eşyanın ya da aksesuarın hep işe yararlılığını ve kullanışlı olmasını göz önünde bulundurarak hediye seçimlerinizi gerçekleştirmişsinizdir. Fakat sevdikleriniz için hediye seçmek ve beğenmek emek ve zaman isteyen bir olaydır. Heleki bu erkeğe hediye olunca çok daha fazla vakit ayırmak gerekiyor. Fakat siz bu makalemi okuduğunuza göre sevdiğiniz kişiye içerisinde sürprizleri barındıran ilginç bir hediye arayışı içerisinde olduğunuzu gösterir. Bende bu arayışınıza cevap verecek nitelikteki birbirinden farklı ve değişik ilginç hediye önerilerimi sizlere sunmak istiyorum. Umarın önerdiğim ürünler sevdiklerinizi çok şaşırtır.

Erkeğe ilginç Hediye Fikirleri

Eğer erkek arkadaşınıza ya da sevgilinize ilginç bir hediye arıyorsanız,  bayanların en büyük derdi olan erkeğe ne hediye alınır? sorusuna birazdan önereceğim hediyeler ile %90 oranında cevap bulmuş olacaksınız. Çünkü bu konu başlığı altında erkeklere alınabilecek en ilginç ve farklı hediye seçeneklerini inceleyeceğiz. Fakat erkek arkadaşına hediye arayan bir bayan iseniz; sevgilinizin kişiliğini ve karakterini çok iyi bilmenizde yarar var, çünkü her erkek bu tarz hediyelerden hoşlanmayabilir. Kullanışlı ve günlük yaşamında sürekli yanında taşıyabileceği gömlek,cüzdan ve ayakkabı tarzındaki hediyeleri almaktan hoşlanırlar. Fakat bu tarz ürünleri de artık azda olsa ilginçleştirmek sizin elinizde. Üzerine isim yazdırılabilen cüzdanlar,kalemler,bardakları satın alıp hediye ederek aldığınız eşyayı azda olsa ilginçleştirebilirsiniz. Erkeğe alınabilecek hem kullanışlı hemde farklı hediye önerilerim:

ask_tapusu ilginc_papyon rüzgarda_sonmeyen_zippo

donan_kupa kisiye_ozel_raki_bardagi mesajli-butik-kurabiye

oskar ilginc_gece_lambasi kisiye_ozel_iphone_kilifi

kisiye-ozel-set sihirli_bardak kisiye-ozel-ozel-cuzdan

isme_ozel_cok_amacli_set sevgiliye_duvar_saati isme_ozel_kalem

 

bosluk

Bayanlara İlginç Hediye Fikirleri

Bir Bayana ya da kız arkadaşa hediye alınacaksa ilk başta insanın aklına duygu yüklü ve romantik hediyeler gelir. Çünkü bir bayanın kalbine giden yol romantik olan şeylerden geçer. Fakat son yıllarda bu tez çürümeye başladı ve bayanlara alınabilecek hediyelerde değişikliğe uğradı. Artık sıradan çiçek,çikolata ve takı hediyelerinin yerini ilginç ve sıradışı hediyeler aldı. Artık kız arkadaşınıza demode romantik hediyeler yerine içerisinde seni seviyorum yazan bitkiler,üzerinde yılın en iyi aşkı yazılı oskarlar, fotoğrafını bastırabileceğiniz sihirli kupa bardaklar ve daha onlarca en iyi ilginç hediyeleri burada bulabilirsiniz. İşte bayanlar için önerilerim:

sevgiliye_ask_yastiklari ucan_kalpler_feneri

projektorlu_gece_lambasi seni_cok_seviyorum_kulesi mesajli-butik-kurabiye

yeni_nesil_cim_adamlar t-box-silikon-kol-saati manyetik_cerceve

seni-seviyorum-yazili-bitki erotik-kalp sevgiliye_duvar_saati

kalp_semsiye kalp_saat 100_dilde_seni_seviyorum

kisiye_ozel_kalp_odul fotografli-kalp-saat cerceveli_saat

İlginç Hediye Fikirleri” te bir düşünce

  1. Murat diyor ki:

    Hediye önerilerinizi yakından takip ediyorum. Gerçekten bu konuda önemli bir boşluğu dolduruyorsunuz. Paylaşımlar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir