İlginç Hediye Tavsiyeleri

İlginç Hediye Tavsiyeleri

  Sevdiklerinize ; çicek,çikolata ve kıyafet gibi sıradan hediyeler almaktan sıkıldıysanız.onlara yılbaşında,yıldönümünüzde,sevgililer gününde ve doğum günlerinde alabileceğiniz birbirinden farklı ve sıradışı hediyeler arasından seçmiş olduğumuz ürünleri hediye edebilirsiniz. buldumbuldum.com‘daki birbirinden ilginç hediyelerin arasından düzenlemiş olduğumuz hediyeler özel günlerde sevdiklerinizi hem çok şaşırtacak hemde çok mutlu edicektir.
  …………………………………………………………………………………………………………….. 

  TARAFTAR MEGAFONU

  Futbol fanatiklerine müjde! artık maçlarda avazınız çıktığı kadar bağırıp sesininiz kısılmasına gerek yok! Bu taraftar megafonuyla sesinizi kalabalıkta duyurun.Ayrıca sesiniz kısılsa dahi megafon içindeki oley oley müziğiyle takımınıza destek vermeğe devam edersiniz.
  Taraftar Megafonunu incelemek için Tıklayın.

   

  …………………………………………………………………………………………………………..

  İÇECEK ŞAPKASI
  Artık elleriniz kullanmadan içeceklerinizi yudumlayabileceksiniz. Bu özel tasarım içecek şapkalarıyla, maç izlerken yada oyun oynarken kolanızı yada biranızı içmek için elinizi kullanmak zor mu geliyor? ozaman bu şapka tam size göre. Artık maçın yada oyunun en heyecanlı kısmında kolanızı yudumlak için uğraşmıyacaksınız. size düşen sadece pipetinden yudumlamak.
  İçecek Şapkasını incelemek için Tıklayın.

   

  …………………………………………………………………………………………………………..


  SUDOKU TUVALET KAĞIDI
  Sudoku bağımlılarını sevindirecek mükemmel bir hediye. hayatımızın yaklaşık 4200 saati tuvalette geçtiği varsayarsak ve sudokununda zekayı geliştirdiği doğruysa, artık tuvalette otururken dahi sudoku tuvalet kağıdıyla zekayı geliştirmek mümkün:) Gerçekten son derece faydalı bir buluş.
  Sudoku tuvalet kağıdını incelemek için Tıklayın. 

   

  ………………………………………………………………………………………………………..

  YUMURTA ZAMANLAYICI
  Rafadan yumurtanın kıvamını tutturmak zor iştir. Ama artık sizi yumurtam katı olmuş yada çok sıvı olmuş gibi sitemlerden kurtaracak yumurta dublorü var. yumurtanınızı nasıl istiyorsanız dublor yumurta üzerindeki pişme dereceleri size yardımcı olucaktır.
  Dublor yumurtayı incelemek  için Tıklayın. 

   

   

  …………………………………………………………………………………………………………….. 

  KALEM TUTUCU ZAVALLI FRED
  Kalemini sık sık kaybeden birimisiniz? ve artık bu durum size stres mi yaratıyor? artık kaleminizi kaybetmemek için onu fredin kalbine saplayın. Ofis masanızda durabilecek bir kalem tutucağı olan zavallı fred masanıza renk getirecektir.
  Zavallı fredi incelemek için Tıklayın.

   

   

  …………………………………………………………………………………………………………..

  KOLLU BATTANİYE
  Benim gibi sürekli hiç yerinden kalkmayan,bilgisayarla haşır neşir olan biriyseniz ve bir eliniz kumanda da diğer eliniz bilgisayar klavyesinde birşeyler yazmaya uğraşırken sadece ellerinizi açıkta bırakıcak ve içinizi ısıtacak bu ürün, battaniye tarihinde devrim niteliğinde.
  Kollu battaniyeyi incelemek için Tıklayın.

   

  …………………………………………………………………………………………………………….


  OBJEKTİF BARDAK
  Objektiflerin ne kadar pahalı olduğunu fotoğraf meraklıları bilir. ama bu objektifi diğerlerinden ayıran özelliği pahalı objektiflerin yapamadıklarını yapıyor olması.ister içinde kahveni yudumla, ister kalem kutusu olarak kullan, benim tavsiyem kahve bardağı olarak kullanılması çünkü çok şık duruyor.
  Objektif  Bardağı incelemek için Tıklayın.

   

  …………………………………………………………………………………………………………….

  KENDİNİ FEDA EDEN STAN
  Kahve,çay ve diğer içeceklerin masanızın üzerinde bıraktığı izlerden bıktıysanız, kendini bunu için feda eden stan tamda sizin bu derdinize çare olucak bir bardak altlığı.Ezilme pahasına da olsa sizi bu dertten kurtaran stan ofisinizde sürekli kullanıcağınız eşyanız olucak.
  Kendini Feda Eden Stanı incelemek için Tıklayın.

   

   

   

  ……………………………………………………………………………………………………………..

  GÜNEŞ KAVANOZU
  Gün içerisinde güneş ışınlarını toplayıp hava karardıktan sonra içerisindeki sensörler vasıtasıyla ortama aşk renklerini yayarak o anki mekanın ne kadar büyülü bir ortam olmasını sağlıyor. ee ne demişler romantik olmak istiyorsanız ayrıntıları gözden kaçırmamak gerekir:)
  Güneş kavanozunu incelemek için Tıklayın.

   

  ………………………………………………………………………………………………………………

  TERS ÇALIŞAN KOL SAATİ 
  İlk başta baktığınızda herşey normalmiş gibi gözüküyor değil mi? fakat biraz dikkatli baktığınızda rakamların ters yerleştirildiğini görüceksiniz.Sadece rakamların ters yerleştirilmesiyle kalınmamış,akrep,yelkovan ve dakika da ters yönde işliyor. Bu saat ile herkesden farklı olucaksınız.
  Ters çalışan kol saatini incelemek için Tıklayın.

   

   

   

  ……………………………………………………………………………………………………………..

  TERS ÇALIŞAN DUVAR SAATİ

  Kendini benjamin button sanan saat:) saate ilk baktığınızda herşey normalmiş gibi gözüküyor fakat biraz daha dikkatli bakarsanız , üzerindeki sayıların ters yerleştirildiğini görürsünüz. Alışagelmiş saatlerden farkı bizim alıştığımız yönde ilerlememesi ve zamanın geriye doğru akması ama zamanı geri getirme gibi yeteneği malesef bulunmuyor:)
  Ters çalışan duvar saatini incelemek için Tıklayın.

   

  ……………………………………………………………………………………………………………..

  100 $ TUVALET KAĞIDI
  Çok param olsun doları tuvalet kağıdı olarak kullanıcam diye hayal edenlerdenmisiniz? Eğer öyleyse hayal etmenize gerek kalmadı:) 100 dolar görünümlü tuvalet kağıtları tam size göre. Hatta bu tuvalet kağıtlarını görenler sizin ne kadar zengin olduğunuzu bile düşünebilirler.
  100$ tuvalet kağıdını  incelemek için Tıklayın.

   

  ……………………………………………………………………………………………………………..

  MİKRODALGADA ISITILAN ÇORAPLAR
  Malumunuz artık kış yavaş yavaş etkisini göstermeye başladı. kışın en çok şikayet ettiğimiz şey el ve ayaklarımızın üşümesi.bu ürün mikrodalga fırında yaklaşık 1 dk ısıtılarak sıcacık hale geliyor ve üşümüş ayaklarımızı ısıtıyor. sevgilinize,kız arkadaşınıza,kardeşinize alabileceginiz 6 farklı renkte ve aromada mükemmel bir hediye.
  Mikrodalgada ısıtılan çorapları  incelemek için Tıklayın.

   

  ………………………………………………………………………………………………………………

  OSKAR ÖDÜLÜ
  Malumunuz oskar ödüllerini sadece hollywood yıldızları alıyor ama artık sadece onlar almıyacak. Sizin yıldızınız olan annenize,babanıza,sevgilinize hediye edebilirsirsiniz. Bu hediye ile sevgilinizi ve annenizi gururlandırabilirsiniz.
  Oskar ödülünü incelemek için Tıklayın.

   

  …………………………………………………………………………………………………………….


  ÇİKOLATA SİGARA KUTUSU
  Bu sigara kutusu sayesinde sigaralarınızın o karton kutular içerisinde ezilmesinden kurtulacak ve çikolata görünümü sayesinde çevrenizdekilerin çikolata görünümlü kutuyu cebinize koyarken gördüğünde şaşırtacaktır. hatta o cebinde erimez mi gibi sorularlada başbaşa kalabilirsiniz:)
  Çikolata sigara kutusunu incelemek için Tıklayın.

   

  ……………………………………………………………………………………………………………


  ALIŞVERİŞ ARABASI KALEMLİK
  Bu mini alışveriş arabası içerisine kalemlerinizi,ataçlarınızı ve masanız üzerinde duran küçük eşyaları koyarak masanızın derli toplu ve şirin gözükmesini sağlıyabilirsiniz. iş arkadaşınıza veya ofiste çalışan sevgilinize alabileceğiniz çok sevimli kalemlik.
  Alışveriş arabası kalemliği incelemek için Tıklayın.

   

  ……………………………………………………………………………………………………………..

  BÜYÜYEN KRİSTALLER
  Hayatınız boyunca bir kristalin büyüyüşünü çıplak gözle görmemiş biriyseniz. ve sevdiklerinize bu büyüleyici olayı çıplak gözle görmelerini sağlayarak onlara 8 farklı mesaj iletmek istiyorsanız, bu mükemmel buluş tam size göre.
  büyüyen kristalleri incelemek için Tıklayın.

   

  ……………………………………………………………………………………………………………..

  ANGRY BİRDS PELUŞLARI
  Tüm dünyayı kasıp kavuran Angry Birds(kızgın kuşlar) oyun çılgınlığı , artık birbirinden kızgın peluş oyuncakları ile sizlerle.Angry Birds’ün sevimli ve kızgın hallerinin olduğu anahtarlık ve peluş oyuncaklarıyla angrybirds çılgınlığına sizde katılın. Kızgın kuşların oyununa bağımlı olan bir arkadaşınıza yada sevgilinize hediye edebileceğiniz çok sempatik bir hediye.
  Angry birdsleri incelemek için Tıklayın.

  ……………………………………………………………………………………………………………..


  KİTAP KASA
  Tüm değerli eşyalarınızı kimsenin aklına bile getiremediği yerde saklamak istermisiniz? ozaman ku kitap şeklinde kendini kamufle etmiş kasa tam size göre.Özel kilidi vasıtasıyla değerli eşyalarınıza artık sizden başka kimse ulaşamıyacak.
  Kitap kasayı incelemek için Tıklayın.

   

  …………………………………………………………………………………………………………….

  SİZDEN KAÇAN ALARM SAAT
  Uykunuz tatlı ve sürekli işine geç kalan birimisiniz?bu saat o bilindik tepesine vurunca susan saatler gibi değil. alarm çalmaya başladığı anda sakin sakin durduğu yerden bi anda deliye dönen alarm saatlerinden. sizin yapmanız gereken yatağınızdan çıkıp sizden kaçmaya çalışan alarm saatini bulup susturmak:)
  Kaçan saati incelemek için Tıklayın.
   ……………………………………………………………………………………………………………..

  SEVGİLİYE AHŞAP POSTA KARTI
  sevgilinize doğum gününde yada sevgililer gününde verebilceğiniz ahşap bir posta kartı, üzerine herhangi bi alet veya en basitinden anahtarla dahi aşkınızı kazıyabilirsiniz. bence sevgiliyi etkiliyebilcek nadir ürünlerden birtanesi hemde çok  hesaplı:)
  Ahşap posta kartını incelemek için Tıklayın.

   

  ……………………………………………………………………………………………………………..

  PARMAK BATERİ
  Hep müzisyen olmak istemiş, olamamış birimisiniz? yada hobi olsun diye bir müzik aleti mi çalmak istiyorsunuz? bu son derece havalı mini bateri seti tam size göre. bu parmak bateriyle hem oda yalıtıma gerek kalmadan, her yerde odanızda,ofisinizde kendini müziğinizi yapmanıza olanak sağlıyor.
  Parmak bateriyi incelemek için Tıklayın.
  ……………………………………………………………………………………………………………..  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.