İlginç Hediyelik Masa Saatleri

İlginç Hediyelik Masa Saatleri

  Sizleri bilmiyorum ama ben sürekli saate bakan dakikaları sayan birisiyim. Bir yere yetişmek için ya da işimi yapmak için gözüm hep saatin üzerindeki akrep ve yelkovandadır. Ofiste ve evde de hiç kuşkusuz masa saatimdedir. Bu yüzden saatlerin hayatımdaki rolü çok büyüktür.Her evde,ofiste ,iş yerinde kısacası heryerde ve her odada bulunan masa saatleri sadece zamanı öğrenmek için değil aynı zamanda dekoratif ev eşyası olarakta kullanılmaktadır.  Her evin ve ofisin nerdeyse vazgeçilmez bir öğesi olan masa saatleri çok çeşitli modelleri ile her zevke hitap etmektedir. Özellikle şirketlerdeki ofis odaları,çocuk odaları ve salonlar için farklı model ve renklerde üretilen masa saatleri bulunduğundan herkesime ev hediyesi ve ofis hediyesi olabilecek bir yelpazeye sahiptir.  Fakat sadece saati göstermekle kalmayan aynı zamanda çok şık dekoratif objelerden oluşan masa saatleri o sıradan görüntüleri ile artık sizinde gözünüze hoş gelmiyorsa, biraz sonra sizlere önereceğim 13 adet farklı dizayna ve tasarıma sahip ilginç masa saatleri ile sevdiklerinize en güzel ev ve ofis hediyesi sahibi yapabilirsiniz.

  nokta2

  ofisler için masa saati
  ofisler için masa saati

  SADECE PAYDOS SAATİNİ GÖSTEREN OFİS SAATİ
  Saat 8’den 5’e çalışan tüm ofis çalışanlarının en büyük sıkıntısı o bir türlü gelmeyen 5 saati. Tam bir ofis hediyesi olarak dizayn edilmiş bu masa saati üzerinde bulunan sadece 5 ve 6 rakamıyla çalışma masalarının vazgeçilmez saatlerinden olacak. Her baktıkça iyimserliği arttıra bu saat ile tüm saatleri unutup paydos saatine odaklanabilirsiniz. Sizinde iş yerinizde iş çıkış saatlerini dört gözle bekleyen birisi var ise ona alınabilecek en ilginç hediyelik masa saati.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kişiye özel masa saati
  kişiye özel masa saati

  KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAFLI MASA SAATİ
  Kişiye özel üzerine fotoğraf bastırabileceğiniz masa saati ile hem sevgilinize hemde eşinize sanki kalp atışınızı simgeleyen tık tık atan bir yıldönümü ve doğum günü hediyesi verin.  Ofis ortamında çalışanların çoğunun masası kişiselleşmiş olduğundan kendine ait akseusar ve çerçeveler ile doludur. Sizde ofis ortamında çalışan sevgilinize hediye almayı planlıyorsanız üzerine ikinizin fotoğrafını bastırabileceğiniz bu çiftlere özel masa saati tam size göre.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  pramit şeklinde masa saati
  pramit şeklinde masa saati

  PİRAMİT ŞEKLİNDE MASA SAATİ
  Mısır pramitlerinden ilham alınarak üretilmiş olan bu piramit şeklindeki masa saati, piramitlerin yüksek teknolojisi ve gizeminden esinlenilerek yaratılmış çok orjinal ve ilginç masa saatidir. İlk saatin kullanımı MÖ4000.yıllara dayansana sanki ilk saat havası ve teknolojisini üzerinde bulunduran bu saat sanki o yıllardan fırlamış gibi. Ofis hediyesi olarak ilginç masa saati arayanlar için çok güzel bir hediye.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  metal dişli masa saati
  metal dişli masa saati

  METAL DİŞLİ MASA SAATİ
  Saatlerin mekanizmalarının çalışması küçükten büyüğe herkesi büyülemiştir. Birbirine bağlı dişliler vasıtasıyla hareket eden yelkovan ve akrebin ortaya koyduğu zaman kavramı.  Bu şeffaf ve açık metal dişli masa saati de saatin çalışmasını tüm çıplaklığıyla sizlere gösterecek tarzda dizayn edilmiş.  Şık ve çok orjinal dizaynıyla ofislere ve evlere çok farklı hava katacak bu ürünü ofis ya da iş arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  dümen ve çapa masa saati
  dümen ve çapa masa saati

  ÇAPA VE DÜMEN ŞEKLİNDE MASA SAATİ
  Denizci sevgilinize ya da yakınlarına hediye arayanlar için sanki özel olarak üretilmiş bu masa saati, denizciliğin en bilindik yapı taşlarından olan çapa ve dümen şeklindedir. Deniz sevdalısı ya da denizde çalışan gemici yakınlarınıza hediye olarak alabileceğiniz bu masa saati çalışırken üzerindeki çarkları görebilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca denizi seven ofis arkadaşlarınız içinde çok şık bir ofis hediyesi olmaya aday.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  portatif masa saati
  portatif masa saati

  KOL SAATİ GİBİ MASA SAATİ
  Sürekli seyahat eden ve yanından da saatini ayırmayan sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz bu seyyar masa saati 6×7 cm’lik boyutlarıyla tam bir portatif masa saati. İster evinizde,ister işinizde ,isterseniz tatilde benim saatim hiç şaşmaz diyorsanız bu saat tam size göre . Ayrıca alarm saat olarakta kullanabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  eyfel kulesi masa saati
  eyfel kulesi masa saati

  EYFEL KULESİ ŞEKLİNDE MASA SAATİ
  Eyfel kulesi şeklindeki masa saati ile ofislerde ve evlerde paris havası esecek. Eyfel kulesini daha önce görmeyenler bu dişli eyfel kulesi masa saati ile büyülenecekler. 16x27x15 cm boyutlarındaki bu saat digital saati anımsatsa da aslında analogtur ve plastik sert malzemelerden üretilmişlerdir. Daha önce pariste bulunmuş ya da balayı için parise tatile gitmiş yeni evli çiftlere alabileceğiniz mükemmel bir ev hediyesi olmanın yanında ofisler içinde çok şık bir masa saatidir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  bisiklet şeklinde masa saati
  bisiklet şeklinde masa saati

  BİSİKLET ŞEKLİNDE MASA SAATİ
  İşte tasarım harikası başka bir masa saati ile karşı karşıyasınız. Bisikletin tekerleri ve saat çarkları arasındaki benzerlikleri gören tasarımcıların ürettiği bu bisiklet şeklindeki masa saati, 37x18x10 cm gibi büyük boyutlardadır. Tasarıma önem veren ve çok ilginç bir masa saatine sahip olmak isteyen sevdiklerinize hediye edebbileceğiniz bu ürün şık kutusunda gönderilmektedir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.