İlginç Kadınlar Günü Hediyeleri

Bu yıl kadınlar günü hediyesi fikirleri bizden. Kadınlar hayatımızın en değerli varlıkları değil midir? Üretken, fedakar, emekçi kadınlarımız bu dünyada var olabilmek ve var edebilmek adına kusursuz bir şekilde çalışır. Çoğu zaman hayat gailesi ile kendilerine vakit ayırmayı unutan kadınlara, bu kadınlar gününde siz vakit ayırmaya ne dersiniz? Kadınlar için hediye içeriğinden çok hatırlanmak bir armağandır. İnceliği seven detaycı kadınlar için ilginç hediyeler içeriği olan mükemmel bir hediye öneri listesi hazırladık. Seçim yapacağınız kişinin zevkleri ve tarzını göz önünde bulundurarak, hediye seçimleriniz ile onu mutlu edebilirsiniz.

1- Zarif Kadınlara Gerçek İnci Kolye

ilginç kadınlar günü hediyeleri

Hayatınızın değerli varlıklarına onlar kadar değerli olmasa da hatırı sayılır bir hediye seçebilirsiniz. Kadınlar gününe hediye olarak verebileceğiniz bu ürün, anlamı ile karşınızdaki kişiyi mest edecek. İnci denizden oldukça zor çıkarılan zahmetli bir taştır. Kadınların zarafetini tamamladığı düşünüldüğü için birçok zarif kadında aksesuar olarak görebilmek mümkündür. Hayatınızdaki değerli kadına bu inci kolyeyi hediye alarak onu sizin ne kadar zor bulduğunuzu ve ne kadar değerli olduğunuzu anlatabilirsiniz.

2- Kişiye Özel Kolye ve Bileklik Seti

ilginç kadınlar günü hediyeleri

Kadınların büyük bir çoğunluğu takı hediyesine bayılır. Özellikle bu takı hediyesi kişisel olarak tasarlanmışsa, onun kalbini tam 12’den vurabilmişsiniz demektir. Kişiye özel olarak tasarlanmış bu kolye ve bileklik seti üzerine dilediğiniz her şeyi yazdırabilirsiniz. Kadınlar günü için hediye önerileri arasında olan bu ürün tamamıyla sizin tasarımınız ile güzelleşiyor. İsterseniz aşkınızın doğduğu tarihi, isterseniz aranızda özel bir tarihi, isterseniz yalnızca onun adını yazdırabilirsiniz. Hediye alacağınız kişi her kim olursa olsun, bu hediye herkesi mutlu edecek ve kendini sevdirecek güçtedir.

3- Kadınların Mutfakta Yardımcısı Mutfak Önlüğü

ilginç kadınlar günü hediyeleri

Kadınların neredeyse hepsinin gizli mabedi gibidir mutfak. Orada vakit geçirirken geçen zamanı terapi gibi gören kadınlar için bu hediye çok iyi bir fikir olacaktır. Mutfağını süsleyecek bu muhteşem detayda, dilediğiniz fotoğrafı kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz yazı yazdırabilmekte de serbest olacağınızı belirtelim. Kadınları bu özel günde, evin en sevilen noktasından vurmak isteyenler umuyoruz bu hediyeyi kaçırmazlar.

4- Kişiye Özel İlişki Durumu Kupa Bardak

ilginç kadınlar günü hediyeleri

İşte size Kadınlar gününe özel ilginç hediye fikirleri! Bu sevimli hediye ile karşınızdaki kişinin suratında kocaman bir tebessüm oluşturun. Kadınlar gününde elbette ki yalnızca sevgililere hediye alınmıyor. Sizde değerli kadın arkadaşınıza esprili bir yaklaşım ile kutlama hediyesi almak istiyorsanız, bu hediye tutun bırakmayın. İstediğiniz kutucuğu işaretleyebileceğiniz bu sevimli hediye, kahve ve çay saatlerini eğlenceli hale getirebilmek için birebir.

5- 90’lı Yılların Sevilen Abur Cuburları

ilginç kadınlar günü hediyeleri

Hepimizin çocukluğunda tutkunu olduğu o eski abur cuburlar ile karşınızdaki kişiyi şaşırtabilir, duygulandırabilir, mutlu edebilirsiniz. Kadınlara ilginç kendin yap hediyeler içerisinde olan bu ürün, iddia ediyoruz hediye verdiğiniz kişiyi gözyaşlarına boğacak. Hala tadı damağımızda olan o eskinin meşhur lezzetlerinden oluşturulan bu hediye ile onu geçmişe götürmeniz mümkün olacak.

6- Dekoratif Tasarımlı Müzik Kutusu

ilginç kadınlar günü hediyeleri

Müzik kutusu hatırladığınız gibi geçmişin en klasik en havalı hediyelerinden biriydi. Günümüzde farklı tasarımlarla modernize edilerek yeniden ön plana çıktı diyebiliriz. Farklı tasarımlarıyla öne çıkan müzik kutusu karşınızdaki kişiyi mutlu edebilmek adına iyi bir fikir olacaktır. Tasarımında kullanılan fotoğraf makinesi görünümü ile yaşam alanlarına dekoratif bir görüntü sunarken, sesi ile kişileri huzur dolu dakikalara taşıyacak.

7- Onun resimlerinden Oluşturulmuş Dönme Dolap Resim Çerçevesi

ilginç kadınlar günü hediyeleri

Kadınlar gününe ne hediye alınır? Sorusuna kara kara cevap arayanlar için klasik ama etkili bir hediye önerimiz var. Klasik dediysek yalnızca çerçeve oluşu klasik diyebiliriz. Dönme dolap görünümü ile oldukça dekoratif ve sıra dışı bir görünümü olan bu çerçeve kadınlar gününde kadınları mutlu edebilmenin en kolay yolu olacak. İçini yalnızca onun fotoğrafları ile tasarlayabileceğiniz gibi, birlikte olan mutlu anlarınızdan da oluşturabilirsiniz. Bu çerçeve dönme dolap gibi dönerek resimlerin sürekli değişmesini sağlayan bir tasarıma sahiptir.

8- Kişiye Özel Tasarlanmış Makyaj Aynası

ilginç kadınlar günü hediyeleri

Kadınların makyaj ürünlerine ne kadar bağlı olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Hayatının her anında hızlı makyajla kendini kusursuz bir görünüme taşıyan değerli kadınlarımız için, makyaj aynası alabilirsiniz. Minik ve kullanışlı olan bu ürün çantada rahatlıkla taşınabilir. Makyaj aynası hediyesini özelleştirmek isteyen kişiler ise istediği tasarımı yaptırabilme şansına da sahip. Dilerseniz yazı ya da fotoğraf baskısı da tercih edebilirsiniz. Kadınlar gününde hediye olarak düşünen kişiler ise, tasarımı 8 Mart ile ilgili yaptırarak, bugünü daha özel bir hale getirebilir.

9- Kişiye Özel Tasarlanmış Masa Saati

ilginç kadınlar günü hediyeleri

Özellikle iş hayatı bulunan kadınlar için saat olmazsa olmaz hediyeler arasındadır. Zaman kavramına göre hareket etmek zorunda olan kişiler için, zamanı kontrol altına alabileceği bir hediye verebilirsiniz. Bu hediyenin en güzel yanı ise, tamamen istediğiniz tasarımı verebiliyor olmanız. Dilerseniz fotoğrafın üzerine sevdiğiniz yakınınızın fotoğrafını bastırabilirsiniz. Bunun yanında fotoğrafın yanında, mesaj içeriği de oluşturabilmeniz mümkün oluyor. Hem dekoratif hem de kullanışlı olan bu ürün karşısında kişilerin kendini değerli hissetmemesi imkansız olacaktır.

10- Kişiye Özel Olarak Tasarlanan Dekoratif Yastıklar

Dekorasyonun oldukça yaygın olduğu bir dönemde kadınlara ilginç hediye fikirleri olarak eğlenceli yastık hediyesi alabilirsiniz. Yaşam alanında kullanılabilecek olan bu ürün, tamamen sizin istediğiniz tasarıma göre şekilleniyor. Yalnızca yastığın beyaz renk seçilmesi mesajı ve baskıyı ortaya çıkarması açısından büyük önem taşıyor. Alacağınız kişi ile aranızda olan yakınlık derecesine göre; romantik, anlamlı, komik veya resmi her türlü yazı içeriğini oluşturabilirsiniz. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan bu ürün, sevdiklerinize sıklıkla sizi hatırlatarak yüzlerinde koca bir gülümseme oluşturacak.

11- Kişiye Özel LED Lamba Tasarımı

ilginç kadınlar günü hediyeleri

Kadınlar gününe hediye modelleri arasında öne çıkan bu hediye içeriği, hayatınızın kadını için oldukça ideal bir üründür. Eğer ki eşiniz veya sevgiliniz için bu özel günde bir hediye arayışındaysanız, arayışınıza bu hediye ile son verebilirsiniz. Bu ürün kalp şeklinde bir cam görünümüne sahiptir. Gövde kısmına özel gün, kişilere ait isimler ya da kısa içerikli anlamlı mesajlar yazılabilir. Üstelik bu kalpli dekoratif bu üründe, LED lambalarda bulunuyor. Özellikle kadınlar günü için hazırladığınız, romantik bir akşam yemeğinin tasarımında bu hediyeyi kullanarak, güzel ve özel bir akşam geçirebilirsiniz.

12- Leziz Çikolata Tasarımları Kutusu

Kadınların genci ya da yaşlısı fark etmeksizin, çikolata onları mutlu edebilmenin en kestirme yoludur. Nefis lezzetinin yanı sıra salgıladığı serotonin hormonu sayesinde mutlu etmek garantili de diyebiliriz. Kadınlar gününde ilginç hediyelikler arasında bulunan bu nefis çikolata kutusunun tasarımında istediğiniz içeriği de kullanabilirsiniz. Dilerseniz size özel bir anı ya da hediye edeceğiniz kişinin sevdiğiniz bir fotoğrafını tasarımda kullanabilirsiniz. Fotoğraf tasarımı kullanmak istemeyen kişiler için mesaj içerikleri de kullanılabilir. Sonuç ne olursa olsun bu hediyenin karşınızdaki kişiyi mest edeceği bir gerçek. Bu çikolata kutusunun içerisinde bulunan gül yaprakları ise ona özel olduğunu hissettirebilmenin en güzel yolu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir