iPhone ve iPad Aksesuar Hediyeleri

iPhone ve iPad Aksesuar Hediyeleri


  iPhone’u ve iPad’i olan bir sevdiğinizi nasıl mutlu edebilirsiniz? Aslında çokta düşünmenize gerek yok. Çünkü sizin için daha önce düşünenler iphone ve ipad ile kullanabileceğiniz çok farklı ve ilginç hediyeler üretmişler.Eğer sizde sevdiklerinize kullanışlı,günlük hayatlarında sürekli yanlarında taşıyabilecekleri bir hediyenin yanında ilginç bir hediye vermek istiyorsanız, bu yazımızda her şeyi bulacaksınız. Ve bayanların en çok zorlandığı konulardan birtanesi olan erkeğe ne hediye alabilirim sorusununda cevabını da çok kolay bulabilceksiniz. Eğer sizinde sevgiliniz,eşiniz ya da iş arkadaşınız iphone ve ipad kullanıcıysa bu hediyeler gerçekten çok hoşuna gidecektir.

  İphone Objektifi

  İPHONE OBJEKTİFİ
  Malumunuz cep telefonlarıyla fotoğraf çekmek her zaman bir dert olmuştur.Konserlerde sanatçıyı çekerken karınca kadar görünsede çekmeye çalışırız.Ama artık bu iphone objektifi ve tripodu ile uzaktaki görüntüyü dahi ölümsüzleştirebilirsiniz.

  iphone Jack pot Slotu

  İPHONE JACKPOT SLOTU
  Artık Jackspot oynamak için Las vegas ya da Kıbrısa gitmenize gerek kalmıyacak,İphone’unuzu artık bir oyun makinasına çevirmek çok kolay.Bu ürünü oyun merakı olan bir arkadaşınıza ya da sevgilinize hediye olarak almanız onu çok sevindirecektir.


  İphone Vantilatör

  İPHONE VANTİLATOR
  Sıcaklardan bunaldığınız zaman klimalı biyer arıyor ya da evdeki vantilatörünüzü bir odadan başka bir odaya mı taşıyorsunuz? Artık bu portatif iphone vantilatörü iphone’unuza takmanız yeterli.Sevdiklerinize verebileceğiniz çok ilginç ve kullanışlı bir hediye.


  İphone Sanal Lazer Klavye

  İPHONE SANAL LAZER KLAVYE
  Youtube ve benzeri sitelerde izlediğiniz iphone’un prototibi olan sanal lazer klavye artık gerçek oldu.Yazı yazmayı çok seven ve teknolojiye bağımlı olan bir arkadaşınıza ya da sevgilinize alabileceğiniz çok teknolojik hediye.


  Parrot AR. Drone

  PARROT AR. DRONE
  Küçüklüğünden beri pilot olmak isteyen bir sevdiğinize alabileceğiniz en mükemmel hediye.İphone cihazı ile senkorize olabilen bu ürün ile sevdikleriniz gerçek uçuş keyfini alabilmenin yanında,hayallerinede kavuşmuş olacaklar.

  Cüzdanlı İphone Kılıfı

  CÜZDANLI İPHONE KILIFI
  Bu çok kullanışlı iphone kılıfını gördükten sonra diğer tüm kılıflarınızı çöpe atmak isteyebilirsiniz.Bu deri iphone kılıfı ile artık cüzdanınızı ve telefonunuzu birleştirmiş olacaksınız.Hediye ararken kendinize dahi alabileceğiniz çok şık bir iphone ürünü.

  Dokunmaktik Ekran Kalemi

  DOKUNMATİK EKRAN KLAVYESİ
  Parmakları tombik olan ve iphone’u olan bir sevdiğiniz mi var? Mail atarken ya da mesaj yazarken sinir krizleri mi geçiriyor? O zaman ona yapabileceğiniz en iyi iyilik oyun oynarken ya da mesaj yazarken kullanabileceği çok hassas bir dokunmatik kalem.


  Yünlü Kulaklıklar

  YÜNLÜ KULAKLIKLAR
  Kış aylarında müzik dinlemek işkencemi oluyor?Bu harika ürün ile birlikte, kış aylarında müzik dinleme keyfiniz tavan yaparken, kulaklarınızda sıcacık kalacaktır. Özelliklere bayanlara hediye edilebilecek çok kullanışlı bir ürün.


  İphone Masaüstü Telefonu

  İPHONE MASAÜSTÜ TELEFONU
  İphone’unuzu masaüstü telefonuna çevirin. İnternet ortamında sürekli konuşulan konulardan birtanesi olan telefonların radyasyon yaydığı konusuna bu ürün ile çözüm üretebilirsiniz.Ayrıca eski alışkanlıklarını hala sürdürmek istiyen arkadaşlarınıza da alabileceğiniz çok şık bir hediye.

  Harici Şarj Cihazı

  HARİCİ ŞARJ CİHAZI
  Telefonunuzun şarj bitmesi bu ürün ile birlikte artık tarih olma yolunda.Çok fazla yolculuk,tatil ve ofis çalışanı birine hediye arıyorsanız. Alıcağınız bu hediye ile sürekli gezipte şarjının yarı yolda bırakmasından muzdarip olan kişilerin ilacı olabilirsiniz.

  Machintosh İpad Kılıfı

  MACHINTOSH İPAD KILIFI
  80’li yıllara damgasını vuran steve jobs’un mucizevi cihazı,tekrar geri döndü.Apple bilgisayarlara sempatisi olan bir arkadaşınıza alabileceğiniz bu ürün ile onu 80’li yıllara geri götürebilirsiniz.

  Su geçirmez İpad Kılıfı

  SU GEÇİRMEZ İPAD KILIFI
  İpadinizi heryerde kullanmak istiyor fakat , su ve kum yüzünden onu sahil kenarlarında ya da havuz başlarında kullanamıyorsanız, su geçirmeyen bu kılıf derdinize derman olucaktır.

  İpad Borazanı

  IPAD BORAZANI
  İpad’in Her ne kadar çok kaliteli ve yüksek seside olsa bazı insanlar yüsksek seste müzik dinlemeyi çok severler. İpadinizin sesini 15 desibele kadar çıkaran bu ürün ile ofis masalarınıza parti havasını katabilirsiniz.

   

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.