İş Yerlerine Özel Kurumsal Hediyeler

İş Yerlerine Özel Kurumsal Hediyeler

  Yeni açtığınız iş yerinizin ya da yıllardır var olan firmanızın marka bilinirliğini arttırmak mı istiyorsunuz? Ya da Ofisinize gelen ve sizden sürekli alışveirş yapan müşterilerinize hediye etmek için firmanızın logosunun basılı olduğu ufak promosyon hediyeler mi vermek istiyorsunuz? O zaman ister firmanızı tanıtacak, ister logonuzu tüm müşterilerinize gösterecek , ister hizmet kalitenizi rakiplerinize hissettirecek iş yerlerine özel birbirinden havalı kurumsal hediyeler karşınızda.  İnsanlarda ilk izlenim her zaman çok önemlidir. İyi giyinimli bir kişiye ilk bakışınız ve onun hakkındaki düşünceleriniz her zaman salaş ve kötü giyimli birinin tam tersidir. Fakat her şey dış görünüş ve giyinmeyle de olmuyo. İnsanlar genelde dış görünümleri ile karşılanır fakat düşünceleri ile uğurlanır diye çok güzel bir söz bulunmakta. Peki ister küçük ölçekli isterse de büyük ölçeksi olsun firmalar insanların hafızasına nasıl kazınır ve nasıl akılda kalır? Cevap aslında çok basit reklam,reklam ve reklam. Aynı napolyonun para para para üçlemesi gibi. Rekabet ve reklam çağında yaşıyorsak firmanın marka bilinirliğini arttırmak için reklama ihtiyaç vardır. İster büyük çaplı isterse de küçük çaplı olsun reklamın iyisi kötüsü olmaz. Sadece paraya endeksli olarak büyüklüğü ve küçüklüğü değişiklik gösterir. Fakat son yıllarda internetin de yoğun birşekilde kullanılmasıyla TV reklamlarında internet siteleri boy göstermeye başladı. Tabiki bu durum aynı işi yapan fakat internet kanalında olmayan firmaların daha fazla reklam bütçesi ayırmasına neden olacak gibi gözüküyor. Büyük firmaların birçoğunluğu ulusal ve yerel kanallarda şirketlerinin bilinirliklerini zaten binlerce TL ödeme yaparak ulusal ve yerel TV kanallarında arttırıyor. Fakat küçük çaplı işletmelerin bu denli gücünün olmaması bu tarz firmaları farklı kanallara teşvik ediyor. Bizde hediyetavsiyeleri.com’da TV,gazete ve radyo gibi kanallara reklam veremeyen fakat sadık ve yeni müşterilerine en azından firmasının logosunun basılı olacağı ürünleri hediye edebileceği bir makale paylaştık. Bu makalemizde klasik promosyon ürünlerinden olan çakmak,ajanda ve kalem yerine hem daha kullanışlı hemde standartın dışına çıkılmış ürünleri sizlere göstermeyi amaç edindik.

   

  kurumsal-logo-baskili-kupa-bardak
  İş yerlerine özel logo baskılı kupa bardak

  LOGO BASKILI FİRMALARA ÖZEL KUPA BARDAK
  Makalemizin başında , reklam ve rekabetin yüksek olduğu bu çağda firmaların müşterileri açısından kendi markalarını nasıl akılda kaldırabileceğini ve etkili bir reklam yapmanın nasıl olabileceğinden bahsettik. Tabiki ilk paragraftaki makalede bütçenin reklam üzerindeki önemini de sizlere göstermiş olduk . Fakat marka bilinirliği diye yazımızın başında beri dile getiriyorsak bunun için belli bir maliyetin altına girilmesi gerekmektedir. Bunun en ucuz ve en etkili yoluda üzerine firmanızın logosunu basabileceğiniz kurumsal kupa bardaklardan geçiyor. İster bir adet isterseniz de 1000 adet sipariş verebileceğiniz kurumsal logolu kupa bardakları yeni ve sadık müşterilerinize hediye ederek uzun yıllar boyunca evlerinde,iş yerlerinde ya da diledikleri yerde kullanabilmelerini sağlayabilirsiniz.
  > Fiyat Ve Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

  İş yerlerine özel logolu duvar saati
  İş yerlerine özel logolu duvar saati

  İŞYERLERİNE ÖZEL LOGO BASKILI DUVAR SAATİ
  Öncelikle promosyon hediye dendiğinde ilk akla gelen çakmak,ajanda ve kalemdir. Şimdi duvar saatide nereden çıktı diye düşünebilirsiniz. Peki neden duvar saati kurumsal bir hediye olmasın?  Zamanı öğrenmek istediğimizde ya duvar saatlerine ya da kolumuzdaki kol saatlerine baktığımızı düşünürsek ve bunu gün içerisinde onlarca defa tekrarlıyorsak üzerinde logo baskılı duvar saati marka reklamı yapmak için bizce en güzel yöntemlerden birtanesi.  Bu yüzden kurumsal duvar saati insanların kalabalık olduğu mekanlarda hastane,okul ve iş yeri mağazalarında en etkili reklam aracı olarak kullanılabilir.
  Fiyat Ve Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

  logo-baskili-anahtarlik
  Logo Baskılı Anahtarlık

  FİRMALARA ÖZEL LOGO BASKILI ANAHTARLIK
  Firmanızın reklamını yapmak için çok büyük bütçeler ayıramıyorsanız işte karşınızda düşük maliyetli fakat şirketinizin her an göz önünde olmasını sağlayacak , kullanıcılar için de çok kullanışlı iş yerlerine özel logo baskılı anahtarlık! İnsanların her gün evlerine girip çıktığını varsayarak her kapıyı açtıklarında ve kapıyı kilitlediklerinde en yoğun şekilde kullandıkları eşyalardandır anahtarlıklar. Bu yüzden sizde müşterilerinize ucuz yollu ufak promosyon hediyeler verme planları yapıyor aynı zamanda da şirketinizin logosunu insanların hafızasına kazımak istiyorsanız en güzel kurumsal hediyelerden birtanesi logo baskılı anahtarlıklardır.
  Fiyat Ve Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

  logo-baskili-tişört
  Firmalara Özel Logolu Tişört

  İŞYERLERİNE ÖZEL LOGO BASKILI TİŞÖRT
  Şirketinize ait bir markanın ya da ürünün tanıtımını yapmak ya da iş yerinizde çalışan personelinizin giyiminde kullanabileceğiniz kurumsal logo baskılı tişörtler karşınızda.  Tüm büyük firmalardan standart kıyafet yani üniforma neredeyse zorunludur. Burgerking ya da diğer tüm fast food zincilerine bakın hemen hemen hepsinde çalışanlar firma logosunun baskılı olduğu hiyerarşik yapıya göre renklendirilmiş tişörtler giymektedir. Sizde fast food , giyim ya da buna benzer bir sektördeyseniz büyük rakiplerinizi örnek almanızda yarar var. Bu yüzden hem bayan hemde erkek bedenlerine uygun S-M-L-XL-XXL modellerinde tişörtleri binlerce adet yerine birkaç adet olacak şekilde hediyemen.com websitesinden satın alabilirsiniz. Kurumsallığın ilk adımında hediyemin faydasını sizde görmek istiyorsanız detaylı inceleme sayfasına giderek fiyatları görebilirsiniz.
  Fiyat Ve Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

  kurumsal-hediye
  Logo baskılı Mousepad

  FİRMALARA ÖZEL LOGO BASKILI KURUMSAL MOUSEPAD
  İnnovasyon, bilgisayar çağında olduğumuz şu günlerde çağa ayak uyurmada ve markanın her zaman yenilenmesindeki en önemli etkenlerden. Firmaların o özenle, günlerce düşünülerek hazırlanmış logolarının basılı olacağı mousepad, bilgisayarların çağı olan 21. yüzyılda şirketinizin en efektif ve en güzel şekilde reklamını yapacak ürünlerden birtanesi. Mousepad üzerine ister logonuzu, ister yeni çıkardığınızı bir ürünü istersenide sadece firmanızın sloganını yazdırabilirsiniz.  Yüksek maliyet hesapları yapmadan rakip firmalarınızın bir “TIK” ilerisine kolay yoldan geçmek istiyorsanız firmalara özel mousepad tam size göre.
  Fiyat Ve Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

  kurumsal-hediye-logolu-yastik
  Şirketlere Özel Kurumsal Yastık

  LOGO BASKILI ŞİRKETELERE ÖZEL YASTIK
  Sıradan kurumsal hediyeler yerine daha farklı hiç kimsenin promosyon aracı olarak kullanmadığı bir eşyayı yapmaya ne dersiniz? Standart promosyon ürün kalıbının dışına çıkıp, rakiplerinizden farklılaşmak istermisiniz? O zaman üzerine logo baskısı yaptırabileceğiniz polyester malzemeden üretilmiş dekoratif yastıklara ne dersiniz? Mobilya, koltuk takımları , yatak işi yapan bir firmanız var ise; en güzel promosyon ürünlerinden birtanesi logo baskılı yastık olabilir. Bİnlerce liralık mobilyanın yanında müşterilerinize 15-20 liralık yastığı hediye etmeniz gözünüze çok gelmez herhalde..
  Fiyat Ve Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.