İstanbulda Doğum Günü Kutlanacak En Güzide Mekanlar

Doğum günlerini kutlamak için oldukça güzel mekânlar bulunmaktadır. Gece hayatının en aktif olduğu ve en güzel mekânların yer aldığı İstanbul’da oldukça eğlenceli doğum günü organizasyonları yapılabilmektedir. Birçok kişi sevdikleri arkadaşları veya aileleri için çok güzel doğum günü kutlamaları yapmak istemektedir. Bu kutlamaları yapabilecekleri oldukça fazla mekânlar bulunmaktadır. İstanbul’un en güzel ve en gözde bölgelerinde doğum günlerini çok güzel bir şekilde kutlayarak, doğum günü olan kişinin ve misafirlerin aşırı derecede eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul’da Doğum Gününü Kutlanabileceği En Eğlenceli Mekânlar

La Mancha

İtalya konsepti ile hazırlanan La Mancha oldukça güzel bir mekândır. Burada doğum günü eğlence ve kutlamaları oldukça güzel bir şekilde gerçekleştirilebilir. Birçok kişi bu tarz eğlenceler için bu mekânı kiralamakta ve kullanmaktadır. Oldukça beğenilen ve bilinen bir mekân olmaktadır. Bu mekân dışarıdan pasta getirilmeye izin vermektedir. Yalnız bu pasta için servis ücreti alınmaktadır. Ayrıca şarap kadeh başı 25-30 TL olmaktadır. Ortalama kişi başı doğum günü organizasyon fiyatı ise 125-175 TL arasında değişmektedir. Canlı müzik ce DJ bulunmamaktadır. Daha çok İtalyan yemekleri ile hizmet vermektedirler.

Frankie

Nişantaşı’nın en güzel ortama ve manzaraya sahip mekânıdır. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeden her türlü organizasyonlara ev sahipliği yapan Frankie oldukça ünlü bir yerdir. Ünlü sanatçılar bu mekânda düzenli olarak canlı müzik performanslarını sergilemektedirler. Canlı müzik ücretleri hafta sonu 50 TL hafta içi ise 40 TL’dir. Haftanın 6 günü canlı müzik organizasyonu yapılmaktadır. Servis ücreti verildiği takdirde dışarıdan pasta getirebilirsiniz. Mekânda alkol bulunmaktadır. Ortalama kişi başı fiyatı ise 250 TL’dir.

Bridge Restoran

Doğum günü kutlamak için Anadolu yakasında güzel ve manzaralı bir mekân arıyorsanız sizin için önerimiz Bridge Restoran’dan yana olacaktır. Oldukça güzel manzaraya sahip ve Anadolu’nun en güzel mekânları arasında yer almaktadır. İstanbul’da doğum günü kutlanacak en güzide mekânlar arasında bulunmaktadır. Dilerseniz romantik eceleriniz için kutlama yapabilir dilerseniz de aileniz için güzel bir kutlama ortamı yaratabilirsiniz. Canlı müzik ve DJ bulunmamaktadır. Diğer mekânlarda olduğu gibi dışarıdan pasta getirmek serbesttir fakat servis ücreti bulunmaktadır. Ayrıca restoran iki kişilik pastayı ücretsiz olarak servis etmektedir. Kişi başı ücret ise 75 ila 125 TL arasında değişmektedir.

Ziyade Fasıl

Felekten bir gece ve bolca eğlenerek bütün stresini atmak istiyor iseniz bu mekân tamda size göredir. Doğum günü organizasyonları için oldukça fazla tercih edilmektedir. Her şeyin düşünülmüş olduğu bir mekândır. Saat 23.00 civarını gösterdiğinde doğum günü kutlanan tüm kişiler için pastalar aynı anda gelmektedir. Ayrıca bu sırada doğum günü müziği ve balon yağmuru da başlamaktadır. 20.30 sıralarında kanun ve klarnet dinletileri ile eğlenceler çok daha artmaktadır. Zaman ilerledikçe Roman, davul, oryantal ve zeybek dans Showları başlamaktadır. 20 kişi ve üzeri rezervasyon olduğu zamanlarda canlı müzik keyfi sunulmaktadır. Dışardan pasta getirilebilir. Bu mekânda dışarıdan getirilen pastalar için servis bedeli alınmamaktadır. Kişi başı fiyatlar ise 120 TL’den başlayıp 170 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Madeo İstanbul

Karaköy’de eğlenmek ve gününü gün etmek isteyen kişiler için bu mekân oldukça güzel organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul’da doğum günün kutlanacak en güzide mekânlar arasında yer almakta ve oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Cumartesi günleri Mest Band Madeo’da sahne almaktadır. Bu nedenle doğum günü kutlamalarınızı Cumartesi gününe denk getirmeye çalışmalısınız. Sahnede yer alan Mest Band Cumartesi günleri doğum günü olan kişiler için, doğum günü müziği çalmaktadır. Dışarıdan doğum günü pastası getirebilirsiniz. Bunun için sizden ücret alınmamaktadır. Doğum günü organizasyonları için kişi başı ücret 200 TL olmaktadır.

Arabesque

Doğum gününde doya doya eğlenmek için tercihinizi bu mekândan yana kullanabilirsiniz. Doğum günlerinde oldukça eğlenceli organizasyonlar sunarak sizlere ve misafirlerinize çok keyifli anlar yaşatmaktadırlar. Oryantal ve davul Show, zenne Show, DJ performansı bu mekândan hiç eksik olmuyor. Bu nedenle kalp ritimleriniz hiç durmadan yüksek seviyelerde kalıyor ve eğlenmekten kendiniz alamıyorsunuz. Ortadoğu süslemeleri ile mekân oldukça güzel görünmektedir. Canlı müzik ve DJ bulunmamaktadır. Dilerseniz dışarıdan doğum günü pastası getirebilirsiniz. Doğum günü organizasyonları için fiyatlar günlere göre değişiklik göstermektedir.

Hafta içi limitsiz fix menü 175 TL, Cuma günü limitsiz fix menü 220 TL ve cumartesi limitsiz fix menü 240 TL’dir. Ortalama olarak kişi başı fiyatı ise 230 TL olarak belirtilmiştir. Gün boyu eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan oyuncular bu fiyatlara dâhildir.

Alancha

Huzurlu ve güzel bir mekânda doğum günü kutlamanızı gerçekleştirmek istiyorsanız burası tam size göredir. Huzur verici ve mükemmel bir tasarımla donatılmış ortama sahiptir. Bu mekânda oldukça güzel canlı müzik bulunmakta ve en lezzetli şaraplara ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul manzarasının ayakları altına alan bir terasa da sahiptir ayrıca. Aile kutlamaları içinde oldukça uyumlu bir mekândır. Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik keyfi bulunmaktadır. Bu nedenle doğum günü organizasyonlarınızı bu günlere denk getirebilirseniz oldukça eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Dışarıdan pasta getirebilirsiniz. Şarapların kadehi 30-50 TL arasında değişmektedir. Ayrıca kişi başı organizasyon ücretleri de 125-175 TL arasında değişmektedir.

İstanbul’da doğum günü kutlanacak en güzide mekânlar yukarıda yazıldığı gibidir. Mekânlar hakkında daha detaylı bilgiler için bizzat yerleri arayarak bilgi alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir