Kadınlara ne hediye alınır?

Kadınlara ne hediye alınır?

  Kadınlara ne hediye alınır diye hala kara kara düşünüyor ve sevgilinize yada eşinize ne hediye istiyorsun diye soramıyorsanız.sormayında zaten:) “bir kadının gözünden kadınlara ne hediye alınır” yazımızı okuduğunuza göre doğru yerdesiniz. Eşinizin ya da sevgilinizin doğum günlerinde,evlilik yıldönümlerinizde ve sevgililer günlerinde erkekler hediye konusunda hep zorlanmışlardır. Bu yazımız sadece erkeklere özel olarak bir kadının fikirleri ve düşünceleri alınarak yazılmıştır. Bu yüzden burada yazılmış ve tavsiye edilmiş tüm hediyeler,kadınları kalbinden vuracak cinste.

  • Peki kadınlar ne tür hediyelerden hoşlanır?
  • Kadınlara alınacak en güzel hediyeler nelerdir?
  • Kadınlar en çok hangi hediyelerden hoşnut kalırlar?

  Bu soruların tüm cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte cevaplar;

  Parfüm hediyesi: Kadına Hediye dendiği zaman erkeklerin ilk aklına gelen hediyedir parfüm. Çokta yanlış sayılmazlar gerçektende kadınlar hoş kokulu ve pahalı parfümleri çok severler. Bu yüzden ilk sırayı pahalı ve hoş kokulu bayan parfümleri alıyor. Peki kadınlar en çok hangi parfümlerden hoşlanır? Uzun araştırmalarım sonucu hiçbir kadının hayır diyemeyeceği 3 bayan parfümünü sizler için tavsiye ediyorum.

   

  bosluk

  Pırlanta hediyesi: Kadınlar pahalı hediyelerden her zaman büyük haz duymuşlardır. Özellikle bazı kadınlar pahalı hediye olsunda ne olursa olsun mantığı içindedirler. Bu yüzden hem bütçenizi çok sarsmıyacak hemde çok şık bir hediye olan tektaş yüzükler ikinci sırada yerini alıyor. Birbirinden şık ve bütçenizi sarsmıyacak yüzüklere buradan bakabilirsiniz.

  Çiçek hediyesi: Sade bir çiçek kadınların ruhunu okşayan en manidar hediyedir. Fakat sokaktan kesinlikle almayın ya çiçeksepeti.com’da süslü ve aranjmanı güzel yapılmış çiçek alın. Sade çiçek olmasın diyorsanız içinde çiçeklerin olduğu sevgiliye çok şık sepet tavsiyelerimi inceleyin.

   

  bosluk

  Çikolata hediyesi: Bayanların hayır diyemeyeceği hediyelerden bir diğeri çikolatalar. Kırmızı kadife kutusunda, kalp şeklinde, romantik çikolatalar ile bir kadının kalbine en sevdiği lezzetle ulaşabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki çikolatalar insana mutluluk verir.

   

  bosluk

  Peluş oyuncaklar: Her kadın kalpli,sevimli,peluş oyuncaklara bayılırlar.ve her erkeğin bir bayana peluş ayıcık almışlığı vardır. Bu yüzden hala peluş oyuncak almadıysanız, ilk alıcağınız hediye o olmalıdır. Sizlere tavsiye edebileceğim 3 sevimli peluş oyuncak:

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.