Kadınları Anlama Yöntemleri

Kadınları anlama konusunda asırlardır süre gelen bir bilinmezlik var. Trip mi atıyor? Acaba cidden yapmamı istiyor mu? Neyi kastetmek istedi? cümleleri ile erkeklerin akıllarını kurcalayan çoğu soruya yazımız ile anlam katmayı sağlayacaksınız. Erkeklerin kadınları anlayamıyoruz diyerek çoğu zaman bu bahane altına sığınmaktalar. Aslında kadınları anlamak zor değil biraz karmaşık yapıya sahip. Karşınızdaki kadını çok iyi tanıyorsanız eğer kadınları anlama konusunda çok da sorun yaşamayacaksınız. Kadınları daha kolay anlamak için dikkat edilmesi gereken 6 basit kural.

Sevildiklerini Ve Değer Gördüklerini Hissetmek İsterler.

Kadınları anlama yolları arasındaki belki de en önemli maddeler arasında sevildiklerini ve değer gördüklerini hissetmek maddesi olmaktadır. Kadınlar özel günlerinde olsun diğer günlerde olsun moralleri bozuk olduğunda sevgi görmek isterler. Değer verildiğini, onlara destek olduklarını hissettirmelerini ister. Sevdiğiniz kadını ufak hediyelerle bu günlerde şımartın. Onlara sarılın ve onu sevdiğinizi söylemeyi ihmal etmeyin.

Ufak Sürprizler ve Beklenmeyen Anda Alınan Hediyelerden Çok Mutlu Olurlar.

Hiç beklemedikleri anlarda verilen hediyeler ve yapılan sürprizler kadınları çok mutlu ediyor. Planlanmış bir organizasyondansa beklenmeyen anlarda gelen hediyeler onları daha çok mutlu edip onları değer verildiğini hissetmelerini sağlıyor. Kadınları şımartmak istiyorsanız eğer hiç beklemedikleri anlarda onların sevdikleri hediyeleri vermeyi unutmayın. Kadınları anlama yöntemleri yazısı bittikten hemen sonra sevdiğiniz kadına hediye bakmaya ne dersiniz?

Kadın Her Zaman Şartlar Her Ne olursa Olsun Erkekler İle Girdikleri Savaşlardan Galip Çıkarlar.

Kadınları anlama önerileri arasında bir önemli madde ise kadınlar erkekler ile girdikleri her savaştan galip çıkmak isterler. Eğer gerçekten inanıyorlar ise da galip çıkarlar. Eşiniz veya kız arkadaşınızın yaptığı ufak oyunların farkına varın ve onların kazanmalarına izin verin. Kadınlar güçlüdür ve onların güçlü hissetmesi için elinizden gelen desteği verin.

Erkek Arkadaşı ile Eğlenceli Vakit Geçirmek İsterler.

Kadınlar AVM’lerde gezip kahve içmek gibi şeyler yerine daha çok erkek arkadaşları ile eğlenceli vakitler geçirmek ister. Eşlerinizi veya kız arkadaşlarınızla geçirdiğiniz vakitlerin eğlenceli olması için aktiviteler bulun. Bir lunaparka gitmek her kadını mutlu eder, ufak bir yastık savaşı ile dünyanın en mutlu insanı yapabilir onu. Eğlenin, unutmayın ki kadınları anlamak düşünülen kadar zor değil.

Dış Görünüşe ve Maddiyata Düşünüldüğü Kadar Önem Vermezler.

Kadınlar düşünüldüğü gibi paralara, lüks arabalara, büyük hediyelere önem vermezler. İlgi görmek isterler. Ufak hediyeler ile bile mutlu olabilirler. Önemli olan o hediyeleri hangi durumda çıkarıp verdiğiniz. Dış görünüşe de düşünüldüğü kadar önem vermezler. Onlar için yanında bulundukları erkeklerin kendilerini nasıl hissettirdikleri daha önemlidir. Yanlarında mutlu hissettikleri erkekler herkesin yanında geçirdikleri dakikalardan daha iyi hissettirir.

Her Konuda Yardımcı Olun

Kadınların güçlü olmalarına rağmen yanındaki eşleri veya erkek arkadaşları kendilerini iyi hissetmeleri için ufak oyunlar oynamakta. Arabalarını park ettirmek, kavanoz kapağını açma, yapamadıkları bir şeyi sizden isteme gibi durumlar bunlara örnektir.  Siz bunun farkında olmadan kadınlar sizlerin gururlarını okşuyor ve kendilerinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyorlar.  Ve kadınlar hangi yaşa gelirlerse gelsinler kendilerini o genç yaştaki kadın gibi hissetmek ister ve ilk günlerindeki gibi kavgalarınızın etkileri olur.

Eşiniz kaç yaşında olursa olsun onu mutlu edin ve olduğunca kavgalardan kaçının. Unutmayın ki mutlu bir kadın mutlu bir ilişki, mutsuz bir kadın mutsuz bir ilişki demektir. Mutlu, huzurlu ve sevildiğinizi hissetmek istiyorsanız normlarınızı yıkarak kadınlara karşı hislerinizi gösterin. Onları şımartın. Kadınları anlama yöntemleri ile ilişkilerinizi daha sağlık bir şekilde yürütebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir