Kapalı Arkadaşa Ne Hediye Alınır?

Hayatımızın daima en önemli noktasında bulunan, kötü veya iyi günlerinizde varlığını sürekli arkamızda hissettiğimiz arkadaşlarımız, kuşkusuz ki hayatımızın en önemli parçalarından birisidir. Her insanın hayatında oldukça fazla değer gösterdiği, kendisine çok daha fazla yakın hissettiği, özel arkadaşları bulunur. Eğer sizde bu kriterlere sahip bir arkadaşa sahipseniz, çok şanslı olduğunuzu söylemeliyiz. Bu arkadaşınız hem bayan, hem de kapalıysa, ona alacağınız hediyelerde de bir o kadar dikkatli olmanız gerekir. Çünkü tesettürlü bayanlara her hediye verilemiyor. Kıyafet üzerinden örnek vermemiz gerekecek olursa, tesettürlü bir bayana etek hediye seçimi oldukça yersiz olacaktır. İşte, bu tip durumları yaşamamak, hem de kapalı arkadaşınıza daha uygun hediyeler seçebilmek için, sizlere bu rehberi hazırlamaya karar verdik.


kapalı arkadaşa hediyeRehberimiz doğrultusunda hareket etmeniz durumunda, kapalı arkadaşa alınabilecek en güzel hediyeleri bulabileceksiniz. Ayrıca listemizde bulunan ürünlerin arkadaşınıza hitap etmesi, kuşkusuz garanti ettiğimiz bir durumdur. Çünkü listemizdeki ürünler İslami açıdan büyük değerler taşıyan ürünler olmakla birlikte, tesettürlü bir bayan arkadaşa verilebilecek en özel hediyelerdir. Dolayısıyla da seçeceğiniz ürün listemizdeki hangisi olursa olsun, arkadaşınıza büyük bir sürpriz hediye vermiş olacaksınız. Üstelik eminiz ki, seçeceğiniz ürün kapalı arkadaşınızı fazlasıyla mutlu edecek. Çünkü listemizdeki ürünlerin tümü kapalı bayanlara hitap açısından en uygun ürünlerdir.


kapalı arkadaşa hediyeBelirtmek istiyoruz ki; kapalı arkadaşınıza sadece dini içerikli hediyeler almak şart değildir. Tercihinizi bu hediyeler dışında da kullanabilirsiniz. Fakat arkadaşınıza onu önemsediğinizi, dinine duyduğu sevgiyi daha da aşılayabilecek bir hediye vermek istiyorsanız, listemizdeki ürünler tam onlara göre birer hediye olacaktır. Kapalı arkadaşınıza ne hediye alacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Ancak bu sorundan ötürü artık kuşku taşımanıza gerek yok. Çünkü bu rehberimizi sizler için özenle hazırlayarak, bu probleminizi ortadan kaldırmayı hedefledik. İşte, “Kapalı arkadaşa ne hediye alınır?” sorusuna cevap niteliği taşıyan en iyi hediyeler;


kapalı arkadaşa hediyeAllah Yazılı 925 Ayar Gümüş Kolye

Ona hediyelerin en iyisi, en anlamlısını ve belki de en özelini vermek istiyorsanız, tercih hakkınızı Allah yazılı 925 ayar gümüş kolyeden yana kullanabilirsiniz. Bizler eminiz ki, arkadaşınız sizden gelecek bu hediyeyi büyük bir mutlulukla karşılayacak ve daima sizden bir hediyeyi boynunda taşıyacak. Bu da ona mutluluk kattığı gibi, size de daima huzur verecektir. Kapalı arkadaşınıza bu hediye sürprizi ile, büyük bir jest yapabilir ve hayırlı bir hediyeye imza atabilirsiniz.


kapalı arkadaşa hediyeNas ve Felak Sureli Dini Dekoratif Süs

Günümüzde neredeyse tüm evlerin kendine özel süs, yani hediyelik eşya alanı bulunur. Tablolar, biblolar, örgü işlemeleri vs. sayılabilecek birçok ürün bulunur. Fakat arkadaşınıza bunların dışında, İslamiyet’i uyandıran çok özel bir hediye sunmak istiyorsanız, görseldeki dekoratif süs ürününü ona verebilirsiniz. Bu ürünümüz içerisinde Nas ve Felak surelerini barındırırken, bunu bir ev misalinde saklamaktadır. Müslümanlar için büyük önem arz eden, kutsal mekanımız Kabe’yi içermesi, Allah (c.c) ve Muhammed (S.A.V) isimlerini bulunduran bu harika eser, kapalı arkadaşa verilebilecek en özel hediyelerden olacaktır.


kapalı arkadaşa hediyeZümrüt Yeşili Seccade – Hediye Kutusunda

Takdir edersiniz ki, bir Müslüman için en önemli, en kutsal durumlardan birisi namazdır. Günde 5 defa Allah’ın huzuruna çıkmış olduğumuz namazlarda, seccadelerimizin önemi büyüktür. Bu anlamda dinine bağlı yaşayan, namazını asla eksiltmeyen kapalı arkadaşınıza verebileceğiniz en özel hediyelerden bir diğeri, seccade olacaktır. Bu sürpriz hediye onu mutlu etmeye yetecek olurken, işlenecek her namaz sevabında bir payınız olmuş olacak. Eminiz ki, bu durum sizi de fazlasıyla mutlu edecektir.


kapalı arkadaşa hediyeVav Allah ve Muhammed Yazılı Biblo

Dekoratif anlamda eve güzellikler sunan biblolar, tercih edilesi en güzel hediyelerin başında gelir. Hediyede bulunmak istediğiniz kişinin kapalı bir arkadaşınız olduğunu bildiğimizden dolayı, bu ürünü pas geçemezdik. Allah (C.C) ve Muhammed (S.A.V) isimlerinin yazılı olduğu biblo ürünü, mutlaka arkadaşınızın hoşuna gidecektir. Üstelik bu ürünü hediye etmeniz durumunda, arkadaşınızın evinde ömür boyunca sergilenebilecek bir sürpriz yapmış olabilirsiniz. Böylelikle her daim gönüllerde kalacak ve bu güzel ürünü gördükçe arkadaşınızın mutluluğunu paylaşabileceksiniz.


kapalı arkadaşa hediyeEv Şeklinde Dini Dekoratif Süs

Ev şekline sahip bu harika ürün, Fatiha ve Ayetel Kürsi dualarını içinde bulunduruyor. Görsellik anlamında büyük bir zenginlik sunan bu dekoratif ürün, her evin en güzel köşesini hak ediyor. Arkadaşınıza şahane bir hediye deneyimi yaşatmak istiyor, fakat bu anlamda nasıl bir hediyede bulunacağınızı bilmiyorsanız, karşınızdaki bu ürün tüm ihtiyaçlarınıza son verecektir. Gerek dekoratif anlamdaki zenginliği, gerekse mükemmel görünümü sayesinde gönüllerde taht kuracak olan bu ürün, arkadaşınızın evinin demirbaş ürünlerinden birisi haline gelecek ve gördükçe akıllara düşmeniz sağlanmış olacaktır.


kapalı arkadaşa hediyeAllah ve Muhammed Yazılı Dekoratif Tabak

Biz Müslümanlar için çok önemli bir yere sahip olan, peygamber efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) ismini barındıran, ayrıca bizleri yoktan var eden Allah’ın isminin yazılı olduğu dekoratif tabak ürünü, kuşkusuzdur ki her Müslümanın severek karşılayacağı hediyelerden birisi olacaktır. Buradan yola çıktığımızda kapalı arkadaşınıza verebileceğiniz en özel hediyelerden birisi, karşınızdaki bu dekoratif tabak olacaktır. Uygun fiyatı ve görsel zenginliği ile insanları hayrete düşüren bu ürün, şimdi Hediyemen’de.


Kabe Tasarımlı 3 Parça Kanvas Tablo

Müslümanlar için çok büyük bir yere sahip olan, kutsal mekanlarımızdan Kabe’nin görüntüsünü içeren bir tablo, belki de hediyelerin en hayırlısı, en özelidir. Kuşkusuzdur ki görmek için can attığımız Kabe’yi sanki oradaymışçasına hissettiren bu harika kanvas tablo, Hediyemen’in en özel ürünlerinden birisidir. Kapalı arkadaşınıza hediye sunarken duygusallık yaşamasını ve bugüne kadar alacağı belki de en özel hediyeyi sunmak istiyorsanız, tercihinizi bu harika 3D tasarıma sahip olan tablodan yana kullanabilirsiniz.


Hz. Ali Zülfikar Kılıcı Çelik Kolye

Hz. Ali peygamberimizin dillere destan olmuş meşhur çift çatallı Zülfikar kılıcı, temsili bir biçimde kolye haline dönüştürülmüş ve Hediyemen’de satışa çıkmıştır. Arkadaşınızın her zaman sizden gelen bir eseri yanında bulundurmasını istiyorsanız, belki de en doğru tercihlerinizden birisi bu ürün olacaktır. Üstelik bu ürünün anlamı fazlasıyla derinlerde olduğundan dolayı, arkadaşınızı hem mutlu edebilecek, hem de ürünü her görüşte duygulandırmayı başarabileceksiniz. Böylesine güzel bir hediyeyi arkadaşınıza özel bir hediye paketinde vermeye ne dersiniz?


kapalı arkadaşa hediye925 Ayar Allah Yazılı Güneş Kolye

Güneşi simgeleyen duruşu, bizleri yaratan rabbimizin adını barındıran bu harika kolye, kapalı arkadaşınıza sunabileceğiniz yine en özel hediyelerden birisidir. Bu harika kolye, 925 ayar bir gümüş kolye olmakla birlikte, oldukça zarif bir tasarıma sahiptir. Muhteşem duruşu, dinimizi simgelemesi ve anlamının derinlerde olduğu bu ürün, muhakkaktır ki arkadaşınızın da büyük beğenisini kazanacaktır. Bu vesileyle de arkadaşınız ile olan birlikteliğinizde aranızdaki bağları daha da kuvvetlendirebileceğiniz gibi, yıllar boyu unutulmayacak bir hediyeyi ona vermiş olacaksınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir