Kapıda Ödeme Yastık Modelleri

Kapıda Ödeme Yastık Modelleri

  Yastık denildiğinde akla pek hediye gelmese de, ilginç ve güzel bir şekilde hediyelik olarak tasarlanana yastık modelleri bulunmaktadır. Bu yastık modellerini sevdiğiniz kişiler için tasarlatabilir, seçebilir ve hediye edebilirsiniz. Oldukça güzel ve anlamlı yastık modelleri bulunmaktadır. Sevgiliniz, aileniz, akrabalarınız ve arkadaşlarınız için oldukça güzel bir hediye seçeneği olabilmektedir. Özellikle sevgililer için tasarlanan anlamlı ve güzel yastık modelleri bulunmaktadır. Hediye alırken hediyenin ne olduğu kadar ne kadar anlamlı olduğu da önemlidir. Kişiye özel bir hediye seçerek hediyeye anlam yüklemek gene alan kişinin elinde bulunmaktadır.


  kapıda ödeme yastıkKişiye Özel Film Şeridi Yastık

  Kişiye özel film şeridi şeklindeki yastığı hediye olarak seçebilirsiniz. Sevgiliniz için oldukça güzel bir hediye seçeneği olacaktır. Birçok kişi sevgilisi için sürekli hediye almaktadır. Ancak alınan hediyelerin anlamsız olması o hediyeyi kötü yapabilmektedir. Hediye ne kadar küçük veya ucuz olursa olsun hediyeyi değerli yapan her zaman anlamı olmuştur. Bu nedenle sevgiliniz için hediye seçiminde bulunduğunuz zaman kişiye özel olarak üretilen ve tasarlanan ürünlere yönelmeniz oldukça mantıklı bir davranış olacaktır. Bu özel yastık üzerinde film şeridi bulunmaktadır. 3 fotoğraf alanı film şeridi üzerinde yer almaktadır. Her alan için bir adet fotoğraf eklenebilmektedir. Sevgili için hediye alınacaksa en özel ve güzel fotoğraflar seçilerek bu yastığa bastırılabilir. Böylelikle oldukça anlamlı ve güzel bir hediye meydana gelir.


  kapıda ödeme yastıkYıldönümümüz Kutlu Olsun Aşkım Yastık

  Yıldönümü için sevgilinize veya eşinize hediye düşünüyor iseniz kişiye özel yastık modelini tercih edebilirsiniz. Yıldönümü için özel olarak tasarlanmış olan bu yastık modeli tercih edilebilir. Oldukça güzel ve anlamlı olan bu hediye ile sevgilinizi veya eşinizi oldukça şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz. Yıldönümünde karşı taraf her zaman ilgi ve özen dolu bir hediye beklemektedir. Her ne kadar sizden daha değerli ve güzel bir hediye olamasa da bu tarz anlamlı hediyelerde arzulanmakta ve beklenmektedir.


  kapıda ödeme yastık

  Gülen Yüzler Sevgili Yastıkları 2’li

  Bu yastık modeli üzerine 5 adet fotoğraf ekleme hakkı bulunmaktadır. Aynı zamanda mesaj, isimler ve yıl dönümü tarihide eklenerek oldukça kişisel ve anlamlı bir hediye halini almaktadır. Buraya eklenen resimlerin hem sizin hem de hediyeyi vereceğiniz kişi için oldukça anlamlı ve güzel olması gerekmektedir. Yıl dönümü için en romantik fotoğraflarını ve mesajını kombin ederek ona muhteşem bir hediye sunabilirsiniz.


  Başıma Gelen En Güzel Şeysin Yastık

  Sevgiliniz, eşiniz veya nişanlınız için anlamlı ve güzel bir yastık modeli arıyor aynı zamanda kararsız kaldıysanız bu model sizin tam anlamıyla isteklerinizi karşılayacak tarzdadır. Birçok farklı ve herkese göre tasarlanmış standart yastık modelleri bulunmaktadır. Fakat siz sevdiğiniz kişi için özel ve anlamlı bir hediye istiyorsanız kişiye özel olarak tasarlanan bu yastık modellerinden tercih etmeniz gerekmektedir. Bir insan sevdiği kişiye hediye alırken oldukça fazla düşünmektedir. Aldığı hediyenin sevdiği kişi tarafından sürekli kullanmasını ve göz önünde olmasını da oldukça arzulamaktadır.


  kapıda ödeme yastık

  Mutlu Ponçikler Aşk Yastığı

  Bu nedenle ihtiyaç ve kullanılabilirlik açısından iyi olan hediye seçenekleri değerlendirilmelidir. Örnekte bulunan yastık modeli oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Bu yastık modeli sevdiğiniz kişi için tercih edilebilecek oldukça güzel modeller arasında yer almaktadır. Yastık üzerine yazılan isimler, tarihler ve mesaj üzerinde değişiklikler yapılmaktadır. Böylelikle oldukça kişisel ve sevdiğiniz kişiye özel bir tasarım ile sipariş ettirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin yüzünde mükemmel bir tebessüme sebebiyet vereceği kesin bir konudur.


  kapıda ödeme yastıkDoğum Günü Takvimi Yastık

  Doğduğun gün neler oldu isimli hediyeler oldukça çok duyulmakta ve tercih edilmektedir. Şimdi ise bunun yastık modeli tasarlanmaya başlanmıştır. Sevdiğiniz kişi için alabileceğiniz anlamlı hediyeler arasında girecek tarzdadır. Bu hediye ile sevdiğiniz kişiyi oldukça şaşırtabilir ve onun güzel bir şekilde gülümsemesini sağlayabilirsiniz. Sadece sevgiliniz ve ya eşiniz için değil aile bireyleriniz, arkadaşlarınız, akrabalarınız ve hatta kendiniz için bile bu hediyeyi alabilirsiniz. Hediyelik yastıklar oldukça kullanışlı olduklarından dolayı verdiğiniz kişinin muhtemelen sürekli gözünün önünde olacak ve baktıkça sizi hatırlayacaktır.


  kapıda ödeme yastık

  Notlu Yastık Kişiye Özel

  Yastık tasarımı doğum gününe özel olarak düşünülmüştür. Üzerinde isim ve doğum tarihinde değişiklik yapılmaktadır. Verilen doğum tarihine göre o günde olan ilginç ve farklı olaylar yastığa basılmaktadır. Böylelikle oldukça ilginç ve anlamlı bir hediye meydana gelmektedir. Birçok kişi için bu hediye modeli tercih edilebilir.

   


  kapıda ödeme yastıkBizim Güzel Aşkımız Fotoğraflı Yastık

  Bizim güzel aşkımız fotoğraflı yastık modeli tamda sevgililere ve birbirine aşık olan çiftlere göre tasarlanmıştır. Oldukça güzel tasarıma ve anlama sahip olan bu hediye ile sevdiğiniz kişiyi şımartabilir ve ona ne kadar sevdiğinizi hediye yoluyla söyleyebilirsiniz. Herkesin sevgilisine söyleyemediği güzel ve özel aşk sözleri vardır. Bazı sözlerde vardır ki mesaj ve hediye yoluyla iletildiğinde çok daha güzel anlamlara gelmektedir. Sizde sevgiliniz çok seviyor ve ona hediye yoluyla özel sözler söylemek istiyorsanız bu güzel yastık modelini tercih edebilirsiniz.


  kapıda ödeme yastık

  100 Dilde Seni Seviyorum Yastık

  Yastık üzerinde asılı bir şekilde kalpler ve aşağıda 3 adet fotoğraf karesi bulunmaktadır. Sevgiliniz için özel ve güzel olan anlamlı sözlerinizi bu kalpler içine yazdırabilirsiniz. Burada 5 adet söz hakkınız bulunmaktadır. Aynı zamanda biricik sevgiliniz ile en çok beğendiğiniz 3 fotoğrafı da yastık üzerinde bulunan fotoğraf karelerine ekleyebilir ve hediyeyi oldukça anlamlı bir hale getirebilirsiniz.


  kapıda ödeme yastıkSiyah Beyaz Sonsuz Aşkımız 3’lü yastık Seti

  Sevdiğiniz insana aşkınızı göstermenin ve itiraf etmenin birçok yolu bulunmaktadır. Dilerseniz yüzüne karşı söyleyebilir dilerseniz de onun için çok anlamlı bir hediye ile ona olan sevginizi ve aşkınızı belirtebilirsiniz. İkinci sunulan seçenek çok daha romantik olacaktır. 3’lü romantik yastık seti ile sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz.


  kapıda ödeme yastık

  Resimli Yastıklar Kapıda Ödemeli

  Oldukça güzel bir tasarıma sahip olan bu yastık modelini birçok kişi hediye olarak tercih etmektedir. Sevgililer ve eşler için oldukça uygun bir hediye seçeneği olmaktadır. Toplamda 3 adet yastık bulunmakta sağ ve sol yastıklara fotoğraf basılmaktadır. Ortadaki yastığa ise özel bir söz ve isim soy isim eklenmektedir. İsim ve soy isimde değişiklik yapılmaktadır. İki güzel fotoğrafınızı seçerek diğer yastıklara basılmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi için oldukça anlamlı bir hediye olacaktır. Bu şekilde anlamlı ve kişiye özel hediyeler diğer standart hediyelere göre daha çok sevilmektedir.


  kapıda ödeme yastıkSevgiliye Özel Mesajlı Kalpler Yastık

  Sevgiliye özel olarak tasarlanan ve üretilen hediye modelleri oldukça fazladır. Bazı hediyeler vardır ki standart ve klişe olmuştur bazıları da kişiye özel olarak kimsede bulunmayan ve anlamlar ile yüklenmiş hediyelerdir. Bir insan sevdiği kişiye hediye alırken en güzeli ve en özeli olmasını ister. Maalesef çok para harcamak ile bu mümkün olmamaktadır. Daha çok düşünce tarzı ve sevgiliyi tanımak ile alakalı bir olaydır. Kişiye özel olarak üretilen yastık modelini sevmeyecek bir kadın muhtemelen yoktur. Birçok kadın veya kız bu anlamlı hediye için size oldukça teşekkür edecektir.


  kapıda ödeme yastık

  Çiftlere Özel 2’li Yastıklar

  Yastık üzerinde 6 adet mesaj için kalp ve 1 adet fotoğraf için kare bulunmaktadır. Hediyeyi sipariş etmeden önce mesajlar ve eklenecek olan fotoğraflar seçilmelidir. Sevdiğiniz kişi ile beraber olduğunuz ve en çok beğendiğiniz fotoğrafınızı seçerek yastığa bastırabilirsiniz.


  kapıda ödeme yastıkEn Tatlı Sevgililer Fotoğraflı Aşk Yastığı

  Tatlı ve bir o kadar birbirlerine masum bir aşk ile bağlı olan sevgililer için tasarlanmış olan bu aystık modeli oldukça güzel görünmektedir. Sıradan ve basit tasarımlar ile üretilmiş ve herkese uyabilecek tarzda olan yastıklar yerine bu şekilde anlam dolu yastıklar tercih edilerek ömürlük bir hediye verilebilir. Sevgiliniz için en az sizin kadar masum olan bu hediyeyi tercih ederek onu oldukça mutlu edebilirsiniz.


  kapıda ödeme yastık

  Sevgili Yastıkları Resimli

  Yastık üzerine dilediğiniz bir tarih ve mesajı ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda isimlerinizi ve güzel bir fotoğrafı da ekleyerek bu güzel hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Hediye oldukça güzel ve anlamlı bir şekilde tasarlanmıştır. Dilerseniz yıl dönümüzde, dilerseniz de sevgililer gününde bu özel hediyeyi tercih edebilirsiniz. Sevgiliniz bu hediye karşısında hiç olmadığı kadar mutlu olacak ve ömrü boyunca saklayacaktır. Yatağına her yattığında ise siz aklına gelecek ve yüzünde tebessüm oluşacaktır.


  kapıda ödeme yastıkKadınlar Gününe Özel Yastık

  Bütün kadınların değerli ve özel olduğunu gösteren Kadınlar Günü, kadınlar için oldukça önemlidir. Birçok kadın bu özel günde hediyeler almak ister aynı zamanda özel olarak ilgi bekler. Kadınlar gününde iş arkadaşlarınız, okul arkadaşlarınız, akrabalarınız, sevgiliniz ve anneniz için hediye alabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Onlara bu özel günde alabileceğiniz oldukça fazla hediye vardır. Bunlardan biriside anlamlı yastık modelidir. Kadınlar gününe özel olarak üretilen yastık modelini tercih edebilir ve bununla karşınızdaki kişiyi oldukça sevindirebilirsiniz.


  kapıda ödeme yastık

  Google Yastık Kişiye Özel

  Hediye üzerinde isimlerde değişiklik yapılmaktadır. Hediyeyi alacağınız kişinin ismini buraya yazdırarak kişiye özel bir hediye haline gelmektedir. Böylelikle hediye çok daha anlamlı ve güzel olmaktadır. Kadınlar günü için verilebilecek en güzel mesajlı hediyeler arasında yer almaktadır.


  kapıda ödeme yastıkKişiye Özel Mutluluğa Giden Yol Yastık

  Aralarında mesafe olan fakat aşklarına hiçbir şekilde engel olamayan sevgililer için özel olarak üretilen bu yastık modeli oldukça beğenilmektedir. Sizin de uzaklarda olan ve çok fazla bağlı olduğunuz bir sevgiliniz var ise böyle bir hediye göndererek onu oldukça mutlu edebilirsiniz. Hediyelerin her zaman anlamlısı makbul olduğundan dolayı böyle bir hediyeyi tercih etmelisiniz.


  kapıda ödeme yastık

  Kişiye Özel Sosyal Medya Yastığı

  Ne olursa olsun aşkların arasına mesafe girse de yok edememelidir. Ne olursa olsun aşklarını hep ilk gün ki gibi taze tutan kişiler uzaklarda bulunan sevdikleri için bu anlamlı hediyeyi tercih edebilir. Harita üzerinde sevgilinizin ve sizin bulunduğunuz yeri belirtmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda sizin ve sevgilinizin güzel bir fotoğrafını da ekleyerek bu hediyeye oldukça fazla anlam yükleyebilirsiniz.

   


  kapıda ödeme yastıkEmoji Yastık Kişiye Özel

  Hediye almaktan herkes oldukça hoşlanır. Hediyeyi sevmeyen muhtemelen yoktur. Birçok insanın arasında bağları düzelten yollardan birisi hediye vermektir. Ayrıca bir insan karşısındakine onu sevdiğini ve değer verdiğini de hediye vererek gösterebilir. Bazı kişiler sevdiklerini açık bir dille söyleyemez. Bu kişiler mesaj veya hediye yolları ile sevdiklerine değer verdiklerini belli ederek onları mutlu ederler. Uzun yıllardır hediye alışverişi insanlar tarafından yapılmaktadır.


  kapıda ödeme yastık

  Sevgili Yastıkları Kapıda Ödemeli

  Hediye alan kadar hediyeyi verende mutlu olmaktadır. Hediye vermek oldukça güzel bir duygudur. Sadece özel günler için verilmemelidir. Sıradan günlerde, tartıştığınızda veya birisini üzdüğünüzde gönüllerini almak için onlara hediye alabilir ve mutlu edebilirsiniz. Mutlu etmenin yolu aslında bu kadar basittir. Bu tarz durumlarda basit hediyelere pek yanaşmamak gerekir. Anlamlı ve özel hediyeler bu tarz konularda daha etkili olmaktadır.


  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.