Kapıda Ödemeli Hızlı Kargo Hediyeler

Kapıda Ödemeli Hızlı Kargo Hediyeler

  Hepinizin geçmiş bayramını kutluyor, umarım sevdiklerinizle daha nice bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum. Yine bir değerlendirme yazısı ile beraberiz. Bu sefer herhangi bir mesleğe veya herhangi bir kişiye özel hediyelere bakmayacağız. Bakacağız bakacağız tabi ki ama bugün daha çok genel hediye ürünlerini inceleyeceğiz. Kıstasımız olacak mı peki? Elbette. Bugün sizlere aynı gün kargo ile gönderilebilen hediye ürünlerini inceleyeceğiz. Çünkü yeri geliyor site içerisinde erkeğe hediye aynı gün kargo , bayana hediye aynı gün kargo gibi aramaların tavan yaptığınızı gözlemleyebiliyoruz. Aynı gün kargo hediye ürünleri hakkında birçok değerlendirme yaptık. Ve biliyoruz ki yeri geliyor gerçekten ürünün acele gelmesi gerekiyor. Çünkü özel gün geç hatırlanabiliyor bazen 🙂 (Bende bunlardan biriyim) Veya acilen o hediyeyi vermek istiyor veya geç karar veriyor insan. O yüzden biran önce ürünün gelmesi isteniliyor. Tabi ki şimdi aynı gün kargo hediye ürünlerini değerlendireceğiz bu nedenle! Sevgiliye hediye aynı gün kargo teslim ürünlerini de paylaşacağız merak etmeyin 🙂 Ve yazımıza başlıyoruz. Hepinize iyi okurlar dilerim. (Bu yazım içerisinde yer alan ürünler çok hızlı bir şekilde kargoya verilmektedir. Ürünleri herkese alabilirsiniz. Umarım ki öyle olacak ama yazı sonunda aradığınız ürünü bulursunuz 🙂 )


  aynı gün kargo hediye
  aynı gün kargo hediye

  Öksüren Akciğer Küllük

  Evet anında kargosu yapılan ürün incelemelerinden ilkiyle beraberiz. Eğer ki sevdiğiniz, ebeveynlerinizden birisi, kardeşiniz veya arkadaşlarınız sigara bağımlısı ise; onları sigarayı bırakmaya teşvik etmek için bu çok güzel ürünü alabilirsiniz. Pil ile çalışan bu küllük adeta öksürüyor! Anlamlı bir mesaj veren bu ürüne kendiniz için de sahip olabilir ve sigarayı bırakma konusunda faydasını görebilirsiniz. Sigarayı bırakalı 3 ay olmuş biri olarak söylüyorum ki sigara içmemek çok daha büyük bir zevk


  aynı gün kargo hediyeler
  aynı gün kargo hediyeler

  Mutlu Aile Tablomuz Buzdolabı Magneti

  Magnetler gerçekten yaşantımıza renk katan ürünler. Yine anında kargo ürünü ile sizlere ve sevdiklerinize çok hızlı bir şekilde ulaşabilecek bu ürün herkes tarafından çok beğeniliyor! Yapmanız gereken ürün sayfasına gidip sepete ekle demek.


  aynı gün kargo hediyeleri
  aynı gün kargo hediyeleri

  Sevgililere Özel Uçan Kalp Balon Kupa Bardak

  Sevgilinize güzel bir kupa bardak almak istiyorsanız tamamen size ait olabilecek güzellikte bir model önereceğim. Harika tasarıma sahip bu kupa bardak üzerinde bulunan uçan balonlar da sizin güzel fotoğraflarınız yer alacak. Uygun fiyata alabileceğiniz bu hediyeyi her zaman sevdiğinize verebilirsiniz. Tavsiye ediyoruz.


  100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak
  100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak

  100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak

  Yine çok ama çok beğendim, anında kargo seçeneğine sahip bir hediye ürünü ile beraberiz. Bir kupa bardağı ile 100 dil de ona sevdiğinizi söylemeniz bizce fazlasıyla romantik, fazlasıyla düşünceli bir davranış olacaktır yapmanız gereken isim kutucuğunu doldurmanız ve kupayı sipariş etmeniz sevdiğiniz bayılacak bayılacak..


  Adana Tasarımlı Baskılı Tişört
  Adana Tasarımlı Baskılı Tişört

  Adana Tasarımlı Baskılı Tişört

  Aman Adanalı, canım Adanalı! Evde duramıyom, sana gadanalım hey hey hey! Bir tarafı adanalı olan birisi olduğum için böyle bir ürünü görünce değerlendirme yapamadan geçemedim. Adana sıcak olduğu kadar güzel bir memlekettir. İnsanları dobradır, merttir. Belki dışarıdan kaba gözükülse de aslında çok kibar ve düşünceli insanlardır. Daha sonrası birçok ünlü yiyeceği, içeceği bulunur. Şalgamından, kebabın.. Şırdanından, pamuğuna.. Her anlamda birçok yönüyle ünlü bir ilimizdir. Sizin de arkadaşınız, sevdiğiniz veya dostlarınızdan birisi adanalı ise bu tshirti alabilir ve ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Daha da önemlisi Adanalıysanız zaten çoktan siparişi verdiniz bir şey demiyorum


  Büyük Boy Ahşap Çerçeveli Taş Baskı
  Büyük Boy Ahşap Çerçeveli Taş Baskı

  Resimli ve Ahşap Dekoratif Taş Baskı

  Bu tarz ürünleri Firmalara bağıra bağıra öneriyorum. Neden bağıra bağıra dediğimi hemen açıklamak istiyorum. Çünkü reklamlar, reklam vermek ve reklam almak firmalar için;firmaların geleceği için çok önemli. O nedenle reklam verirken gerçekten dikkatli olmak ve ince düşünmek gerekiyor. Yapacağınız yatırımlar haliyle hem sizi, hem firmanızı maddi ve manevi etkileyecek. Maddi olarak önemli bir bütçe ayıracaksınız ve bununla ilgili beklentileriniz de olacağı için burada da manevi olarak harcamalarınız oluyor. Bu nedenle bunun karşılığını almak gerçekten önemli.


  aynı gün kargo hediyeleri
  aynı gün kargo hediyeleri

  Kişiye Özel Resimli Taş Bardak Altlığı

  O yüzden hediyelik ürünler ile reklam yapmanızı öneriyorum her zaman. Bunlar ile ilgili daha önce bir çok ürün hakkında değerlendirme de bulunmuştum.Yine aynı o ürünler kadar hatta daha fazla değer katacak bir ürün paylaşmak istiyorum. İnsanlar son zamanlar da hediye aldıkları ürünlere verdikleri önemi artırdılar. Bu ne demek oluyor derseniz hemen açıklıyorum. Örneğin alışveriş yaptınız ve size anahtarlık verdiler, ancak o anahtarlık üzerinin neredeyse tamamında firma reklamı, logosu ve bilgisi yer alıyor. Bu tür olay da önce ki zaman ile şimdikini kıyasalama yaptığımız da geri dönüşümün artığını gözlemleyebiliyoruz. Bu ne demek oluyor?


  aynı gün kargo hediyeleri
  aynı gün kargo hediyeleri

  Kişiye Özel Resim Baskılı Çakmak

  Önceden fazla reklam içeren hediyeler kullanılmazken, şimdi bunlar pek rahatsız etmiyor ve kullanılıyor. Yani şuraya varmak istiyorum. Artık bu tür ürünler daha fazla talep görüyor. Siz de bu dekoratif taş baskısından yüzlerce, binlerce sipariş verebilir ve firmanızın reklamını çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Bu dekoratif ürünü kampanyalar ile müşterilerinize hediye edebilirsiniz ve firmanızı her yere taşıyabilirsiniz!


  aynı gün kargo ürünler
  aynı gün kargo ürünler

  BULB USB LIGHT – Mini USB Ampül

  Bu tarz ürünleri yine çok seviyorum! Bir o kadar kullanışlı, bir o kadar minik ve pratik! Bir o kadar uygun fiyatlı! Elbette ki fiyatı bizler ve herkes için çok önemli arkadaşlar. O nedenle sizlere bugün bu saydıklarımı tamamen karşılayacak çok hızlı kargo seçeneği de bulunan bu güzel mini usb ampülü öneriyorum. Geceleri yazılar yazıyor, bilgisayar başında uzun vakitler geçiriyorsanız kesinlikle böyle bir ürüne sizin veya arkadaşınızın ihtiyacı var. Fiyatı da çok uygun, ee hadi bakın bir 🙂


  aynı gün kargo hediyeleri
  aynı gün kargo hediyeleri

  Polislere Özel Kupa Bardak 

  Polislerimiz, gerçekten haklarını ödeyemeyiz. Her ne kadar ”Onlar benim vergimle maaş alıyor” düşüncesi olsa da bazılarında, durum bildiğiniz gibi. Yakını Polis olan birisi olarak konuşuyorum, gerçekten yaptıkları iş maaştan öte bir durum. O soğukta, dışarıya çıkılmayan soğukta nöbet tutan; bayram da bir gün izin yapmadan çalışan, yeri geldiğin de canını ortaya koyan, başkalarının çocuklarını görmesini sağlayıpta kendi çocuğunu göremeyen meslektir Polislik! Ya işte öyle! Gerçekten çok zor. Eğer ki hediye almayı düşündüğünüz kişi Polis ise şimdi yazacağıma odaklanın.. ”Mutlaka bu hediyeyi alın”


  aynı gün kargo hediyeleri
  aynı gün kargo hediyeleri

  Diş Doktorlarına İsim Yazılı Kupa Bardak

  Çünkü çok zorlu, stresli görevleri sonrasında gerçekten böyle hediyelere ve sürprizlere fazlasıyla ihtiyaçları var. Sizlere önereceğim polislere özel fotoğrafları mousepad ürünü çok güzel tasarlanmış. O şanslı Polisimizin fotoğrafını siteye yükleyip siparişi vermeniz yeterli. Gerçekten çok anlamlı bir hediye olacaktır. Eğer ki siz Polisseniz öncelikli olarak yaptığınız için çok önemli ve büyük bir görev olduğunu belirtip teşekkür ediyor, ardından bu ürünün size çok güzel gideceğini söylemek istiyorum 🙂


  aynı gün kargo hediyelik ürünler
  aynı gün kargo hediyelik ürünler

  Benimle Evlenir misin Kalp Puzzle

  Evlilik teklifi gerçekten evlilik sürecinde ki en önemli ve zorlu bölümdür. Özellikle biz erkekler için zorlu olan bu süreci başarılı bir şekilde atlatırsak önümüzde ki herşey daha iyi ve olumlu geçecektir. Aslında evlilik teklifi yapmış biri olarak sizlere söylemeliyim ki emin olun sevdiğiniz insan sizden çok ama çok farklı bir evlilik teklifi beklemiyor. Beklese bile o an yaptığınız teklif en farklısı, en güzeli ve en orjinali geliyor ona. O yüzden kendinizi sıkıntıya sokmayın. Zaten sizler için harika bir fikirim var 🙂


  Kişiye Özel Fotoğraflı 99 Parça Kalp Puzzle
  Kişiye Özel Fotoğraflı 99 Parça Kalp Puzzle

  Kişiye Özel Fotoğraflı 99 Parça Kalp Puzzle

  Bu güzel kalp puzzle ile evlilik teklifi etmek daha kolay ve etkili! Nasıl mı? Yapmanız gereken ürün sayfasına giderek bu puzzle ürününü kendi adresinize sipariş etmek. Ürün size ulaştıktan sonra sevdiğinize gitmek ve uygun bir yerde (cafe vs.) ”hadi puzzle yapalım” demek 🙂 Puzzle yapmaya başlarsınız ve daha sonra puzzle bitmeye yakın ise yüzüğü çıkarıp teklifinizi yapın, işte en güzel evlenme teklifidir gerçekten! Bu arada tavsiyem kalpli puzzle parçalarını (yazılı olan kısımları) en sona saklayın ki birden oralar oluşup heyecanı azalmasın. Harika bir evlilik teklifi için yapmanız gereken ürün sayfasına gidip siparişinizi vermek. Şimdiden hayırlı olsun.


  Aynı gün kargo kişiye özel ürünler
  Aynı gün kargo kişiye özel ürünler

  Kişiye Özel Yılın En İyisi Kupa Bardak

  İş yerinizde, ofisiniz de çalışan en iyi personele uygun bir hediye mi almak istiyorsunuz? İşte bu kupa bardak çok uygun fiyata sizlerle. Sadece iş yerinizde çalışan birisine almanız gerekmez ki 🙂 Arkadaşlarınıza, onu onurlandırmak için de bu güzel hediyeyi alabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu ettiğinizi görmek size de çok iyi gelecek.


  Sen Başıma Gelen En Güzel Şeysin Kupa Bardak
  Sen Başıma Gelen En Güzel Şeysin Kupa Bardak

  Sen Başıma Gelen En Güzel Şeysin Kupa Bardak

  Hijyen gerçekten önemli bir konu. O yüzden ofis de özellikle ben bardak konusuna fazla dikkat edenlerdenim. Ne yapayım böyleyim ben. Ve böylesinin doğru olduğunu düşünüyorum. Siz de benim gibi düşünüyorsanız ve ofisinizde ki arkadaşlarınızın yanlışlıkla veya bilerek sizin kupa bardağınızı kullanmanızı istemiyorsanız işte bu kupa bardak buna çözüm olacak! Çok güzel tasarımı ile kupa bardağınızın size ait olduğunu vurgulayan bu ürün adeta normal kupa bardak fiyatında! (hatta daha ucuz bile olabilir, abartmıyoruz)


  Alarmlı 3D Elma Masa Saati
  Alarmlı 3D Elma Masa Saati

  Alarmlı 3D Elma Masa Saati

  3D Elma masa saati tasarım olarak bizlerin çok ama çok hoşuna gitti. Saat rakamlarının rengarenk yazılması, masa saatinin rengi ve 3 boyutlu olması gerçekten harikalar yaratmış saat içerisinde. Bu güzel ürünü kaçırmadan sipariş edin derim!


  En Güzel Varlığımsın Masa Saati
  En Güzel Varlığımsın Masa Saati

  Kişiye Özel Resimli Masa Saati

  İstediğiniz herkese; eşinize, sevdiğinize, anne & babanıza, abi & kardeşinize ve arkadaşlarınıza alabileceğiniz bu güzel, kullanışlı saat tasarım olarak fiyatına göre harika! Yapmanız gereken hediye alacağınız kişiye ait, saat üzerinde olmasını istediğiniz fotoğrafı eklemek ve yazmak istediğiniz cümleyi belirtmek! Bu çok kullanışlı, zarif ürün karşısında çok mutlu olacaklar.
  cizgim

  Sevgililere Özel Aşık Emoji Yastık
  Sevgililere Özel Aşık Emoji Yastık

  Gülen Yüz Emoji Simgeli Ürünler

  Emojiler artık hayatımız her yerinde! Whatssap tarzı bir çok yeni uygulamalar ile gündelik hayat içerisinde yastıklar, telefon kılıfları & kapakları gibi bir çok ürün de gözüken emojiler şimdi kupa bardaklarda! Bu şirin, tatlı mı tatlı emojiler kupa bardak üzerinde de çok güzel durmuşlar! Herkese alabileceğiniz, çok şirin bu kupa bardağınızı tavsiye ediyoruz. (Bayıldım, en azından bana alabilirsiniz hehe 🙂


  Şişe Kapağı Açan Yüzük
  Şişe Kapağı Açan Yüzük

  Şişe Kapağı Açan Yüzük

  Kullanışlı ürün hastası biri olarak bu ürün çok hoşuma gitti. Dıştan bakıldığında yüzük olan bu ürün yeri geldiğinde sizi uğraştırmadan, canınızı acıtmadan adeta bir açacağa dönüşüyor. Fiyatı da oldukça uygun! Açacak aramaya son diyenler çoktan sipariş verdi bile 🙂


  sevgiliye hediye çakmak
  sevgiliye hediye çakmak

  Kişiye Özel Sevgililer Günü Hatırası Çakmak

  Sevgililer günün de sevgilinize çok hoş, size özel bir çakmak hediye etmelisiniz diye düşündük ve bu ürünü değerlendirmek istedik. Üzerinde yazmak istediğiniz mesajı, isimlerinizi, özel tarihi ve fotoğrafınızı kalp içinde ekleyebilen tasarımcılar yetmiyor gibi inanılmaz bir kullanışlı çakmak üzerine bunu yapıyorlar 🙂 Kalite, zarif ve şık üçlemesinin tam anlamıyla bulunduğu bu ürün çok uygun fiyata satışta.
  cizgim

  ilginç hediyeler aynı gün kargo
  ilginç hediyeler aynı gün kargo

  Clock Safe – Saat Kasa

  Bazen gerçekten evden gittiğimiz de aklımız evde kalabiliyor. Acaba hırsız girer mi? Acaba bir şey olur mu diye? Kısa süre çıktığımız da bile böyle sıkıntılar yaşayabiliyoruz maalesef. O yüzden sizlere hem güvenlik, hem kullanışlılık açısından harika bir ürün önermek istiyorum. Bu güzel saat güvenlik anlamında ihtiyaçlarınızı karşılayacak türden. Yapmanız gereken sadece ürün sayfasına gidip sipariş vermek! Bazen siz bile kasa olduğunu unutacaksınız 🙂

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.