Karakalem Kupa Bardak

Karakalem Kupa Bardak

  Siz de el emeği ve göz nuru ile yapılmış hissiyatı uyandıran hediyelerin sihrine inananlardan mısınız? O halde arkadaşınızın fotoğrafına özel olarak düzenlenecek karakalem tasarımlı bu kupa bardak sayesinde yapın büyüleyici sihir onu çok etkileyecek. Birlikte çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğrafınızı bu göz kamaştırıcı kupa bardak üzerine karakalem resim ile çizilmiş gibi baskılatarak oluşturacağınız kişiye özel kupa bardağı dilediğiniz özel zamanlarda arkadaşa armağan edebilir ve onu sevindirebilirsiniz. İnternetin şu sıralar köşe bucak en çok aranan hediyesi işte bu kişiye özel karakalem efektli kupa bardak. Tam da şu anda karşınızda böylesine şık bir kupa bardağı bulduğunuza göre hemen şimdi biricik arkadaşınız için bu ürünü sepetinize ekleme adımına geçebilirsiniz. Doğum gününde orijinal hediye kategorisinde çok fazla hediye seçeneği bulunuyor. Bu hediyelerden birisi de hiç kuşkusuz hediyetavsiyeleri ayrıcalığı ile size sunulan karakalem efektli kupa bardak modelleridir. Arkadaşlarınızı memnun etmek için bu kupa bardak modellerinden gönül rahatlığı ile satın alabilir ve onun çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Karakalem resim efektli kupa bardaklar orijinal tasarım olduğunda çok daha sevindirici olacaktır. En güzel mutluluklarınıza ev sahibi yapacak olan özel günlerden biri de doğum günüdür. Neşenizi hediyeleriniz ile katlayabilirsiniz. Eğlenceli doğum günü hediyesi seçeneklerini kaçırmamalısınız. Birbirinden değerli ürünler yüz güldüren hediyelik kupa bardakları ile ön plana çıkıyor. Sizler de arkadaşlarınız için bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Özel fiyat etiketlerine sahip olan karakalem resim baskılı kupa bardak modelleri ve kaçırılmayacak hediyelik ürün fırsatları sizleri bekliyor.

  Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak

  Arkadaşınıza doğum günündeki harika sürpriziniz karakalem portre resmin büyüleyici görünümüyle hazırlanacak olan kişiye özel bu kahve kupasıyla olsun. Size özel biçimde hazırlanacak olan karakalem resim efekti uygulanmış kupa bardak ile adeta el emeği ile hazırlanmış bir kupa bardağın sahibi olabilirsiniz. Bu güzel mutluluğu ve etkileyici sürprizi es geçmemelisiniz bizce. Türkiye’nin her bölgesi, her ili veya ilçesi için sipariş edebileceğiniz karakalem kupa bardak, ekonomik fiyatıyla da sizleri etkilemeyi eminiz ki hemen başaracaktır.

  Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak

  Çarpıcı tasarımıyla göze çarpan karakalem resim baskılı kupa bardaklar arkadaşlarınızı gülümsetecek anlamlı bir hatıra olarak kalıyor. Arkadaşınıza, kendisinin sizin için ne kadar değerli biri olduğunu göstermek için bu bu kupa bardakların etkileme gücünden siz de yararlanabilirsiniz. Hadi bu güzel fırsatı şimdi değerlendirin. Bu doğum gününde arkadaşınıza kahvesini ve çayını sevinç içerisinde yudumlayacağı orijinal bir kupa bardak armağan edin deriz. Sevgi dolu en orijinal hediyelerin üretim noktası hediyetavsiyeleri yine yaptı yapacağını ve fotoğraf baskılı kupa bardaklar konusunda sevdiklerinizi çok şaşırtacak özel bir tasarm bardağa imzasını attı. Karakalem kupa bardak, arkadaşınıza verdiğiniz değeri en layıkıyla yerine getirecek orijinal bir kupa bardaklarıdır. Karakalem kupa bardak’in arkadaşlarınızı ne kadar da mutlu edeceğine siz bile inanamayacaksınız.

  Karakalem Kupa Bardak Teknik Özellikleri

  1 -) Kupa bardak üzerindeki baskı resimler veya yazılar 40 – 80 derecede yıkamaya dayanıklıdır. Ancak, daha uzun süreli kullanım için ELDE yıkanması tavsiye edilir.
  2 -) Özel tasarım bu kupa bardağın Beyaz ve Sihirli Kupa olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır.
  3 -) Sihirli Kupa Bardak sipariş vermek için “Model Seçiniz” alanından Sihirli Kupa modelini seçmeniz gerekmektedir.
  4 -) Materyal: Kupa Bardak Porselen malzemeden üretilmiştir.
  5 -) Sihirli Kupa Nedir? İçerisine sıcak içecek konulduğunda yavaş yavaş renk değiştiren ve üzerindeki baskıyı gösteren kupa modelidir.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.