Karakalem Portre Resim Hediyesi

karakalem resim sipariş

karakalem resim sipariş

Fotoğraflar anılarımızı ölümsüzleştiren, baktıkça bizleri geçmişe geri götüren en somut hatıralarımızdır. Mutluluğu, hüznü, sevinci, aşkı fotoğraflarımıza bakarak yeniden yaşarız. Kimi zaman fotoğraf albümümüzü karıştırır geçmişe keyifli bir yolculuğa çıkar, kimi zaman ise duvara bir tablo olarak asar, sevdiklerimize bakıp özlemimizi gideririz. Peki sizin için derin anlamları olan ve içerisinde en değerli kişilerin olduğu özel fotoğraflarınızın karakalem ile çizilmesini ister miydiniz? Gönderin en değerli fotoğraflarınızı karakalem portre resim olarak çizilsin. İster kendi fotoğrafınızı, isterseniz de eşinizin, dostunuzun, annenizin, babanızın ya da sevgilinizin fotoğrafını karakalem portre resim olarak çizdirip, özel gün hediyesi olarak sevdiklerinize verebilirsiniz. Böylelikle de size, böylesine muhteşem ve güzel bir hediye seçmiş olmanın haklı mutluluğu kalacak. El yapımı hediyelere, emek verilerek hazırlanmış hediyelere merakınız varsa, karakalem portre resim tam da aradığınız şey! Profesyonel resim çalışması hem %100 el yapımı, hem de sevdiklerinizi çok mutlu edecek orijinallikte.

karakalem resim

fiyat

Normal şartlar altında zaten orijinal, kalıcı ve anlamlı hediyeler bulabilmek her zaman mümkün değil. Oysa ki, karakalem portre resim hem kalıcılığıyla, hem de orijinalliği ile açık ara diğer hediyeleri geride bırakıyor. Kara kalem olarak çizdireceğiniz ve çerçeveleteceğiniz bir portre resim, yıllarca sevdiklerinizin duvarlarında sergilenecek ve her bakıldığında sizi sevdiklerinize hatırlatacak özellikte.  Sevgilinize özel günlerde duygularınızı yansıtmak için de kara kalem resimden yararlanabilirsiniz. Örneğin doğum gününde, sevgililer gününde ya da yılbaşında sevgilinize romantik bir hediye mi arıyorsunuz? O halde ikinizin birlikte çektirdiği romantik bir fotoğrafınızı karakalem olarak çizdirebilirsiniz. Sevdiklerinize karakalem portre resim armağan ederek, hem kalıcı özelliği olan, hem de son derece etkileyici bir hediye vermek mümkün.

portre resim
sevgiliye hediye portre resim

Sevgiliye Hediye Olarak Portre Resim

Sevgililer gününde kız arkadaşınıza unutamayacağı bir sürpriz yapmak isterseniz, birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoğrafı karakalem olarak çizdirin ve Ona hayatı boyunca en değerli eşyaları arasında saklayacağı çok özel bir armağan hazırlatın! İster Sevgililer gününde, ister ilişkinizin yıl dönümünde, isterseniz de sevgilinizin doğum gününde portre resim hediyesi verebilirsiniz.

Evlilik yıldönümü hediyesi olarak karakalem portre
Evlilik yıldönümü hediyesi olarak karakalem portre

Eşinize Karakalem Portre Resim Hediyesi

Biricik eşinize, daha evvel eminiz ki birbirinden farklı, güzel bir çok evlilik yıldönümü hediyesi aldınız! Tabi ki de eşinize en çok da, kadınların aklını alan ve kalbini mest eden kırmızı güllerden aldınız. Özenle hazırlanmış çiçek buketlerinin yanında bir de Ona ya romantik bir hediye sepeti, ya takı & aksesuar, ya da kolye, yüzük, bileklik, kozmetik ürünler  türünden hediyeler verdiniz. Şimdiki planınız, eşinize evlilik yıldönümü hediyesi olarak yapaylıktan uzak daha oriinal bir armağan vermek! Peki önünüzdeki ilk evlilik yıldönümünüzde Ona gelinlikler içerisinde olduğu bir fotoğrafı karakalem olarak çizdirip armağan etmeye ne dersiniz? Eşinizin gelinlikler içinde olduğu, sizin de damatlığınızla  çektirdiğiniz en güzel düğün fotoğrafınızı seçin ve bu fotoğrafı karakalem portre resim olarak yaptırın! Hediyetavsiyeleri.com tecrübelerinden yararlanmak istiyorsanız, eşinizi çok mutlu edeceğine inandığımız bu değerli armağanı size şiddetle tavsiye ediyoruz.

Anneye Portre Resim Hediyesi
Anneye Portre Resim Hediyesi

Anneye Karakalem Portre Resim Hediyesi

Özellikle Anneler gününde veya Anneye doğum günü hediyesi olarak nedense akıllara genellikle ev eşyası gibi hediyeler gelir.  Mesela düdüklü tencere, fırın, mutfak robotu, elektrikli süpürge, ütü türünden hediyelikler. Eğer siz de hediye konusundaki bu kötü gidişata dur demek ve Biricik Annenize daha etkileyici bir armağan vermek isterseniz, Annenize Özel Karakalem Portre Resim çalışması yaptırabilirsiniz.

Hediye Portre Resim
Hediye Portre Resim

Özel günlerde, sevdiklerimize ne hediye alacağımız konusunda çoğu zaman kararsız kalır ve bu yüzden uykusuz geceler geçiririz. “Güzel bir hediye bulabilecek miyim acaba?” diye bakmadığımız mağaza, gezinmediğimiz web sitesi kalmaz. İşin ilginç yanı ise, her defasında farklı ve değişik bir hediye ile karşılaşacağımızı umarız. Ancak çoğu zaman yine dönüp dolaşıp benzer hediyelerde karar kılarız. Eğer bir erkeğe hediye alacak isek, parfüm, cüzdan, gömlek; bir bayana hediye alacaksak, kolye, saat, yüzük gibi hediyeler en çok tercih ettiklerimiz arasında. İşte Karakalem portre resim, alışkanlık haline gelmiş, klasikleşmiş armağan çizgisinin çok ötesinde en farklı hediye seçeneklerinden biri. İster patronunuza, ister komutanınıza, isterseniz de Öğretmenler gününde öğretmeninize karakalem portre resim armağan edebilirsiniz. Siz sadece çizdirmek istediğiniz fotoğrafı seçin ve gerisini profesyonel ellere bırakın!

Nasıl Portre Resim Siparişi Verebilirsiniz?

Aşağıdaki linke tıklayarak, portreresim.com sitesindeki örnek referans çalışmaları inceleyebilir ve resim siparişlerinizi güvenle verebilirsiniz. Ortalama 2 iş günü içerisinde gönderdiğiniz fotoğraflar karakalem olarak çiziliyor ve adresinize kargo ediliyor. Siparişlerinizi ister tek kişi, ister daha fazla sayıda kişi için verebilirsiniz. Kolay bir şekilde siparişinizi vereceğiniz portreresim.com resim sitesine aşağıdaki linkten ulaşarak, bu hizmet için ilan edilmiş fiyatlara ve detaylı bilgilere göz atabilirsiniz.

Bilgi için lütfen TIKLAYIN: Karakalem Resim Siparişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir