Karakterine Göre Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

tipine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

Bugünkü sevgili tipine göre hediye seçimi yazımızı erkeklere yönelik olarak sürdüreceğiz. Bayanlara yılbaşı hediyesi seçimi ile ilgili merak ettiklerinizi ise diğer yazılarımızda bulabilirsiniz. Şimdi konumuza dönelim ve bir erkeğin gönlünü fethedebilecek hediyeyi seçerken onun tipini de ele alalım. Bir erkeğin karakterini ve yaşam tarzını da dikkate alarak seçilen hediyelerin, her zaman daha çok beğenilme ihtimalinin olduğunu unutmamak gerek.

Spora Düşkün Erkeklere Yılbaşı Hediyesi

Spora düşkün erkekler ikiye ayrılır. Birinci sınıftaki erkekler spor dallarından birine ait maçları ya da müsabakaları izlemeyi sever diğer guruptaki sporsever erkekler ise bizzat spor yapmayı tercih eder. Eğer birinci sınıfa dahil olan bir erkek arkadaşınız varsa ona satın alabileceğiniz hediyeler genellikle gönül verdiği takıma yönelik olmalıdır

Evini süsleyebilecek taraftar ürünleri ile bulundukları ortamı kendilerine ait ve özel bir şekilde dizayn edebilirler.

Ya da evde maç keyfi yaparken üzerlerinde olduğunda büyük mutluluk duyacakları taraftar giyimleri de hediye seçeneklerinizin arasına dahil edebilirsiniz.

Sizin erkek arkadaşınız, sevgiliniz ya da eşiniz sporu izlemeyi değil de bizzat üzerinde çalışma yapmayı seviyorsa yine hediye seçenekleriniz hazır.

Spor hayatında ona büyük kolaylık sağlayacak olan spor çanta modelleri güzel bir alternatifiniz olacaktır. Erkeklere yılbaşı hediyesi olarak spor çanta modellerini hemen hemen her tip erkeğe tercih edebilirsiniz. Çünkü spor yapmıyor olsalar bile her erkek seyahatleri sırasında pratik bir şekilde hazırlanabilmek ister. İşte bu isteklerini de sizin satın alacağınız spor çanta ile kolayca yerine getirebilirler.

sevgiliye hediye

fiyat

Spor salonu için aylık rezervasyon yaptırmak da spor sever erkek arkadaşınızı çok mutlu edecek bir hediyedir. O anki bütçenize göre erkek arkadaşınız için bir spor salonundan istediğiniz dönem kadar devamlılık için ödeme yapabilirsiniz.

karakterine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

Evde kullanabileceği spor aletleri satın almak da mükemmel bir hediye fikri olacaktır.

karakterine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

Spor salonunu eve getirmek ile kendiniz için de büyük bir hediye satın almış olabilirsiniz.

erotik oyunlar

fiyat

Böylelikle sevgiliniz spor yapmak için salona gitmeyecek ve o zaman kaybını ortadan kaldırarak sizinle daha fazla ilgilenebilecektir.

 

Çocuk Ruhlu Erkeklere Yılbaşı Hediyesi

Günümüzün çocuk ruhlu erkekleri oldukça fazla. Özellikle teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birçok erkek Playstation gibi oyunlara fazlası ile ilgili duymaya başladı. Ellerinden düşüremedikleri bu oyunları ile çok mutlu olan erkek arkadaşları gönüllerince sevindirebilmek mümkün. Ona satın alacağınız bir oyun kaseti ile belki de sahip olacağı en güzel hediyeyi ona sunmuş olacaksınız.

karakterine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

Playstation yoksa cihazın kendisini, erkek arkadaşınızın zaten playsationı varsa bu sefer oyun cdlerini satın alabilirsiniz.

karakterine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

Hangi oyunu daha çok sevdiğini bilmiyorsanız ya da cevabından emin değilseniz, bu sefer size play station konsolu satın almanızı öneriyoruz.

karakterine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

Her gün yenilenen özellikleri sayesinde, oyun sever erkeklerin vazgeçmeyecekleri bir ürün. Emin olun elinde 3 tane severek kullanmakta olduğu konsol olsa dahi sizin yılbaşı hediyesi olarak satın alacağınız, yeni teknolojiye sahip konsola büyük ilgi duyacaktır.

 

Entel Takılmayı Seven Erkeklere Özel Yılbaşı Hediyeleri

Entel erkekler ev dekorasyonunda da bu özelliklerini kullanırlar ve bulundukları ortama kendi havasını katarlar. Sevgilinizin bulunduğu ortamı tam da kendi arzusuna göre getirmesini sağlayacak olan şarap standı mükemmel bir yılbaşı hediyesi seçimi olabilir.

karakterine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

‘Sevgilimin entel havası sadece bulunduğu ortamı değil kendisini de sarsın’ diyorsanız eğer, bu sefer de onun görünüşünü istediği forma kolayca getirecek olan bere ve atkılardan yardım alabilirsiniz.

karakterine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

Entel erkekleri mutlu edebilecek hediyeler bulmak aslında çok da zor değildir. Tek yapmanız gereken biraz daha farklı ve biraz daha onlar gibi düşünmek… İhtiyacınız olan tek şey bu!

 

Maceraya Doymayan Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Seçimi

Maceraya doymayan ve hayatının her anını dolu dizgin yaşamak isteyen bir erkeğe yılbaşı hediyesi satın almak istiyorsanız hareketi de hediyenize dahil etmeniz gerekecektir. Örneğin daha önce hiç gitmediği bir yere gitmek için uçak bileti satın alabilirsiniz. Bütçenizin durumuna göre yurt içi ya da yurt dışı seyahat planları yapabilirsiniz.

karakterine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

Elbette ki ille de uçakla gitmeniz gerekmez. Heyecanın boyutunu biraz daha arttırıp tren ile seyahat planı da yapabilirsiniz.

Daha önce hiç görmediği ve gitmediği bir yere sizinle gitme fırsatını bulunan maceraperest sevgiliniz sizin bu hediyenize bayılacaktır.

 

Teknoloji Düşkünü Erkeklere Yılbaşı Hediyesi

Teknolojiye düşkün bir erkek arkadaşınız varsa hediye için ayıracağınız bütçe konusunda biraz daha fazla zora girebileceğinizi söyleyebiliriz. Tablet, cep telefonu ve bilgisayar satın almak gerçekten ciddi bir bütçe gerektirmektedir.

karakterine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

İsterseniz işin biraz daha kolayına kaçabilirsiniz. Örneğin sevgilinizin hali hazırda sahip olduğu cep telefonun modeline uygun bir aksesuar da satın alabilirsiniz. Sürekli gelişmekte olan teknoloji size bu konuda yardımcı olacak ve önünüze yüzlerce hediye alternatifi sunacaktır.

 

İşkolik Erkekler İçin Yılbaşı Hediye Alternatifleri

İşkolik bir sevgiliniz varsa onun motivasyonunu her daim yüksek tutacak hediyelere yönelebilirsiniz. Çalışma masasında gururla sergilemek isteyeceği masa üstü kartvizitlik, kişiye özel kalemlik gibi ürünler satın alarak sevgilinizin yeni yıla büyük mutluluk ile girmesini sağlayabilirsiniz.

karakterine göre sevgiliye yılbaşı hediyesi

fiyat

Hediyemen Mağazası içerisinde mesleklere yönelik hediyeler ve kişiye özel tasarım hediyeler başlıkları altında yüzlerce ürün arasından en ideal hediyenizi kolayca seçebilirsiniz. Üstelik özel üretim olmalarına rağmen hiçbir ek ücret de ödemeden!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir