Kardeşe Alınabilecek Hediyeler

kardeşe ne hediye alınır

Hediye almak oldukça zahmetli bir iştir. İnsanlar birbirlerine sürekli hediye alıp verirler. Hediyeleri seçerken bazıları Çin işkencesi çeker bazıları ise hiç önemsemeden çok sıradan ve basit hediye alırlar. Bu tamamen sizin hediye alacağınız kişiye bakış açınız ile alakalı bir durumdur. Yakınlarınıza ve sevdiklerinize hediye alırken oldukça dikkat edersiniz. İnce eleyip sık dokursunuz ve karşınızdaki kişinin bu hediyeyi oldukça beğenmesini istersiniz. Oldukça yerinde bir davranıştır bu. Kardeşe hediye alırken de bunlar geçerlidir. Canınızdan çok sevdiğiniz bir tanecik kardeşiniz için ona layık bir hediye bulmak oldukça zordur. Burada imdadınıza yetişiyoruz. Sizlere çok şık ve bir o kadarda kişilere hitap edebilecek hediyeler önereceğiz. Kız kardeşe ve abiye hediye alırken sizlere sunduğumuz fikirleri değerlendirir iseniz, oldukça güzel hediye fikirleri ortaya çıkarırsınız.


erkek kardeşe hediyeKoton Erkek Eldiven

Erkek kardeşe hediye alırken erkeklere yönelik kız kardeşe hediye alırken ise kızlara yönelik zarif ve anlamlı hediyeler seçmek gerekiyor. Kardeşinizin neler sevdiği ve nelerden hoşlandığı hakkında bilginiz vardır elbet. Bu konuları ve sizlere sunduğumuz fikirleri değerlendirerek ortaya muhteşem fikirler çıkartabilirsiniz. Bu fikirler ile abiniz ve ya ablanız oldukça sevinecek anlamlı hediyeniz için size sarılıp öpecektir. Bu tarz hediyeleri seçerken anlamlı ve özel olması önemlidir. Sıradan hediyeler almak yerine bu tarz hediyeler seçmek, karşınızdakini düşündüğünüz anlamına gelir.


kız kardeşe doğum günü hediyesi ne alınırMavi Jeans Kadın Bileklik

Buda karşı taraf için oldukça sevindirici bir davranış olmaktadır. Birçok hediye alabilirsiniz. İnternet üzerinden birçok fikirde elde edebilirsiniz. Sizlere en açıklayıcı ve özenle seçilmiş hediyeleri maddeler halinde sıralayarak açıklayacağız. Her hediyede bir anlam vardır. Biz sizlerin kardeşinize hediye alırken onu düşündüğünüzü ve hediyede emek harcadığınızı belli etmenizi öneriyoruz. Şimdi gelelim konumuzun ana nedeni olan hediye fikirlerine…


kardeşe hediyeDoğum Gününe Özel Pencere Kutuda Butik Kurabiye

Kız kardeşe hediye alırken oldukça kafanız karışabilir. Acaba kardeşime hediye ne alsam? Gibi birçok sorular sorarsınız kendinize. Etrafta oldukça fazla hediye fikirleri vardır. Yalnız neredeyse hepsi standart klasik ve sıradanlaşmış fikirlerdir. Sizlere bu maddede güzel bir hediye fikri sunacağız. Başlıkta gördüğünüz üzere muhteşem bir kurabiye hediye edebilirsiniz. En başta komik gelebilir fakat bu kurabiyeler sıradan değildir ve kişiye özel yapılmaktadır. Daha çok sevgililer için tercih edilse de kurabiyelere kardeşiniz ile kendi isminizde yazdırabilirsiniz. Yukarıda görüldüğü üzere çok şık ve özel bir kutuda hazırlanmaktadır. Bu kurabiye mesajı ve yazılar daha çok sevgililere hitap etmektedir. Fakat siz kız kardeşiniz ile kendi isminizi yazdırarak ufak tefek mesajları çıkartabilir ve ona çok özel bir hediye verebilirsiniz. Bu hediye için kurabiyeler üzerine yazılacak isimler, kurabiyeler üzerine yazılacak mesajınız, kurabiyeler üzerine yazılacak tarih ve kız kardeşinizin kaçıncı yaşını kutladığını belirtmeniz yeterli olmaktadır. Fakat bu kurabiyeler yenilmeyecek kadar güzel görünmektedir. Yemekten çok saklamak isteyecektir.


kardeşe ne hediye alınırKişiye Özel Last Ottoman Kol Saati

Abiye hediye alırken değerlendirebileceğiniz bir fikir ile karşınızdayız. Ona özel isim yazılı ve anlam içeren bir kol saati hediye ederek şaşırtabilirsiniz. Bildiğimiz üzere Osmanlı İmparatorluğu çok uzun zamanlar boyunca hüküm sürmüştür. Tarihimizin her zerresinde isimleri vardır ve milletimiz bu tarihe büyük bir ilgi duymaktadır. Özellikle erkek kesimler tarafından ayrı bir ilgi ile sevilmektedir. Osmanlı batılılar tarafından Ottoman adı ile bilinmekteydi. Bu nedenle bu isime ayrı bir ilgi doğmuştur. Yukarıda görüldüğü gibi şık bir tasarıma sahip olan saatin üstünde Ottoman alt kısmında ise kişinin ismi yazmaktadır. Kardeşinize alabileceğiniz nadir ve güzel hediyelerden birisidir. Ayrıca saatler erkekler tarafından oldukça sevilen bir aksesuardır. Her zaman bu kol saatini takacağından gördükçe mutlu olabilirsiniz.


erkek kardeşe hediyeİsime Özel Taba Deri Erkek Cüzdanı

Deri aksesuarlar birçok kişi tarafından sevilmektedir. Deri cüzdan, kemer ve anahtarlık bu aksesuarlar içine girmektedir. Bu tarz hediyeler oldukça fazla tercih edilmektedir. Kardeşe hediye almayı düşünüyor iseniz bu aksesuarların kişiye özel olanlarını tercih edebilirsiniz. Kardeşinizin isminin üzerinde yazdığı bir deri cüzdan düşünün. Oldukça şık ve sevilebilecek bir hediye olur. İşte güzel hediye fikirlerinin arasına bir tane daha ekledik. Bu tarzda cüzdan hediyelerini dilediğiniz renk ve yazıda yaptırabilmeniz mümkündür. Görüldüğü üzere şıklıkta bir numaradır ve erkeklere ayrı bir hava katmaktadır.


kız kardeşe hediyeKişiye Özel Kelime Bulmaca Duvar Saati

İster erkek kardeşe ister kız kardeşe hediye olsun hiç fark etmeden ikisine de verebileceğiniz tarzda bir hediyedir. Bu tarz bir duvar saati ile kardeşinizi oldukça sevindirebilirsiniz. Duvar saatinde random birçok kelime bulunmaktadır. Bu kelimelere uzaktan baktığınızda hiçbir anlam bulunmamaktadır. Karışık karman çorman harflerin bir araya gelmesi diyebilirsiniz. Fakat biraz daha dikkatli bakıldığında ortaya yazılan isim dikkati çekmektedir. Buda bu hediyeyi özel yapan kısmıdır. Fotoğrafta görüldüğü gibi olan hediyenin alt kısımlarda zamanlar üst orta kısmında ise belirtmiş olduğunuz isim yer almaktadır. Kardeşinizin ismini hediyeyi hazırlatacağınız yere verdikten sonra kısa bir süre içerisinde hediye hazırlanmakta ve gönderilmektedir.


kız kardeşe ne hediye alınırBayana Özel Karakalem Resim Hediye Seti

Ablaya hediye olarak düşünülen fikirlerin arasında en güzel olanlarındandır. Bir bayan için oldukça güzel düşünülmüş bir hediye setidir. Ayrıca içinde bir hediye değil 3 adet hediye vardır ve hepsi birbirinden güzel tasarımlara sahiptir. Hediyenin içerisinde, karakalem ile el emeği olarak hazırlanmış çerçeveli bir portre, kupa bardak ve makyaj aynası bulunmaktadır. Portre resimdeki karakalem oldukça profesyonel şekilde çizilmektedir. Hediye seti fotoğraftaki gibi olmaktadır. Ablanızın bir fotoğrafını ilettiğiniz firma çizimi profesyonel şekilde tamamladıktan sonra portreye, kupa bardağa ve makyaj aynasına basımını yapmaktadır. Sizde böylelikle ablanıza çok şık bir o kadarda anlamlı hediye almış oluyorsunuz. Portre muhtemelen odasındaki en güzel yeri alacaktır. Kupa bardakla her gün çay içecek ve makyaj aynasını da sürekli kullanacaktır. Bunları yaptıkça da aklına siz geleceksiniz.


kardeşe hediyeAhşap Kutuda Defter ve Kalem Hediye Seti

Abiye hediye alırken seçiminizi bu fikirden yana kullanabilirsiniz. Erkekler için kalemler oldukça ilgi çekicidir. Nedeni bilinmese de kalemlere çok ayrı zaafı olan birçok erkek vardır. Tabi sizin abinizin bu zaafı olup olmadığını bilmiyoruz. Gene de başlıktaki hediyeyi oldukça sevecek ve her yazı yazdığında siz aklına geleceksiniz. Resimdeki ahşap kutu ve gösterişli kalem yanında defter ile gönderilmektedir. Set tam olarak bir erkeğe göredir. Ayrıca masa başı işlerde çalışan ve ya öğrenci olan bir abiniz var ise muhtemelen hediyesi tam da kullanmak isteyeceği tarzda olacaktır. Bu hediye ile kardeşinizi oldukça sevindirebilir ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. İster doğum gününde hediye edin ister yılbaşında bu tamamen sizin keyfinize kalmıştır. Ancak hediye verilmesi için illa özel bir gün olmasına gerek yoktur. Dilediğiniz zamanlarda bu tarz hediyeler vererek kardeşinizi sevindirebilirsiniz.


kardeşe ne hediye alınırİsme Özel Prestijli Telefon Kapakları

Erkek kardeşe hediye alırken standart her yerde denk gelebileceğiniz tarzda telefon kılıfları yerine isme özel kılıflar alabilirsiniz. Bu kılıflar kişinin ismine ve telefonuna özel olarak üretilmektedir. Güzel bir amblem içerisinde yer alan büyük baş harfi ve altında ismi yer almaktadır. Tıpkı fotoğraftaki gibi bir telefon kılıfı yapılmaktadır. Artık herkesin elinde akıllı cep telefonları vardır ve kılıfsız telefonu neredeyse hiç göremeyiz. Herkes telefonunu korumak için bu tarz yöntemlere başvurmaktadır. Fakat birçok kişide standartlaşmış telefon kılıfları vardır ve herkes tarafından kullanılmaktadır. Sizde erkek kardeşe bu şekilde isme özel bir telefon kılıfı hediyesi alarak farklı bir izlenim yaratabilirsiniz. Bunu beğenmeyecek bir kardeşin olacağını düşünmüyoruz. Oldukça şık ve kaliteli malzemelerden üretilmekte olan bu kılıflar kardeşinizi oldukça sevindirecektir.


kardeşe doğum günü hediyesiKişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

Ablanıza doğum günü hediyesi alırken ve ya aileden herhangi birine, alacağınız hediyeye oldukça dikkat edersiniz. Alırken ayrı bir eziyet çekersiniz verince ise acaba beğenecek mi tarzında sorular ile kafanızı kurcalarsınız. Hâlbuki öyle hediye fikirleri ve tavsiyeleri vardır ki sizin nokta atışı yapmanıza olanak sağlar ve verdiğiniz kişinin kesinlikle beğeneceğinden emin olursunuz. Bu tarz hediyeler seçmenizde sizlere yardımcı oluyoruz. Örnek olarak başlıktaki sihirli kupayı verebiliriz. Bu kupaya sihirli denmesinin bir nedeni var. Kupaya basılan resimler sadece sıcak içecekler konulduğunda ortaya çıkmaktadır. Sizlerden iki görsel isteniyor ve bunlar kupa bardağa basılıyor. Sıcak sıcak çayınızı ve ya kahvenizi yudumlarken de güzel fotoğraflar ortaya çıkıyor. Ablanızla güzel olan resimlerinizi göndererek bu tarz bir hediye yapabilirsiniz. Böyle güzel bir hediyeyi beğenmeme ihtimalini düşünemiyoruz zaten.


kardeşe doğum günü hediyesiFotoğraf Baskılı Dekoratif Taş

İnsanların en güzel anıları fotoğraflardadır. Yaşadıkları mutlu günleri ve sevdikleri insanları fotoğraflayarak kalıcı olmasını sağlarlar. Bu tarz fotoğrafları kullanarak kardeşe hediye üretebilirsiniz. Güzel bir taş üstüne basılan fotoğraf karesinden daha anlamlı ne olabilir ki? Taş üstüne basılan fotoğraflar yukarıdaki gibi gözükmektedir. Tabi burada basılacak fotoğrafı iyi seçmelisiniz. Ablanızın en çok sevdiği aile resmi veya beraber çekildiğiniz güzel bir resim olabilir. Muhtemelen kardeşiniz bu hediye karşısında oldukça duygulanacaktır. Çok şık ve anlamlı bir hediyedir. Bir hediye listesi hazırlıyor iseniz bunu kesinlikle eklemeyi ihmal etmeyin.


kardeşe doğum günü hediyeleriKişiye Özel Sosyal Medya Yastık

Ablaya hediye olarak değerlendirilebilecek fikirlerden biriside budur. Kişiye özel olarak üretilen bu yastığa tam olarak 9 adet resim ekleniyor. Oldukça ilgi çekici ve bir o kadarda güzel bir hediye olmaktadır. Sadece abla için değil erkek kardeş ve ya küçük kardeşleriniz içinde bu tarz hediye fikrini değerlendirebilirsiniz. Bu tarz bir hediye yaptırmak isterseniz elinize geçecek olan yastık yukarıdaki gibi olacaktır. Yalnız hediyeyi vereceğiniz kişinin beğeneceği fotoğrafları kullandığınızdan emin olun. Yoksa tek bir fotoğraf için bile kullanılmayacak bir hediye verebilirsiniz. Her ne kadar kardeşiniz olsa da hediyeyi sevmesi son derece önemlidir.


kardeşe doğum günü hediyesiMutluluğa Giden Yol Kanvas Tablo

Yukarıda sizlere oldukça ilginç ve sıradanlıktan uzak hediye fikirleri sunduk. Bunları resimlerle destekleyerek aklınızda bir soru ve şüphe kalmamasını istedik. Bu tarz hediyeler yani kişiye özel olanlar, birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca son zamanlarda oldukça popüler olan bir hediye verme şeklidir diyebiliriz. İnsanlar bu tarz hediyelerden çok daha fazla hoşlanmaktadırlar. İsimlerine ve ya fotoğraflarına özgü olmasının bu konuda önemi büyüktür.


kız kardeşe doğum günü hediyesiDoğduğun Gün Neler Oldu

Bu nedenle ablaya, abiye, küçük kardeşlere ve ailenizden birilerine hediye verirken bu kadar özen gösterilmesi gerekmektedir. Sonuçta ailenizin içinden insanlar olduğu için sıradan hediyelerin pek yakışı kalmaz. Aslında her ne kadar önemli olan düşünmeniz olsa da, hediye vermek incelik isteyen bir durumdur. Karşı tarafı sevindirme ve mutlu etme gibi bir düşüncemiz var ise bu konulara çok daha titiz yaklaşmamız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir