Karikatürlü Bardak Çeşitleri

Karikatürlü Bardak Çeşitleri

  Sevdiklerimize, kendilerini kahkahalara boğacak, keyiflendirip neşelendirecek yani hep güldürecek bir komik bir armağan vermek ister misiniz? İyi ama ne şekilde mi diyorsunuz? Dahası bu güldürme eylemini çok kullanılabilirliği yüksek bir hediye ile devamlı surette sağlamanız da mümkün olacak! Kişiye özel olarak hazırlanmış olan karikatürlü bir kupa, hem sevip değer verdiğiniz kimselerin çay & kahve saatlerini neşelendirecek, hem de kendilerine doğanın bizlere bahşettiği en büyük mucize olan gülmeyi yaşatacak. Hediyetavsiyeleri.com içinde sevgililere özel karikatür çalışmalarını, karikatür ne şekilde çizilir makalemizi daha evvel okumuşsunuzdur diye düşünüyoruz. Bu sefer ise yine sizler için, üstüne kişiye özel karikatür çalışması yer alan, hem sevgililere özel, hem kişilerin ilgi veya hobilerine yönelik, hem de mesleklerine özel karikatürlü kupa bardak çeşitleri görebileceksiniz. Fakat bu sefer, karikatür çalışması elle değil, özel yazılmış bilgisayar programları yardımıyla gerçekleştiriliyor. Size özel olarak dizayn edilecek ve üstünde dilediğiniz fotoğrafınızın karikatür formuna çevrilerek, belirli bir şablon üstüne giydirileceği kişiye özel karikatürlü bardaklar ile, eş, dost, akrabalarınıza hafızalardan silinmeyecek etkileyici sürprizler hazırlayabiliirsiniz. Doktor, hemşire, ebe, Iron men, Süpermen, Örümcek adam, yakışıklı adam, basketbolcu, futbolcu, avukat, öğretmen, çiftlere özel komik tasarımlar gibi bir çok örneğine rastlayabileceğiniz kişiye özel karikatürlü bardağınızla, evde, işte, okulda sokakta, özetle tüm yerlerde kıskanç bakışlar karikatürlü bardağınız üstünde olacaktır.

  Ben Sana Mahkumum Karikatürlü Kupa

  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  İşte bu karikatürlü kupa bardak, sevgilinizin havaya uçuracak ve ona duyduğunuz koskocaman sevginizin gücünü komik bir dille anlatıyor olacaktır. 2 fotoğrafla hazırlanmış olan ve hayret verici bir hızlakargoya verilecek olan karikatürlü kupa, 1. yıldönümü, yılbaşı, ya da sevgililer günü hediyesi sevgilisini hayrete düşürmek isteyenlere güzel bir alternatif. Karikatürlü kupa bardak nereden satın alınır ya da ne şekilde hangi siteden sipariş verebilirim diye aklınızdan geçiriyorsanız, “Satın Almak için Tıklayınız” yazısına maouse’nizi dokundurmanız ve tıklamanız yeterli olacaktır.

   

  Mutlu Aşıklar Karikatürlü Kupa Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Mutluluğunuzu neşeli bir hediye ile sevgilinize iletme zamanı gelmedi mi? Aşkınızı bu kez, en komik yolla sevgilinize iletme şansına sahipsiniz. Adınıza ve karikatürize edilmiş resimlerinize özel olarak 2 fotoğrafla dizayn edilecek olan bu komik kupa bardak, sevgilinizin suratında engin bir tebessüm oluşturacak. Capcanlı bir baskı kalitesi ile hazırlanmış olan bu özel kupa bardak üstünde hem karikatür çalışmanız bulunuyor, hem de sevgilinizle birlikte kendi isimleriniz yazılıyor. Sevgilinizi hayretler içine sokacak, güldürecek ve inanıyoruz ki bundan sonra en çok tercih edeceği bardağı haline gelecek bu esprili kupa ile siz de en özel günlerinizde bomba bir espri ile sevgilinizin huzuruna çıkabilirsiniz.

   

  Evlendik Ayvayı Yedik Karikatürlü Kupa Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Sevdiğiniz kızı bu kupa bardakla havalara uçuracaksınız. Aşk nedir? Bile bile karşınızdaki kişiye tutsak olmaktır. Fakat bu durum kimin umurunda ki? Yeter ki gönülden sevdiğimiz, her şeyi uğruna feda edebileceğimiz özel biri olsun. Evlendik ayvayı yedik karikatürlü kupa bardak, evlilik olayına komik bir bakış açısıyla yaklaşan süper komik bir dizayna sahip. Gelin ve damat figürleri üstüne sizlerin resimlerinizin karikatürize edilerek yerleştirileceği bu özel kupayı, eşiniz için ya da evlenme teklifine hazırlandığınız kıza hediye olarak verebilirsiniz. Kişiye özel karikatürlü kupa bardak, ekonomik fiyatı ve üstün kalitesiyle de inanıyoruz ki sizler tarafından çok sevilecek.

   

  Tektaş Yüzük Karikatürlü Kupa Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Tek taş yüzük, evlenme yolunda bir kişinin ciddiyetini ve bu niyetinde samimi olduğunu simgeler. Siz de sevgilinize henüz tektaş bir yüzük vermediyseniz, gelin bu kupa bardakla bunun bir provasını yapın. İlişkisinde çizgi değişikliği yaparak evlilik sürecine geçen sevgililer için de tektaş yüzük tasarımlı işte bu komik kupa bardak şimdi de önereceklerimiz arasında. Bir hayli göz kamaştırıcı, esprili, eğlenceli ve capcanlı bir baskıyla hazırlanmış olan bu kupa bardak, evlilik teklifine hazırlanmış olan sevgililer için esprili bir tercih olacaktır. Karikatürlü kupa nereden satın alınır ya da ne şekilde sipariş verebilirim düşünüyorsanız, emniyet içinde ve isterseniz kapıda ödeme kolaylığı ile Hediyemen.com sitesinden satın alma işlemini bitirebilirsiniz.

   

  Aşk Gemisi Karikatürlü Kupa Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Sevgilinizle, belki de en sık şekilde hayalini kurduğunuz o güzel mavi tura çıkmadıysanız, bu hayalinizi şimdilik kusura bakmayın ama ertelemeniz lazım. Ta ki hayalinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz ana kadar. Şimdi bu güzel hayalinizi komik bir kupa bardak üzerinde göreceksiniz. Sevgiliye hediye ne yaptırabilirim ya da aşık olduğum kişiye ne alabilirim aklında sorular olanlar için, yine ezber bozan ve epeyce dikkat çekici bir karikatürlü bardak modeli sunuyoruz.  Adınıza ve profesyonel olarak karikatür çalışmanıza özel olarak dizayn edilecek bu esprili kupa, yıldönümü hediyesi sevgiliniz için sunabileceğiniz en orijinal hediyelik eşyalardan bir tanesi.

   

  Aşçı Sevgililer Karikatürlü Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Yemek yapma konusunda beceriksiz bir sevgiliniz olabilir. Y ada mutfağa girdiğinde mutfağı birbirine katan bir eşiniz de olabilir. O halde bu tatlı yeteneksize, kendisinden gelecekte iyi yemekler beklediğinizi bu komik kupa ile isteyebilirsiniz. Sevgilinizle yaşadığınız mekanda yaptığınız en özel aktivite, yemek yapmaksa, bunu komik bir bardakla süsleyin ve kendisine beraber yemek yapmanın ne denli zevkli bir aktivite olduğunu bu bardakla ispat edin. Ellerinde hamburger ve patates kızartması yer alan servis tabakları, üzerlerindeki mutfak önlükleri, şekli, şemali epeyce tatlı ve göz kamaştırıcı bir bardak modeli olan bu özel tasarım üstüne yüzleriniz karikatürize edilerek yerleştiriliyor. Profesyonel grafiker ekipleri tarafından karikatürize edilecek resimleriniz, bu kupa bardaklar üstüne harika bir şekilde hatasız olarak oturtuluyor. Sizler de hemen karikatürlü kupa bardak siprişlerinizi verin ve sevgilinizi eşsiz bir bardakla buluşturun.

   

  Bebeğimizi Beklerken Biz Karikatürlü Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Karı koca tasarımıyla hazırlanmış karikatürlü kupa bardaklardan bu kez ki bardak modeli, bebeklerini bekleyen karı koca için. Hamile bir anne ve koca şablonu ile tasarlanmış bebeğimizi beklerken karikatürlü kupa bardak ile sizler de bebeğinizi bekleyen biricik eşinize şahane bir sürpriz hediye edebilirsiniz.

  Karikatürlü Bardak Çeşitleri

  Yukarıdaki linke tıkladığınızda bi dolu karikatürlü kupa bardak modeli görebilmeniz mümkün! Popstar, süpermen, kuaför, ebe, doktor, öğretmen, motorcu, herkül, spartalı gibi yüzlerce değişik modeldeki karikatürlü bardaklar, sevip değer verdiğiniz kimselerin çay saatlerinde kendilerine eşlik ediyorlar.

   

  Hiçbir Yere Bırakmam Karikatürlü Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Yukarıda, makalemize giriş yaparken resmini paylaştığımız hiçbir yere bırakmam karikatürlü kupa bardak isimli bardağı ne şekilde satın alabilirim diye düşünenleri kaygı içinde bırakmamak için, hemen bu bardak modelinin de satış linkini yukarıda bilgilerinize sunuyoruz. Aşkı, ve aşıkların birbirlerine olan ısrarlarını komik bir dille tasarımına taşıyan bu özel bardak, bir kızdan erkeğe hediye olarak sunulabilecek en orijinal bardak çeşitlerinden bir tanesi.

   

  Evlendik Mutluyuz Karikatürlü Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  En başta aşıklara özel olarak tasarlanmış karikatürlü kupa bardak seçeneklerimizi sizler için sunalım, sonra mesleklere ve hobi alanlarına yönelik bardak seçeneklerimizi sizler için sunmaya özen gösteririz. An itibariyle de huzurlarınızda gelin ve damat simgesi ile tasarlanmış bir hayli göz kamaştırıcı ve esprili tasarımlı bir bardak modeli var huzurlarınızda. Kişiye özel biçimde isimlerinizle dizayn edilecek bu karikatürlü bardak ile müstakbel eşiniz için, aşkınızın gücünü her yudum çayda hissettirecek kıymetli bir armağan yaptırtabilirsiniz.

   

  Aşk Sarhoşu Karikatürlü Kupa Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Birbirini gönülden ve yürekten seven sevgililer için oluşturulmuş bu esprili kahve bardağı, sevgilinizin suratında gülücükleri hiç eksik etmeyecek. Ister yıldönümü hediyesi, dilerseniz de sevgiliniz için sırf gönlünüzden geçtiği için, yani kendisini sevindirmek dilediğiniz için verebileceğiniz bu kahve bardağı ile, aşkınızın gücünü komik bir dille kendisine geçirebilirsiniz. Artık bardak rafının en favori, ve ofisinde elinden mutlaka düşürmeyeceği en güzel kupası haline evrilecek olan aşk sarhoşu karikatürlü kupa bardak, hediyemen*com kalitesi ile karşınızda. Sipariş vermek dilediğiniz bardak modeli için kırmızı butona tıklamanız gerekiyor.

   

  Biz Bize Mahkumuz Karikatürlü Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Aşkınıza karşı direnen ve haydut gibi kaçakları oynayan ve bazı zamanlarda da şirin kusurlar işleyen bi tanecik erkek sevgilinize, hakiki patronun kim olduğunu bu komik bardakla hatırlatabilirsiniz. Polis bayan ve tutuklu erkek figürlerinin komik bir biçimde tasarımına taşındığı bu komik kupa bardağı size özel kılarak, sevgiliniz için suratında şirin bir tebessüm oluşturacak en yaratıcı armağanı yaptırtabilirsiniz.

   

  Ruh İkizim Karikatürlü Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  İşte bu bardak modeli de, yediği içtiği ayrı gitmeyen, her ortamda ve her platformda birlikte hareket eden özgür ruhlu sevgililer için hazırlandı. Ruh ikizim karikatürlü kupa bardak, sevgilisini sevindirmek isteyenlerin ilk başvurabileceği en yaratıcı karikatürlü kupa bardak çeşitlerinden bir tanesi. Egzotik aşıklar karikatürlü kupa bardak. Sevgilinizi bu bardakla mest edeceğinize inanıyoruz. Kişiye özel olarak dizayn edilecek olan bu esprili bardağı kız arkadaşınız için sunduğunuzda, yüzündeki tebessüm ifadesi emsalsiz olacaktır. Hızlı ve prestijli bir biçimde dizayn edilecek bu bardağı sipariş vermek amacıyla sizler de hemen eyleme geçebilirsiniz.

   

  Sporcu Sevgililer Karikatürlü Bardak


  SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ >>

  Çay ve kahve molalarınızı zevkle yapabilmeniz için sizlerin de ve haliyle de sevgilinizin de karikatürlü bir kupa bardağına gereksiniminiz var. Kendinize verebileceğiniz ya da aynı modelden bir tane de sevgilinize yaptırabileceğiniz karikatürlü sevgili kupa bardakları, capcanlı tasarımlarıyla bir hayli göz kamaştırıcı. Kişiye özel karikatürlü sevgili kupa bardaklarından bu model de yine bir hayli esprili ve ilgi çekici. Formuna ve fit görünümüne önem gösteren sevgililer için hazırlanmış bu kupa bardakla eşiniz için veya bi tanecik kız arkadaşınıza güzel bir hediye vermeniz mümkün.

   

  Karikatürlü Bardak Seçenekleri

  Sizin için güzel karikatürlü bardak seçenekleri çıkarttığımıza inanıyoruz. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi, biz de geldik yazımızın sonuna. Bugünlük bizlerden bu kadar. Gördüğünüz gibi, yüzlerce değişik çeşitte karikatürlü bardaklar içerisinde dilediğinizi seçebilmeniz çok kolay ve sipariş verebilmeniz de oldukça pratik. Sevip değer verdiğiniz kimselerin hobilerine, hayallerine, hakiki durumlarına, mesleklerine, ilgi alanlarına yani özetle hayata dair her şeye uygun bir karikatürlü kupa bardak modeli yukarıdaki adreste sizleri bekliyor.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.