Kendin Yap Parıltılı Klipsli Pano

Kendin Yap Parıltılı Klipsli Pano

Kendin Yap Parıltılı Klipsli Pano

Bugünkü yapacağımız kendin yap parıltılı klipsli pano projesi mükemmel bir tatil hediyesi olabilir! Eğer aklınızda sevdikleriniz için hediye verme planı varsa bu proje ile düşüncelerinizi gerçekleştirebilirsiniz! Emin olun ki sevdiklerinize hazır bir hediye almaktansa el yapımı hediyeler vermek onları daha çok mutlu edecektir! Malzemeleri ise oldukça basit! Ücretsiz olarak bilgisayardan çıktı alacağınız güzel resimleri bu parıltılı klipsli pano ile daha da güzelleştirebilirsiniz! Dilerseniz tek bir resim ile yetinmeyip harika kolajlar oluşturabilirsiniz! Yapımı ise gerçekten çok kolay! Sizlere daha da yardımcı olmak amacıyla en ince ayrıntısına kadar ve resimli bir şekilde anlatacağız! Hatta bu projeyi daha da eğlenceli hale getirmek için arkadaşlarınız ile buluşarak hep birlikte tasarlayabilirsiniz! Harika bir etkinlik! Kendin yap parıltılı klipsli pano nasıl yapılır diye merak içinde kaldıysanız, sizleri daha fazla sabırsızlandırmadan bir an önce yapım aşamalarına geçelim!

KENDİN YAP PARILTILI KLİPSLİ PANO İÇİN MALZEMELER

• 30 × 25 ahşap tahta
• Boya
• Boya fırçası
• Klips
• Parıltı
• Yapıştırıcı tutkal

KENDİN YAP PARILTILI KLİPSLİ PANO YAPILIŞI

Kendin Yap Parıltılı Klipsli Pano

Gördüğünüz gibi malzemeler oldukça basit! Yapım aşamasında ise yapmanız gereken ilk şey tahtayı boyamak! İki kat boyayın ve daha sonra tamamen kuruyana kadar bekleyin!

Kendin Yap Parıltılı Klipsli Pano

Sonra klipsteki metal parçayı bantlayarak parıltı gelmemesini sağlayın! Kâğıt tabağa parıltıdan dökerek klipsin her yerinin parıltı ile kaplanmasını sağlayın! Daha sonra kurumasını bekleyin ve fazla parlaklığı silkeleyin.

Kart ve klips kuruduktan sonra klipsinizi yapıştırıcı tutkalla karta takabilirsiniz. Sıcak tutkal da işe yarayabilir fakat o kadar güçlü olmayabilir!

Kendin Yap Parıltılı Klipsli Pano

Ve bitti! Kendin yap parıltılı klipsli pano kullanıma hazır! Şimdi en sevdiğiniz resimleri ahşap panonuza yapıştırabilirsiniz! Tüm bu işlemleri bitirdiğinizde ise sonuç harika olacak! Herhangi bir resim yerine sevdiklerinize hoş bir mesaj da iletebilirsiniz! Dilediğiniz gibi süsleme yapabilir ve sevdikleriniz için hazır hale getirebilirsiniz! Unutmayın ki parıltıların moda olduğu bu sezonda kendin yap parıltılı panonuzun dikkat çekmemesi imkânsız! Ellerinize sağlık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir