Kısa Sevgililer Günü Mesajları

Kısa Sevgililer Günü Mesajları

  Sevgililer günü, sevgililer ve eşler için en özel günlerdendir. Bu nedenle de en mükemmel planlar, organizasyonlar yapılır ve sevgililer birbirlerine hediyeler alırlar. Kıymet verilen kişilere hediyeler almakta günümüzde adet haline gelmiştir. Peki, en sevilenler için en güzel ve en değerli hediyeler alındı mı? Eğer hediyeler alındıysa bu hediyelere eklenecek mesajlar bulundu mu? Tabii birde uzakta olan sevgililere de mesajlarla ulaşmak gerekiyor değil mi? Hatta yakınımızda bulunan sevdiklerimize de en kıymetli kısa sevgililer günü mesajları ile seslenmek gerekli.

  Sevgililer birbirlerine karşı hissettikleri duygularını yansıtabilmek ve onları yürekten sevdiklerini gösterebilmek için özel sevgililer günü mesajları ararlar. Tüm samimiyetin karşıya yansıması için bu mesajlar aslında birer ihtiyaçtır. Sevenler sevdiklerinden her zaman güzel sözler duymak isterler. Duyacakları sözlerinde hem duygu yüklü hem anlamlı hem de hiçbir yerde bulunmayan özel ve kısa sevgililer günü mesajları olmasına özen gösterirler. Bu kadar özel mesajları da tabii ki her yerde bulabilmek mümkün olamıyor. Alışılagelmiş sıradan mesajlarda sevilen kişiler için kuşkusuz değerli olmuyor.

  En özel Sevgililer Günü Mesajları!

  Pek çok kişi kâğıtla kalemi eline alarak en özel sevgililer günü mesajları yazmaya çalışıyor. Tabii bunu başarabilenler olduğu gibi başaramayanlarda olabiliyor. Şimdi size önerimiz, kâğıdı ve kalemi bir kenara bırakıp, aşağıdaki en özel ve kısa sevgililer günü mesajları arasından sizin sevgilinize söylemek istediğiniz mesajı bulmanızdır. Eminiz ki bu mesajlardan birisi sizin sevgilinize hitap edecektir ve sizin sevginizi sevgilinize yansıtacaktır. Sevgililer günü için en kıymetli mesajlar değer verdiklerinize ulaştığında onlarda çok mutlu olacaklardır. İster sevgilinizi, sevgili adayınızı ya da eşinizi karşınıza alın ve bu mesajlardan birini onlara söyleyin. İsterseniz hediyelerinizin kenarına kısa bir notla bu mesajlardan birini ekleyin. İşte birbirinden değerli ve özel kısa sevgililer günü mesajları!

  Sevgililer Günü İçin Kısa Güzel Mesajlar

  * Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem! Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları ise bir mevsimde seninle yaşamaya razıyım.

  * Seninle yok olur tüm dertlerim, yanındayım bak gülsün gözlerin. Sevgililer günümüz kutlu olsun güzeller güzeli, sevdalı bebeğim.

  * Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

  * İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu… Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim… Sevgililer günümüz kutlu olsun…

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Günaydın sevgilim! Bugün günlerden sevgililer günü. Seni ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar seveceğimi hiç aklından çıkarma! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

  * Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

  * Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım. Seni daima ilk gördüğüm zamanki gibi seveceğim!

  * Yaşama sebebim, başımı ve dünyamı döndüren biricik sevgilim… Sevgililer Günün kutlu olsun iyi ki varsın.

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Kalbin kadar ellerin de sıcak sevgilim, ellerini tutunca kalbim ısınıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

  * Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

  * Küçücük bir gülümsemen, bir bakışın, canım deyişin dünyalara bedeldir. Şimdi uzaklarda sana hasretim. Bu sevgililer gününü senin hasretini tüketircesine kutluyorum. Bebeğim benim!

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, bеni yaşatan tеk duygu anladım ki yalnızca senmişsin bebeğim. Sevgililer günümüzü kutluyorum.

  * Beni âşık ettiğin için teşekkürler. Beni bir prenses gibi hissettirdiğin için sana güzel ve romantik bir Sevgililer Günü dilerim. Kucak dolusu sevgiler ve öpücükler!!!

  * Aşkım, Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama sana olan sevgim hep kalbimde, hemen yanı başında. Seni çok özledim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Sana bir kelebek gönderdim yanağına aşk dolu bir buse kondursun diye. Sen de hissettin mi sevgilim? Bu ilk Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

  * Kalbimin en güzel yeri yalnızca senin! Çünkü sen benim her şeyimsin. Ayırmasın bizi hiçbir şey, sen benim bir tanemsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

  * Aşkın ne olduğu, ne hissettirdiği kısacası aşkın bir tarifi yok bende! Hoş geldin kalbime sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

  * Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

  * Bir parça aşk, bir okyanusa benzer. Ne kadar uzak olsam da sana bir parça aşkına bir yudum su kadar muhtacım. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Bana bambaşka hissettiren sevgilim. Gücün bana güç katıyor ve neşen keyfimi her halükarda yerine getiriyor. İşte bugün en mutlu 14 Şubatı bu yüzden yaşıyorum.

  * Bu güne kadar hissettiğim en güçlü duygular sana, sana uzananlar sevgilim. Bir mucizenin yansıması olarak, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

  * Sıcak bir tebessüm yakınlaşmadır diğer kişiye; birden döndürür bir kişiye. Geçmişe sığınıp anılara sığınsan bile, yetmez o ömür yalnız başına bir kişiye.

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Senin gibi hoş bir kadına/adama, yılın her günü ne kadar muhteşem olduğu anlatılmalı. Ama bugün özellikle aşkına destan yazmak istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

  * Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

  * İyi ki benim olmuşsun, iyi ki seni çılgınlar gibi de sevmişim! Sen benim her şeyimsin… Sevgililer günümüz kutlu olsun. Seni daima seveceğim!

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Ruh eşim, seninle gözlerimiz buluştuğundan beri bir kıvılcımın büyüdüğü tatlı bir enerjiye dönüştüğü doğru kalplerimizde. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  * Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

  * Sen ve ben birer zerresi koca evrenin, savrulurken birbirimizi bulmuş gibiyiz. Ve tamamlanmak duygusuyla güneşli günlere gülümsüyoruz. Seni çok seviyorum.

  * Sevgilim, sana olan aşkım denizler kadar derin ve gökyüzü kadar engin. Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlım!

  * Aşkımızın etrafa ışık saçtığı yıllar boyunca daha nice 14 Şubatlar bizim olsun sevgilim. Seni çok seven biriciğin! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Seni ilk gördüğüm zaman kalbim öyle hızlı ve tatlı çarpmıştı ki… O hissi hiçbir zaman unutmayacağım. Bana her zaman bu tatlılığı yaşatman dileğiyle Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

  * Doğan her güneşte seni içime çekmek sana sarılmak istiyorum. Nice mutlu yarınlarımıza ve nice doğacak güneşlerimize sevgilim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

  * Yalnız benim sevgilim olduğun için değil; seninle gurur duyduğum ve senden çok şey öğrendiğim için de şanslıyım. Seni her şeyden çok seviyorum. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  * Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

  * Hayatımda seninle birlikte dünyadaki en şanslı kadın gibi hissediyorum. Kendini çevremizde sevilen, bakımlı ve korunan hissediyorum. 2020 Sevgililer Gününün kutlu olsun aşkım!

  * Bundan böyle bize her gün Sevgililer Günü olacak Aşkım! iyi ki varsın, iyi ki sevgilimsin!

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Sen bu dünyadaki en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel; ancak herkesin hak edemeyeceği kadar da özelsin. Seni çok seviyorum aşkım, Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  * Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice 14 Şubat’lara.

  * Canım ilk sevgililer günümüz kutlu olsun. Seninle nice nice musmutlu yarınlara… Seni Seviyorum!

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Seni seviyorum. Nerede olduğumuz, neler hissettiğimiz, neler yiyip içtiğimiz hiç fark etmeksizin! Çünkü sen benim tek değişmeyenim… İyi ki varsın Biriciğim.

  * Sevgiyle büyüdüğümüz yaşamda daima el ele kalmak dileğimdir. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  * Aşk nеdir? Eğer bilmiyorsan bunu gеcеlеrе sor, sapsarı yüzlеrе, kupkuru dudaklara sor! Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Seni sevdiğim kadar yaşasaydım muhtemelen ölümsüzlüğün adını da aşk koyardım… Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik aşkım!

  * Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi, sen her şeyimsin. Seni çok seviyorum biriciğim, sevgililer günümüz kutlu olsun.

  * Soluduğum her nefeste ve baktığım her yerde seni düşünüyorum. İyi ki varsın biriciğim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Gözlerimde tutuyorum seni, kalbimde sen, gülüşümde sen ve gözyaşlarımda sen. Daima işte tam buramda kalbimde hissettim seni! Her atışı sen. Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik sevgilim.

  * Şarkılar da türküler de senin için, başka ne yapsam seni çok sevdiğimi anlaman için. Bilmiyor musun sevildiğini, gözümün içine bak neler neler göreceksin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  * Gözlerine vurulmuştum ben! Bir kez daha güzel gözlerini görebilmek için yanıp tutuşuyordum, sonrasında benim oldun. İyi ki birlikteyiz, seni çok seviyorum.

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Sen hayatımın en özel nimeti oldun. Sen varlığımın sebebisin ve sen benim hayatımsın. Sevgili kocam, sana romantik bir Sevgililer Günü diliyorum. Sonsuza kadar seni, yalnızca seni seveceğim!

  * Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın biricik aşkı, güzel kelebeğim. Sen bana Sevgililer Günü için verilmiş en güzel hediyesin…

  * Benim bu yılki hediyem sensin. Her günümü bana en güzel ve en özel şekilde yaşattıran Sevgilim! Sana minnettarım! Seni çok ama çok seviyorum.

  Yılbaşında Anneye Alınabilecek Hediyeler

  * Bu dünyaya güçlü bir ebedi bağ ile girdik. Hayatımdaki varlığın, Allah’ın bana nimetidir. Seni her zaman seveceğim. Mutlu Sevgililer Günü diliyorum sevgilim.

  * Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  * Aşk: Hangi yönden eseceği hiç belli olmayan bir fırtınaydı! Sen de benim tutulduğum en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

  * Seni ilk gördüğümde senin sihrine kapıldım. Ve şimdi deliler gibi sana aşığım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım, sen gerçekten özelsin.

  * Yıldızların ışıklarıyla parlayan güzel saçların, ellerimi mıknatıs gibi çeken tenin ve mis kokunla yaşamımın güzelliğisin. İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya varım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

  * Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için bu dünyadaki en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun biricik tatlı kalbim!

  * İsterim ömrüm seninle geçsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Bu aşkın sonu finalde evlilik olsun. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

  * Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum .. Seni prensesim tüm kalbimle seviyorum. SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

  * Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum. Seni prensesimi, tüm kalbimle seviyorum.

  * Sen bana bir yaşam sebebi verdin. Beni her gün mutlu ettin ve etmeye de devam ediyorsun. Teşekkür ederim sevgilim, iyi ki benimlesin!

  * Gülüşünü aklıma mıhladığım bu yılların yanında Sevgililer Günü nedir ki, mevsimler nedir… Her an bizim, her başlayan gün bana en güzel hediyen. Biriciğim iyi ki varsın.

  * Hayatıma öyle girdin ki beni ben yaptın. Canım sevgilim, seni çok seviyorum.

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Seni öyle özledim ki… Kokun, gülüşün, gözlerin sanki yanı başımda. Seni soluyor, Seninle her anımı yaşıyorum! Seni çok seviyorum sevgilim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun…

  * Huzurlu ve aşkla dolu nice anılarda aşkımızın ışığı daima parlasın sevgilim. Nice 14 Şubatlarda sana aşkımı fısıldamak dileğimle…

  * Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  * Uyandığım her sabah, uyuyacağım her gece gözlerini görebilmek ümidiyle… Seni çok seviyorum Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  * Seni her gördüğümde kalbimde bir alev hissediyorum, sanki yanıyor. Çünkü seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun can parçam.

  * Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

  kısa sevgililer günü mesajları

  * Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  * Hayat boyunca senin yanında olmak, beni çok mutlu ediyor. Yaşım ilerledikçe seni daha çok sevmeye söz veriyorum. Gücüm oldukça söz veriyorum. Mutlu Sevgililer Günü, sevgili kocam.

  * Sen hayatıma girdin ve güneş bulutların arasından belirdi. Birden bire yaşam değişti. Hayatımın bir parçası olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günün Kutlu olsun meleğim.

  * Sevgilim yarınlarımın romantik sabahı, romantik sabahlarımın yarınlarısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

  * Biricik Aşkım, bugüne kadar bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda olduğun için çok ama çok şanslıyım. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

  sevgililer günü hediyeleri

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.