Kişiye Özel Bileklik Modelleri

Kişiye Özel Bileklik Modelleri

  Çeşitli aksesuar ürünlerine ilginiz varsa bu ürünleri çok beğeneceksiniz. Çünkü tamamen size özel olacak. Herhangi bir yerden aldığınız ürünler herkes tarafından kolaylıkla satın alınabilir özelliklere sahiptir. Bunlar daha önceden belli kalıplar altında standartlaştırılmış, seri üretim ile hazırlanmış ve piyasaya sürülmüştür. Yani sizin aldığınız bileklikten çok sayıda başkalarından da olacaktır. Ancak sadece size özel bir bilekliğin olmasını istiyorsanız, çok uzaklara gitmenize gerek yok. Çünkü sizin adınıza bu işlemi kaliteli ve hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Kişiye özel bileklik sahibi olmak bizimle çok kolay oluyor. Birbirinden özel tasarımları size özel hale getiriyoruz. Kendinize göre kişiselleştirebileceğiniz birçok seçenek olacak. Resim eklemek, isim veya tarih yazmak bunlardan yalnızca bazılarıdır. Roma rakamlı bileklik ürünleri de bu örnekler arasındadır. Aradığınız ürünler sadece bir adım uzağınızda.

  isme özel bileklik

  Hemen herkesi kolaylıkla sahip olabileceği ürünlerin dışına çıkmak isteyenler, bu fırsatı kaçırmamalı. Etrafınızda kaç kişinin kendisine özel bilekliği var? Birçok kişini cevabı hayır olacaktır. Bulunduğu Ortamda fark oluşturmak isteyenlerin veya takacağı bilekliklerin daha anlamlı olmasını isteyenlerin tercihi isme özel bileklik oluyor. Sizlerde kendiniz için anla ifade eden tarih, isim veya resim gibi alternatiflerden birini kullanarak bilekliklerinizi özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Erkek bileklik ürünlerinden bayan bileklik ürünlerine kadar birçok farklı seçeneği bir arada bulabileceksiniz. Benzersiz tasarımlar sizleri bekliyor.

  isme özel erkek bileklikleri

  Aksesuarlar günlük hayatımızda veya özel günlerimizde sıklıkla kullandığımız eşyaların başında geliyor. Çoğu zaman gittiğimiz yerlerden hazır olarak almayı tercih etsek te, sadece kendimize özel bileklik kullanmayı daha çok isteriz. Ancak bunun maliyetli olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü çok uygun fiyatlar ile hemen siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel bileklikler hediyelik içinde son derece anlamlıdır. Arkadaşlarınıza, sevgilinize veya eşinize özel günlerde armağan etmek, güzel bir tercih olacaktır. Güzel hediyelik bileklikler bulma konusunda sorun çekmeyeceğinizi bir kez daha belirtelim. Çünkü sizin için birbirinden güzel tasarımlar sunuyoruz. Özenle tasarlanmış ve kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünleri, uzun yıllar boyunca siz veya hediye ettiğiniz kişiler sorunsuzca kullanabilecek. Bahsettiğimiz bu ürünleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Eminiz ki çok beğenecek, karar vermekte dahi zorlanacaksınız.

   

  Erkek ve Kadın Bileklik Modelleri


  İki İsimli ve Tarih Yazılı Kişiye Özel Bileklikİki İsimli ve Tarih Yazılı Kişiye Özel Bileklik

  Sevgiliniz ile birlikte kullanabileceğiniz güzel bir bileklik arıyorsanız, tam size göre olacak. Sevgililerin kıyafetleri bile birlikte takım olacak şekilde giymesi, giderek yaygınlaşan bir durum. Sizlerde bu durumu bilekliğe yansıtabilirsiniz. Dilerseniz sadece kendiniz için alabilir veya sevgilinizle birlikte takabilmeniz için iki tane alabilirsiniz. Aynı zamanda güzel bir hediye olacaktır. Unisex olduğu için rahatlıkla beraber kullanabileceksiniz. Paslanmaz çelikten imal edilen bileklik, kıyafetlerinize de güzel uyum sağlayacak. Ayrıca yazılar, lazer kazıma teknolojisi ile yapılıyor. Kordonda ise sert silikon malzeme kullanılıyor. Uzun yıllar güvenle kullanabileceksiniz.


  Fotoğraf Baskılı Metal BileklikFotoğraf Baskılı Metal Bileklik

   

  Son derece şık bir tasarıma sahip olan bilekliği gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz. Seçdiğiniz kişinin çok beğeneceğine eminiz. Sizleri sıradanlaşmış aksesuar tiplerinin oldukça dışına çıkarıyoruz. Kadınların günlük hayatta sıklıkla tercih ettiği bileklikler, bu tasarım ve üzerindeki resminizle çok daha anlam kazanıyor. Sevgiliniz bir an bile kolundan çıkarmak istemeyecek. Paslanamayan metalden üretilmiştir. Üzerindeki resim özel baskı tekniği ile yapılmıştır ve ömürlük kalıcıdır. Aynı zamanda yuvarlak halka 2,4 cm çapa sahiptir.


  roma rakamlı bileklikKişiye Özel Roma Rakamlı Tarihli Bileklik

  Bu tasarıma bayılacaksınız. Muhteşem bir ürün sizleri bekliyor. Bugüne kadar sadece normal yazı ve rakamlar ile yapılmış ürünleri görmüş olabilirsiniz. Ancak bu bileklik ile roma rakamı ile yazılmış olana sahip olacaksınız. Bilekte çok şık ve zarif duran bilekliği, hediye etmeye dahi kıyamayabilirsiniz. Hem erkek hem de kadınlar için kullanıma uygundur. Kordon bölümü bileğinize göre ayarlanabilmektedir. Metal kısmı paslanmaz çeliktir. Üzerinde yazmasını istediğiniz tarihi normal rakamlar ile belirtmeniz yeterli olacaktır. Roma rakam karşılığı uzmanlar tarafından belirlenecektir.


  kişiye özel roma rakamlı bileklikRoma Rakamlı 2’li Sevgili Bileklikleri

  Sevgiliniz ile beraber kullanabileceğiniz çok özel bir bilekliğe sahip olacaksınız. Çift olarak birbiriniz ile uyum sağlayan bileklikler, sizi tamamlayan başka bir unsur olacak. Son derece şık tasarıma sahip olan bileklikler, aynı zamanda zarif görünümü ile size çok yakışacaktır. İki bileklik üzerine de yazılacak tarih için, evlilik tarihinizi veya ilişkiye başladığınız tarihi yazmanız güzel bir seçim olacaktır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olması itibari ile güvenle her koşulda kullanabileceksiniz.


  Kişiye Özel İsim Yazılabilir BileklikKişiye Özel İsim Yazılabilir Bileklik

  Bileklik seçimlerinde tasarım her zaman önemli bir durum olmuştur. Zor beğenenlerden biri iseniz, size göre bir bileklik tasarımı geliyor. Sportif hatları ile göz dolduran özel bir tasarıma sahip olacaksınız. Dilerseniz kendiniz için alabileceğiniz gibi dilerseniz de sevdiğiniz biri için hediye olarak tercih edebilirsiniz. Çünkü yapısı ile birçok kişinin kolaylıkla beğenebileceği bir ürün olacak. Üzerindeki isim silinmeyecek özellikler taşımaktadır. Ayrıca metal kısmı paşalanmaz çelikten ve kordonu sert silikondan üretilmiştir. Dayanıklılığı oldukça yüksektir.


  İsme Özel Sonsuz Aşk Metal Bileklikİsme Özel Sonsuz Aşk Metal Bileklik

  Sevgilinizin ve sizin isimlerine özel olarak hazırlanmış bu bilekliği çok seveceğiniz. Narin ve zarif duruşu ile kız arkadaşınız için ideal bir hediye olacak. Aynı zamanda üzerindeki sonsuzluk simgesi bilekliği çok daha anlamlı bir hale getiriyor. Aşkınızın gücünü temsilen verebileceğiniz bu armağan, kız arkadaşınızın bir daha bileğinden düşmeyecektir. Ayrıca kaliteli malzemesi ile bileği rahatsız etmeyen bir yapıya sahiptir. Yazılar kesinlikle silinmemekte olup, halka kısmı 2,4 cm çapındadır.


  Sevgililere Özel isim Yazılı Ahşap BileklikSevgililere Özel isim Yazılı Ahşap Bileklik

  Bu bileklik ile beraber, sevgiliniz ile birlikte isimlerinizin yazılı olduğu farklı bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Kordonundaki tasarımı ve uç kısmındaki doğal ahşap malzemesi bir hayli ilginizi çekecek. İsimlerinizin arasındaki kalp, bilekliğe daha özel Aynı zamanda kordonda kullanılan malzemenin deri olduğunu belirtelim. Bileklik, erkekler içinde kadınlar içinde kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. İsimlerinize özel şekilde hazırlanan bileklikler, süper hızlı kargo ile adresinize ulaştırılıyor.


  sonsuzluk bilekliğiİki İsimli Sonsuzluk Bilekliği

  Benzersiz tasarımlar arasından karar vermekte zorlanacağınız bir diğer bileklikte, sonsuzluk bilekliği oluyor. İsimlerinizin sonsuzluk sembolü ile birlikte yazılıyor olması, aşkınızın da ne denli büyük olduğunun bir göstergesi olacak. Kordonun çift farklı yapıdan oluşması, beğeninizi kazanacak bir özellik olarak öne plana çıkıyor. Erkek ve kadınlar için uygundur. Hediye seçimlerinizde gönül rahatlığı ile değerlendirebileceksiniz. Metal bölümü paslanmaz çelikten yapılmıştır. Uzunluğu 20 cm olup, bileğe göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda yazının, diğer bilekliklerde olduğu gibi silinmez olduğunu belirtelim.


  Kişiye Özel Aşkımızın Koordinatları BileklikKişiye Özel Aşkımızın Koordinatları Bileklik

  Sevgilinizin adını kalbinizde, konumunu ise bileklerinizin üzerinde taşımaya ne dersiniz? Özellikle de aralarında mesafeler bulunan çiftler için anlamı bir hayli yüksek olacaktır. Siz şehrin ismini yazın. Bizde sizin için koordinatları belirleyelim. Bu bileklik aynı zamanda sevgiliniz içinde güzel bir hediye olacaktır. Anlamı yüksek olan bilekliğin tasarımı da oldukça güzeldir. Spor hatlardan oluşması itibari ile hiçbir zaman kolunuzdan çıkarmak istemeyeceksiniz.


  emoji bayan bileklikSevgiliye Özel Emoji Bileklik

  Sevgiliniz bu hediyeye bayılacak. Her gün neredeyse bütün mesajlarda kullanılan sevimli emojiler, şimdi 18K altın kaplamaya bürünüp bilekliklerde yerini alıyor. Aşık emojilerin sevimli görüntüleri benzersiz tasarımlar ile buluşuyor. Kız arkadaşınızın yüzünde değerli bir gülümsemeye yol açacak olan hediyeye hemen sahip olabilirsiniz. Mıknatıslı mekanizması, kolay bir şekilde kullanımına imkan tanıyor. Uzunluğu ise 18 – 20 cm arasındadır.


  kadın bileklikYeni Tasarım Emoji Bileklik

  Bileklik tasarımları şimdi çok daha özel bir hal alıyor. Sıra dışı görüntüleri ile birçok kişinin ilgisini çekecek olan tasarımlar bir adım uzağınızda. Kız arkadaşınızı sevimli bir hediye almak istiyorsanız, kesinlikle doğru bir tercih olacak. Görüntüsü ile çok şık olan bileklik, malzemesi ile de bir o kadar kaliteli. Böylelikle uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanıma imkan tanıyor. 18K altın kaplama olması maddi yönünü de kuvvetlendiriyor. Kordonunda kullanılan işlemelerde görüntüyü daha özel kılıyor.


  kadın bileklikleriEmoji Tasarım Bileklik

  Hemen herkesin yakından aşina olduğu emojilerin en beğenilen durumları, bilekliğinizdeki yerini alıyor. Konuşmaların vazgeçilmezlerinden olan emojiler, size sıra dışı bir hediye vermenizi sağlayacak. Kuşkusuz kız arkadaşınızı gülümsetecek ve memnun edecek bir hediye olacaktır. Mesajlaşırken sıkça kullandığınız karakterleri yüz yüzeyken de birbirinize gösterebileceksiniz. Emoji tasarım bileklik, diğer modellerinde olduğu gibi 18K altın kaplamadan yapılmıştır. Uzunluğu da 18 – 20 cm’dir.


  Sevimli Surat Emoji BileklikSevimli Surat Emoji Bileklik

  Son derece sade ve şık tasarımı ile göz dolduran bu tasarıma bayılacaksınız. Kadınların kendisine alabileceği en güzel aksesuarlardan bir tanesi olacak. Aynı zamanda sevgiliniz için düşünebileceğiniz güzel ve bir o kadar sevimli hediye olacak. Kızların bileklerinden eksik etmeyeceği bu tasarım, süper hızlı kargo seçenekleri ile gönderiliyor. Özel kutusunda sahip olacağınız ürün, vazgeçilmezleriniz arasındaki yerini alacak. Tartışmasız en sık kullanılan emoji karakterlerinin bir araya getiriyoruz. Şaşkın surattan, havalı duruşa ve gülen yüze sahip olacaksınız. emojilerin 18K altın kaplama olduğunu ve kordonun metal olduğunu da belirtelim.


  Sevimli Aşkımız Emoji BileklikSevimli Aşkımız Emoji Bileklik

  Sıkça sevginizi ifade etmek için gönderdiğiniz emojiler, şimdi ellerinizde can buluyor. Yerim seni emojisi, kalpli öpücük, şaşkın yüz, gülen surat ve sevdanız en özel parçası kalp bir arada geliyor. Güne başlarken, geceyi noktalarken veya günün herhangi bir anında sevgilinize sürekli gönderdiğiniz, aynı zamanda göndermekten de sıkılmadığını emojiler bir araya geliyor. Duygularınızı en iyi ifade eden ifadeleri sevgilinizin bileğine yerleştirebilirsiniz. Çok hoşuna gideceğinden ve baktıkça sizi hatırlayıp gülümseyeceğinden emin olabilirsiniz. 18K altın kaplama olan yüzlerin görüntüsü de oldukça canlıdır. Herhangi bir şekilde paslanma veya solma gibi sorunlar ile karşılaşmayacaksınız.


  Emoji BileklikNoel Baba Temalı Emoji Bileklik

  Birbirinden farklı emoji ifadelerini bileklik haline getiriyoruz. Hepsini özel olarak tasarlıyor ve beğeninize sunuyoruz. Noel babaların bir araya getirildiği bu üründe, gülen surattan aşık surata yine bir arada göreceksiniz. Özel kutusu içinde gönderilen bileklikler, 18K altın kaplama olarak imal edilmektedir. Son derece kullanışlı olmalarının yanında kaliteli olmaları ile de ön plana çıkıyorlar. Bulunduğunuz ortamda sizi farklı kılacağına emin olabilirsiniz. Oldukça dayanıklı olması nedeni ile günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceksiniz. Renklerde herhangi bir değişim veya kordonun kopması gibi sorunlar başınıza gelmeyecek.


  kadın bileklik modelleriYeni Yıl Temalı Emoji Bileklik

  Daha önce kız arkadaşınıza birçok hediye almış olabilirsiniz. Ancak eminiz ki böylesini daha önce almadınız. Yeni yıl temalı emojiler, sevgilinizi çok mutlu edecek. Emojilerin noel şapkalı olması tasarımı çok daha güçlü kılıyor. 18K altın kaplama olan bilekliğin, kordonunun da metal olduğunu söyleyelim. Kalite konusunda en küçük kuşkunuz bile olmamalı. 18 – 20 cm uzunluğundaki bileklik, sevgilinizi çok mutlu edecek.


  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.