Kişiye Özel Hediyelik Ahşap Eşyalar

Kişiye Özel Hediyelik Ahşap Eşyalar

  Ahşap malzemeden yapılmış ürünler her zaman şıklığı ve zerafetiyle hediyelik ürünlerin en tepesinde yerlerini almışlardır.  Ayrıca ev hediyesi olarak ne götüreceğini kara kara düşünen ev hanımlarının da kurtarıcısı her zaman ahşap malzemelerden yapılmış dekoratif eşyalar olmuştur. Bu yüzden bizde hediyetavsiyeleri.com olarak sizler için ahşap malzeme kullanılarak üretilmiş birbirinden farklı tasarıma sahip hediyelik eşyaları araştırdık. Fakat araştırmamızı yaparken ürünlerin sıradan değilde sadece bir kişiye özel olarak yapılanları yani tamamen isme özel  hediyelik olanları araştırdık. Sonuç olarak; hem bayanlara hem de erkeklere hitap edecek ahşap çerçeveler,duvar saatlerine,baharatlıklara,tavla setlerine ve daha nice ürünleri size sunduk. Sizin tek yapmanız gereken 13 farklı model kişiye özel ahşap hediyelik eşya arasından size uygun olanı bulmak ve satın almak.

  nokta2

  Kişiye özel ahşap pusula
  Kişiye özel ahşap pusula

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP PUSULA
  Denizcilik ,meteoroloji ve yönlerin çok fazla kullanıldığı sektörlerde pusulaların önemi çok büyüktür. Eğer sizde günlük yaşantınızda yönleri aktif olarak kullanan bir mesleğe sahip arkadaşınıza hediye arıyorsanız, örneğin uzak yol gemi kaptanı gibi, alınabilecek en özel hediye ahşap kutusu üzerine ismini yazdırabileceğiniz bir pusuladır. Kendi boyutu 5×5, ahşa kutusunun ölçüleri ise 8×8 olan bu ürün denizcilik sektöründe çalışan sevdiklerinize alınabilecek çok değerli bir hediye.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap kahve öğütücü
  Ahşap kahve öğütücü

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP KAHVE ÖĞÜTÜCÜSÜ
  Bazı insanlar kahvesiz yaşayamazlar. Kahveleri; sabah uyandıklarında ayılmak için ya da başları ağrıdığında ağrısını giderecek bir ilaç olarak kullanırlar. İşte sizinde kahveye böylesine düşkün ,hem yapmayı hemde içmeyi seven bir arkadaşınız varsa, hediyelik eşya olarak alınabilecek en güzel ürün; iç mekanizması paslanmaz çelikten üretilmiş, dış kısmı ise özel ağaç kaplama olan dekoratif ahşap kahve öğütücüsü olabilir. Ayırca üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırarak gerçekten 40 yıl hatırı olan bir hediye de vermiş olabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap el aynası
  Ahşap el aynası

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP MAKYAJ AYNASI
  Bayanların kişisel bakım konusunda ne kadar özenli olduklarını bilirsiniz. Heleki saatlerce ayna karşısında saçlarını taramaları, makyajlarını yapmaları erkekler için tam bir işkencedir. Eğer sizde bu durumdan muzdarip bir beyseniz,eşinize ya da sevgilinize üzerine ismini yazdırabileceğiniz kişiye özel ahşap makyaj aynasını alarak ,arabada ,tuvalette kısacası heryerde makyajlarını yapmalarını sağlayabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap saat
  Ahşap saat

  SEVGİLİYE AHŞAP DUVAR SAATİ
  Ahşap eşyaların ev dekorasyonundaki önemin ne kadar büyük olduğunu biliyorsunuzdur. Bazen ufacık ahşap bir obje odanın tamamen havasını değiştirebilir. Bu üzerine lazer ile istenilen yazı,tarih ve isim işlenebilen kişiye özel ahşap duvar saatide ,bulunduğu odanın havasına hava katacak cinste. Özelikle sevgiliye ve eşe tanışma,evlilik yıldönümü ve doğum günlerinde alınabilcek çok anlamlı ve özel bir hediye.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap çerçeve
  Ahşap çerçeve

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP ÇERÇEVE
  Seneler ilerledikçe anıların kıymeti ve değeri daha çok bilinir. Anıları canlı tutan şeyler ise; sevdiklerinizle birlikte çekildiğiniz fotoğraflardır. Bu hediyelik ahşap fotoğraf çerçevesi ile belkide hayatınınızda ki o en önemli anlardan olan evlilik,nişan gibi fotoğraflarınızı saklayabileceksiniz.  Ayrıca kişiye özel olması sebebi ile üzerine istediğiniz bir tarihi ve ismi yazdırarak daha özel hale getirebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap salata kasesi
  Ahşap salata kasesi

  KİŞİYE ÖZEL KASELİ AHŞAP KESME TAHTASI
  Anneler günlük işlerinin içinde en çok dert yandıkları şey yemek yapmaktır. Heleki salata yapmak başlı başına bir sorun. Tek tek salataları yıka,kes limon doğra,sık, vs vs. İşte sizde annenizi ya da eşinizi salata yaparken motive edicek ve işlerini kolaylaştıracak bir hediye arıyorsanız, ahşap kesme tahtası üzerine istediğiniz bir yazıyı yazdırabileceğiniz cam kaseli salata kesme tahtasını satın alabilirsiniz. 17×27 boyutlarındaki bu kişiye özel ahşap ürün ,annenizin mutfaktaki baş malzemesi olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap beyzbol sopası
  Ahşap beyzbol sopası

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP BEYZBOL SOPASI
  Ülkemizde her ne kadar beyzbol çok yaygın olmasa da , az da olsa bu sporu seven sevdiklerinizden eminiz.  Standard bir beyzbol sopasından biraz daha kısa olan bu ahşap sopanın üzerine isim ya da espirili bir mesaj yazdırabilirsiniz. Yaklaşık 55cm boylarında olan bu beyzbol sopasını ,beyzbol oynamaktan hoşlanan ya da en azında maçlarını izlemekten keyif alan arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap baharatlık
  Ahşap baharatlık

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP BAHARATLIK
  Anneye hediye arayışı içerisindeyseniz, genellikle piyasada mutfak eşyalarına ya da dekoratik ahşap hediyelik ürünlere rastlarsınız. Bu ürün ise her ikisini içinde barındıran hem kullanışlı hemde dekoratif kişiye özel bir baharatlık. Mutfağında herşeyin yerli yerinde tuzun,karabiberin,pul biberin doğru kaplarda olması konusunda titiz davranan bir anneniz varsa alabileceğiniz en mantıklı hediye üzerine istediği şeyi yazdırabileceği bir baharatlık olmalıdır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap sigara tabakası
  Ahşap sigara tabakası

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP SİGARA TABAKASI
  Hediye almayı düşündüğünüz kişi sigara kullanan birisiyse, alınabilecek en mantıklı ürünlerden birtanesi sigara tabakasıdır. Fakat piyasada hatta köprü alttlarında seyyar satıcılarda dahil bulabileceğiniz sigara tabakalarından birtane alıp hediye edin demiyoruz. Şuanda makalesini okumuş olduğunuz konu ile ilgili ahşap ,son derece şık görünümlü üzerine isim yazdırılabilen sigara tabakalarından bahsediyorum.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap bıçak rafı
  Ahşap bıçak rafı

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP BIÇAK RAFI
  Bıçaklar, yemek yapmada kullanılan en önemli mutfak eşyalarından birtanesidir. Doğranamamış ya da kesilmemiş sebze ya da et yediğinizi düşünemiyorsunuzdur. Bu yüzden annenize hediye almayı düşünüyor, hem mutfak eşyası hemde ahşap bir ürün olsun istiyorsanız, mutfağınızın perisi annenize mutfağında harikalara yaratacağı ahşap kişiye özel bir bıçaklık seti satın alabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap havan seti
  Ahşap havan seti

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP HAVAN SETİ
  Yemekleri lezzetli yapan şey bazen içerisine eklediğiniz baharatlar ya da havanda dövdüğünüz sarımsak,ceviz gibi yiyeceklerdir. Bu yüzden her evde olması gereken bir eşyadır havan. Eğer sizin evinizde yoksa ve annenize anneler günü gibi özel günlerde ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız, yemekleri daha lezzetli kılacak olan sarımsak,ceviz gibi şeyleri döveceğiniz kişiye özel ahşap havan tam aradığınız ürün.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap dikiş kutusu
  Ahşap dikiş kutusu

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP DİKİŞ KUTUSU
  Dikiş konusunda becerikli bir anneniz varsa, evdeki dikiş makinesinde bu zamana kadar onlarca şaheser ortaya çıkarmış demektir. Fakat onlarca güzel elbiseyi,pantolonu ve eteği dikerden ,dikiş kutusu olarak her zaman ayakkabı kutusu kullanılmıştır.  Bu yüzden annenizin becerisinin hakkını vermek için ahşap ,bölmeleri olan ve üzerine ismini yazdırabileceğiniz bir dikiş kutusu hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Ahşap tavla seti
  Ahşap tavla seti

  KİŞİYE ÖZEL AHŞAP TAVLA SETİ
  Babalar genellikle tavla oynamaktan çok hoşlanırlar. Bu yüzden yaklaşan babalar gününde ya da tavla oynamaktan çok hoşlanan bir arkadaşınızın doğum gününde , en büyük tutkuları ve hobileri olan tavlayı çok özel kılarak hediye edebilirsiniz. Örnekte görmüş olduğunuz ürün, ahşap malzemeden üretilmiş üstü tamamen cilalı ve isme özel olarak üretilmektedir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.