Kişiye Özel Hediyelik Kanvas Tablo Modelleri

Kişiye Özel Hediyelik Kanvas Tablo Modelleri

  Sevdiğinizle, yakınlarınızla ya da sıkı dostlarınızla çektiğiniz her bir fotoğraf karesi aslında içinde derin anlamlar barındırır! Mesela sevgi bunlardan birtanesidir. Veya aşk, hüzün , mutluluk , birliktelik de aynı şekilde bir fotoğraf karesi içinde derin anlamlar barındırmaktadır. Bazen de bakmaktan keyif aldığınız ya da size derin manaları tattıran duygu yoğunluğunu tek bir fotoğrafa baktığınızda görebilirsiniz. Yani kısacası yaşantımıza devam ederken çektiğimiz onlarca,yüzlerce ya da binlerce fotoğraf karesi ya kareleri mutlaka bize bazı duyguları fazlasıyla yaşatabilir. Peki hediye verirken ya da alırken de sevdiklerimize mutluluk ve sevinç gibi bazı duyguları yaşatmak istemiyormuyuz? Öyleyse neden her bakıldığında muhteşem duygular yaşatacağınız bir hediye almıyoruz? Peki nasıl olabilir bu? Fotoğraf çerçevesi mi yoksa fotoğraf çeken bir dijital makina hediye ederek mi? Bizce ikisi de değil! Elbetteki tamamen kişiye özel hazırlanacak olan birbirinden muhteşem tasarıma ve dizayna sahip Kanvas tablolarla! O zaman yazımıza kanvas tablo nedir? sorusu ile devam edelim. Kanvas tablo, ressamların resim yaparken kullandıkları tuval bezi üzerine , dijital baskı makineleri ile baskı alınıp daha sonra bu bezin ahşap çerçeveler üzerine gerdirilerek tutturulmasıyla oluşturan tablolardır.  Kanvas tabloların nasıl ve hangi malzemelerden yapıldığını öğrendiğimize göre tuval bezin , yaratıcılıkla birleştirilmiş kanvas tablo modellerini incelemeye başlayabiliriz.

  nokta2

  Tek Fotoğraflı Kavnas Tablo
  Tek Fotoğraflı Kavnas Tablo

  TEK FOTOĞRAF BASKILI KANVAS TABLO
  Yazımızın başında da dediğimiz gibi bazen tek bir fotoğraf dahi size ya da sevdiklerinize birden fazla duyguyu yaşatabilir. Eğer sizinde elinize bu tarz derin anlamlar ve görsellik barındıran fotoğraf var ise; Duvarınızı süsleyecek ve her baktığınızda o hisleri size yaşatacak kanvas tablo yaptırabilirsiniz.  38 x 26 cm ölçülerinde tuval bezi üzerine süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanmaktadır.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Doğum Gününe Özel Kanvas Tablo
  Doğum Gününe Özel Kanvas Tablo

  DOĞUM GÜNÜNE ÖZEL KAVNAS TABLO
  Yakın arkadaşınızın ya da aile bireylerinizden birisi için son derece kalıcı ve orjinal bir doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? İşte karşınızda hediyeyi aldığınız kişinin evinin duvarlarını süsleyecek , onlarca doğum günü kutlama mesajından oluşan kanvas tablo. Tablonun tam merkez kısmına isim ve soy isim , sol alt kısmına da doğduğu günün tarihini “gün ay ve yıl” şeklinde yazdırabilirsiniz. Beyaz renk tuval bezi üzerine baskısı alınan bu kanvas tablo modeli 39,90 fiyat etiketi ile alınabilecek en güzel doğum günü hediyelerinden.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Yıldönümüne Özel Kanvas Tablo
  Yıldönümüne Özel Kanvas Tablo

  YILDÖNÜMÜNE ÖZEL KANVAS TABLO
  Yıldönümünüz yaklaşıyor ve biricik aşkınıza ne alacağınıza karar mı veremiyorsunuz? O zaman işi uzmanına bırakın!  Yıldönümüne özel birbirinden güzel ve orjinal hediyelerin adresi hediyemen.com’un tasarımcıları tarafından hazırlanmış 5 adet fotoğraf ve mesajlardan oluşan bu yıldönümü kanvas tablo aradığınız hediye olabilir. İster evlilik , ister ilk ay istersenizde ilk yılınızı kutlayın sadece 5 adet birbirinden farklı fotoğrafınızın olması bu hediyeye sahip olmanız için yeterli. Ayrıca hem dekoratif bir ürün hemde sevgiliye ya da eşe edilebilecek romantik bir hediye olmasından ötürü , 1 taşla 2 kuş vurduran cinste bir ürün.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Mr & Mrs Kanvas Tablo
  Mr & Mrs Kanvas Tablo

  MR&MRS KANVAS TABLO MODELİ
  Aşk , 2 kişilik olan , acıların , hüzünlerin ve büyük mutlulukların birlikte yaşandığı uzunca bir serüvendir. O halde sizde birlikte yola çıktığınız hayat arkadaşınıza ya da ilerde hayatınızın bir parçası olacak bricik sevgilinize 3 adet fotoğraf içerisinde birden çok duyguyu yaşatabileceğiniz bir hediye alabilirsiniz. 38×26 cm boyutlarındaki bayan dudağı ve erkek bıyığı figür edilmiş , film şeridi içerisinde 3 adet fotoğraf koyulabilen bu MR&MRS kanvas tablo büyük aşkınızı gösterecek muazzam güzellikte bir hediye.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  İsimlere Özel Kanvas Tablo
  İsimlere Özel Kanvas Tablo

  İSİMLERE ÖZEL KANVAS TABLO
  Her kanvas tablo fotoğraflardan oluşacaktır diye bir kaide ve kural yoktur. Örneğin; bu sonsuz aşkımız tablo gibi.  Sade tasarımı ve şık duruşu ile üzerinde iki adet isim , tarih ve bir adet mesaj bulunan bu kanvas tabloyu duvarlarındaki sadeliğe ufak dokunuşlar ile son derece romantik bir hava katmak isteyen erkek ya da bayan arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. İskelet kısmının ahşaptan yapılması sebebi ile bu kanvas tabloyu ister masa üzerinde istersenizde duvara asılı şekilde kullanabilirsiniz.
  fiyat-bilgisi-icin-tikla

  nokta2

  Film Şeridi Kanvas Tablo
  Film Şeridi Kanvas Tablo

  FİLM ŞERİDİ KANVAS TABLO
  Aşkımı anlatsam film olur diyorsanız işte size bir fırsat. Aşkınızı 3 adet fotoğraf ile anlatın ve üzerine de aşkın kahramanlarının isimlerini yazdırıp duvara asın! Sinema filmini anımsatan film şeridi görseli içerisine yerleştirebileceğiniz fotoğraflarızla adete romantik bir aşk filmi tadında kanvas tabloya sahip olabilirsiniz. Bu harika tablo hediyemen’in uygun fiyatları ve avantajlı ödeme seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.fiyat-bilgisi-icin-tikla

  BENZER KONULAR

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.