Kişiye Özel Hes Qr Kodlu Anahtarlık

Kişiye Özel Hes Qr Kodlu Anahtarlık

  HES kodu, vatandaşların bulaşıcı bir hastalığa yakalanıp yakalanmadığını yani toplum sağlığı açısından risk taşıyıp taşımadığını sorgulayan bir uygulamadır. Artık çantanızdan telefonunuzu bulup, galerinizde HES kodunuzu aramakla uğraşmayacak ve direkt şekilde anahtarlık üzerindeki HES kodunuzu görevliye göstererek hemen girişinizi sağlayacaksınız. Kişiye özel HES kodu QR anahtarlık üzerine HES kodunuzu aktararak HES kodu ile giriş mecburiyeti olan yerlere veya çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına giriş işleminizi oldukça kolaylaştırıyoruz. Size özel olarak hazırlanacak HES kodu QR kodlu anahtarlıkla hızlıca oyalanmadan dilediğiniz yere girişinizi yapacak ve HES kodu arama derdini yaşamayacaksınız. Bazı hediyelerin yeri çok daha özel olur. Arkadaşınızın elinde adeta hayat bulacak ve taşıdığı anlam ile sizleri hep kalbinde taşımasına neden olan fotoğraflı ve isme özel anahtarlıkları kaçırmak istemeyeceksiniz. Arkadaşınıza doğum gününde vereceğiniz hediyeniz olacak anahtarlık seçenekleri birbirinden güzel ayrıcalıklar taşıyor. Şimdi bunun en iyi şekilde fotoğraflı anahtarlık ile gerçekleştirebilirsiniz. Harika bir deneyime hazır olun. Arkadaşlarınızı büyüleyecek olan anahtarlıkları karşınızda bulacaksınız.

  Kişiye Özel Hes Kodu Anahtarlık

  Arkadaşınıza doğum gününde büyük bir maneviyat yaşatmaya hazır mısınız? Kişiye özel HES QR kodlu anahtarlık ile arkadaşınıza bu farklı hediyenizi yanından ayırmak istemeyeceği bir seçenek sunmuş olacaksınız. Sizlerden arkadaşınıza gidecek en estetik ve farklı hediye kişiye özel HES QR kodlu anahtarlık olacağından eminiz. Kişiye özel HES QR kodlu anahtarlık arkadaşlarınıza alabileceğiniz süper hediyelerden biri olarak tasarlandı.

  https://www.bikolihediye.com/kisiye-ozel-hes-kodu-anahtarlik

  Arkadaşınıza klasik ve sıradan bir hediye vermek yerine, arkadaşınızın ilgi alanına, tarzına ve beğenisine uygun olabilecek bu anahtarlığı sunmuş olacaksınız. Kişiye özel HES QR kodlu anahtarlık sayesinde arkadaşınıza doğum günü için rengarenk bir armağan seçmiş olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Arkadaşıma hediye almakta geç kaldım diye düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden anahtarlık siparişinizi hemen verebilirsiniz.

  Kişiye Özel HES QR Kodlu Anahtarlık Teknik Özellikleri

  1 -) Ürün pleksi malzemeden hazırlanmıştır.
  2 -) Anahtarlık kenarları oval şekilde yumuşak geçişli ve kare şeklinde olup, kişiye özel bir anahtarlık modeli olarak sıfırdan hazırlanmaktadır.
  3 -) Anahtarlık üzerine kaliteli baskı tekniği ile kişiselleştirme yapılmaktadır. Baskı dayanıklı olup, uzun yıllar anahtarlık üzerinden silinmeden kalıyor.
  4 -) Anahtarlık 6,5 X 4 cm ölçülerinde ve 3 mm kalınlığındadır.
  5 -) Bu anahtarlık modelini Arkadaşınıza özel hale getirebilmemiz için siparişiniz esnasında Sepete Ekle butonu üzerindeki kişiselleştirilmesi gereken kısımları lütfen doldurunuz!
  6 -) Kişiye Özel HES QR Kodlu Anahtarlık hafta içi saat 14.00’a kadar vereceğiniz siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

  HES Kodu Hızlıca Nasıl Alınır?

  Herkesin ezbere bildiği ama kolay yoldan hızlıca HES Kodu nasıl alınır diye merak edenler için yararı olacağı düşüncesi ile bir kez daha HES kodu nasıl alınırmış gelin birlikte inceleyelim. HES kodu kolayca 3 farklı yöntemle alınabilir. Bunlar sırasıyla;

  1 – “Hayat Eve Sığar” Uygulaması ile Anında HES Kodu Alma

  ** Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Hayat Eve Sığar Uygulamasını ( IOS ve Android) üzerinden akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

  İNDİR: Google Play Store
  İNDİR: App Store

  2- SMS İle HES Kodu Alma

  2023’e göndereceğiniz SMS ile de HES kodunuzu hızlıca alabilirsiniz. Şu şekilde; Telefonunuzun Mesaj yazma kısmına HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla;

  •  T.C. Kimlik Numaranızı,
  •  T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak
  • 2023’e SMS göndererek,

  Mavi Kartlı veya TC kimlik numarası 97, 98, 99 ile başlayan kişiler; HES yazıp aralarına boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. kimlik numarası, doğum yılı ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek. T.C. Kimlik veya Yabancı Kimlik (99,98,97 ile başlayan) Numarası bulunmayan kişiler için Pasaport bilgileri ile; HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla, Uyruk, Pasaport Seri Numarası, Doğum yılı, Soyadı yazarak 2023’e SMS göndererek,

  3- E-Devlet’e Giriş İle HES Kodu Alma

  E-Devlet ile HES kodunuzu BURAYA tıklayarak alabilirsiniz. E-Devlet üzerinden HES Koduna ait işlemler; üretme, HES kodu silme, HES Kodu sorgulama ve diğer tüm detaylı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 18 yaş altı çocuklarınız için de kendilerine ait HES kodlarını e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 18 yaş altı çocuklar için HES kodunu “Hayat Eve Sığar” uygulaması, e-Devlet ve 2023’e kısa SMS yolu ile de oluşturabilirsiniz. Karantina altına olan kişiler için izolasyon bitiş tarihini Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden veya KALANSURE “HESKODU” yazarak 2023’e SMS göndererek takip edebilirsiniz.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.