Kişiye Özel Kalem Modelleri

Sevgiliniz, dostunuz veya iş arkadaşınız için özel bir hediye almak istemez misiniz? İş terfileri, doğum günleri veya yılbaşı gibi özel günler, hediyeler için uygundur. Sıradan ve kullanışlı olmayan hediyeleri bir kenara bırakarak, kişiye özel olarak tasarlanan hediyeleri tercih edin. İsme özel olarak tasarlanan kalemler, size kullanışlı ve özel bir hediye olacaktır. Arkadaşınıza hediye edeceğiniz kişiye özel kalem, her zaman sizi hatırlatacak ve değer taşıyacaktır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan özel kalemler, her zevk ve kişiye hitap ediyor. Siz de bu modellerden birini seçerek çok sevdiğiniz arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Kişiye özel kalemler özellikle çalışan erkek ve kadınlar için son derece etkileyici bir hediye seçeneğidir. Çalışan bireylerin en çok zaman harcadığı yer iş yeridir. Bu nedenle hediye almak istediğiniz kişi bir ofiste çalışıyorsa ona kullanışlı bir hediye almalısınız. Ofiste kullanılan eşyalar, kişiye özel olarak tasarlandığında büyük bir önem taşımaktadır. Siz de çalışan sevgiliniz, eşiniz veya arkadaşınız için isme özel kalem alabilirsiniz. Farklı tasarım ve setlerden oluşan modellerden arkadaşınıza en uygun olanı seçin ve özel bir günde hediyenizi verin.


isme özel hediyelik kalemİsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

Sevgiliniz, eşiniz veya arkadaşınız için işinde kullanacağı bir hediye almak istediğinizde isme özel olarak tasarlanan bu seti tercih edebilirsiniz. Beyaz ve şık bir kutuda hediye edilen kalemlerin üzerinde kişinin ismi yazacaktır. Kutunun üzerine de dilediğiniz özel bir cümleyi yazdırarak bu hediyeyi daha anlamlı kılabilirsiniz.


isme özel hediyelik kalemKişiye Özel USB, Kalem ve Kartvizitlik Seti

İşe yeni başlayan veya terfi eden bir arkadaşınız için kullanışlı bir hediye tercih etmeniz daha anlamlı olacaktır. Kartvizitlik, USB ve kalem üçlüsü, ofis ortamında her zaman ön planda olmaktadır. Kullanışlı ve isme özel olarak tasarlanan bu hediye setini, iş arkadaşınız, patronunuz veya sevgiliniz için alabilirsiniz. Kartvizitlik ve USB’nin dış yüzeyi her zaman şık ve prestijli duran deriden oluşarak hediyeyi çekici kılıyor.


isme özel hediyelik kalemKişiye Özel Siyah İkili Kalem

Şirket bünyesinde çalışan kişiler, kalemlerini her zaman yanında bulundurmaktadır. Bu kalemlerin kişiye özel olması, girdiği ortamlarda ve toplantılarda oldukça prestijli durur. Arkadaşınız için alabileceğiniz kişiye özel siyak ikili kalem, oldukça kullanışlı bir seçim olacaktır. Psikologlar, not almak, imza atmak ve belgeleri incelemek için kalem kullanırlar. Psikolog arkadaşınız veya eşiniz için ona özel bir hediye almak istediğinizde kalem tercih edebilirsiniz. Psikologlara özel olarak tasarlanan kalem ve kalem kutusu, kişinin ismi ile oluşturuluyor. Kalemi çekici kılan bir özelliği ise siyah, gümüş ve bronz renklerinden oluşmasıdır.


isme özel hediyelik kalemErkeğe İsme Özel Ofis Hediye Seti

Erkek arkadaşınız veya bir dostunuz için hediye almak istediğinizde kullanışlı bir tercih yapabilirsiniz. İş ortamında sürekli olarak kullanılacak olan isme özel ofis hediye seti, herkes tarafından çok beğenilecektir. Setin içerisinde modern görünümlü kartvizitlik, USB bellek ve kalem yer alıyor. Üç ürün de her zaman kul-lanılan özelliklere sahiptir. Şık kutu içerisinde hediye edilen babalar günü temalı kalem, babanızı mutlu edecektir. Babanıza özel olarak tasarlanan şık kalem ve kutusu, her zaman sizden bir hatıra olarak kalacaktır. Set içerisindeki ürünler üzerine babanızın ismini yazdırarak babalar gününü kutlayabilirsiniz.


isme özel hediye kalemİsme Özel 2’li Kalem Seti Deri Kutuda

Yeni bir işe başlayan ya da terfi eden yakınınız için özel olarak hazırlanan kalem hediye edebilirsiniz. Deri kutu içerisinde 2 adet kalem bulunan set, başarılar dilemek için oldukça iyi bir seçimdir. Kalemlerin üzerinde isim yazması, iş için büyük bir prestij kazandırır. Kalemlerin yer aldığı deri siyah kutu ise ofis dekorasyonunda yer alabilmektedir.  Doktorlara alınabilecek hediyelerin başında sürekli olarak kullandıkları kalemler geliyor. Doktor arkadaşınız veya eşiniz için ona özel alan kalem seti alabilirsiniz. Beyaz kutulu kalem seti, üzerinde doktorun ismi yazılı olarak özelleşiyor. Kutunun üzerindeki kalp ritmi ise doktorların en önemli simgelerinden biri olarak kullanılıyor.


hediyelik isim yazılı kalemlerİsme Özel 2’li Puantiye Desenli Kalem

İşinde başarılar dilemek istediğiniz ya da ziyarete gittiğiniz arkadaşınız için kalem hediye almak isterseniz, isme özel puantiye desenli modeli tercih edebilirsiniz. 2 adet kalemin üzerinde kişinin isminin yazması, iş ortamında oldukça dikkat çekici olacaktır. Kalemlerin üzerine isimleri yazdırmanın yanında kutunun üzerine de dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.  Avukatlara alınabilecek en güzel hediyelerin başında mesleğe uygun olarak tasarlanan ürünler gelmektedir. Her zaman kullanılacak olan kalemler, kişiye özel olarak tasarlandığında hayat boyu kullanılmakta veya saklanmaktadır. Avukat arkadaşınız için isim yazılı kalem ve kutusunu alabilirsiniz.


isime özel kalemİsme Özel Metal Kutulu Tükenmez Kalem

Çok sevdiğiniz arkadaşınız veya sevgiliniz için işinde kullanabileceği bir hediye alarak her zaman sizi hatır-lamasını sağlayabilirsiniz. Siyah ve altın sarısı renginden oluşan tükenmez kalem modeli, kişinin ismine özel olarak tasarlanarak anlam kazanıyor. Gri metal kutu tasarımı ise prestijli görünümü ile herkes tarafından çok beğeniliyor. Kalem ve kalem kutusu tasarımında kişinin isminin yer alması, hediyeniz için büyük bir anlam ifade ediyor. Meslek sahibi arkadaşınız için prestijli bir hediye almak istediğinizde, şık tasarıma sahip olan isme özel kalem setini tercih edebilirsiniz. Metal kutu içerisinde sunulan kalem, arkadaşınızın ismi ile tasarlanarak özelleşiyor. Arkadaşınızın yanı sıra bu hediye, patronunuz veya öğretmeniniz için de ideal bir seçim olabilir.


isme özel kalem modelleriKişiye Özel Atatürk İmzalı Kalem

Çalışan bir akadaşınız için Atatürk imzalı kalem, anlamlı bir hediye oluyor. Şık görünüme sahip olan kalem tasarımı, Mustafa Kemal Atatürk imzası ile daha da dikkat çekici oluyor. Kalemin önemli noktalarından biri ise kişinin isminin üzerinde yazmasıdır. Öğretmen, avukat, doktor ve daha birçok meslek için bu hediye doğru bir tercihtir. İşletmenizin mali müşaviri için iş terfi veya adres değişikliği gibi durumlarda hediye almanız büyük bir jest olacaktır. Bu jesti mali müşavir olan bir arkadaşınız için de yapabilirsiniz. Kişiye ve mesleğine özel olarak tasarlanan kalem, şık kutusu ile daha da dikkat çekici oluyor. Hediyeniz, her iş anlaşmalarında ve özel notlarda mutlaka kullanılacaktır.

 


kişiye özel kalemOsmanlı Tuğrası Defter ve Kalem Seti

Tarih öğretmeninize özel bir hediye almak istemez misiniz? Tasarımında Osmanlı kültüründen miras kalan Tuğra bulunan defter ve kalem seti, kişinin ismi ile daha da özelleşiyor. Bu hediye için çocukluk öğretmeni-niz, aile büyüğünüz veya tarihe ilgi duyan arkadaşınız oldukça uygundur. Doğum günü, iş terfileri veya ziyaret günlerinden birini seçerek bu hediyeyi sahibine verebilirsiniz. İş yaşamında, okulda veya özel olarak kullanılan defter ve kalemler, kişilere ait olmalıdır. Yakın bir arkadaşınızın dilediği yerde kullanılacağı defter ve kalem tasarımını hediye edebilirsiniz. Bu setin en önemli özelliği kişinin ismine özel olarak tasarlanmasıdır. Bu özel defter ve kalem, arkadaşınızın yanından hiçbir zaman eksik olmayacaktır.


İsme Özel Osmanlı Tuğrası Kalemİsme Özel Osmanlı Tuğrası Kalem

Osmanlı kültüründen hoşlanan kişiler için Osmanlı Tuğrasının kullanıldığı tasarımları tercih edebilirsiniz. Siyah ve kahve tonlarından oluşan bu özel kalemin üzerinde Osmanlı tuğrasının yanında kişinin ismi de yer alıyor. Böylelikle tamamen kişiye özel olarak tasarlanan bir hediye ortaya çıkıyor. Tarih ve Osmanlı kültürüne ilgi duyan kişiler için anlamlı bir hediye alabilirsiniz. Üzerinde Osmanlı tuğrası olan kalem tasarımı, üzerine yazılan isim ile birlikte özel bir görünüme sahip oluyor. Kalemlerin ve kutusunun şık beyaz tasarımı, her mesleğe uyum sağlıyor. Siz de bu hediyeyi, sevdiğiniz bir arkadaşınız için tercih edebilirsiniz.


kişiye özel Beyaz Kalem SetiŞık Kutuda İsme Özel 2’li Beyaz Kalem Seti

İşe başlayan veya işinde terfi eden kişiler için her zaman kullanacağı bir hediye almak istemez misiniz? Şık kutu içerisinde yer alan 2’li kalem seti, kişiye özel olarak tasarlanıyor. Beyaz kalemlerin üzerinde kişinin isminin yazması, iş ortamı için iyi bir prestij sağlıyor. İç mimarlar, yanlarında sürekli olarak kalem taşımaktadır. İç mimar olan eşiniz veya arkadaşınız için her zaman yanında taşıyacağı özel bir kalem alabilirsiniz. Gri metal kutunun üzerinde mimarlık ofisinin ismi ve kişinin ismi yazılıyor. Aynı biçimde kalem de kişinin ismi ile tasarlanarak özellik kazanıyor.


İsme Özel USB Bellek ve Kalemİsme Özel USB Bellek ve Kalem

Çalışanların en önemli iki aksesuarı kalem ve USB bellek olmaktadır. Güvenli bir iş gerekli olan USB bellek, kalem tasarımı ile kendini gizliyor. Yanında bulunan tükenmez kalem ise uzun ömürlü olması ile uzun yıllar boyunca kullanılıyor. Arkadaşınız, eşiniz veya patronunuz için bu hediye büyük bir jest. Avukatlar için büro hediyesi almak için şık tasarıma sahip olan kalem tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Avukatlara özel olarak tasarlanan özel deri kutulu kalem, kişinin ismi ile özel bir görünüm kazanıyor. Kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma sahip olan kalem ve kutusunu, başarılar dilemek için arkadaşınıza alabilirsiniz.


Kişiye Özel Beyaz İkili Kalem SetKişiye Özel Beyaz İkili Kalem Seti

Yaşamın her anında kullanılan kalemler, iş dünyasının da olmazsa olmazıdır. Çalışanlar için alınabilecek en güzel hediyelerin başında şık ve kişiye özel olarak tasarlanan kalemler gelmektedir. İkili kalem seti, üzerindeki isim tasarımı ile sevdiklerinizi mutlu ediyor. Gemi kaptanlarına özel olarak tasarlanan şık bir kalem bulunuyor. Kalemin kullanışlı ve şık yapısına gri tasarımdaki kutusu eşlik ediyor. Kaptanların günlük yaşamında veya ofisinde kullanabileceği kalem tasarımı, ismi ile özelleşiyor. Kaptanlığa yeni başlayan, seyahatten dönen veya terfi eden arkadaşınız için öze tasarım kalem hediye edebilirsiniz.


hediye kişiye özel kalemŞık Kutuda İsme Özel 2’li Siyah Kalem Seti

Siyah ve mat kalem tasarımı, gri şık kutu ile bütünleşerek eşsiz bir hediye oluyor. Arkadaşınız veya sevgiliniz için, her gün kullanacağı kalemleri özelleştirin. İsme özel olarak tasarlanan 2’li kalem seti, her kullanıldığında sizi hatırlatacaktır. Babalar günü için herkes farklı bir hediye düşünmektedir. Siz de babanız için özel bir hediye almak isterseniz kişiye ait olan kalem setini tercih edebilirsiniz. Kalemlerin üzerinde babanızın ismi yazılı olacaktır. Şık kutunun üzerine ise en içten duygularınızı yansıtan bir cümle yazdırabilirsiniz.


kişiye özel kalemKişiye Özel 4’lü Hediye Seti

Çalışan kişiler için hediye seçimi, her zaman daha zordur. Ancak iş içerisinde kullanılan ürünleri özelleştirerek hediye etmek, doğru bir seçimdir. Defter, kartvizitlik, anahtarlık ve kalem bulunan 4’lü hediye setinin en önemli özelliği kişiye özel olmasıdır. Her birinin üzeride yazan isim, hediye ettiğiniz kişi için büyük bir jest olacaktır. Babalar sizce de en güzel hediyeleri hak etmiyor mu? Babanıza özel bir hediye almak için özel bir gün beklemenize gerek yok. İş yerinde, bankada veya evde kullanacağı kalemin üzerine babanızın ismini yazdırın ve hediye edin. Özel kutusunun üzerine ise dilediğiniz bir cümle yer alabilir.


Kişiye Özel Prestijli Hediye SetiKişiye Özel Prestijli Hediye Seti

Çok sevdiğiniz arkadaşınız için işinde kullanabileceği bir hediye tercih etmelisiniz. Hediyenin tasarımının prestijli olması oldukça önemlidir. Kahve ve siyah renklerinden oluşan bu set, üzerine yazılan isim ile kişiye özel bir hal alıyor. Setin içerisinde kişinin her zaman kullanacağı kalem, kartvizitlik ve anahtarlık bulunuyor. Babanıza doğum günü veya babalar günü için özel bir hediye almak istediğinizde isinin yer aldığı kalem setini tercih edebilirsiniz. Gümüş ve siyah renklerinden oluşan kalem tasarımlarının üzerinde babanızın ismi yer alıyor. Şık kutuda sunulan kalemler, oldukça prestijli ve özel bir görünüme sahiptir.


Kişiye Özel Metalik Gümüş Rengi KalemKişiye Özel Metalik Gümüş Rengi Kalem

Hediyelerin en güzeli, kişiye özel olarak tasarlananlarıdır. Her zaman kullanılacak olan kalemler de isim tasarımları ile daha da özelleşiyor. Üzerinde sahibinin ismi yazan bu kalem modeli oldukça zarif ve şık bir tasarıma sahip. Silindir biçimindeki kutusu ise ofis dekorasyonunda kullanılan çekici bir detay oluyor. Diğer bir kişiye özel kalem modeli ise ahşap kutusu ile şık ve prestijli duran kalem seti! İşte bu hediye sevgilinizin tüm özel anlarına eşlik ediyor. Kalem ve defterden oluşan bu set, kutunun üzerindeki anlamlı not ile özelleşiyor. Özel tasarımdan oluşan bu seti hediye etmek için doğum günü, sevgililer günü veya yıldönümü gibi anlam taşıyan zamanları seçebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir