Kişiye Özel Kartvizitlik Modelleri

Kişiye Özel Kartvizitlik Modelleri

  kişiye özel kartvizitlikler

  Bir erkek için alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi de kartvizitlik. Cüzdanda gereksiz yere yer kaplayan kartları bu kartvizitlik sayesinde bir arada toplayabilirsiniz. Bu yaklaşan sevgililer gününde eşiniz veya erkek arkadaşınız için hediye arıyorsanız işte size harika bir öneri! Özellikle iş adamları için bu kartvizitlikler harika bir hediye olacak. Üstelik bu kartvizitliklerin kişiye olduğunu söylesek ne dersiniz? Alacağınız kartvizitlik basit bir hediye gibi görünürken, kişiye özel tasarlayarak çok özel bir hediye haline dönüştürebilmeniz mümkün. Kişiye özel kartvizitlik, hediye alacağınız kişiyi oldukça memnun edecek. İsterseniz masaüstü kartvizitlik şeklinde isterseniz isme özel kartvizitlik cüzdan şeklinde alabilirsiniz. Daha çok masa başında çalışan birine hediye alacaksanız masa üstü kartvizitlikler daha kullanışlı olacaktır. Fakat sürekli seyahat eden veya dışarıda çalışan birine hediye edecekseniz kartvizit cüzdan almanız daha faydalı olacaktır. Kartvizitlikler artık renk renk model model! En çok dikkat çeken modeller ise metal kartvizitlik. Lazer baskılar popüler olduğundan beri metal hediyelikler daha çok tercih edilmeye başlandı. Bu yüzde kartvizitlik modellerinin içinden de metal olanları tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık ve eşsiz tasarımların yer aldığı sitemiz aracılığıyla bu hediyeleri en sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz! En güzel ve en dikkat çekici kişiye özel kartvizitlik modelleri sizlerle!

  KİŞİYE ÖZEL USB KALEM VE KARTVİZİTLİK SETİ

  Kişiye Özel USB Kalem ve Kartvizitlik Seti

  fiyat bilgisi

  Sevdikleriniz için hem çok şık hem de çok prestijli bir hediye arıyorsanız işte size harika bir öneri! Kişiye özel USB kalem ve kartvizitlik seti, gören herkesin dikkatini çekecek türden. Ayrıca bu hediye sayesinde bir taşla üç kuş vurmuş olacaksınız! Özel tasarımlı siyah kutusunun içerisinde birer adet kalem, 16 GB hafızaya sahip USB bellek ve metal üzerine deri kaplamalı şık kartvizitlik yer almakta. Üstelik bu hediyelerin üstüne, hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilmeniz mümkün. Bu eşsiz hediyelerin bulunduğu seti ister sevgilinize sevgililer gününde, ister babanıza babalar gününde isterseniz de bir arkadaşınıza doğum gününde hediye edebilirsiniz. Bu oldukça şık tasarıma sahip ürünü sakın kaçırmayın!

  İSME ÖZEL SİYAH DERİ KARTVİZİTLİK

  İsme Özel Siyah Deri Kartvizitlik

  fiyat bilgisi

  Gören herkesin dikkatini çekecek havalı bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman biz size söyleyelim! İsme özel siyah deri kartvizitlik hem çok şık hem de çok kullanışlı bir hediye! Oval kapağı ile de çok tarz durmaktadır. Ortalama 15-20 adet kart kapasitesine sahip bu kartvizitliği kişiye özel tasarlayarak oldukça özel bir hediye haline dönüştürebilirsiniz. Metal kısmına lazer tekniği ile hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırarak ömür boyu kalıcı bir hediye etmiş olacaksınız. İster cepte ister masa üstünde kolaylıkla kullanılabilir. İş arkadaşlarınıza, eşinize veya babanıza hediye olarak tercih edebileceğiniz siyah deri kartvizitlik üstelik çok uygun fiyata sizlerle! Bundan böyle kartlarınızı daha kolay bulabilecek ve iş hayatınızda kolaylık yaşayacaksınız!

  ATATÜRK İMZALI İSME ÖZEL METAL KARTVİZİTLİK

  Atatürk İmzalı İsme Özel Metal Kartvizitlik

  fiyat bilgisi

  Ulu önderimiz Atatürk’ün imzasını taşıyan bu kartvizitliği sevdiğiniz bir erkeğe hediye etmek istemez misiniz? Atatürk imzalı isme özel metal kartvizitlik, gören herkesin beğenisini kazanacak türden bir hediye. Metal üzerine lazer tekniği ile hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Sevdikleriniz, kendisine özel tasarlanan bu özel hediyeyi gördüğünde hem çok şaşıracak hem de çok sevinecek! İş ortamında rahatlıkla kullanabileceği bu kartvizitlik oldukça şık bir tasarıma sahip. İsme özel metal kartvizitlik sayesinde kartları kırışmadan düzgün bir şekilde korunacak ve dilediği zaman kartlarını kolayca bulabilecek! İster kendinize isterseniz de eşinize, abinize, babanıza hediye olarak tercih edebilirsiniz. Her türlü özel günlerde alınabilecek en kullanışlı hediyelerden biri olan bu kartvizitliği sakın kaçırmayın!

  İSİM YAZILI ATATÜRK İMZALI MASAÜSTÜ KARTVİZİTLİK

  kisiye_ozel_masaustu_kartvizitlik_5

  fiyat bilgisi

  Masa başında çalışanlar için harika bir hediye önerimiz var! iş yerindeyken kartların çokluğundan ve düzensizliğinden şikayet edenler için isim yazılı Atatürk imzalı masaüstü kartvizitlik çok kullanışlı bir hediye alternatifi olacaktır. Üstelik sürekli göz önünüzde Atatürk’ten bir parça taşımak isteyenler için oldukça ideal. İster babanıza doğum gününde, ister sevgilinize sevgililer gününde isterseniz de eşinize yıl dönümü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Metal üzerine lazer yöntemi ile hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilmeniz de mümkün! Bu sayede sevdikleriniz kendisini daha özel hissedecek ve daha mutlu olacaktır. Kolayca silinmeyen ve uzun yıllar kalıcı olacak olan bu eşsiz hediyeyi sevdiklerinizden sakın esirgemeyin! Üstelik oldukça uygun fiyatı ile sitemizde sizler için yer almakta!

  İSME ÖZEL İSTANBUL SİLUETİ MASAÜSTÜ KARTVİZİTLİK

  İsme Özel İstanbul Silueti Masaüstü Kartvizitlik

  fiyat bilgisi

  İstanbul manzaralı bir çalışma ofisiniz olmasa da İstanbul siluetli bir kartvizitliğiniz var! Görenlerin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacak olan isme özel İstanbul silueti masaüstü kartvizitlik çok güzel ve kullanışlı bir hediye olacak. Özellikle İstanbul tutkunları için bu hediye kaçınılmaz! Bu hediye sayesinde kartlar daha düzenli bir şekilde duracak ve istediğiniz zaman kolaylıkla kartlar bulunabilecek. Yaklaşık 25 adet kart kapasitesine sahip bu kartvizitlik siyah rengi ile daha bir güzel durmakta. Metal üzerine lazer tekniği ile hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Böylece sevdikleriniz kendisini daha özel hissedecek ve daha mutlu olacaktır. Üstelik fiyatı da oldukça uygun! Bu eşsiz kartvizitliği eşinize, babanıza veya sevgilinize her türlü özel günde gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz.

  İSME ÖZEL DAMA DESENLİ DERİ KARTVİZİTLİK

  İsme Özel Dama Desenli Deri Kartvizitlik

  fiyat bilgisi

  İş hayatının vazgeçilmezlerinden biri de kartvizitler! Tanıştığınız her kişi veya kurumdan bir kartvizit almadan dönmüyorsanız ve kredi kartlarınızla dolup taşan cüzdanınızda artık yer bulamıyorsanız artık bu derde son! Çünkü isme özel dama desenli deri kartvizitlik ile artık kartvizitleri düzenli bir şekilde saklamak çok kolay. Dama deseni ile daha da şık ve kaliteli duran bu kartvizitlik diğer tüm mesai arkadaşlarınızı çok kıskandıracak. Deri kartvizitliğin kenarında bulunan metal kısma hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Bu sayede basit bir hediye gibi duran bu kartvizitlik çok ama çok özel hale dönüşecektir. Lazer tekniği ile yazılan isimler uzun süre kalıcıdır ve kolay kolay silinmez. İster mesai arkadaşlarınıza isterseniz ailenizden erkek üyelerine bu harika tasarımlı kartvizitliği hediye olarak tercih edebilirsiniz.

  KİŞİYE ÖZEL OSMANLI TUĞRASI DESENLİ KARTVİZİTLİK

  Kişiye Özel Osmanlı Tuğrası Desenli Kartvizitlik

  fiyat bilgisi

  Osmanlı’nın bizim için değeri ve önemi oldukça büyük. Osmanlı motifleri ve Osmanlı tuğraları ise bu dönemde oldukça popüler! Sevdikleriniz için hediye arayışı içerisindeyseniz kişiye özel Osmanlı tuğrası desenli bir kartvizitlik oldukça ideal bir hediye olacaktır. Oldukça şık ve havalı duran bu kartvizitlik gören herkesin dikkatini çekeceği kesin! Zarif tasarımlı metal kartvizitlik üzerine hediye vereceğiniz kişinin ismini de yazdırabilmeniz mümkün. Ayrıca bu hediye sayesinde kartlarınız ve kartvizitleriniz bir noktada birleşecek ve aradıklarınızı daha kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Böyle güzel bir kartvizitliği kim istemez ki? İster eşinize ister sevgilinize isterseniz de mesai arkadaşlarınıza… Bu eşsiz kişiye özel kartvizitliği mutlaka en özel günlerde tercih etmelisiniz!

  İSME ÖZEL KAPAKLI DERİ KARTVİZİTLİK KAHVE

  İsme Özel Kapaklı Deri Kartvizitlik Kahve

  fiyat bilgisi

  Kartlarınızın ezilip bükülmesinden ve kirlenmesinden sıkılmadınız mı? Eğer kartlarınızı iyi bir şekilde muhafaza etmek istiyorsanız sizlere harika tasarımlı bir fikrimiz var! İsme özel kapaklı deri kartvizitlik kahve rengi ile oldukça dikkat çekici! Başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz ve bulamayacağınız bu eşsiz kartvizitlik gören herkesin beğenisini kazanacak! Üstelik kişiye uygun tasarlayabilmeniz de mümkün. Metal üzerine lazer tekniği ile hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İster kendinize isterseniz eşinize deri kartvizitliği tercih edebilirsiniz. Yaklaşık olarak 25-30 adet kart sığan bu kartvizitliği ister cebinizde kullanın isterseniz masa üstünde. Kapaklı tasarımı ile de oldukça kolay kullanımlı bu kartvizitliği sakın kaçırmayın! Üstelik fiyatı da oldukça uygun!

  KİŞİYE ÖZEL KOYU KAHVERENGİ KARTVİZİTLİK CÜZDAN

  Kişiye Özel Koyu Kahverengi Kartvizitlik Cüzdan

  fiyat bilgisi

  Yeni işe başlayan sevdikleriniz için hediye arıyor fakat hala bulamıyor musunuz? O zaman bu önerimize iyice kulak verin! Kişiye özel koyu kahverengi kartvizitlik cüzdan en güzel yeni iş hediyelerinden bir tanesi. Kartvizitlik cüzdan sayesinde kartlar ve kartvizitler düzenli bir şekilde muhafaza edilecek ve bulunması çok daha kolay olacaktır. Koyu kahverengi kartvizitlik cüzdan üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilmeniz de mümkün. Böylece hediyeniz daha anlamlı ve özel hale gelecektir. Özellikle dışarıda çalışanlar için oldukça uygun olan bu hediyeyi sakın kaçırmayın! İster eşinize ister sevgilinize isterseniz de yeni başlayan mesai arkadaşınıza… Her kişiye her türlü özel günde tercih edilebilecek bu eşsiz hediyeyi sevdiklerinizle paylaşın.

  KİŞİYE ÖZEL SİYAH KARTVİZİTLİK CÜZDAN

  Kişiye Özel Siyah Kartvizitlik Cüzdan

  fiyat bilgisi

  Sevdikleriniz için şık tasarımlı ve havalı bir hediye almak istemez misiniz? Kişiye özel siyah kartvizitlik cüzdan hem spor hem de şık! Gerçek deriden üretilen bu harika kartvizitlik siyah rengi ile erkeklere daha çok hitap etmektedir. İçerisine 6 adet kart 1 adet ehliyet, kağıt para ve 1 adet nüfus cüzdanı sığabilmektedir. Özellikle dışarıda çalışan beyler için bulunmaz bir hediye! Cebe kolaylıkla sığan siyah kartvizitlik gören herkesin beğenisini kazanacak ve tüm dikkatleri üzerine toplayacaktır. İster ailenizden birine isterseniz yeni işe başlayan mesai arkadaşlarınıza kartvizitlik cüzdanı tercih edebilirsiniz. Cüzdanın üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırarak hediyenizi daha özel hale getirebilmeniz mümkün.

  KİŞİYE ÖZEL TABA RENGİ KARTVİZİTLİK CÜZDAN

  aba Rengi Kartvizitlik Cüzdan

  fiyat bilgisi

  Erkekler için hediye seçmek oldukça zor ve zahmetli bir iş. Fakat sizlerin zorluk yaşamaması adına çok harika bir hediye önerisi ile karşınızdayız! Erkek aksesuarları içerisinde en kullanışlı ve şık olan şey kartvizitliklerdir. Kişiye özel taba rengi kartvizitlik cüzdan bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi. Son zamanların popüler rengi taba, kartvizitlik cüzdan ile buluşunca harika bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Zenga markasına ait deri kartvizitlik cüzdan hediye edeceğiniz kişiyi çok ama çok mutlu edecek. Kartvizitlik üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini de yazdırarak hediyenizi daha özel ve anlamlı hale getirebilirsiniz. İçerisine kartlarınızla beraber nüfus cüzdanı ve para gibi önemli şeylerinizi de koyabilmeniz mümkün.

  KİŞİYE ÖZEL GERÇEK DERİ KARTVİZİTLİK CÜZDAN

  Kişiye Özel Gerçek Deri Kartvizitlik Cüzdan

  fiyat bilgisi

  Erkekler için hediye arayışındaysanız süper bir hediye önerisi ile sizlerleyiz! Kişiye özel gerçek deri kartvizitlik cüzdan ile bir taş ile iki kuş vurmuş olacaksınız. Çünkü hem cüzdan hem de kartvizitliğin bir arada bulunduğu bu harika hediye erkeklerin gönlünü fethedecek! Gerçek deri olması ise ayrı bir güzellik katmakta. Oldukça şık ve havalı tasarıma sahip bu kartvizitlik cüzdana hediye vereceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. İçine ister paranızı koyun ister kartlarınızı! Her ikisi birden koyulabilecek gerçek deri kartvizitlik cüzdan en özel günlerde en sevdikleriniz için sitemizde yer almakta! Üstelik uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken bu kartvizitliği sakın kaçırmayın!

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.