Kişiye Özel Mum Modelleri

Mum, ışığa ihtiyaç duyulan alanlarda şahane bir görev gören nesnelerden birisidir. Ancak çoğu evde bu ürün artık dekoratif anlamda kullanıldığından dolayı, mum ürünlerinde şıklık ilk aranan şartlardan birisi haline gelmiş durumda. Hediyemen’de yer alan mum ürünlerinin neredeyse tümü kişiye özel mumları içeriyor. Dolayısıyla bu mumları sadece evinize şıklık katmak amaçlı değil, sevdiğinizi mutlu etmek amacıyla da kullanabileceksiniz. Bu listede size sunacağımız mum örnekleri, sevdiklerinizi mutlu etmeyi, onları bir ömür sevindirmeyi ve her bakıldığında ruhunun huzurla dolmasını sağlayacak ürünleri içeriyor. Ufak ama insanın içine işleyecek kadar güzel tasarıma sahip olan bu mumlar uygun fiyata satış raflarında olurken, sizlere özel pakette sunuluyor. Bu da sevdiğiniz kişiye hediyenizi daha güzel şartlarda sunmanızı sağlıyor olacak.

Bir evi ev yapan unsurlar arasında, evin dekoratif özelliği taşıyan ürünleri olduğunu unutmamak gerek. Örnek verilecek olursa kar küresi, viski şişesi veya mum gibi hediyelik ürünler, eve zenginlik katan en önemli nesneler arasında yer alıyor. Ancak bu ürünleri diğerlerinden ayıran bir özellik var ki, o da ürünlerin kişiye özel olmasıdır. Daha açıklayıcı olmak gerekecek olursa, sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafı, ismi veya onun için anlamlı bir sözün yer aldığı mum, kişiye özel bir ürün anlamı taşıyor. Size bu listede sunacağımız mum örnekleri de, vermiş olduğumuz bu örneğe uyan ürünler arasında bulunuyor.

Bu ürünlerden herhangi birisinde tercih kılarak, canınızdan sakındığınız sevdiğinize hediyede bulunabilirsiniz. Bu kişi eşiniz olabilecekken, sevgiliniz, anneniz, kardeşiniz vs. gibi kişiler de olabilir. Aşağıda yer alan ürünleri ve ürünün özelliklerini inceleyerek, bir üründe karar kılıp, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Mum

Muhteşem tasarım anlayışına sahip olan bu mum, eşinize yapacağınız en ince düşünülmüş hediye sürprizlerinden birisi olacaktır. Birlikte çekilmiş olduğunuz özel bir fotoğrafın (örn: düğün fotoğrafı) mum üzerine işlenerek hazır hale getirilmesinin ardından size sunacağımız olan bu ürün, eminiz ki eşiniz tarafından muhteşem duygularla karşılanacaktır. Kadınların bu tarz ürünlere karşı olan hassasiyetini bildirmemize gerek duymuyor, sizin zaten bunu bildiğinizi düşünüyoruz. Bu harika ürüne sahip olabilmek için ürün sipariş ekranından mum üzerine eklenecek fotoğrafı gönderebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Uygun fiyat, kaliteli ürün ve bir ömür saklanacak hatıra arıyorsanız, kişiye özel fotoğraf baskılı mum tam size göre bir hediye ürünü olacaktır.

Kişiye Özel 3 Fotoğraflı Sevgili Mumu

Sevgilinizin sizi bir ömür boyu hatırlamasını sağlayacak olan bu mum, evin en güzel yerini hak eden cinsten bir ürün. Kendinizden çok sevdiğiniz güzeller güzeli sevgilinize, onu şımartacak ve size olan ilgisini arttıracak bir hediye sunmak istiyorsanız, bu ürün bütün bu ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Sevgilinizin evinde geçirdiği vakitlerde bu özel ürüne bakması, ona daima sizi hatırlatacak olup, birlikteki anıların gözünün önünden geçmesini sağlayacak. Küçücük bir ürünle tüm bunları başarabilmek çok kolay. Yapmanız gereken bu özel ürünün siparişini verirken, sevgiliniz ile birlikte çekilmiş olduğunuz 3 adet fotoğrafı bize göndermenizdir. Ürünü özel işleme etabımızdan geçirerek hazır hale getiriyor, sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bayanlara Özel İsimli Mum

Elektriğin olmadığı zamanlarda, yada romantik ortamlarda ihtiyaç duyulan mumlar, hayatımızın önemli bir yerinde. Şundan eminiz ki, bir ürünün sıradan olması, o ürüne olan ilgiyi daha düşürüyor. Fakat kişiye özel ürünler, o nesneyi özelleştiren ve güzelleştiren en önemli detay olarak göze çarpıyor. İşte bu mum da tam olarak öyle. Kişiye özel bir ürün olan bu mum, üstünde barındıracağı isim sayesinde en özel ürünlerden birisi olacaktır. Kadınlara özel bir ürün olan “İsimli Mum” ürünümüz, hediyede bulunacağınız kişiyi çok mutlu edecek ve ürünün en güzel yerde olmasını sağlayacaktır. Dolayısıyla belki de arkanızda her gün hatırlanmanızı sağlayacak çok güzel bir anı bırakmış olacaksınız.

Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Mum

Değer verdiğiniz kişinin doğum gününde ona sıradan bir hediye almak istemiyorsanız, bu mum tam ihtiyacınız olan bir ürün olacaktır. Alışılagelmişin dışında bir hediye olacak olan bu mum, doğum günü insanın alacağı en özel hediyelerden birisi olacaktır. Çünkü ürün üzerinde yer alacak olan kendi ismi sayesinde, ürüne çok daha fazla ilgi duyacak ve odasının en güzel köşesini bu muma ayıracaktır. Bu da elbette ki her gün hatırlanmanızı sağlayacaktır. Dolayısıyla da sevdiğiniz kişiyi mutlu etmiş olurken, sizin de her gün güzel anılarla hatırlanmanızı sağlayacaktır. Bu özel muma sahip olmak için, ürün üzerinde yer almasını istediğiniz isimle birlikte siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Biricik Aşkım Fotoğraflı Mum

Eşinize, nişanlınıza, sevgilinize ve hatta annenize bile alabileceğiniz türden bir ürün olan “Biricik Aşkım” temalı bu fotoğraflı mum, sevdiklerinizin ömür boyunca evinin bir köşesinde saklayacağı hediyelerden birisi olacaktır. Kuşkusuz ki ürünün tasarımının harika olması, ürünü cazip kılan en önemli detay. Bu sebepten dolayı da sevdiklerinizin önce gözüne, sonra gönlüne hitap edecek olan bu ürün, onlar için ayrı bir yere sahip olacak. Kusursuz tasarıma sahip bu ürüne sahip olmak sadece Hediyemen’de mümkün. Uygun fiyatı sayesinde daha da cazip bir hale gelen bu ürünün siparişini vererek, teslimatı sağlayacağımız zamanı bekleyebilirsiniz.

Erkeğe Kendi İsmine Özel Mum

Sadece kadınlar değil, erkekler de kendisine özel hediyeye bayılır. Elbette ki bu kişiden kişiye değişiyor olsa da, görselde yer alan mum tüm erkekleri cezbedecektir. Şöyle ki, mumlar bir evin olmazsa olmaz ürünlerinden birisidir. Bu ürünün kişiye özel olduğu düşünüldüğünde, bunun ne kadar güzel bir hediye olacağı ortaya çıkıyor. Sizde erkek arkadaşınızı, babanızı veya hayatınızda önemli bir yere sahip diğer erkeklere klişelerin dışında bir hediye almak istiyorsanız, isme özel özel mum ürünümüzü satın alabilirsiniz. Uygun fiyatıyla cep yakmayan bu ürün, aynı zamanda hediye edilecek kişinin gönlünde daima sizi barındırmasını sağlayacak.

Doğum Günü Hediyesi İsme Özel Mum

Birçok insan alışılagelmiş doğum günlerini sıkıcı bulduğu gibi, alınan hediyeleri de klişe olarak görüyor. Doğum günü sahibi kişi böyle düşünmüyor olsa bile, sizler bu konuda yaratıcılığınızı konuşturarak onu daha mutlu edebilirsiniz. Bunuda, görselde yer alan şahane mumla gerçekleştirebilirsiniz. Doğum günü sahibi kaç yaşına giriyorsa bunu özel işlememiz sayesinde mumun üzerine yazdırabilir, altına özel bir notun haricinde kişinin adını ve soy adını da yazdırabilirsiniz. Vereceğiniz bu hediye, o kişinin ömür boyu unutamayacağı hediyeler arasına girecekken, kişinin her zaman evinin en güzel köşesinde hatıra olarak saklayacağı bir ürüne dönüşecektir. Bu zarif ve ince düşünülmüş hediye karşısında, sevdiğiniz doğum günü insanının mutluluğunu gözlerinden okuyabilirsiniz.

Anneye Hediye Kişiye Özel Mum

Annenize sıradan bir günde, özel bir hediye almak ister misiniz? Eğer düşünceniz bizimle aynı fikirdeyse, görselde yer alan mumun en iyi hediye önerileri arasında olduğunu söylemeliyiz. Annelere evlatları tarafından alınacak hediye ne olursa olsun, onlar için büyük mutluluk kaynağı olacaktır. Fakat biz böyle düşünmeyecek ve ona belki de hayatında aldığı en özel hediyeyi bu ürünle sunacağız. İsme özel ürünlerimizden bir diğeri olan bu mum, şık görüntüsü itibariyle de her eve yakışacak bir duruş sergiliyor. Annenizin bir anı niyetine bu mumu evin en güzel yerinde ağırlayacağından kuşku duymanıza gerek yok. Böylelikle hem annenizin gönlünde daha hayırlı bir evlat olacak, hem de anneniz için çok güzel bir hediye tercihinde bulunmuş olacaksınız.

Çocuklara Özel İsim Yazılı Sevimli Mum

Çocukların hediyelere karşı zaafları, büyüklere nazaran daha fazladır. Durum böyle oluncada çocuklara hediye alırken daha seçici davranmak gerekiyor. İşte bu duruma bir örnek teşkil eden isme özel bu mum, çocukların odasına renk katacak şahane bir hediyelik eşya olacaktır. Gerektiğinde bu mumu kullanırken büyük keyif alacak olan çocuklar, odasına kendi isminin yazılı olduğu bir mum ile daha şık bir görüntü katacaktır. Şundan emin olabilirsiniz ki, çocuklara vereceğiniz hediyenin oyuncak içermesine gerek yok. Çocukların birçoğunun bu tür hediyelere karşı olan ilgisini göz önünde bulundurduğumuzdan dolayı, bu mumu listemizin en özel yerine ayırdık. Bu tasarımsal açısından şahane ürünü satın alarak, sizin için değerli olan çocuğa hediye edebilirsiniz.

Bayana Yılbaşı Hediyesi İsimli Mum

İster yılbaşında, isterseniz de kişinin doğum gününde alacağınız en özel mum ürünlerinden bir diğeri de “İsimli Mum” ürünlerimizden birisi olan bu mumdur. Görüntüsü itibariyle insanların içinde hoş duygular oluşturan bu mum, isme özel ürünlerimiz arasında yer alıyor. Dolayısıyla da ürünün göze hitap açısından daha hoş durmasını sağlıyor. Bu ürünü hediye etmek istediğiniz bayan hayatınızın hangi konumunda olursa olsun, size olan ilgisi, şefkati ve güveni daha da artacaktır. Çünkü bu ürünün hediye edilmesi demek, zarif kişiliğinizin ön plana çıkıyor olması demektir. Şöyle ki, üzerinde düşünerek, kişiye özel aldığınız hediye ne olursa olsun, o kişinin fazlasıyla mutlu olmasını sağlar. Hediyemen kalitesi ile bu şahane mumun siparişini vererek, kişilerin mutluluğunu daha fazla bekletmeyin.

Dekoratif Süs Kişiye Özel Harfli Mum

Kadınların fazlasıyla ilgi göstereceği şahane bir ürün olan bu mum, kişinin baş harfini içinde barındırdığından dolayı, özel bir mum haline gelmiş durumda. Bu görseli örnek sunması açısından buraya koyarken, tüm harfler için bu mumu ürettiğimizi bilmenizi isteriz. Sevdiğiniz kişinin baş harfini bu özel muma işleterek, sizin için değeri büyük kişiye bu harika ürünü hediye edebilirsiniz. Hediyemen kalitesi sayesinde ürünün hediye edeceğiniz kişi üzerindeki etkisi büyük olacakken, hediye sahibinin size karşı olan sevgisi daha da artacaktır. Bunu nerden bilebiliyorsunuz? diye soracak olursanız, isme özel hediyelere karşı bayanların zafiyetini örnek gösterebiliriz. Bu harika ürüne uygun fiyatlar eşliğinde Hediyemen’de sahip olabilir, sevdiğiniz kişiye özel pakette hediye edebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Kişiye Özel Fotoğraflı Mum

Fotoğrafı ön plana çıkaran küçük ebatı sayesinde özel ürünlerimizden birisi haline dönüşen bu mum, sevgilinize hediye edebileceğiniz yine en özel hediyeler arasında yer alıyor. Sizin için değeri büyük olan sevgilinize bu özel hediyeyi sunmak adına, bizlere sipariş paneli üzerinden birlikte çekilmiş olduğunuz, sizin için özel bir fotoğrafı göndermelisiniz. Özel işlememiz sayesinde fotoğrafın kalitesini bozmadan muma işliyor, mumun kalitesini daha da arttırıyoruz. Daha ışıltılı bir hale gelerek sevgilinizin kalbinde önemli bir yer edinecek olan bu muma, Hediyemen.com kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Ürünün fiyatının uygun olması sebebiyle fazlasıyla popüler hale geldiğini, bu yüzden stoklarımızı her gün güncellediğimizi de yazımızın sonuna eklemek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir