Kişiye Özel Nostaljik Gaz Lambası

Kişiye Özel Nostaljik Gaz Lambası

  İster duvarınıza asın, ister masanıza konumlandırın! Asılacağı mekana fantastik bir hava katacak ve gaz yağı dolumu yaparak hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bu retro ürün, kaliteli ve kişiye özel hazırlanabilen bir üründür nostaljik etkisi ile harika duyguların fitilini ateşleyecek olan gaz lambaları, kişiye özel olmalarıyla da sevdiklerinizi büyüleyecek. Sevdiklerinize, objeler ile aralarındaki aidiyet bağlarını güçlendirecek ve nostalji etkisi de yaratacak bir hediye tasarlatmak istiyorsanız gaz lambası bu minvalde harika bir seçim olacaktır. Doğum günü için arkadaşınıza sevginizi ifade etmenin en kolay yolu kişiye özel nostaljik gaz lambası neden olmasın? Dünya sevgi üzerine kurulu desek yanlış olmayacaktır. İnsanların birbirine karşı olan sevgi duygusunu çıkardığımız zaman geriye pek bir şey kalmayacaktır. Hayal edin, sevgisiz bir insan topluluğu nasıl olurdu? Bu sayede sevginin ne kadar değerli ve kıymetli olduğunu çok daha iyi anlamış olacaksınız. Arkadaşlarınız ile aranızdaki bağı güçlü tutmak için ise hediye alabilirsiniz.

  nostaljik gaz lambası

  Konu dekoratif hediyelik nostaljik gaz lambası ise mutlaka kaliteyi de ön plana koymalısınız aksi halde hediyeniz istenilen etkiyi yakalayamaz diye düşünüyoruz. Hem şık hem de kişiye özel bir dekoratif hediyelik bakabilirsiniz. Kişiyi daha fazla onure edecek ve onun ruhun dokunmayı başarıyor olacaksınız. Kime alacaksanız alın mutlaka uyum sağlayacak bir dekoratif hediye bulabilirsiniz. Özellikle ona özel bir hale getirilmesi ise retro gaz lambanıza fark katıyor olacaktır.

  kişiye özel nostaljik gaz lambası

  Hediyelik nostaljik gaz lambası seçimlerinizi yapmaya başladığınız andan itibaren mutlaka hediyetavsiyeleri adresini ziyaret etmelisiniz. Hayranlık uyandıracak ürünler bu adreste bir araya getiriliyor. Profesyonelle ellerde hayat bulan tasarım nostaljik gaz lambaları, arkadaşlarınızı doğum gününde büyüleyecek. Yepyeni tasarımlardan oluşan eğlenceli doğum günü hediyelerini kaçırmayın. Çünkü arkadaşınız için farklı bir yıldönümü hediyesinin sahibi olmaya çok yaklaştınız. İlginizi çekmeyi başaracak ola ürünlerden bir tanesi de şık yapısı ile kişiye özel nostaljik gaz lambasıdır. Görünümü ile bir ömür ilk günkü duyguları hissettirebilecek.

  kişiye özel gaz lambası

  Kendisi için özel bir nostaljik gaz lambasının yapılmış olması kimi mutlu etmez ki? Siz, arkadaşa süslü ve bir o kadar da sizi hatırlatacak farklı bir hediye istediniz, biz de size arkadaşlar için nostaljik gaz lamba özel tasarım ürününü sunuyoruz. Kişiye özel nostaljik gaz lambası sayesinde arkadaşınıza doğum günü için şık ve premium bir armağan seçmiş olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

  Kişiye Özel Nostaljik Gaz Lambası İle İlgili Teknik Detaylar

  1 -) Gaz lambası kaliteli %100 cam malzemeden yapılmıştır.
  2 -) Gaz lamba yağı doldurularak hemen kullanılabilir.
  3 -) Son derece şık 35 X 25 X 11 cm. ölçülerinde hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir. Ayrıca hediye paketi yaptırmanıza gerek yoktur.
  4 -) Arka kısmında yer alan askısı ile duvara kolaylıkla asılabilir. Ölçüleri: 33 cm yükseklik – 11 cm genişlik.
  5 -) Ürün kişiselleştirme gaz lambası üzerine lazerle yapılmakta olup silinmez özelliktedir.
  6 -) Dekoratif etkisi ile salon, yatak odası, ofis gibi mekanlarınızın dekorasyonuna çok yakışacaktır.

  DİKKAT: Gaz lambası kargo taşımasında yasaklı olduğundan şişe boş şekilde yani gaz olmadan gönderilmektedir.

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.