Kişiye Özel Telefon Kılıfları

Kişiye Özel Telefon Kılıfları

  Telefonlar artık her an yanımızda. Eskiye nazaran gerçekten teknoloji bakımından yüksek bir ilerleme kaydediyoruz dünyaca. Teknolojik gelişimler ve teknolojik aletler de hızla artıyor. Önceden sadece arama yapmak için kullanılan cep telefonları şimdi ise bir bilgisayar kadar işlem yapabiliyor. Zamanla bilgisayarların yerini alacakları konusunda hiç şüphem yok. İlk çıkan modelleri benim hatırladığım kadarıyla Nokia 5110 idi. İlk tanıştığım cep telefonu diyebilirim daha doğrusu. Daha sonra gittikçe gelişmeye başlayan telefon modellerinde dikkatimi çeken nokta yıllar geçtikçe küçük telefonların daha çok tutulduğunu fark ettim. Herkes kapaklı, küçük telefon alma peşindeydi. O dönem minik telefon modası vardı. Daha sonra ise özellikleri bakımından fazlasıyla ilerleme kaydeden telefonlar da ise yeni bir akım başladı! Büyük telefonlar daha çok rağbet görmeye, daha çok satılmaya başladı. Artık küçük telefon kullanışlılığını yitirmişti çünkü. Film izlerken veya arkadaşınızla görüntülü olarak görüşürken o kadar da zevk vermiyordu. Bu yüzden dolayı artık büyük telefonlar daha kullanışlı geliyor. Tabi bir de tabletlerimiz var ki onlara hiç girmeyeceğim, yoksa yazı günlerce sürer. Artık akıllı telefonlar aracılığıyla vücut sıcaklığımız, kalp ritmimiz, kalori hesaplamalarımız, ne kadar yürüdüğümüz gibi merak ettiğimiz konuları android uygulamalar sayesinde kısmen de doğru olsa öğrenebiliyoruz. Navigasyonlar, TV İzleyebilmemiz ve daha akla gelebilecek birçok özellik ile birlikte akıllı telefonların hayatımızın en önemli yerinde olduğunu tekrar söylememe gerek yok.

  Hal böyle olunca akıllı telefonlarımıza ait birçok aksesuar da beraberinde geldi. Tabi işte bugün en önemli aksesuar hakkında konuşacağız! Tasarım telefon kılıfları konusunda da gelişme kaydetti. İlk olarak resimli telefon kapları ile yaygınlaşmaya başladı bu aksesuar. Daha sonra kişilerin ait resimlerin kapağa işletilmesiyle birlikte resim baskılı telefon kapakları yayına girdi. Daha sonra özel tasarımlı telefon kabı uygulayanlar çıktı. Bununla birlikte beklenen an geldi. Kişiye özel telefon kapaklarının satışa sunulması ile birlikte hem telefon kapakları, hem telefon kılıfları gerçekten Nirvana seviyesine ulaştı.

  Kişiye özel telefon kapakları
  Kişiye özel telefon kapakları

  Kişiye özel telefon kılıfı isimli modeller çıktıktan sonra kişiye özel resimli telefon kılıfları da satışa sunuldu. Şuan bu belirttiğim kılıf ve kapaklar arasında şu en çok satılıyor diyemem. Çünkü hepsi ayrı ayrı kendi arasında çok satış görüyor. Tabi ki de zevkler ve renkler tartışılmaz sözü bu durumu en iyi şekilde özetliyor. Şimdi sizlere en güvenilir, en kaliteli tasarıma sahip ve güzel hizmet sunan bir web sayfasında bulunan en güzel telefon kılıfları ve kapaklarını değerlendireceğim.


  İsme Özel Prestijli Telefon Kapakları
  İsme Özel Prestijli Telefon Kapakları

  KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI PRESTİJLİ BİR KAPAK!

  Bu telefon kabını sadece hediye olarak düşünmeyecek eminim ki kendinize de alacaksınız! İsme Özel Prestijli Telefon Kapakları çok şekil, çok havalı ve dikkat çekici durmaktadır. Ayrıca rahatsız edici olmamakla birlikte insanın baktıkça bakası gelen bu telefon kapakları çok uygun fiyata sizlerle.


  Babalar Gününe Özel Cep Telefonu Kapakları
  Babalar Gününe Özel Cep Telefonu Kapakları

  TAM BABALARA GÖRE BİR HEDİYE!

  Babalar Gününe Özel Cep Telefonu Kapakları hoşuma giden bir telefon kapak modellerinden. Babalar günün de alınabilecek en güzel hediyelerinden birisi olan bu telefon kapakları tasarım olarak, fiyat analizi olarak, kullanışlılık ve renk seçenekleri olarak gerçekten tercih edilecek bir ürün! Telefon kapağı üzerine ekleyeceğiniz fotoğrafı seçin, telefon kapak renginizi belirtin ve evinizin reisi babanızın ismini yazın! Sırtınızı arkaya yaslayın ve babanıza vereceğiniz bu hediyenin gelmesini bekleyin! Kapak tasarımı çok şirin olmuş. Ayrıca, sadece babanıza değil eğer ki eşinize de böyle bir şey düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ediyoruz. Sevdiğiniz baba adayı ise veya çocuğunuzun babasıysa bu güzel kapağı fazlasıyla hak ediyor demektir!


  sevgiliye hediye telefon kapağı
  sevgiliye hediye telefon kapağı

  ROMANTİK BİR TELEFON KAPAĞI

  Sandaldaki Âşıklar Telefon Kapakları son derece zarif bir tasarıma sahip olan romantik bir ürün. Aşkınızı en güzel anlatabileceğiniz tasarıma sahip bu telefon kapaklarını alarak sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Telefon kapağı üzerinde sandalla geziye çıkmış, aşkını doyasıya yaşan çiftin çizimi yapılmış. Ve gayet başarılı bir çizim olduğunu da söylemek mümkün. İsimlerinizi harika bir font ile yazılacağı konusunu da düşündüğümüz de çok güzel bir telefon kapağı olacağı konusunda hiç şüphemiz yok! Tavsiye etmekteyiz. Sevdiğinize bu hediyeyi alabilirsiniz.


  Doğum Gününe Özel Telefon Kapağı
  Doğum Gününe Özel Telefon Kapağı

  DOĞUM GÜNLERİNE ÖZEL BİR HEDİYE

  Doğum Gününe Özel Telefon Kapağı sadece doğum günleri için özel olarak tasarlanmış bir ürün. Sevgilinize, Eşinize, Ebeveynlerinize, arkadaşlarınıza veya kardeşlerinize doğum günlerinde hediye bulmakta zorlanıyorsanız artık böyle bir sorununuz kalmadı! Telefon kapağı üzerine güzel bir doğum günü mesajı, şanslı kişinin gireceği yaşı, isim ve tarihi yazın! Bu tamamen kişiye özel olabilecek telefon kapağı çok ama çok uygun fiyatlarla sizlerle! Ayrıca yaş kısmının fontu çok şık ve zarif olmuş. Bu hediyeyi alacak şanslı kişinin mutluluğu gözle görülmeye değer olacaktır. Tavsiye etmekteyiz ısrarla. Doğum günü için kaçırılmayacak bir hediye.


  kişiye özel resimli telefon kapağı modelleri
  kişiye özel resimli telefon kapağı modelleri

  KİŞİYE ÖZEL RESİMLİ TELEFON KAPAĞI MODELLERİ

  Ben böyle romantik bir telefon kapak tasarımı görmedim! Gerçekten ba-yıl-dım! Telefon kapak tasarımında bulunan kalpler, yazı fontları ve fotoğrafınızın kalbin için de yer alması çok güzel düşünülmüş! Böyle hoş bir telefon kapağını hediye olarak sevdiğinize almanızı kesinlikle öneriyoruz! İsimleriniz ve fotoğrafınızın çok şık duracağı bu telefon kapağının fiyatı da çok uygun! Bu telefon kapak karşısında başkalarının ağzı açık kalacak ve imrenecekler! Sevdiğinizin bayılacağı bu telefon kapağı için hemen sipariş vermenizi tavsiye ediyoruz!


  Kişiye Özel Sony Xperia Z3 Telefon Kapağı
  Kişiye Özel Sony Xperia Z3 Telefon Kapağı

  TAMAMEN KİŞİYE ÖZEL BİR TELEFON KAPAĞI!

  Sony XPERİA Z3 Cep telefonuna özel tasarlanan bu Kişiye Özel Sony Xperia Z3 Telefon Kapağını istediğiniz herkese hediye edebilirsiniz. Tamamen kişiye özel tasarlanmakta olan bu uygun fiyatlı telefon kapağını kendinize almak veya hediye etmek için ürün sayfasına gitmeniz daha sonra ise sadece beğendiğiniz bir fotoğrafınızı veya hediyeyi kime alacaksanız ona ait bir fotoğrafı yükleyip sipariş vermeniz yeterli! Ondan sonra keyfinize bakın ve bu kaliteli telefon kapağının gelmesini bekleyin!


  Kişiye Özel iPhone Telefon Kılıfı
  Kişiye Özel iPhone Telefon Kılıfı

  İPHONE SAHİPLERİNİN KAÇIRMAMASI GEREKEN BİR KILIF!

  Sevgililere Özel Sonsuza Dek El Ele iPhone Kılıfı gerek kalitesi, gerek koruma özelliği ve zarafeti ile iphone kullanıcıların fazlasıyla hoşuna gidiyor. Sevgililere ve iphone kullanıcılarına özel tasarlanmış bu kılıf ile aşkınızı her yere duyurun! Sevdiğinize bu kılıfı hediye ettikten sonra telefonunu daha çok kullanmaya başlayacak, o derece hoşuna gidecek ve bu kadar da iddialıyım! İphone kılıfı üzerine gerçekten çok şirin bir çizim yapılmış. Özel gün tarihinizi ve isimlerinizi yazdırabileceğiniz bu kılıf sevdiğinize almanız için çok uygun fiyata sizlerle!


  Kişiye Özel Samsung Galaxy S5 Telefon Kapağı
  Kişiye Özel Samsung Galaxy S5 Telefon Kapağı

  GALAXY S5 KULLANICILARINA ÖZEL BİR TELEFON KAPAĞI!

  Kişiye Özel Samsung Galaxy S5 Telefon Kapağı sadece Galaxy S5 telefonu kullanıcılarına özel hazırlanmış olup ekleyeceğiniz fotoğraf ile telefonu tamamen size özel hale getirebilirsiniz. Ayrıca hediye olarak da alabileceğiniz bu telefon kapağına ulaşmak için sadece ürün sayfasına yönlenin ve kime almak istiyorsanız o şanslı kişinin (bu sizde olabilirsiniz) fotoğrafını yükleyin ve artık keyfinize bakın! En kısa zamanda siparişiniz tarafınıza ulaşacaktır.


  Kişiye Özel Canım Annem Telefon Kapakları
  Kişiye Özel Canım Annem Telefon Kapakları

  ANNELERİMİZ İÇİN ÇOK GÜZEL TELEFON KAPAKLARI

  Annelerimizin haklarını ödeyemeyiz. Her ne olursa olsun sadece bizi doğurmakla kalmayıp, bizi besleyip büyüten, her an yanımızda olan, bizimle gülüp bizimle ağlayan bu meleklerimizin hakkını ödeyemesek bile sadece onları elimizden geldiği kadarıyla mutlu etmeliyiz. Çünkü onlar bizim için çok değerliler. ‘’Cennet, Annelerin ayakları altına serilidir.’’ İle ne kadar değerli ve kıymetli olduklarının vurgulandığını görebiliyoruz. Anneler günün de alabileceğimiz aslında birçok hediye olsa da o gün yaklaşmaya başladıkça sanki dünya da hiç hediye kalmamış gibi telaş ve paniğe kapılıyoruz. O nedenle sizlere burada önerilerinde bulunduğum hediyeleri mutlaka not almanızı tavsiye ediyorum.


  Kişiye Özel Samsung Note 4 Telefon Kapağı
  Kişiye Özel Samsung Note 4 Telefon Kapağı

  RESİMLİ KİŞİYE ÖZEL TELEFON KAPAKLARI

  Bu Kişiye Özel Canım Annem Telefon Kapakları renk cümbüşü içerisinde adeta parıldıyor! Anneler gününde annenize alacağınız bu zarif, ince ve kaliteli telefon kapağıyla onu fazlasıyla mutlu edeceksiniz! Ayrıca Annenize istediğiniz mesajı ve isim bilgilerini de bu telefon kapağı üzerine işletebiliyorsunuz. Sadece tek mesaj değil, 2 mesaj yazabildiğiniz bu telefon kapağın da renk seçimleri de yapabilirsiniz! Anneniz bu düşünceli hediyeniz karşısında çok mutlu olacak ve eminim ki hoşuna gidecek.


  Tasarım telefon kapakları resimli
  Tasarım telefon kapakları resimli

  TASARIM TELEFON KAPAKLARI & SEVGİLİLER İÇİN!

  Bugün birçok romantik telefon kapaklarını beraber inceleme fırsatı bulduk. Bu kadar çok AŞK temalı telefon kapakları incelememin nedeni çok talep görmesinden kaynaklanıyor. Ayrıca bu tarz fazla ürün çeşidi de bulunması nedeniyle sizlerle bu konu hakkında daha çok beraber oluyorum. Ama eminim ki bundan rahatsız değilsinizdir. Çifte Kumrular Romantik Telefon Kapakları biz çifte kumruyuz diyebilen çiftlerimize özel tasarlanmış bir ürün! Şirin mi şirin kumrular eşliğinde güzel romantik fotoğrafınızı kapak üzerine ekleyip, isimlerinizi belirtin bir de can alıcı bir cümle mesaj yazın ardından sevdiğinizin mutluluğunu izleyin! İnanın bu tarz hediyeler çiftleri çok mutlu ediyor. Çünkü en çok kullandığımız araç olan telefonlarımız sürekli ellerimiz de. Siz de bu güzel kılıf ve kapakları sevdiğinize alarak sürekli fotoğrafınıza bakmanızı sağlayabilir ve onu günün her anı mutlu edebilirsiniz!


  Doğum Günü Temalı Telefon Kapakları
  Doğum Günü Temalı Telefon Kapakları

  DOĞUM GÜNLERİNE ALTERNATİF BİR KAPAK DAHA

  Bugün tam anlamıyla telefon kapak ve kılıf modellerine doyacağız diyebilirim. Bunun da farkındasınızdır. Sizler için özenle araştırıp seçtiğimiz birçok kişiye özel kapak ve kılıf modellerini onlarca incelemeden sonra burada paylaşıyorum. O yüzden burada paylaştığım kılıf ve kapaklar alanında en iyi modellerden. Bu konuda kesinlikle içiniz rahat olsun. Doğum Günü Temalı Telefon Kapakları ile ilgili bugün bir ürün incelemesinde bulunmuştum. Ancak o ürünü almakta tam emin olmayan kullanıcılarımız için ayrıca bir doğum günü temalı telefon kapağı daha incelemek istedim.


  baskılı telefon kılıfları
  baskılı telefon kılıfları

  RESİMLİ TELEFON KILIFLARI iPHONE 6 ve 6 PLUSE

  Doğum günlerine özel hazırlanan bu şirin telefon kapağı sevdiklerinizin göz bebeği olacak! Şirin balonların arasında kutlama mesajınızın yer alması (ki çok güzel bir yazı renkleri ile), doğum günü çocuğunun da fotoğrafının kapak üzerine yerleştirilmesi ve isme özel yazılması kapağı değerli kılan özelliklerden. Doğum günleri için çok güzel bir hediye olacaktır. Uygun fiyatı ile kesinlikle tavsiye edilir.


  Türk Bayrağı Resimli Telefon Kapakları
  Türk Bayrağı Resimli Telefon Kapakları

  BAYRAĞIMIZ HEP BİZİMLE!

  İphone, Samsung Galaxy ürünlerinin birçoğunu destekleyen Türk Bayrağı Resimli Telefon Kapakları hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için ürün sayfasına yönlenmenizi tavsiye ediyorum. Telefon kapaklarının hangisinin telefonunuza uyumlu olduğu bilgisini ürün sayfasından detaylı bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu güzel bayrağımız çok güzel bir şekilde telefon kapağına işlenmiş! Ben bayrağımı gururla taşırım, her an yanımda olsun diyorsanız veya hediye etmek istiyorsanız Türk Bayrağı Resimli Telefon Kapakları tam size göre! Arkadaşlarınızı ve kendinizi bu telefon kapağını alarak mutlu etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Gerçekten çok güzel bir tasarım.


  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.