Kişiye Özel Termos Bardak Modelleri

Kişiye Özel Termos Bardak Modelleri

  Her insanın çevresinde çay ve kahve içmeden yapamayan kişiler vardır. Günün her saatinde nerede olursa olsun kahvesini içmeden duramayan kişilerin en büyük ihtiyacı da dayanıklı termoslardır. Termos bardaklar, evden çıkarken hazırlanan kahvenin dışarıda içilmesi için büyük bir avantajdır. Su haznesi daha fazla olan termoslar ise sıcak su veya demlenmiş çay taşımak için idealdir. Sevgililer, aileler, arkadaşlar veya tek başına kullanılan termosların kişiye özel olması sizce de bir ayrıcalık olmaz mıydı? Kişiye özel olarak tasarlanan termos modelleri, herkesin büyük bir beğenisini kazanıyor. Aynı zamanda ihtiyaçlara dayanıklı biçimde yanıt veren termoslar, her zaman ve her yerde rahatlıkla kullanılıyor. Arkadaşınız, sevgiliniz veya iş yerinizdeki biri için birbirinden farklı ve renkli termos bardaklardan birini seçebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü veya herhangi bir günde sevdiklerinize alacağınız bu bardak, onları çok mutlu edecektir…


  Sevgililere Özel Termos Tasarımları

  termos

  Dünyanın en güzel ve romantik hediyeleri, elbette ki sevgililer için hazırlanıyor. Ürünlerin tasarımı, renkleri, kişiye özel olarak tasarlanması ve en önemlisi anlamlı olması, sevgili hediyelerini oluşturuyor. Sevgililere özel tasarım termoslar, arabada, parkta, piknikte veya evde kullanılarak güzel ve keyifli bir görünüm oluşturuyor. Bu termosların her biri farklı bir tasarıma sahip olarak üzerinde sevgililere uygun görseller barındırıyor. Aynı zamanda isimlere özel olarak hazırlanması, termosları değerli ve çiftlere özel kılıyor. Sevgiliniz ile birlikte kahve içmekten hoşlanıyor ve size ait bir ürününüz olsun istiyorsanız, sevgililere özel termosları tercih edebilirsiniz. Bu özel termosları, yılın önemli günlerinden birinde sevgilinize hediye edebilirsiniz. Ancak özel günlerin gelmesini beklemeyerek sıradan bir günün içerisinde sevdiğinize sürpriz yapmak, çok daha etkili olabilir.


  İsim Yazılı Termos Bardak

  Hediyelerin en güzel hali, kişiye ait olmasıdır. Kişinin ismi ile hazırlanan her hediye, çok daha büyük bir anlama sahiptir. Hediye seçmeden önce özel tasarımları incelemeli ve karar vermelisiniz. Arkadaşınıza, annenize, çocukluk dostunuza veya sevgilinize isim yazılı termos bardak alabilirsiniz. Çay ve kahveden vazgeçemeyen sevdikleriniz, dışarı çıkarken yanına alacağı isim yazılı termos bardağı ile her zaman sizi hatırlıyor. Bardaklar içerisinden hediyenin sahibine en uygun tasarımı seçmek size kalıyor. Siyah, metal, renkli, büyük ve küçük termos bardak modellerinden birini seçerek isim belirtmeniz yeterlidir. Sevdiklerinizin ismi, tüm termoslara çok yakışacaktır.


  kişiye özel hediyelik termosKişiye Özel İsim Yazılı Termos Mug

  Çalışırken, gezerken veya evde dinlenirken, kahve içmek oldukça keyiflidir. Kahve içmeden güne başlayamayan kişiler de vardır. Bu kişiler için kahvenin tadı ve kokusu kadar, bardak çeşitleri de önemlidir. Masanın üzerinde tüm gün duran bardağın keyif veren bir tasarımı olmalıdır. Tabi aynı zamanda kahvenin uzun süre sıcak kalması da gerekir. Bu nedenle termos bardakları kullanmak kaçınılmaz ve bir o kadar zevklidir. Kahve tutukunu arkadaşınız veya sevdiğiniz için üzerinde isim yazılı termos mug alabilirsiniz. Siyah mat görünümdeki bu bardak, üzerindeki sarı tasarıma sahip ismi ile kişiye özeldir.


  Kişiye Özel TermosKişiye Özel Metal Renk Termos

  Sevdiğiniz arkadaşınıza termos bardak almaya karar verdiniz ancak tasarımına karar veremiyorsunuz O halde minimal ve modern görünüme sahip olan bir bardak tercih etmelisiniz. Siyah kulplu ve kapaklı olan metal termos, tüm zevklere hitap ediyor. Sahibinin baş harflerini ve ismini kusursuz biçimde taşıyan termos bardak, tüm ortamlarda kullanılabilecek bir tasarıma sahiptir. Bardağın kullanışlı yapısı, modern görünümü ile bir araya gelerek, eşsiz bir hediye oluşturuyor. Arkadaşınızı doğum gününde veya yılbaşında bu bardak ile mutlu edebilirsiniz.


  Temalı Termos BardakKardan Adam Temalı Termos Bardak

  Kışın soğuk günlerinde içinizi ısıtan en güzel şey, sıcak bir bardak kahvedir. Kahve keyfi, kış aylarında çok daha mutlu eder ve herkes olabildiğinde uzun sürsün ister. Bu da porselen ve cam bardaklar yerine termos kullanmayı beraberinde getirir. Havanın soğukluğuna rağmen sıcak kalan bir kahve için termos bardakları kullanabilirsiniz. Sizinle birlikte aynı keyfi yaşamasını istediğiniz sevgilinize ve arkadaşınıza da termos bardak alarak onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Kardan adam temalı termos bardak, kullanımı, tasarımı ve üzerindeki resmi ile tamamen kışa özeldir. Ayrıca sahibinin ismini taşıyarak kişiye özel bir görünüm de sergiliyor.


  İsme Özel Termos Bardakİsme Özel Sevgili Termos Bardak

  Sevgilinizin içini ısıtan ve mutlu eden bir bardak kahve için ona termos hediye edebilirsiniz. Ancak bu termos diğerlerinden farklı ve özel olmalıdır. Özel bir termos, elbette ki isimlerinizi taşımalıdır. Üzerinde isimlerinizin yazılı olduğu, yaprak desenli renkli termos bardak, sevdiğinizin büyük bir beğenisini kazanacaktır. Tutuşu, tasarımı ve görünümü oldukça güzel olan termos bardağın üzerinde yıldönümü tarihiniz yazılı olabilir. Tarihin altındaki isimleriniz, bardağı her gün kullanmak için oldukça güzel bir sebeptir.


  Kız Çocuklara Özel Termos SulukKız Çocuklara Özel Termos Suluk

  Küçük tatlı kızınıza veya kardeşinize özel bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman kız çocuklara özel termos suluk, tam da istediğiniz gibi bir hediyedir. Okulda rahatça kullanılabilen bu termos suluk, üzerindeki kız figürü ile oldukça beğeniliyor. Üstelik üzerinde sahibinin ismini taşıyor ve böylelikle kaybolma olasılığını da ortadan kaldırıyor. Sevdiğiniz küçük kız için bu özel hediyeyi doğum günü için tercih edebilirsiniz. Her kız çocuğunun beğenebileceği bu termos suluk, harika bir hediye fikridir.


  Kişiye özel Termos BardakGelin ve Damat Temalı 2’li Termos Bardak

  Yeni evlilere veya enlemle aşamasında olanlara özel bir hediye fikrimiz bulunuyor. Her zaman kullanılabilen avantajlı termos bardaklar, gelin ve damatlara özel tasarlanıyor. Şık, modern ve romantik görünümdeki bardakların üzerinde isimleriniz yer alırken, kısa özel mesajınız da yazılı oluyor. Çiftlerin birbirine alabileceği bu bardaklar, birlikte yapılan en keyifli kahve saatlerine eşlik ediyor. Gelin ve damat temalı 2’li termos bardak setini, çok yakın olan arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz. Yeni evlenen veya evlilik hazırlığı yapan arkadaşınız bu hediyeye bayılacaktır.


  Yılbaşı Temalı Bardak TermosYılbaşı Temalı Bardak Termos

  Yeni yıl hediyeleri için iş yerlerinde ve okulda çekilişler yapılır, yakın dostlar ve sevgililer birbirlerine hediyeler alırlar. Herkesin hediye alacağı birileri mutlaka vardır. Sevdiklerinizi yılbaşı hediyeleri ile mutlu etmek isterseniz, farklı ve kullanışlı bir ürün seçebilirsiniz. Yılbaşı temalı bardak termos, sizin ve sevdiklerinizin çok seveceği bir yeni yıl hediyesidir. Üzerinde kişinin ismini taşıyan bardak, sıcacık kahve keyiflerine eşlik ediyor. Bu bardak, her kullanıldığında sürekli olarak sizi hatırlatacaktır. Sevgilinize, çocukluk arkadaşınıza, dostunuza veya iş arkadaşınıza bu hediyeyi seçebilirsiniz.


  Kişiye Özel Fotoğraflı Termos Bardak MUGKişiye Özel Fotoğraflı Termos Bardak MUG

  Kişiye özel tasarlanan hediyelerin her biri, büyük bir özelliğe sahiptir. Kişinin kendisine ait olan bir ürünü hediye olarak alması, onu çok mutlu eder. Bu hediye birbirini seven çiftlere özel tasarlandığında ise dünyanın en güzel armağanıdır. Sevgilinize veya çok sevdiğiniz dostunuza hediye alırken, kişiye özel tasarım ürünler seçebilirsiniz. Kişiye özel fotoğraflı termos bardak, büyük bir beğeni alıyor. Yılbaşı, sevgililer günü, doğum günü ve diğer tüm özel günlerde bu hediyeyi sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Yüzündeki mutluluk ile siz de en az bu hediyenin sahibi kadar mutlu olabilirsiniz. Termos bardağın üzerine basılacak olan fotoğrafı fotoğraf arşivinize göz gezdirerek seçebilirsiniz.


  Noel Baba İkonlu İsme Özel TermosNoel Baba İkonlu İsme Özel Termos

  Yılbaşı hediyesi için, geceye özel tasarlanan ürünler oldukça avantajlıdır. Yeni yılı güzel karşılamak için sevdiklerinize yılbaşı figürü içeren hediyeler alabilirsiniz. Noel baba ikonlu isme özel termos, sizin için harika bir hediyedir. Yılbaşı çekilişinde size çıkan arkadaşınıza, sevgilinize veya aile fertlerinden birine bu bardağı armağan edebilirsiniz. Hediyenin sahibi, her gün yaptığı sıcacık kahve keyiflerinde bu bardağı kullanacak ve sizi hatırlayacak. Böylelikle siz de arkadaşınıza, oldukça kullanışlı, minimal ve kişiye özel bir hediye almış olacaksınız. Termos bardağın üzerinde yazılı olan kısa mesajınızda, içten dileklerinizi iletebilirsiniz.


  Retro Tasarımlı İsme Özel Termos MugRetro Tasarımlı İsme Özel Termos Mug

  70’li ve 80’li yılların modasına aşık olan kişiler, retro tasarımlara da hayrandır. Kadın ve erkeklerin de çok sevdiği retro tarz, şimdi bardakların üzerinde yer alıyor. Retro tasarımlı isme özel termos bardak, sevdikleriniz için güzel bir hediye oluyor. Eski yılların en sevilen renkleri pastel yeşil ve pastel kırmızı, termos üzerinde çizgi desenleri ile hayat buluyor. Şık tasarıma sahip olan bardağın üzerindeki isim ise termos bardağı kişiye özel kılıyor. Yılın en özel günlerinden birini seçerek bu değerli hediyeyi arkadaşınıza verebilirsiniz.


  Yılbaşı Geyiği Temalı Termos BardakYılbaşı Geyiği Temalı Termos Bardak

  Yılbaşı denilince akla gelen ilk figürlerden biri de geyiktir. Birçok yılbaşı aksesuarının ve ev dekorasyon parçalarının üzerinde geyik resimleri bulunur. Yeni yıl hediyesi almadan önce siz de farklı figürlerden oluşan termos bardaklara bakabilirsiniz. Yeşil tasarımı, üzerindeki geyik figürü ve yılbaşı ışıkları ile süslenmiş olan bu bardağı çok seveceksiniz. Bardağın tasarımı, büyük bir beğeni alırken, üzerinde isim yazılı olması güzel bir jest oluyor. Kişisel ve özel bir hediye için bu bardak tüm özelliklere sahiptir. Arkadaşınız, kardeşiniz veya sevgilinize aldığınız termos bardak kışın kahve keyiflerine eşlik edecektir.


  Aykırı Çiftler İsme Özel Sevgili TermoslarıAykırı Çiftler İsme Özel Sevgili Bardağı

  Marjinal tarza sahip sevgililere özel harika bir bardak tasarımı bulunuyor. Üstelik bu bardak, termos özelliği ile uzun süren sıcak kahve keyiflerini beraberinde getiriyor. Alışverişte, sokakta, sinemada, okulda veya iş yerinde rahatlıkla kullanılabilen termos bardak, sevgililere özel yapısı ile dikkat çekiyor. Aykırı çiftlere özel sevgili bardağı, üzerindeki figürleri ile hem eğlendiriyor hem de mutlu ediyor. Kuru kafa ve iskeletlerin giydirilmiş hali, bardakların üzerine çok yakışıyor. Tarzından ödün vermeyen eğlenceli sevgilinize bu hediyeyi alarak birlikte veya ayrı yerlerde kahve keyifleri yapabilirsiniz.


  Birlikte Bir Ömür 2'li Sevgili TermoslarıBirlikte Bir Ömür 2’li Sevgili Termosları

  Uzun bir hayatı paylaşmak istediğiniz sevdiğinize onu mutlu eden ve duygulandıran bir hediye alabilirsiniz. Üzerinde yazılı olan mesajınız, isimleriniz ve yaşlı insan figürleri, termos bardakları size özel kılıyor. Termos bardakların üzerine ‘bir ömür birlikte’ veya ‘birlikte yaşlanmamız dileğiyle’ gibi kısa ve özel mesajlar yazdırabilirsiniz. Bardakların kullanışlı ve kaliteli yapısı, yıllar boyunca kullanmanızı sağlıyor. Bu 2’li bardak setini birlikte dışarı çıktığınızda veya sahil kenarında kullanabilirsiniz.


  Romantik Parmaklar Kişiye Özel TermosRomantik Parmaklar Kişiye Özel Termos

  Romantik bir hediye mi arıyorsunuz? Sevdiğinizin büyük bir beğenisini kazanacak olan farklı ve bir o kadar kullanışlı bir ürün bulunuyor. Bu ürün, yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilen bir termos bardak… Bardağın en güzel özelliği ise üzerindeki romantik parmaklar figürü ile sevgililere hitap etmesidir. Kırmızı renkteki bardağın üzerinde bulunan parmaklar, sarılmış olmaları ile sizi yansıtıyor. İsimlerinizin yazılı olması, hediyeyi kişiye ve hatta çiftlere özel kılıyor. Sevgililer günü, doğum günü veya yılbaşında romantik bir hediye için termos bardağı seçebilirsiniz.


  Erkek Çocuklara Özel Termos SulukErkek Çocuklara Özel Termos Suluk

  Çocukların okulda ve arkadaşları ile dışarı çıktığında kullandığı sulukların hem sağlıklı hem de termos özellikli olması oldukça avantajlıdır. Aynı zamanda şirin bir tasarımda olması, çocukların termos suluğunu yanından ayırmaması için de avantajlıdır. Erkek çocuklara özel olarak tasarlanan termos suluk, büyük bir beğeni kazanıyor. Erkek kardeşinizin, kuzeninizin veya oğlunuzun keyif alarak su içmesi için ona bu güzel hediyeyi alabilirsiniz. Doğum gününde vereceğiniz bu suluk, sizden güzel bir armağan olacaktır.


  Bayan Öğretmenlere Özel TermosBayan Öğretmenlere Özel Termos

  Her öğretmen en güzel hediyeleri hak eder. Çocukları dünyaya güzel bir biçimde yetiştiren öğretmenler için güzel bir hediye sunabilirsiniz. Öğretmenler günü, doğum günü veya yılbaşı, bu hediyeyi armağan etmek için oldukça özel günlerdir. Üzerinde öğretmeninize kısa bir mesaj yazabilir ve ismi ile hediyeyi güzelleştirebilirsiniz. Sizi kalpten seven ve sahip çıkan öğretmeniniz, özel termos ile her kahve içtiğinde sizi hatırlayacak ve asla unutmayacaktır.


  Canım Kardeşim İsme Özel Termos BardakCanım Kardeşim İsme Özel Termos Bardak

  Dünyanın en değerli varlıklarından biri kardeştir. Kardeşler, birbirine büyük bir sevgi ile bağlıdır. Sizin de bir kardeşiniz varsa ve ona özel hazırlanan bir hediye arıyorsanız, termos bardak tercih edebilirsiniz. Sıradan bardakların dışında olan bu özel termos bardak, üzerinde kardeş figürünün yer alması ile duygusal bir görünüm sergiliyor. Kısa bir mesaj ve isimlerinizin yazılı olması ise hediyeyi size özel kılıyor.


  burçlara özel termos bardakYay Burcuna Özel Esprili Termos

  Her insan burcundan özellikler taşır. Yay burçları da özgürlükçü yapıları ile dikkat çeker. Seyahat etmeyi, gezmeyi ve keşif yapmayı seven yay burcu kişileri, kahvesiz bir gün geçiremez. Bu nedenle her gittikleri yerde bir kahve molası verirler. Yay burcu arkadaşınızın seyahatlerinde kullanması için ona özel esprili bir termos bardak hediye alabilirsiniz. Bardağın üzerinde yazılı olan burç özellikleri, kişinin bu hediyeyi daha çok benimsemesine neden oluyor. Son olarak kişinin isminin yazılı olması, hediyeyi değerli ve anlamlı hale getiriyor. Tüm burçlara sahip termos bardaklardan birini seçebilirsiniz.


  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.