Kişiye Özel WEB Siteleri

İnternet ve sanal alanlar, gün geçtikçe daha fazla hayatımıza giriyor. Sevgimizi ve aşkımızı internet üzerinden gösteren yeni fikirler de ortaya çıkıyor elbette ki. Sevgiliye özel web siteleri, aşkı ifade etmek için oldukça ilgi çekici bir fikirdir. Sevgilinize ve aşkınıza özel olarak hazırlanan internet sitesi, hem yaratıcı hem de oldukça mutlu eden bir hediyedir. Siz de doğum günü, yıl dönümü veya sevgililer günü için özel olarak hazırlanan kişiye özel web site satın alabilirsiniz. Böylelikle sıradan hediyelerin dışında olan, sevgilinize veya sevdiklerinize sizi her zaman hatırlatacak ve yaşamlarında güzel anılar bıraktıracak özel bir hediye etmiş olacaksınız.

Sevgiliye Özel Web Siteleri

sevgiliye özel web sitesi

FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN >>

Sevgiliniz, ona özel hazırlanan bir hediye ile mutlu olduğunda siz daha mutlu olacaksınız. Sevgilinize onu çok mutlu eden ve özel hissettiren bir sürprizimiz var. Öncelikle çok özel bir gün seçin ve bu günde sevgilinize özel hazırlanmış Web sitesinin adresini verin. Web sitenin çekici tasarımı, fotoğraflarınız ve sizin içinizden gelen cümleler, sevgilinizi mest edecektir. Sitede her ikinizin ayrı fotoğrafı ve ikinizin birlikte 10 adet fotoğrafı yer alıyor. İsimleriniz, tarih, şiir, manşet ve final yazısı gibi tüm özellikler de web sitenin tasarımını güçlendiriyor. Bu da sevdiğinizin size hayran kalmasını ve daha çok aşık olmasını sağlıyor. Bu tasarımı, sevgilililer günü veya yıl dönümünde tercih edebilirsiniz.

Doğum Gününe Özel Web Siteleri

kişiye özel web siteleri

FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN >>

Sevgilinizin yeni yaşına merhaba diyor! Bu özel günde sevdiğinize yakışır bir sürpriz yapmalısınız. Modern çağa ayak uyduran ve klişeleşmiş hediyelerden uzak olan bu fikri çok seveceksiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan Web sitesinin adresini doğum gününün ilk dakikasında aşkınıza gönderebilirsiniz. 4 sayfadan oluşan sitenin içerisinde seçtiğiniz fotoğraflar ve mesajlarınız yer alıyor. Yazı bölümleri için içinizden gelen özel cümleleri yazdırmanız, büyük bir jest olacaktır. Site, her zaman aşkınızın bir göstergesi olarak kalacak ve sizi hatırlatacaktır. Doğum gününe özel web sitesini, sevgilinizin dışında sevdiğiniz bir arkadaşınız için de yaptırabilirsiniz. Arkadaşınızın en güzel fotoğraflarını ve hatta birlikte çekildiğiniz fotoğrafları seçin. Aranızdaki bir sözü veya içten dileklerinizi de yazdırabilirsiniz.

Kişiye Özel Özür Dilerim Web Sitesi

kişiye özel site

FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN >>

Sevdiğinizin kalbini kırdıktan sonra kuru bir özür dilemeniz yeterli olmaz. Gönlünü almak ve kendinizi affettirmek için özel bir sürpriz yapmalısınız. Duygularınızı ifade etmek için özür dileyeceğiniz bir web site satın alabilirsiniz. Toplam 3 sayfadan oluşan sitenin her sayfasında mesajınız yer alıyor. Kişiye özel özür dilerim web sitesini, kırdığınız o güzel kalp için tercih edebilirsiniz. Bu yaratıcı fikri, özür dilediğiniz kişi sevecek ve cana yakın bulacaktır. Erkek veya kız arkadaşınız, dostunuz veya sevdiğiniz bir kardeşiniz için özür dilerim web sitesini kullanabilirsiniz. Bu sitenin en önemli özelliği, fotoğraflar ve video ile anlatmak istediğinizi güçlendirmesidir.

Benimle Evlenir Misin Web Sitesi

web sitesi yaptırma

FİYATINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN >>

Evlenme teklifi etmek için farklı ve iddialı bir fikriniz var mı? Sıradan evlilik tekliflerinin dışına çıkan bir fikir ile sevdiğinize sürpriz yapabilirsiniz. Benimle Evlenir Misin Web Sitesi, sevdiğinizi şaşırtırken evet demesi için kusursuz bir sürpriz olacaktır. Kişiye özel olarak hazırlanan bu web sitede fotoğraflarınız, özel mesajınız ve duygularınızı anlatan bir yazı yer alıyor. Seçtiğiniz fotoğraflar, duygularınız ile çok daha önem kazanıyor. Aşkınızın kısa filmi ile evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Böylelikle unutulmayan ve hayat boyu sevdiklerinize anlatacağınız bir evlilik teklifi yapmış olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey doğu fotoğrafları ve doğru cümleleri seçmek olacaktır. Bu seçimden sonra her şeyin yolunda gideceğine emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir