Kız Arkadaşa Birinci Yıldönümü Hediyeleri

Kız arkadaşınızla ilişkinizin üzerinden tam olarak 1 yıl geçti. Yıl dönümünüz yaklaşıyor ve siz telaş içindesiniz. Sevgilinize küçük ama romantik sürprizler yapabilirsiniz. Ayrıca onu dünyanın en mutlu insanı yapmak içinde biraz uğraş vermeniz gerekebilir. Zaten böyle zamanlarda sevgiliniz için uğraş ve emek vererek bir şeyler hazırlamak çok daha güzel ve akılda kalıcı olacaktır.

Yılda bir kere yaşadığınız bu anın ilki olacak. Tabi sevgiliniz çok özel olmasını ister. Oda sizin için aynı şeyleri düşünüyor merak etmeyin. Öncelikle hediye konularına değinmeden önce kız arkadaşa ilk yıl dönümü hediyesi alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. O günün özel ve akılda kalıcı olmasını istiyor iseniz oldukça planlı ve güzel düşünülmüş jestler yapmanız gerekmektedir. Şimdi gelelim sevgiliye yıldönümü hediyesi alırken dikkat etmeniz gereken püf noktalara.

• İlişkinizin ilk yıl dönümü olduğundan dolayı ne abartıya kaçmamanızı öneriyoruz
• Belki de bambaşka bir ilişki dönemine adım atacaksınız. Ona göre sürprizler ve jestler yapın
• Pahalı hediyeler yerine emeğinizi verdiğiniz hediyeler hazırlayın
• Durumunuz iyi değilse çok masraf yapmayın bu sonrasında sizi üzebilir
• Planlama için bir liste hazırlayın. Tabi büyük şeyler düşünüyor iseniz
• Güzel geçen günün ardından bir akşam yemeği yiyin
• Yalnız kalacağınız ve kafa dinleyeceğiniz yerlerde vakit geçirin
• Hazırlıklar için arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz
• Bütün işleri son ana yıkmayın

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz maddeleri sizler için biraz daha açarak bilgi verelim.

 

İlk Yıldönümünüz Romantikliği Abartmayın

birinci yıldönümü hediyeleri

İlişkinin daha yeni temelleri atılıyor. Bu nedenle ayağınızı yere iyi basmanı ve geri dönüşü olmayan yanlışlar yapmamanız gerekmektedir. Bu tarz günler çok güzel planlanırken birden yapılan ufak hatalar ile çok kötü sonuçlanabilmektedir. Romantiklik konusunu yanlış anlayan ve fazla abartan kişiler bu durumlarla karşı karşıya gelebilmektedir. İlişkinin daha ilk yılında sevgilinizin kalbine dokunacak tarzda romantik sürprizler yapın. Onun hoşlanmayacağı sürprizler günün kötü bitmesine neden olabilir.

 

Kız Arkadaşınıza İlk Yıldönümü Hediyesi Olacak Ona göre Jestler Hazırlayın

birinci yıldönümü hediyesi

Sevgiliye birinci yıl dönümü hediyesi vereceksiniz ve bu sizin belki de uzun ilişki döneminizin ilk yılı olacak. Bu tarz günler kadınlar özel bir ilgi ve jestler beklerler. Bu anın onlar için unutulmaz bir şekilde sonlanmasını isterler. Bu nedenle iyi düşünülmüş jest ve sürprizler onlar için oldukça iyi olacaktır.

Mesela yukarıdaki gibi bir ortam ayarlayarak sevgilinize ilk jesti yapabilirsiniz. Bu ortamın evde ayarlanması sizin için zor ve ya imkânsız olabilir. Veya kız arkadaşınız istemeyebilir. Bu durumlarda bu tarzda bir mekânı insanların uğramadığı ve güzel yerlerde ve ya manzaralı tepelerde hazırlayabilirsiniz. Güzelce süslenmiş bir yemek masası ve güzel yemekler eşliğinde beraber doyumsuz manzarayı izleyerek zaman geçirebilirsiniz.

 

Pahalı Hediyeler Yerine El Emeği Hediyeler Hazırlayabilirsiniz

sevgiliye birinci yıldönümü hediyeleri

Kız arkadaşa ilk yıl dönümü hediyesi için çok para harcamanıza gerek yoktur. Dilerseniz pahalı hediyeler alabilirsiniz fakat emek vererek bir hediye yaparsanız bu çok daha iyi ve eğlenceli olacaktır. Ayrıca kız arkadaşınız emek vererek hazırlanan bu hediyeyi görünce oldukça mutlu olacaktır. Onun için hazırlayabileceğiniz hediyelere örnek verelim…

Mesela yukarı bir kupa ve kupaya göre örülmüş kılıf vardır. Tabi bir erkek olarak sizin örmeniz imkânsızdır. Fakat ailenizden birisinin elinden bu tarz işler geliyor ise ona yaptırabilirsiniz. Güzel bir kupa bardak alarak hediyeyi tamamlayabilirsiniz. Elinin yanmaması için yapılan bu kılıf oldukça şık ve özel görünmektedir.

sevgiliye birinci yıldönümü hediyeleri

Sevgiliniz için el emeği ile yapacağınız bir diğer hediye önerimizi ise yukarıda görüyorsunuz. Güzel bir şekilde süslenmiş olan dondurma çubuklarından fotoğraflıklar yapabilirsiniz. Bunlara ise birlikte olduğunuz fotoğrafları koyarak kocaman bir albüm haline getirip sevgilinize yıl dönümünde hediye olarak verebilirsiniz.

Kız arkadaşa ilk yıl dönümü hediyesi olarak bir diğer önerimizi ise yukarıdaki resimde görüyorsunuz. Oldukça güzel ve romantik bir hediye yapılabilir bu şekilde. Kutu içerisine beraber olduğunuz fotoğrafları aynı resimdeki gibi yaptırıp koyabilirsiniz. Ayrıca bu tarz bir kutu bulup dışını boyayabilir ve süsleyebilirsiniz.

Fotoğrafı ise o şekilde fotoğrafçılarda yaptırabilirsiniz. El emeği olarak sevgilinize bunlara benzer birçok hediye yapabilirsiniz. Para ile dalınan hediyedense uğraşarak ve emek vererek yapılan hediyeler daha çok ilgi görmektedir. Doğal olarak bu tarz hazırlanan hediyeler, karşınızdaki kişiye daha çok değer verdiğinizi ve onu önemsediğinizi göstermektedir. Buda kız arkadaşınızın oldukça hoşuna giden bir durum olur.

sevgiliye birinci yıldönümü hediyeleri

Sevgiliye birinci yıldönümü hediyesi almadan önce onun düşüncelerini ve isteklerini öğrenmeye çalışın. Her zaman romantik hediye almanız gerekmez. Bazı zamanlarda ihtiyaçlar doğrultusunda hediyede alabilirsiniz. Hatta zor ve ihtiyacın çok olduğu durumlarda bu tarz hediyeler çok iyi gelebilmektedir. Bunlar maddi hediyelerde olabilir. Örneğin kız arkadaşınızın bir saate ihtiyacı var ise ona güzel bir kol saati hediye edebilirsiniz. Ve ya sabahları uyanamıyor bir çalar saate ihtiyacı varsa aynı şekilde güzel görünümlü bir çalar saat alabilirsiniz.

 

Yıldönümünüzü Kesinlikle Aktivite Yaparak Geçirin

sevgiliye birinci yıldönümü hediyeleri

Sevgilinizle ilk olan bu yıl dönümünüzde hemen hediyeyi verip bir kafede oturup eve gitmeniz hoş olmaz. Bu tarz durumlarda hediyeyi vermeden önce onunla hoş ve güzel aktiviteler yapmanız gerekmektedir. İsterseniz yürüyüş yapın isterseniz sarılarak bir film izleyin. Bu tamamen size kalmış bir durumdur. Fakat o günün sonuna kadar beraber olmanız oldukça önemlidir. Gezebildiğiniz kadar gezmek yiyebildiğiniz kadar yemek sizin için eğlenceli olacaktır.

Sevgiliye yıl dönümü hediyesi, bütün bu aktiviteleri yaptıktan sonra ayrılmadan hemen önce vermesi daha iyi olacaktır. Günün sonunda hediyesini evinde açması oldukça hoş olacaktır. Güzel ve tatlı bir yorgunluğun ardından, çok beğeneceği bir hediye kız arkadaşınıza ilaç gibi gelecektir. O anı ve günü hiç unutamayacak size sarılıp öpmek isteyecektir.

Yukarıda kız arkadaşa yıl dönümü hediyesi alırken dikkat edilmesi gereken püf noktaları maddeler halinde sıralayıp son olarak el emeği hediyeleri maddesine değinmiştik. Şimdi bu püf noktalar için kalan maddelerimi açıklayalım.

 

Durumunuz İyi Değilse Çok Masraf Yapmayın

bi,rinci yıldönümü sürprizleri

Sevgilinize yıl dönümünde hediye alırken biraz seçici olmalısınız ve bulunduğunuz durumu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Eğer ki maddi durumunuz çok yerinde değilse yukarıda gösterdiğimiz gibi beraber vakit geçirebilir ve el emeği hediyeler ile ona çok güzel romantik sürprizler hazırlayabilirsiniz.
Ayrıca romantik ortamlar içinde bir yer kiralayıp çok paralar vermenize de gerek yoktur. Çok daha güzel bir şekilde emek vererek beraber olabileceğiniz ortamlar hazırlayabilirsiniz. Tıpkı aşağıda resimde verdiğimiz örnekteki gibi.

 

Eğer Büyük ve Akılda Kalıcı Sürpriz Düşünüyor iseniz Planlı Hareket Edin

sevgiliye birinci yıldönümü hediyeleri

Kız arkadaşa ilk yıl dönümü hediyesini güzel bir sürpriz eşliğinde vermeyi düşünüyor iseniz plan ve proje hazırlamanız gerektiğini de unutmayın. Bu tarzda büyük bir iş için çevrenizdeki arkadaşlarınızdan yardım ve fikir alabilirsiniz. Fakat son güne bırakmadan sevgiliniz için ne yapacağınız ve neler düşündüğünüzü bir kâğıda not olarak yazın ve buna göre sürprizinizi hazırlamaya başlayın. Örneğin çok güzel bir kutlama yapabilir muhteşem bir günün ardından havai fişek gösterisi planlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize göredir. Fakat burada tamamen kendi zevklerinizi düşünmeyin kız arkadaşınızın hoşuna gidecek şeyler yapmaya odaklanın.

Kesinlikle Gün İçinde Beraber Akşam Yemeği Yiyin

Bu günün her şeyi ile sizin için özel olması oldukça önemlidir. Sevgilinizin de aynı şekilde bütün planlar ve hediyeler hoşuna gitmesini istersiniz. Bütün günü planladınız ve gezdiniz dolaştınız yoruldunuz. Yorucu ve eğlenceli bir günün ardından sevgiliniz ile beraber bir akşam yemeği yemezseniz olmaz. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar sevgi sözcükleri ve bakışmaları bu yemekte daha çok hissedecek ve yaşayacaksınız. Dilerseniz güzel bir mekânda masanızı süsleyerek yemek ortamı hazırlayabilirsiniz. Ve ya imkânlar doğrultusunda evinizde beraber yemek hazırlayıp yiyebilirsiniz.

kıza birinci yıldönümü hediyeleri

Yaptığınız bütün aktiviteler sizler için bir hediyedir. O gün gezmeniz dolaşmanız ve turlamanız sevgilinize verdiğiniz bir hediyedir aslında. Yediğiniz yemekte aynı şekilde. Bu nedenle vereceğiniz hediyeden çok o hediyeyi nasıl sunacağınıza da dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani sadece hediyeyi vermeniz bir şeyi ifade etmez. Güzel bir yemek yemeli güzel vakit geçirmeli ve ona özel olduğunu hissettirmelisiniz. Bu şekilde ona kendinizden ayırdığınız zaman, en büyük hediyedir.

 

Yalnız Kalacağınız ve Kimsenin Olmadığı Yerlerde Hediyenizi Verin

sevgiliye birinci yıldönümü hediyeleri

Her şeyi çok güzel ayarladınız ve artık hediye vermenin zamanı geldi. Genellikle hediyeyi son anlarda vermenizi öneriyoruz fakat olurda sevgiliniz hediyeyi ister ise bunu yalnız ve baş başa olduğunuz yerlerde yapmanızı tavsiye ediyoruz. Hediyeniz ne olursa olsun verdikten sonra sevgiliniz boynunuza atlayacak ve her şey için size teşekkür edecektir. Bu nedenle sarılma ve öpmelerin rahatça olacağı yerlerde verilmesi mantıklı olmaktadır.

Sevgilinize ilk yıl dönümünde hediye olarak özel şeyler almak isterseniz sizin için birkaç hediye önerisinde bulunacağız. Bu hediyeleri internetten kolayca alabilirsiniz. Zaman konusunda sıkışık olduğunuz durumlarda oldukça iş görmektedir.

 

Kişiye Özel Tatlı Ayıcık

sevgiliye birinci yıldönümü hediyeleri

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ >>

Sevgilinize ilk yıl dönümünüzde böyle romantik ve güzel bir hediye verebilirsiniz. Yatarken başucuna konulacak cinste bir hediyedir. Ayrıca herkesin alabileceği fiyattadır. Buna güzel bir hediye kutusu için biraz zahmet harcayın yalnız. Kutu içerisine de güzel ve etkili sevgi sözcükleri yazabilirsiniz.

 

Fotoğrafınızı Yastığa Bastırabilirsiniz

sevgiliye birinci yıldönümü hediyeleri

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ >>

Sevgilinizle olan güzel anlarınızı ve ya çok beğendiğiniz bir fotoğrafı yastık kılıfına bastırabilirsiniz. Oldukça güzel ve romantik bir hediyedir. Standart yastık boylarındadır. Sevgiliniz muhtemelen yastığı kullanmayıp eskimesin diye saklayacaktır. Fakat internetten alınabilecek güzel hediyelerden biriside budur.

 

Müzik Kutusu Alarak Dinledikçe Sizi Hatırlamasını Sağlayabilirsiniz

sevgiliye birinci yıldönümü hediyeleri

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ >>

Kız arkadaşa yıl dönümü hediyesi alırken biraz ince düşünmek gerekir. Seveceği ve azcıkta olsa romantik olan hediyeler almakta fayda var. Hatta hep gözünün önünde olacağı ve kullanabileceği hediyeler alarak sizi hep hatırlamasını ve anmasını sağlayabilirsiniz. Bu tarz hediyelerden biriside müzik kutusudur. Sevgililer için oldukça romantik ve şık müzik kutuları bulunmaktadır. Ayrıca bu tarz kutularda çalan müzik oldukça güzeldir.

 

Yıldönümü Tarihinize Özel Sevgili Bileklikleri

sevgiliye birinci yıldönümü hediyeleri

FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ >>

Sevgiliye yıl dönümü hediyesi alırken anlamlı ve romantik olması önemlidir. Herkes bu şekilde hediye seçemese de internette bu tarz hediyeler çabucak hazırlanmakta ve gönderilmektedir. Buralardan bu hediyelere ulaşarak kolay bir şekilde alabilir sevgilinize yıl dönümünde hediye edebilirsiniz. Bu romantik ve anlamlı hediyelerden biriside tahtaya yazılı yıldönümü tarihi olmaktadır. Oldukça güzel bir şekilde tahtaya yıl dönümü tarihiniz ve isterseniz bir not yazılıyor. Sonrasında ise size kargo yapılarak gönderiliyor. Özel bir hediye kutusu hazırlamak da size düşüyor. Sonrasında hediyeyi sevgilinize verebilirsiniz. Beğenmemesi için hiçbir neden bulunmamaktadır. Oldukça fazla kişi tarafından alınmış ve beğenilmiş bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir