Kız Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyeleri

Kız Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyeleri

  Sevgililer gününün yaklaşmasıyla birlikte sevgilisi olan herkesi bir telaş bir heyecan kaplamıştır. Her bir günden daha da güzel olan daha da özel olan bu günü daha da özelleştirmek için farklı yöntemler farklı süprizler farklı alternatifler arayışı içerisinde olduğunuzu biliyoruz. Çok sevdiğiniz bir sevgiliniz varsa bugün sizin için daha da özeldir. Biz bu yazımızda işleri zor olan erkekler için çözüm önerisi olabilecek çözümler bulmaya ve sizlerle paylaşmaya çalışacagız. Bir erkek için en zor ve en karmaşık işlerden biridir hediye almak. Hele ki hediye alacağı kişi kız arkadaşı yani her şeyden çok sevdiği sevgilisiyse bu iş daha da zor bir hale geliyor. Kız arkadaşa alınabilecek sevgililer günü hediyeleri içerisinde ona alabileceğiniz kişiye özel hediyeler ona özel tasarlanmış aksesuarlar yada objeler ile sevgilinizin gönlünü alabilir onu mutlu edebilirsiniz. Kız arkadaşa alabileceğiniz farklı sevgililer günü hediyeleri bu özel gününüze anlam katmakla beraber her şeyden çok değer verdiğiniz o özel insanı ne kadar çok sevdiğinizi, ona ne kadar çok özen gösterdiğinizin bir kanıtı niteliğinde olabiliyor. Önemli olan hediyenin büyüklüğü yada fiyatı değil asıl önemli olan o hediye ile ne kadar büyük bir mutluluk yaratıp sevdiğinizin mutlu etmenizdir. Bu yüzden kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken tek şey o hediyenin kız arkadaşınız için neler ifade edeceği ve ne kadar mutlu edeceğidir. Bu yazımızda kız arkadaşa sevgililer günü hediye seçeneklerinden birini seçerek sevgililer gününe harika bir hediye ile girebilirsiniz.

  nokta

  mücevher askısı
  mücevher askısı

  KUŞ FİGÜRLÜ TAKI ASKISI
  Hem güzel bir aksesuar olan kuş figürlü takı askısı aynı zamanda takılarınızı düzenli olarak asıp rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak olan harika bir askılık. Böylesine güzel ve kullanışlı olan bu ürünü kız arkadaşınıza sevgililer gününde hediye ederek onu mutlu edebilir odasında bu hediye ile farklı ve hoş bir atmosfer yaratmasına yardımcı olabilirsiniz. Sevgilinize alacağınız kuş figürlü askılık bayanların hepsinin hoşuna gidebilecek cinste bir ürün.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  kişiye özel bayan cüzdan
  kişiye özel bayan cüzdan

  KİŞİYE ÖZEL İSİMLİ CÜZDAN
  Bir bayanı mutlu etmenin en kolay yolu tabi ki de alışverişten geçiyor. Hele ki elinde sınırsız bir kredi kartı varsa o bayandan daha mutlusu yoktur. Sınırsız kredi kartı sınırları zorluyor olsa da bunun yerini alabilecek daha güzel birşey biliyoruz. Kız arkadaşınıza sevgililer gününde hediye edebileceğiniz ona özel tasarlanmış farklı renkleri olan ve üzerinde kız arkadaşınızın isminin bulunduğu bu özel ve şık cüzdan mükemmel bir hediye alternatifi olabilir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  pırlanta kolye
  pırlanta kolye

  REVENGE PIRLANTA KOLYE
  Sonsuz sevginin simgesi tabiki de revenge sonsuzluk kolyesi. Sevgilinize beslediğiniz sonsuz sevgiyi sonsuz aşkı sonsuzluk işaretinin iç içe geçmiş farklı ve hoş tasarımıyla ifade edip sevgilinizin boynunu süslendirebilirsiniz. Kız arkadaşa alınabilecek sevgililer günü hediyelerinin başında gelen anlamlı ve hoş hediye sevgililer günü için mükemmel bir hediye olabilir ve sevgilinizi fazlasıyla mutlu etmeye yetebilir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  melek kanatlı kılıfı
  melek kanatlı kılıfı

  MELEK SEVGİLİYE MELEK TELEFON
  Sevgiliniz sizin herşeyiniz hatta sizin meleğiniz ise bu melek figürlü farklı renklerle tasarlanmış arkasında melek kanatları bulunan bu şık bir o kadar da farklı telefon kılıfı meleğinize yani sevgilinize göre. Sevgililer gününde kız arkadaşınıza alabileceğiniz melek figürlü ve kanatlı iphone 4-4s telefon kılıfı sevgilinizin beğenisini toplamakla birlikte rahatlıkla kullanabileceği mükemmel bir hediye olma özelliğinide taşımaktadır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  dırdır yastık kılıfı
  dırdır yastık kılıfı

  BOL DIRDIRLI YASTIKLAR
  Kadınların kendilerini ifade etmeye çalıştıkları dertlerini anlatmak için konuşmaya başladıkları andan itibaren çoğu zaman erkeklere bunlar dırdır olarak gelir ve çekmezler. Bu olaya esprili bir yaklaşım olarak dizayn edilmiş bu farklı ve hoş yastık kız arkadaşınıza alabileceğiniz hem çok hoş hem çok kullanışlı hem de çok esprili bir hediye olabilir. Gece uykuya dalarken böyle güzel ve komik bir atmosferde uyumak eminiz ki size de çok iyi gelecektir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  topuklu ayakkabı telefon
  topuklu ayakkabı telefon

  TOPUKLU BİR TELEFONA NE DERSİNİZ?
  Tarz ve moda düşkünü bayanlar için herşeyin son derece uyumlu, trend ve şık olması kaçınılmaz bir gerekliliktir. Ayakkabıdan,çantaya çantadan aksesuara, aksesuardan elbiseye derken bu alıp başını gider. Sizin kız arkadaşınızda böyle bir bayansa ona sevgililer gününde stiletto ayakkabı şıklığında tasarlanmış topuklu kırmızı telefonu ona hediye alarak onun şıklığını tamamlayabilir onu çok fazla mutlu edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  mücevher makinesi
  mücevher makinesi

  MÜCEVHERLERİNİZ YENİDEN IŞILDASIN
  Bilirsiniz bayanlar için en önemli şeylerden biri aksesuaları, kolyeleri ve takılarıdır. Gümüş, altın, platin, pırlanta çeşidi ne olursa olsun bunların hepsi onlar için çok kıymetlidir. Fakat bu özel takılar zamanla kararmaya başladıkça onları da bir karamsarlık sarmaya başlar. İşte bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için kız arkadaşınıza sevgililer günü hediyesi olarak ultrosonik mücevher temizleme makinesi alabilir ve takılarını ilk günkü ışıltısıyla takmasını sağlayabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  Şifreli Kumbara
  Şifreli Kumbara

  KUMBARANIZDA ŞiFREYE NE DERSİNİZ?
  Sevgiliniz para biriktirmek istiyor ama bir türlü başlayamıyor mu ? Onu teşvik etmek istiyorsunuz ama bir çözüm bulamıyorsanız eğer işte çözüm burda.Bu şık ve gerçek kasa görünümlü orjinal kumbara sayesinde damlaya damlaya göl olur misali tüm birikimleriniz zamanla daha da artacak her geçen gün bu muhteşem kutuyu kullanmanın hazzının yanı sıra birikmiş olan paralarınızın da mutluluğunu yaşayabileceksiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  kalp şeklinde şemsiye
  kalp şeklinde şemsiye

  KALBiNiZLE SEVGiLiNİZİ YAĞMURDAN KORUYUN
  Kız arkadaşa alınabilecek sevgililer günü hediyelerinden en güzeli en anlamlısı ve en özeli diyebileceğimiz ürün tabiki kalp şeklinde tasarlanmış kırmızı çok şık bir şemsiye olabilir. Yağmurun huzur veren sesi altında sevgiliyle yapılacak yürüyüşler şüphesiz ki en romantik anların başında geliyordur. Ama bir şemsiye olmadan yürürsek işkence haline gelebilir. O yüzden sevgililer gününde bu kalp şeklindeki şemsiyeyi alabilir romantik anlarınıza daha da anlam katabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  kişiye özel ahşap ayna
  kişiye özel ahşap ayna

  O’nun KADAR ÖZEL BiR AYNA
  Ahh şu bayanlar tüm gün bıkmadan ayna karşısında durabilirler ve kendilerini izleyebilirler. Sizinde kız arkadaşınız süsüne düşkünde kendine bakmaktan hoşlanıyorsa ona alabileceğiniz en güzel sevgililer günü hediyesi tabikide güzel bir ayna. Her an çantasından çıkarıp kendine bakabileceği güzel ve kullanışlı bir ayna onu mutlu etmeye yetecektir.Bu aynanın üzerinde onun ismi yazacak ve bu ayna tamamen ona özel ve biricik olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  sevgiliye hediye kolyesi
  sevgiliye hediye kolyesi

  MELEĞİNİZE KOCAMAN BİR KULE
  Sevgilinize alabileceğiniz hediye alternatifi elbette çok vardır ama sizin için önemli olan bu hediyenin sevgilinizin zevkine hitap etmesi onu şaşırtıp mutlu etmesidir. Bunların hepsini bir arada istiyorsanız eğer kız arkadaşınıza sevgililer günü hediyesi olarak mumdan aynaya, aynadan çikolatalara kadar bir sürü sevimli ve özel hediyelerin bir arada bulunduğu kat kat oluşturulmuş kalp kutucukların içinde farklı hediyelerin bulunduğu bu ürünü satın alabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  Sevgililer Günü Mumları
  Sevgililer Günü Mumları

  SEVGİLiYE MİNİK KALP MUMLAR
  Sevgiliniz için yanıp tutuşan bir kalbiniz varsa onu buna gösterin? Nasıl mı ? Tabiki kalp şekliyle dikkat çeken yandıkça etrafa mis gibi koku veren bu mükemmel mumlarla. Kız arkadaşınıza sevgililer gününde hediye edebileceğiniz bu minik mumlar sevgiliniz için hem çok şık bir obje hemde geceler boyu düşlerine eşlik edecek romantik bir hediye.alevlenen her mum alevinde ona olan sevginizi eriyip biten bir mummuşunuz gibi gösterebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  isim yazılı tabela kolye
  isim yazılı tabela kolye

  SEVGİLİYE AŞK KiTABESİ
  Sevgilinize ömür boyu kullanacağı kendini özel hissetmesini sağlayacak ona özel bir hediye arıyorsanız tablet üzerinde sevgilinizin isminin bulunduğu ve en önemlisi onu ve aşkınızı nazardan koruyabilecek minicik bir nazar boncuğu bulunan bu kolyeyi hediye ederek onu şımartıp mutlu edebilirsiniz. Hele ki böyle özel olarak hazırlanmış üzerinde isminin yer aldığı farklı tasarım nazar boncuklu tablet kolye sevgilinizi fazlasıyla mutlu edebilir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  iltifat kupa bardak
  iltifat kupa bardak

  İLTİFAT DOLU BiR KUPA
  Ne kadar güzel olduğunu duyarak yeni bir güne başlamak hangi bayan istemez ki ? Her gün uyandığında kahvesini yudumlarken ne kadar güzel olduğunu duymayı onun şefkini yaşamayı dileyen bir bayan için mükemmel bir öneri iltifat dolu bir kupa. Herhangi bir kupa değil üzerinde sevgilinizin ismini ve iltifat cümlenizi yazdırabileceğiniz bu harika kupa kız arkadaşınız için mükemmel bir sevgililer günü hediyesi olabilir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  metal inci çerçeve
  metal inci çerçeve

  İNCİLERDEN BİR ÇERÇEVE
  Şıklıklarına önem veren bayanlar üzerlerindeki şıklıklarının yanı sıra evlerininde hatta evlerindeki aksesuarlarının bile şık olmasına özen gösterirler. Durum böyleyken kız arkadaşınıza sevgililer gününde alacağınız hediyeninde kesinlikle şık olması gerekmektedir. O yüzden kız arkadaşınıza bu sevgililer gününde tamamı incilerle süslenmiş metal şık çerçeveyi hediye edebilir böyle güzel ve şık bir hediye ile onu çok mutlu edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  kalp masa saati
  kalp masa saati

  TİK TAK ATAN KALP SAAT
  Saat başı sevildiğini hissedebilmek herkese nasip olmaz. Ama sizin sevgiliniz böylesine büyük bir aşkı sevgiyi hakediyorsa eğer ona kalp şeklinde tasarlanmış hem çok şık hemde çok romantik bir ürün olan kırmızı duvar saatini hediye edebilirsiniz. Kız arkadaşınıza alabileceğiniz bu mükemmel saat ona olan duygularınızı aşkınızı anlatmanın hem farklı hemde çok özel bir yolu olacaktır. Her saat her saniye sevildiğini hissetmek kime iyi gelmez ki.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  kalp bıçaklık
  kalp bıçaklık

  KALP BIÇAKLIK
  Aşkınızı ve sevginizi her an en doruklarda yaşayanlardan mısınız? O zaman bu bıçak lık tam size göre kalp tasarımı ile yapılmış olan bu bıçak lık setinde yemek yaparken ve mutfakta her an bir şey doğrarken aşkınızı ve sevginizi gözünüzün önünde ayırmamış olacaksınız bu sevgililer gününde hem akılda kalıcı bir anı hem de sevgilinize kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız bu kalp desenli bıçak lık biçilmiş bir kaftan.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  Seni Seviyorum çünkü sözleri
  Seni Seviyorum çünkü sözleri

  SEVİYORUM ÇÜNKÜ…
  Aşkınızı sevginizi sözle anlattınız ama artık onu hayata geçirmenin ve somutlaştırmanın tam vakti sevgilinizin onu sevdiğini anlattığınız 100 adet farklı karta basılmış olan seni seviyorum çünkü ….. devamını sizin o eşsiz sözcüklerinizle dolduracağınız bir hediye ile ona 14 şubatın en güzel anını hediye etme şansı . Onu sevmenizin milyonlarca nedeni olabilir ama onun duymadığı 100 nedeni bu karta yazarak yollamak ona olan aşkınızı sonsuza kadar ebedi kılar.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  tebeşirli kupa bardak
  tebeşirli kupa bardak

  KUPA DOLUSU AŞK
  Tebeşir hayatınıza hiç bu kadar anlam katmamıştı. Tebeşir sayesinde kupanın dış yüzeyine istediğinizi çizin ya da yazın ona anlamlı ve güzel yazılar hatta ve hatta resimler çizin ona olan aşkınızı onun her anında ona sunun ve ona bir tebeşirle hayatınızdaki konumunun ne olduğunu anlatın. Sadece 14 Şubatta değil her an ona bir şeyler yazarak ufak sürprizler ve heyecanlı dakikalar yaşatın bu kupa ve tebeşir tam size göre.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  fotoğraflı kalp rakamlı duvar saati
  fotoğraflı kalp rakamlı duvar saati

  KALPLİ DUVAR SAATi
  Ondan ayrıyken her saat hatta her an aklınızdan çıkmıyor mu o zaman bu 14 şubatta ona çok güzel bir saat hediye ederek her anında yanınızda olmasını sağlayın tam 12 adet resim ve bir adet sizin özle mesajınızdan oluşan duvar saati ile zamanın her diliminde sizinle beraber olmasını sağlayın ve ona en çok duymaktan hoşlandığı sözü yazdırarak aklınızda ve kalbinizde olduğunu gösterin. Sevgililer gününde ona farklı bir sürpriz yapın.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta

  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.