Masa Başı Çalışanlara Özel Hediyeler

ofis hediyeleri

ofis hediyeleriMasa başı çalışanlar için bir çok farklı hediye alternatifleri bulunmaktadır. Arkadaşınız, sevdiğiniz bir yakınınız ya da ofis personeliniz için birbirinden kullanışlı ve dikkat çekici özel hediyeler tercih edebilirsiniz. Şirket çalışanlarına hediye almak için aşağıda yer verdiğimiz önerili inceleyebilirsiniz. Şirkette masa başı olarak çalışan kişiler için tercih edilebilecek çok uygun hediye seçeneklerini sizler için araştırdık. Bu hediyeler arasından sizin de ilginizi çekecek bir ürün mutlaka bulunacaktır.

Kurumsal Firma Çalışanlarına Özel Hediyeler

ofis hediyeleri

Kurumsal firmada çalışan personel grubunuzu motive etmek amacıyla hediye almayı düşünüyorsanız, sektörüne uygun veya kullanabilecekleri ofis hediyeleri arasından tercih yapabilirsiniz. Kurumsal firma hediyelerinde kişiselleştirilmiş baskılı hediye seçenekleri de yer almaktadır. Markanızın logosunu ve hediye edeceğiniz kişilerin isimlerini baskı yaptırabileceğiniz hediye seçenekleri mevcuttur. Şirket çalışanlarına hediye almak için kurumsal firma çalışanlarına özel hediyeler arasında seçim yapabilirsiniz. Şirket çalışanları için tasarlanmış olan özel hediyelerden tercih ederek, cinsiyet farkını da göz önünde bulundurmalısınız. Sadece bayan personeliniz varsa, hediyeleri de bayanlara uygun olarak tercih edebilirsiniz. Eğer karma personeliniz varsa ya tek tip ürün grubu tercih edin ya da bayan veya erkelere hediyeler seçin.

Çalışanlara Özel En Güzel Ofis Hediyeleri

Ofis hediyeleri grubunda yer alan bu ürünler arasından siz de iyi bir seçim yapabilirsiniz. Kendi beklentileriniz ve bütçenize uygun en iyi hediyeyi seçeceğinizden eminiz. Sizin için hazırladığımız hediye önerilerini inceleyerek, daha kolay karar vermenizi sağlayabilirsiniz. Ofis çalışanlarına uygun olarak tasarlanmış olan bu hediyeler ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İster arkadaşınız için isterseniz de personeliniz için çok iyi hediye alternatiflerini sizlere sunuyoruz. Öneri olarak sunduğumuz hediye seçeneklerinin tamamı ofis kullanımına ve ofis çalışanlarına uygun tasarımlardan oluşmaktadır.

Mesleklere Özel Masa Saati Modelleri

mesleklere özel masa saatleri

fiyat

Masa saatleri ofis kullanımına en uygun ürün grupları arasında yer almaktadır. Masa başı çalışan bir yakınınız ya da ofis personeliniz için bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Belirttiğimiz masa saatini özel ve anlamlı kılan ise kişiselleştirilebilen özellikte olmasıdır. Bu özelliği sayesinde saatin üzerine istediğiniz herhangi bir fotoğrafı baskı yaptırabilirsiniz. Kare tasarıma sahip olan masa saati ile sevdiğiniz kişileri mutlu etmek çok kolay olacaktır. Ayrıca, sevdiklerinizi mutlu ederek siz de mutlu olabileceksiniz. Masa saati üzerine baskı yapılabilecek fotoğrafı tercih etmek tamamen size bırakılmaktadır. Hediye edeceğiniz kişi ofis masası üzerindeki saatte sevdiklerinin fotoğrafını görmekten çok hoşlanacaktır. Bu yüzden, hediye edeceğiniz kişinin sevdikleri ile olan bir fotoğrafı baskı yaptırabilirsiniz.

Objektif Görünümlü Kupa Bardak

masa başı çalışanlara hediye

fiyat

En çok satılan ofis hediyeleri arasında yer alan bir üründür. Fotoğraf makinesi objektifi görünümü ile dikkat çekici bir hediye olmaktadır. Bardak olarak kullanılabildiği gibi, kalem kutusu amacıyla da tercih edilmektedir. Ofis çalışanlarına ya da ofiste çalışan bir yakınızın için bu kupa bardağı tercih edebilirsiniz. Bu ürünü kullandığı her zaman sizi hatırlayacak ve mutlu hissedecektir. Hem bardak hem de kalem kutusu amacıyla kullanılabiliyor olması da, hediyeyi anlamlı ve özel kılmaktadır. Uygun fiyatıyla da bütçeyi sarsmayan hediyeler arasında yer almaktadır.

Doğum Gününe Özel Kanvas Tablo

ofis hediyeleri

fiyat

Ofis ortamlarında doğum günlerinin kutlanması bir gelenek haline dönüştürülmüştür. Bu geleneği siz de devam ettiriyorsanız, ofis arkadaşlarınız için hediye aramaya başlayabilirsiniz. Ofis arkadaşınız için hediye seçimi yaparken onun kişisel tarzını göz önünde bulundurabilir ya da sizin gözünüze hoş gelen bir ürünü tercih edebilirisiniz. Doğum gününe özel olarak hazırlanan kanvas tablo ile arkadaşınızı mutlu edeceğinizden eminiz. Kanvas tablonun kişiye özel olarak hazırlanabiliyor olması, hediyeyi daha anlamlı kılmaktadır. Doğum günü olan ofis çalışanına ya da kendi ofisi olan bir arkadaşınıza alabileceğiniz mükemmel bir hediye olacaktır.

Sevgililere Özel Efsane Aşıklar Çerçevesi

ofis için güzel hediyeler

fiyat

Sevgililer için hediyelerin anlamı her zaman çok büyük olmaktadır. Çeşitli günler için ya da sebepsiz olarak da istediğiniz zaman hediye alabilirsiniz. Sevgilinize alacağınız hediyenin özel olmasını istiyorsanız, bu ürün kesinlikle doğru karar olacaktır. Efsane aşıklar için hazırlanmış olan bu özel çerçevede sizin de isminizin yer alması çok anlamlı ve dikkat çekici olmaktadır. Kendine ait bir ofis odası olan sevgiliniz için alabileceğiniz mükemmel bir hediye olacaktır. İsminizin yazılı olduğu aşıklar çerçevesi duvar panosu ile sevdiğinizi mutlu etmek sizin elinizde.

Taraftar olmak hiçbir zaman geçmeyen bir tutkudur. Ofis ortamında çalışan bir yakınınız için hediye planlıyorsanız, onun kalbine giden yolu kullanabilirsiniz. Galatasaray taraftarı olan bir kişi ise, bu hediye kesinlikle çok değerli ve önemli olacaktır. Galatasaray taraftarları için özel olarak hazırlanmış olan yılın en iyi taraftarı plaketi ile sevdiğinizi şaşırtabilirsiniz. Ofis masasında kullanmaya çok müsait bir ürün olduğu için ofis hediyeleri grubunda yer verilmektedir. Ofiste çalışan arkadaşınız, sevgiliniz ya da yakınız için çok harika bir hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz.

Ofis İçin İlginç Kupa Bardak Modelleri

ilginç kupa bardaklar

fiyat

Ofis çalışanlarının neredeyse hepsi günün stresini kahve ve çay içerek geçirmektedir. Bu yüzden de en çok kullandığı ürünlerin başında kupa bardaklar gelmektedir. Kupa bardak hediyesi olarak bu ürünü tercih edebilirsiniz. Arkadaşa gidebilecek çok iyi bir tasarımı bulunmaktadır. Ninja tasarımı sayesinde çok dikkat çekici ve kaliteli bir görünüme sahiptir. Ofis ortamında çalışan arkadaşınız için oldukça kullanışlı bir hediye olacaktır. Ofis hediyeleri arasında en çok satılanlardan biri olan kupalar arasından siz de seçim yapabilir ve yakınınızı mutlu edebilirsiniz. Kupa bardaklar bir çok farklı tasarımlardan oluşmaktadır. Siyah rengi seven kişiler için bu tasarımın ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak

ilginç ofis hediyeleri

fiyat

Kupa bardakların ofislerde ne kadar çok kullanıldığından her zaman söz ediyoruz. Ofis çalışanlarına alınabilecek en kullanışlı hediyelerin başında gelmektedir. Kupa hediyesi oldukça kullanışlı olmaktadır ancak, çeşitli tasarımlarıyla bu hediyeyi daha da özel kılabilirsiniz. Özel bir kupa bardak hediyesi vermek istiyorsanız, bu tasarım sizin için ideal olacaktır. Karakalem tasarımının yer aldığı kupa bardak, sevgililer, eşler ve çok yakın arkadaşlar için ideal olmaktadır. Hediye edeceğiniz kişi ile çekildiğiniz bir fotoğrafın kara kalem efekti ile bardak üzerine baskı yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgiliye Ofis Hediyesi & Kişiye Özel Madalyon

sevgiliye ofis hediyesi

fiyat

Fenerbahçe taraftarları ile özel ve anlamlı bir hediye olarak bu taraftar plaketini tercih edebilirsiniz. Ofis ortamında çalışan arkadaşınız için tutkusu olduğu Fenerbahçe tasarımından oluşan yılın en iyi taraftarı plaketi çok doğru bir hediye olacaktır. Arkadaşınızı mutlu edecek ve baktıkça sizi hatırlayacağı çok özel anlamlı hediye olacaktır. Plaketin üzerine arkadaşınızın fotoğrafını ve ismini baskı yaptırabiliyor olmanız ise, hediyeyi daha da önemli kılan ayrıntılardır.

Mesleklere Özel Kupa Bardaklar

mesleki kupa bardaklar

fiyat

Kupa bardaklar çok farklı ve dikkat çekici tasarımlardan oluşmaktadır. En dikkat çekici kupa bardak tasarımları arasında yer alan bu ürün ise kara tahta boyası kaplamasıyla ön plana çıkmaktadır. Kara tahta boyası ile kaplanmış olan bardak üzerine özel tebeşiri ile istediğinizi yazabilirsiniz. Bardağı hediye ederken üzerine özel anlamı olan cümleleri yazabilirsiniz. Böylece, daha farklı ve anlamlı bir hediye vermiş olursunuz. Ofis ortamında çalışanlar için hem kullanışlı hem de dikkat çekici bir hediye olduğunu söyleyebiliriz.

Ofis Hediyeleri & Yılın En İyi Meslek Ödülleri

ofis büro hediyeleri

fiyat

Diğer takım taraftarları gibi Beşiktaş taraftarları için de yılın en iyi taraftarı plaketi mevcut. Bu plaket ile Beşiktaş’a gönül vermiş olan arkadaşınızı ya da sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Taraftarlara özel olarak hazırlanmış olan bu plaket üzerine isim yazdırabilir ve fotoğraf baskısı yaptırabilirsiniz. Kişiselleştirilebilen özelliği sayesinde daha anlamlı ve özel olmaktadır. Hediye edeceğiniz kişi plaket üzerinde kendi fotoğrafını ve ismini görünce daha fazla mutlu olacaktır. Ofis masası üzerinde kullanılabilecek çok şık bir ürün olarak önerilmektedir.

Bayana Yeni İşinde Başarılar Dilerim Çikolatası

yeni iş tebrik çikolatası

fiyat

Bayan arkadaşınızın yeni işini kutlamak için ofisine göndereceğiniz bir hediye fikri arıyorsanız, bu ürünü önerebiliriz. Yeni işin en lezzetli kutlaması olarak çikolata tercih edebilirsiniz. Çikolataların üzerinin özel olarak paketlenmesi ise hediyeye büyük anlamlar katmaktadır. Çikolata paketleri ve kutusunun üzerine isim yazılabiliyor olması da hediyeyi daha dikkat çekici yapmaktadır. Yeni işinde başarılar dileyeceğiniz bayan arkadaşınız için harika bir hediye olacaktır. Çikolataları yerken sizi hatırlamasını sağlamış olacaksınız.

Mesleklere Özel İsim Yazılı Mousepad

mesleklere özel mousepad

fiyat

Ofis ortamında çalışan grafikerlerin en çok kullandığı eşya; bilgisayar mouseları olmaktadır. Mouseların daha iyi hassasiyet sağlaması için de mousepad kullanımı şart diyebiliriz. Bu yüzden de grafiker arkadaşınız için kullanışlı ve özel bir hediye olarak bu ürünü tercih edebilirsiniz. Mousepad üzerine isim yazılabiliyor olması, hediyeyi daha özel ve anlamlı hale getirmektedir. Şık ve minimalist tasarımı olan bu mousepad, ofiste çalışan grafiker arkadaşınız için mutluluk verici bir hediye olacaktır.

Sekreterlere Özel Hediyelik Kupa Bardak

sekretere hediye

fiyat

Ofis ortamında en çok masabaşı iş yapan mesleklerden birisi sekreterliktir. Sekreter mesleği olan yakınınız için hediye almayı planlıyorsanız, sizin için harika bir önerimiz var. Kupa bardaklar, ofis çalışanlarının en çok kullandığı eşyalardır. Kupa bardaklar, üzerine baskı yapılan özel tasarımlar ile daha ilgi çekici bir hale dönüşmektedirler. Sekreterler için özel olarak hazırlanan bu kupa bardak tasarımını tercih edebilir ve bardak üzerine arkadaşınızın ismini yazdırabilirsiniz. İsminin ve mesleğinin yazılı olduğu bir kupadan kahve içmek, arkadaşınız için mutluluk verici bir anı olacaktır.

Orijinal Objektif Kupa Bardak

objektif kupa bardak

fiyat

Objektif tasarımlı kupa bardaklar bir çok farklı modelde üretilmektedir. Ancak, bu ürün birebir fotoğraf makinesi objektifi görünümündedir. Son derece kaliteli bir işçilik ile hazırlanmış olan bu ürünü, değer verdiğiniz yakınız için hediye olarak tercih edebilirsiniz. Objektif tasarımına sahip olan kupa bardak, fotoğraf ve grafik ilgisi olan kişiler için son derece idealdir. Siz de arkadaşınızı şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız, bu özel tasarım kupa bardağı tercih edebilirsiniz.

Ofisler İçin Hediyelik İlginç Kalemlikler

ilginç kalemlikler

fiyat

Ofis masalarında en çok kullanılan malzemeler, kalemlerdir. Her ofis masasında bir çok farklı tip ve özelliklerde kalemler bulunmaktadır. Bu kalemlerin koyulacağı kalem kutusunun özel ve şık görünmesini istiyorsanız, kalemtraş tasarımına sahip bu kalemliği tercih edebilirsiniz. Hem kendiniz için hem de ofiste çalışan bir yakınınız için çok şık ve kullanışlı bir hediye olacaktır. En kaliteli ve dikkat çekici ofis hediyeleri arasında yer alan bu ürünü, siz de sevdiğinize iş hediyesi olarak seçebilirsiniz.

Smart Watch – Siyah Akıllı Kol Saati

akıllı kol saati

fiyat

Ofis çalışanları, teknolojik ürünlere her zaman büyük ilgi göstermektedir. Son teknolojiye sahip bu akıllı kol saatini, ofis çalışanı bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Oldukça şaşırtıcı ve dikkat çekici bir hediye olacağını da belirtmek isteriz. Arkadaşınızın ofis ortamında farklı ve ilgi çekici görünmesini istiyorsanız, akıllı saat hediyesi son derece isabetli bir karar olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir