Matematik Öğretmenine Hediye

Matematik Öğretmenine Hediye

  Öğretmenler hepimizin hayatında özel yer olan kişilerdir. Bizi bir yerden alıp bambaşka bir yere getiren öğretmenlerimizin hayatımızdaki izleri büyüktür. Özellikle matematik gibi zor bir dersi öğreten öğretmenlerimiz için ne kadar teşekkür etsek azdır. Matematik eğitim hayatımız boyunca ve üniversiteye girerken en önemli ve özel derslerden birisidir. Bu nedenle matematik öğretmenlerimiz de bizim için bir o kadar özel ve önemli hale gelmektedir. Öğretmenlerimize sadece öğretmenler günü hediyesi almak değil, tüm eğitim hayatımız boyunca farklı hediyeler vererek gönüllerini almak ve bize kazandırdıkları için teşekkür etmek gerekmektedir. Ancak onlar için en özel gün olan öğretmenler gününde matematik öğretmenine hediye alarak onu hem sevindirebilir hem de mutlu edebilirsiniz. Öğretmene hediye almak bazı kişiler için oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Matematik öğretmenine ne hediye alınır? Merak edenler için birbirinden farklı ve hoş hediye alternatifleri hazırladık. Bu hediye alternatifleri arasından seçim yaparak matematik öğretmeni için hediyeler bulabilir, öğretmeninize matematik hediyeleri satın alabilirsiniz.


  matematik öğretmenine hediyeMatematik Öğretmenine Hediye Kol Düğmeleri

  Matematik öğretmenine ne hediye alınır? Diye soranlar için ilk hediye önerimiz, matematik kol düğmeleri. Zekasına hayran olduğunuz matematik öğretmeniniz muhtemelen dış görünümüne de oldukça önem veriyordur. Öğretmenler gerek eğitim verirken gerek özel hayatlarında sıkça takım elbise kullanırlar. Bu nedenle matematik öğretmenine hediye olarak rahatlıkla kol düğmesi seçebilirsiniz. Üstelik bu kol düğmeleri matematik sembolü olan Pi sayısı kullanarak hazırlanmış, matematik öğretmenlerine özel bir tasarımla sunulmaktadır. Bir kol düğmesinde Pi sembolü diğerinde ise matematik öğretmeninizin isminin baş harflerinin kullanıldığı bu ürün kişiye özel hazırlanmaktadır.


  matematik öğretmeni için hediyelerMatematik Öğretmenine Hediye Cam Masa Saati

  24 Kasım öğretmenler gününde matematik öğretmeni için hediyeler seçmek isteyenler için ideal bir ürün olan kol düğmeleri şık bir kutu içerisinde adrese gönderilmektedir. Matematik branşıyla ilgili bu özel tasarım erkek öğretmenler için etkileyici ve özeldir. Kare şeklinde tasarlanan kol düğmeleri gümüş kaplama olarak üretilmektedir. Ölçüleri 1,5 x 1,5 cm olan kol düğmelerinin üzerine Lazer yöntemiyle kazıma yapılarak yazılan yazılar silinmez özellik taşımaktadır. Matematik öğretmeninizi mutlu edecek bu hediye aynı zamanda oldukça şık bir tasarıma sahiptir.


  matematik öğretmenine hediyeİlk Öğretim Matematik Öğretmenine Hediye Kupa

  Matematik hediyeleri öğretmenler için alınabilecek en güzel ve özel hediyeler arasında yer almaktadır. Öğretmenler günü kutlamaları için öğretmeninize vereceğiniz İlköğretim matematik öğretmeni hediye kupasının üzerinde matematiğe dair sembollerin yanında öğretmeninizin ismi yazılmaktadır. Kişiye özel bu öğretmenler günü hediyesi, öğretmeniniz için şahane bir sürpriz olacak, ömür boyu saklayabileceği ve en özel anlarında sıcak bir şeyler içebileceği bir kupaya sahip olacaktır. Bu özel hediye sayesinde öğretmeninizin kalbini kazanacak ve mezun olduktan sonra bile sizi hatırlamasını sağlayabileceksiniz.


  matematik öğretmenine hediye kupa bardakMatematik Öğretmenine Hediye Kupa Bardak

  Harika bir tasarıma sahip olan matematik öğretmenine hediye edilebilecek kupanın üzerindeki baskı 40 ile 80 derece arasında sıcaklığa dayanıklıdır. Seramik malzemeden üretilen kupa, öğretmenler günü için titizlikle tasarlanmıştır. Rengarenk bu tasarımla öğretmeninize büyük bir sürpriz yapmış olacaksınız.


  matematikçiler için hediyeMatematikçiler İçin Duvar Saati

  Kesirli sayılar, rakamlar, oran-orantı, karekök gibi farklı işlemlerin kullanıldığı bu saat matematik öğretmeni için hediyeler arasında en özellerinden bir tanesidir. Bu duvar saatinde işlenen rakamları ancak sayısalcılar ve matematikle arası iyi olanlar anlayabilir. Fonunda bir kara tahta resminin olması ve rakamların beyaz tebeşirle yazılmış gibi işlenmesi de bu saati matematik öğretmeninize hediye edebilmeniz için ideal bir hale getirmektedir. Matematik öğretmeninizin evinde kullanabileceği bu özel saatle hem onu mutlu edecek hem de matematiğe olan özel ilgisini vurgulamış olacaksınız. Akıl dolu bir duvar saati olan matematikçiler için duvar saati, HF malzemeden üretilmiştir ve 27 cm’lik bir çapa sahiptir. Mesaj duvar saati üzerine sublimasyon tekniğiyle uygulanmıştır. Bu baskı türü son derece kalitelidir ve öğretmeniniz bu saati ömür boyunca kullanarak sizi hatırlayabilir.


  matematik öğretmenine ne hediye alınrıMatematik Öğretmenine Hediye Plaket

  Öğretmeninize 24 Kasım’da verebileceğiniz en güzel hediyelerden birisi ona olan teşekkürünüzü ve şükranlarınızı bildirmektir. Matematik öğretmenine ne hediye alınır? diye soranlar için tavsiye edeceğimiz hediyelerden birisi de öğretmeninize adeta bir ödül niteliğinde olan isme özel plaket hediye etmektir. Plaketin üzerinde matematik öğretmeninizin adı ve sizin adınızın yer alacağı bu plakette, sabır ve emekleri için teşekkürlerinizi sunacağınız bir yazı da bulunmaktadır. Arka fonda matematiksel sayıların bulunduğu plaket 15 X 20 cm ölçülere sahiptir. Oldukça anlamlı bir hediye olan matematik öğretmenine hediye plaket, sizin tarafınızdan verilse de öğretmeninizin tüm eğitmenlik hayatı için bir teşekkür niteliği taşımaktadır. Bu yanıyla öğretmeninizi 24 Kasım’da çok mutlu edecek hediyelerden bir tanesi olacaktır.


  matematik öğretmenine hediyeMatematik Öğretmenine Hediye MousePad

  Matematik öğretmenine hediye almak diğer öğretmenlere nazaran daha zor olabilir. Genellikle pratik zekaya sahip ve özel kişiler olan matematik öğretmenleri için kişiye özel hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz. İnternet çağında bir öğretmene alınabilecek en güzel hediyelerden birisi elbette Mousepad olacaktır. Üzerinde matematik sembollerinin bulunduğu bu Mousepad’e ayrıca öğretmeninizin ismini yazdırabilirsiniz. Harika bir öğretmenler günü hediyesi olacak Mousepad matematik işlemlerinin yapıldığı buruşturulmuş bir A4 kağıdı görünümündedir. Matematik öğretmeniniz bilgisayar başına her oturduğunda bu mousepad’le sizi hatırlayacaktır. 23 x 20 ölçülerine sahip olan mousepad matematik öğretmenine ne hediye alınır? diye soranlar için ideal bir hediyedir.


  matematik öğretmenine ne hediye alınırMatematik Öğretmenine Özel Metal Kartlık

  Matematik dersi birçok öğrenci için oldukça zorlu bir ders olmakla birlikte bazı öğrencilerin de en sevdiği dersler arasında yer almaktadır. Öğrencinin tüm eğitim hayatı boyunca ve gireceği sınavlarda en önemli derslerin başında gelen matematik öğretmeni de öğrenci için özel bir yere sahiptir. Matematiği öğrenciye en iyi şekilde öğreterek, bu dersin doğasını anlamaya yardımcı olan öğretmenler, öğrencilerin tüm geleceğinin de adımlarını oluşturmaktadır. Bu kadar özel bir yere sahip olan öğretmenlere ne hediye verilse az gelecektir. 24 Kasım öğretmenler günü öğretmeninize teşekkür edebilmek için en güzel fırsatlardan bir tanesidir. Bu özel günde matematik öğretmenine hediye almak isteyenler için üzerinde Pi sayısının işlendiği ve öğretmeninizin isminin yer aldığı özel metal kartlık oldukça şık bir hediye olacaktır. Öğretmenin hayatının tam içerisinde yer alacak olan bu kredi kartlıkla daima hatırlanmanızı sağlayabilirsiniz. Siyah renkte olan ürünün içerisinde 7 bağımsız bölüm yer almaktadır. Karlığın içerisine 10 ile 12 adet kredi kartı boyutlarında kart yerleştirilebilir. Ölçüleri 10 x 7 santim olan kartlık rahatça çantada taşınabilecek ebatlara sahiptir.


  matematik öğretmenine hediye fikirleriMatematik Öğretmenine Hediye Kalemlik

  24 Kasım öğretmenler gününde matematik öğretmenine ne hediye alınır? diye düşünenler için en uygun hediye alternatiflerinden birisi kalemlik olacaktır. Öğretmenlerin sıklıkla kullandıkları kalemlerini koyabilecekleri bu hediye matematik sembolleriyle özel olarak tasarlanmasının yanında öğretmeninizin ismiyle sunulmaktadır. Matematik hediyeleri içerisinde şık tasarımı ve renkleriyle ön plana çıkan bu kalemlikle öğretmeninizi ne kadar sevdiğinizi ona gösterebilirsiniz. Üzerinde matematik sembollerinin kullanıldığı kalemlik ahşap MDF malzemeden üretilmiştir. 10 x 10 cm ölçülere sahip olan kalemliği öğretmeniniz ister okulda ister evinde rahatlıkla kullanabilir. Bu hediyeyle öğretmeninizi mutlu edebilir ve baktıkça sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.


  YORUM YOK

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.