Mesleklere Göre Hediyeler

Mesleklere Göre Hediyeler

  Bu makalemizde sevdiklerinize hediye bulma kosunda kararsızlık yaşayan herkesi bu dertten kurtaracağız. Kişinin mesleğine uygun hediyeler başlı başına bir hediye konusu bizde sektördeki bu açığı görerek Türkiye’de en çok tercih edilen meslek dallarına özel hediye araştırması yaptık . Ve gördük ki kutsal sayılabilecek birçok meslek daha çocuk yaşlarda insanın hayalini ve hedefini belirliyor. Bunların başında; öğretmenlik,doktorlu ,polislik ve sağlık çalışanları geliyor. Bu kadar çok tercih edilen meslek grubundan kesin sizinde bir tanıdığınız vardır ve yakın zamanda doğum günü,yıldönümü,evlilik yıldönümü hediyeleri konusunda araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Bu makalemiz en çok tercih edilen meslek gruplarındaki kişilere alınabilecek hediyeler konusunda sizlere rehber niteliği taşıyacak cinste. Bu yüzden bu makalemizi sık kullanılanlarınıza ekleyin. Belki yakın bir zamanda hemşire,avukat ya da bilgisayarcı arkadaşınıza kendinizi hediye ararken bulabilirsiniz.

  Öğretmenlere Ne Hediye Alınır?

  Öğretmenlik ülkemizde en çok tercih edilen 1. meslek olarak gözüküyor. Zaten her 24 kasımda kutlanan öğretmenler günü olması sebebiyle hem çok kutsal bir meslek hemde çok popüler. Bu sebeple hem öğrenciler hemde sevgilisi öğretmen olanlar için birbirinden ilginç ve kullanışlı 6 öğretmen hediyesini sizler için seçtik. Bir öğretmene alınabilecek hediyeler dendiğinde ilk akla çiçek gelir fakat  bu fikir herkesin aklına geleceği için ve sizinde farklı bir hediye vermenizi düşündüğümüz için sertfikalardan tutunda kişiye özel defterlere,kalemlere ve duvar saatlerine kadar her biri öğretmeninizin kullanabileceği ilginçlikteki hediyeleri sizler için araştırdık. Lafı daha fazla uzatmadan buyrun fikirlerimize.

  nokta2

  öğretmen sertifikası
  öğretmen sertifikası

  EN İYİ ÖĞRETMEN SERTİFİKASI
  Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyecek kadar öğretmeninize bağlıysanız ve seviyorsanız, onu onure edecek ve mutlu edecek bir sertifika yaptırabilirsiniz. Üzerinde ortadoğunun ve balkanların en iyi öğretmeni yazacak olan bu sertifikayı ister yeni olmuş bir öğretmen arkadaşınıza hediye edebilir, istersenizde öğretmenler gününde biricik öğretmeninize verebilirsiniz…
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  isme özel öğretmen cetvel
  isme özel öğretmen cetvel

  İSME ÖZEL ÖĞRETMEN CETVELİ
  Bir doktor için neşter neyse, bir öğretmen içinde cetvel odur. Sıra dayağı sırasında o parmak ucuna vurulan cetvelin acısını bilmeyen yoktur herhalde. Artık böyle durumlar olmasada cetveller her zaman öğretmenlerin savunma aracı olmuşlardır.Tabiki kimse dayak yiyeceğiniz bildiği bir objeyi hediye etmek istemez. Fakat bu biraz daha farklı çünkü üzerine “iyi ki varsınız ahmet hocam” gibi yazılar yazdırabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  öğretmenlere set
  öğretmenlere set

  İSME ÖZEL ÖĞRETMEN SETİ
  bir öğretmenin günlük hayatta kullandığı 3 obje vardır. Bunlar kalem,usb bellek ve  kartvizitliklerdir. Ayrıca tüm bu eşyaların üzerlerine öğretmen arkadaşınızın ismini yazdırabilirsiniz. Öğretmen arkadaşınızın severek kullanabileceği hem her kullandığında sizi hatırlayacağı bir doğum günü hediyesi vermek isterseniz bu set tam size göre.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  klasik öğretmen sözleri duvar saati
  klasik öğretmen sözleri duvar saati

  ÖĞRETMENLERİN KLASİK SÖZLERİNDEN OLUŞAN SAAT
  Her öğretmenin kendine has birkaçtane sözü vardır. Ders anlatırken öğrencilerine hitap ettiği bir sözcük ya da Her öğretmenin öğrenciyi cezalandıran bir cümle örneğin: “arka taraf kes artık!” ,”kendini niye unutmadın” gibi. Üzerine bunun gibi 7 cümleyi yazdırabileceğiniz saat bir öğretmene alınabilecek en esprili hediye.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  öğretmenlere özel not defteri
  öğretmenlere özel not defteri

  ÖĞRETMENLER ÖZEL KANAT NOTU DEFTERİ
  Öğretmenlerin öğrencilerini en çok korkuttuğu şey kanat notudur. Bu not ile sınıfta kalabilir ya da geçebilirsiniz. Eğer pozitif yönde bir not almak istiyorsanız öğretmeninize yalakalık yapmak zorundasınız. Kanat notu defteride bu iş için biçilmiş kaftan. Bu detfteri hediye ederek hem öğretmeninize ince bir mesaj vermiş olursunuz hemde sınıfınız geçmede 1-0 önce başlamış olursunuz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  öğretmenler için akrilik ödül
  öğretmenler için akrilik ödül

  ÖĞRETMEN SEVGİLİYE AKRİLİK ÖDÜL
  Yeni öğretmen olmuş sevgiliye ne hediye alınır diye düşünüyorsanız, ona olan aşkınızı,inancınızı,sevgilinizi ve saygınızı gösterebileceğiniz akrilik bir ödül alabilirsiniz. Üzerine “canım öğretmen sevgilim” şeklinde istediğiniz yazıyı yazdırarak kişiye özel bir öğretmen hediyesi hazırlarak bir ömür saklayacağı hediye verebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Doktor ve Hemşirelere Ne Hediye Alınır?

  Doktorluk bu ülkede yapılan en zorlu görevlerin başında gelir. Ve ayrıca çok kutsal. Sonuçta insan hayatı doktorun ellerinde. Eğer sizinde yeni mezun olmuş bir doktor arkadaşınız var ve ona hediye arıyor ya da doktor nişanlınıza ya eşinize çok değişik bir yıldönümü hediyesi arıyorsanız sizler için çok özel hediyeleri seçtik.  Doktorlar kadar çok hediye alan bir meslek olacağını da sanmıyoruz çünkü birçok hastası teşekkür için ufak hediyeler alarak doktorlarını onure eder. Hal böyle olunca sizleride unutmadık doktoruna teşekkürleri sunmak isteyen hastalar içinde birbirinden değerli ve ilginç hediyeleri bulabilirsiniz.

  nokta2

  doktorlara özel kupa bardak
  doktorlara özel kupa bardak

  GÖZ DOKTORLARINA KUPA BARDAK HEDİYESİ
  Göz doktorlarının göz testi sırasında kullandıkları “eye chart” artık kupa bardak üzerinde. Üzerinde iri ufaklı harflerin olduğu testten hemen hemen herkes göz testi sırasında geçmiştir. Ve bu test göz doktorlarıyla anılan bir objedir. Hal bölye olunca üzerine hem isim yazdırabileceğiniz  hemde “eye chart” bastırabileceğiniz kupa bardak göz doktorları için en güzel hediye.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  doktor kalemi
  doktor kalemi

  DOKTOR KALEMİ
  Kulak burun boğaz doktorlarına gidenler bilir, doktrolar muhayene ederken ağınızın içerisine bir ışıkla bakarlar. İşte o ışığı kalemle birleştirmişler ve doktorlara özel kişiye özel kalem haline getirmişler. Parlak yüzey dokusu ve kadife kutusuyla doktorlara şık ve kullanışlı bir hediye arayanlar bu kalemi tercih edebilirler.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  şırınga kalem
  şırınga kalem

  ŞIRINGA KALEM
  İğneden korkmayan çocuk varmıdır? bilemiyorum. Fakat bu şırınga içerisinde sanki kan gibi duran mürekkebiyle şırınga kalem den hiçbir çocuk korkmaz. Sizinle ya da çocuğunuzla çok iyi şekilde ilginlenmi doktorunuza teşekkür hediyesi olarak bu şırınga görünümlü kalem hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  aşkbiyotik
  aşkbiyotik

  AŞKBİYOTİK KAPSÜLLERİ
  Sevgiliniz tıp fakültesinden yeni mezun bir doktor ya da yıllardır bu kutsal görevi yerine getiren bir uzmansa alınabilecek en güzel hediye, sıradan bir şurup kabı ve içerisinde aşk mesajları bulunan kapsüllerdir. Aşkbiyotik adıyla satılan bu ürün, doktorların derde derman olsun diye yazdıkları ilaç gibi sizde doktor sevgilinize aşkın ve mutluluğun ilacını hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

   

  nokta2

  kapsül şeklinde kulaklık
  kapsül şeklinde kulaklık

  KAPSÜL KULAKLIK
  Doktorların müzikle ilgisin herkes bilir. Hatta ameliyat odalarında dahi bir kenardan müzik çalmadan ameliyat yapmayan doktorlar dahi var. Hediye almayı düşündüğünüz doktorun müziğe olan ilgisi bu kadar çoksa, otobüste,trende,arabada kısacası heryerde kullanabileceği hem mesleğini temsil eden hemde çok kaliteli ilaç kapsülü şeklinde kulaklığı hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Polislere Ne Hediye Alınır?

  Polislik mesleği zorluk derecesi en yüksek mesleklerin başında gelir. Bizlerin ve ülkemizin huzuru ve güvenliğini sağlayan iyi çalışa polisler için can feda. Gece gündüz canını dişe takarak çalışan polislerimiz için hediye konusuna gelince çok fazla seçenek yok gibi .Mesleğe uygun olarak seçtiğim üç  hediyenin ikisi yiğit özgürün polis karikatürlerinden oluşan kupa bardaklar. Büro Memuru olarak çalışan polis arkadaşınıza ya da eşinize kahvesini ve çayını yudumlayacağı bu  kupa bardakları alabilirsiniz.

  nokta2

  polis rozeti açaçak
  polis rozeti açaçak

  POLİS ROZETİ ŞEKLİNDE AÇACAK
  Polis mesleğine uygun çok fazla hediye bulunmasa da bu açacak tamda bu mesleği kısaca açıklayan bürün.  Polislere karşı direnen eylemcilere karşı koyan polisler gibi bu açacağa da hiçbir kapaklı içecek karşı koyamayacak. Polis mesleğini icra eden sevdiklerinize ufak ama işe yarar bir hediye.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Avukatlara Ne Hediye Alınır?

  Avukatlar, yasaları çok iyi bilen bizleri mahkeme karşısında savunan ve haklarımızı en iyi şekilde açıklayan kişilerdir. Hukuk fakültesinden yeni mezun bir arkadaşınıza ya da yıllardık avukatlık mesleğini en iyi şekilde idame ettiren eşinize ya da sevgilinize hediye arıyorsanız, avutlar için özel tasarlanmış kupa bardaklar ve akrilik ödüller en doğru tercih olabilir. Ülkemizde yakşalık 100 bin avukat olduğunu düşünürsek sizinde aile dostlarınızdan ya da yakınlarınızdan birisi avukat olabilir. Önerdiğim 3 hediye de tam avukatlık mesleğine uygun.

  nokta2

  avukatlar için akrilik ödül
  avukatlar için akrilik ödül

  AVUKATLARA ÖZEL AKRİLİK ÖDÜL HEDİYESİ
  Haklarımızı en doğru şeklide kanunlar önünde koruyan avukatlarımızında ödüllendirilmeye ihityaçları olabilir.  Üzerine avukat arkadaşınızın ya da dostunuzun ismini ve hukuk bürosunun adını yazabileceğiniz bu akrilik ödül ile avukat adayları ya da uzun yıllardır avukat olan sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  avukatlara özel kupa bardak
  avukatlara özel kupa bardak

  AVUKATLARA ÖZEL KUPA BARDAK
  Adaleti temsil eden hassas terazini basılı olduğu kupa bardaklar avukatlar için en güzel hediyelerden. Bardağın üzerine ister avukat arkadaşınızın ismini istersenizde hukuk bürosunun ismini yazdırabilirsiniz.  Kişiye özel bu kupa bardağı adaleti en iyi şekilde sağlamaya çalışan fedakar avukat dostlarınızı mutlu edebilir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  kalem kartvizik ve ayna seti
  kalem kartvizik ve ayna seti

  AVUKATLAR İÇİN KALEM,KARTİVİZİTLİK VE AYNA SETİ
  Avukatlar işleri gereği günde belki onlarca müvekkil ile iletişim halinde olabiliyorlar.  En çok kullandıkları eşyalarda kalemler ve kartvizitliklerdir. Üzerine isim yazdırabileceğiniz bu set ile avukat arkadaşlarınızı özel hissettirebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Bilgisayar Mühendislerine ve Yazılımcılara Ne Hediye Alınır?

  Bilgisayar çağında olmamız nedeniyle her işimizi bilgisayarlar ile halleder olduk. Banka transferlerinden,hastane randevularına,alışverişlerden, her türlü bilgiye ulaşmaya kadar. Fakat biz tüm bunlara bu kadar kolay ulaşırken bu sistemin arkasında çalışan birilerinin olduğunu unutmayalım. Yazılımcılar ve bilgisayar mühendisleri.  Eğer sizinde sevgiliniz ya da en yakın arkadaşınız bizlere çok anlamsız gibi gelen kodlarla uğraştığı bir mesleği varsa, onu bu dünyadan çekip çıkarabileceğiniz çok ilginç hediye önerilerimiz var. Gününün neredeyse yarısından fazlasını bilgisayar başına geçiren bir bilgisayarcıya alınabilecek en mantıklı hediyeler yine bilgisayarıyla beraber kullanacağı usb bağlantılı ürünlerdir.  İşte sizlere önerdiğim 5 bilgisayar mühendisine ve yazılımcısına hediye fikirleri.

  nokta2

  ctrl alt del kupa bardak
  ctrl alt del kupa bardak

  CTRL ALT DEL KUPA BARDAK
  Bilgisayar kitlendiğinde ilk başvurulan tuş kombinasyonu hepimizide bildiği gibi ctrl alt del ‘dir. Bu kupa setide klavye üzerinde en çok kullanılan bu üç tuştan oluşuyor. İster bardak,ister çerezlik istersenizde kalemlik olarak kullanılabilecek bu set kodlama işiyle uğraşan yazımlıcı sevgiliye alınabilecek en yaratıcı hediyelerden.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  harddisk telefon kılıfı
  harddisk telefon kılıfı

  BİLGİSAYAR MERAKLILARINA CEP TELEFONU KILIFI
  Bilgisayalarların depolama aracı olan harddiskler bir nevi onların beynidir. Ve donanım kısmının en değerli ve en hassas parçasıdır. Hem iphone kullanan hemde donanımcı bir sevgiliniz ya da arkadaşınız varsa, bu harddisk görünümlü iphone kılıfını satın alabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  yazılımcılar için zeka ampülü
  yazılımcılar için zeka ampülü

  YAZILIMCILAR İÇİN ZEKA AMPÜLÜ
  Yazılımcılar karışık kodlar ile program yazan kişilerdir. Bazen ufakcık bir kod bile koskoca programın işlevinde sorunlar oluşturabilir. Bu sorunu çözmekte bilgisayarcıların beyni olan yazılımcılardan sorulur.  Bu zeka lambası da klavyedeki yazma hızına bağlı olarak parlayan bir ampül. Kod yazan kişi ne kadar hızlı yazarsa ampül okadar parlıyor. Yazılımcı olan arkadaşa alınabilecek çok ilginç bir ürün.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  mini buzdolabı
  mini buzdolabı

  USB MİNİ BUZDOLABI
  Bilgisayar başında çalışanların yaşadıkları en büyük sorun saatlerce bilgisayar başında kıpırdamadan çalışmak. Hal bölye olunca yemeklerini dahi iş yaparken yiyen ve tüm ihtiyaçlarını bilgisayar başında karşılayacak hale geliyorlar. Bu usb ile çalışan buzdolabıda 10 dakika içeceğinizi buz gibi hale getiren mini bir buzluk.  Bilgisayarcıya ne alınır diye düşünmeyi alın bir usb buzdolabı mutluluğunu görün.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  seksi mousepadler
  seksi mousepadler

  SEKSİ BİLGİSAYAR MOUSEPADLERİ
  Bitmek bilmeyen ve sıkıcı ofis çalışma ortamlarına renk getirecek bir ürün sizlerle.  Her bilgisayarcının ofiste kendine ait bir masası ve masalarında da sürekli kullandıkları eşyaları bulunur. Bu mousepadde her erkek bilgisayarcının masasına renk katacak cinste.Kabartılı gögüs ve popo kısımları ile bileği hem rahat ettirir hemde gözüler bayram eder.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Futbolculara Ne Hediye Alınır?

  Futbol sahalarının yetenekli oyuncularına hediye arayışı içerisindeyseniz çok fazla uzağa gitmeyin. Onları en mutlu edecek hediyeler yine kendi meslekleriyle alacağınız eşyalardır. Futbolun meşin yuvarlağı top şeklinde olan kumanlardalar, duvar saatler ve ayakkabı koku giderici leri en mantıklı hediye alternatifi olabilir. Heleki futbolcu ayakkabısı olan kramponların içlerinn kötü kokusunu alması için alabileceğiniz koku giderici , profesyonel ya da amatör futbolcu arkadaşlarına alabileceğiniz en kullanışlı hediye.

  nokta2

  futbolculara özel çerçeve
  futbolculara özel çerçeve

  FUTBOLCULARA ÖZEL ÇERÇEVE
  Her futbolcunun hayatı boyunca kazandığı bir madalyası,ödülü ve ilkleri yaşadığı güne ait fotoğrafları vardır. Tüm bunları sergiledikleride bir vitrinleri bulunmaktadır. Eğer sizinde futbolcu bir sevgiliniz ya da arkadaşınız var ona doğum günü hediyesi arıyorsanız bu  içine 4 adet fotoğraf koyulabilen futbolcu şeklindeki metal çerçeve tam aradığınız hediye olabilir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  futbol topu kumanda
  futbol topu kumanda

  FUTBOL TOPU KUMANDA
  Futbol, her erkeğin ilgi duyduğu bir spor dalıdır. Ve Erkekler, tvde futbol maçı gördüklerinde gözleri başka birşey görmez. Sizin erkek arkadaşınız sıkı bir futbol fanatiğiyse , futbol Topu Kumanda en iyi erkeklere hediye seçeneklerinden biridir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  futbol topu duvar saati
  futbol topu duvar saati

  FUTBOL TOPU ŞEKLİNDE DUVAR SAATİ
  Eşiniz,çocuğunuz ya da sevgiliniz gözünü futbolla açıyor ya da futbolla kapıyorsa, Bu uzun süre oynanmış ve meşin parçaları yavaş yavaş parçalanmaya yüz tutmuş görünümlü cam duvar saatini hediye edebilirsiniz. Carla Mara markalı duvar saatinin boyutları 27cm çapındadır. Çocuğunuzun odasında çok şık bir dekoratif eşya olarak kullanılabilir.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  ayakkabı koku giderici
  ayakkabı koku giderici

  FUTBOL AYAKKABISI KOKU GİDERİCİ
  Sürekli futbol oynayanlar bilir, uzun süren futbol maçlarından sonra terinde vermiş olduğu etkiyle kramponların içi çok kötü kokmaya başlar. Bu kötü koku futbolcunun hem kendisini hemde çevresindekileri rahatsız etmeye başlar.  Sizin bu durumdan müzdarip bir amatör ya da profesyonel futbolcu tanıdığınız varsa ayakkabı koku giderici alabilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Sinemasever,Sanatçı ve Oyunculara Ne Hediye Alınır?

  Film endüstrisinde olan oyuncu,sanatçı,kameraman ya da figüran her kim olursa olsun alabileceğiniz en güzel hediye; sinemanın olmazsa olmaz cihazı klaket şeklindeki eşyalardır. Klaket bildiğiniz gibi sinema sektöründe ses ve görüntüyü senkronize etmek için kullanılan basit bir alettir. Bu yüzden bir oyuncuya alınabilecek hediye dendiğinde klaket tasarımına sahip masa saatlerini,cep telefonu kılıflarını,cüzdanları ve yer paspalarını satın alabilirsiniz.

  nokta2

  sinema klaketi
  sinema klaketi

  SİNEMA KLAKETİ HEDİYESİ
  Sinema meraklısı olan bir sevgiliniz ya da arkadaşınız varsa müjde! Hediye arama derdi son buldu.  Sinema sektöründe ses ve görüntüyü senkronize etmede kullanılan aleti artık sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Eğer sinemayla ilgili bir meslekte çalışan bir erkek arkadaşınız varsa evinde dekor olarak kullanacağı bu klaketi doğum günü hediyesi olarak satın alabilirsiniz.30×28 cm boyutlarında orjinal klaket boyutlarında olduğunu unutmayalım.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  klaket şeklinde telefon kılıfı
  klaket şeklinde telefon kılıfı

  KLAKET GÖRÜNÜMLÜ İPHONE KILIFI
  Artık telefonlar hayatımızın en önemli parçası haline gelmeye başladılar.  Kılıflarıda bu değerli varlıkları korumak için piyasada iyice yer edindiler. Sinema sever ve oyuncu  bir arkadaşınıza ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz kılfın üzerine en sevdiği filmin adını,süresini,oyuncusunu ve yönetmenini yazabileceğiniz bir kılıf hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  klaket görünümlü paspas
  klaket görünümlü paspas

  KLAKET GÖRÜNÜMLÜ PASPAS
  Evinize gelenleri şaşırtacak ilginç bir paspasla karşılamaya ne dersiniz. Klasik kahverengi paspaslardansa klaket görünümlü paspasla renkli kişiliğinizi sergileyebilirsiniz. Film setleriyle haşır neşir yada bir sinema tutkunuysanız klaket görünümlü paspası çok seveceğinize eminiz. Paspası gerçek bir klaketten ayırt etmek zor. Klaket görünümlü paspas sinema tutkunu sevdiklerinize alabileceğiniz özel ve unutulmayacak bir hediye olacaktır.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  klaket şeklinde duvar saati
  klaket şeklinde duvar saati

  KLAKET GÖRÜNÜMLÜ MASA SAATİ
  Sinema klaketinin işlevi ses ve görüntüyü senkronize ettiğinizi sinema severlere hediye makalemizin başında söylemiştik. Artık bu işlevinin haricinde de duvar saati olarak kullanılabilir. Dijital bir saat olarak çalışan bu saatin alarmı çaldığında klaketi kapatıp açmanız yeterli. Oyunculuk konusunda eğitim alan ya da profesyonel oyuncu arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.
  fiyat_bilgisi_ve_detaylar_icin_tiklayin

  nokta2

  Asker ve Subaylara Ne Hediye Alınır?

  Vatanımızı düşmanlardan koruyan en büyük güç Türk Silahlı Kuvvetlerinin Er ve Erbaşlarıdır. Askerden yine gelecek nişanlınız ya da arkadaşınıza sürpriz bir hediye vermek istiyorsunuz ya da harp akademisinden yeni mezun olmuş subay adayı sevgilinize doğum günü hediyesi arıyorsanız bir askere alınabilecke en ilginç hediyeleri sizler için seçtik. Sert mizaçları ve çakı gibi duruşlarıyla bir askere alınabilecke en güzel hediye yine mesleklerine ait olan eşyalardır. El bombası şeklinde silgiler,şovalye şaraplık,asker biçiminde kapı tutucularını tercih edebilirsiniz.

  4 YORUMLAR

  1. Sadece bilgisayar mühendisliği koymuşsunuz. Makina, endüstri, malzeme, elektrik elektronik gibi en yaygın olanlara da tavsiye verseniz?

  2. Mühendis hanım isimli şahıs, bilgisayar mühendisliği zaten en yaygın 3 mühendislik dalından biridir. Yapmayın Allah aşkına endüstri , malzeme ? ciddi olamazsınız 🙂

  3. Mühendis hanım isimli şahıs, bilgisayar mühendisliği zaten en temel 3 mühendislik dalından biridir ve en popüler olanlardan biridir. unutmayınız teknoloji bilgisayar mühendisliği ve elektrik elektronik mühendisliğinin ellerinden çıkar diğerleri sadece detaydır. endüstri ? malzeme ? yapmayınız lütfen güldürmeyin insanı 🙂

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.