Nedimelere Hediye Fikirleri

nedimelere hediye

Nedimelere verilebilecek hediye önerileri arasından seçimler yaparak, en yakın arkadaşlarınızı memnun edebilirsiniz. Bir düğünün olmazsa olmazlarının arasında elbette nedimelerde bulunmaktadır. Nedimeler düğünden aylar öncesinde gelinin en değerli arkadaşlarından oluşturulan bir gruptur. Düğün ve kına gecesinde gelinin her anında onun yanında olarak geçenin her detayı ile yakından ilgilenirler. E bu kadar özveri ile çalışan nedimeler bir hediyeyi hak etmiyor mu sizce de? Bizce bu sorunun cevabı kesinlikle evet. Biricik nedimelerinize ufak ve anlamlı hediyeler alarak düğünde yaptıkları için ona minnetinizi gösterebilir, verdiğiniz değeri ve sevgiyi bir hediye ile taçlandırabilirsiniz.

1- Fotoğraflarla Oluşturulmuş Sevimli Çoraplar

nedimelere hediye

Günlük hayatımızın vazgeçilmez giysilerinden birisi kuşkusuz çoraplardır. Özellikle son yıllarda kişiliği yansıtan rengarenk çoraplar fazlasıyla popüler bir hale geldi. İşte size nedimelere verilebilecek hediye önerileri arasında en sevimlisi! Görünüşü ile bile içi ısıtan bu çorap için 4 farklı yatay fotoğraf tercih edilebilmektedir.

nedimelere hediye

Çok sevdiğiniz nedimeleriniz ile olan sevimli anlarınızı bu çorap üzerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca çorap rengini belirleme imkanınız mümkün olup, yıkama sonrasında fotoğrafların solması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Sevdiğiniz arkadaşlarınız ile pijama partisi yaparken fotoğraflı çorapları giyip bu eğlenceli anları ölümsüzleştirmeye ne dersiniz?

2- Arkadaşa Özel Fotoğraf Kutusu

nedimelere hediye

Kalıcı ve anlamlı bir nedimelere verilebilecek hediye önerileri arayışında iseniz bu hediyenin fotoğraf içerikli olması kanısında olduğumuzu belirtmek isteriz. Fotoğraflar dilsiz bir hediye olup bir kadını en derinden etkileyebilme özelliğine sahiptir. Ahşap olarak oluşturulmuş bu kutunun üst kısmına istediğiniz mesajı ve ismi yazdırabilirsiniz.

nedimelere hediye

İç kısmında ise 8 farklı resim kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Her resmin altına sizin için önemini anlatan notlar yazdırabilirsiniz. Özellikle yakın arkadaşlarınız olan nedimelerinizle eğlenceli anlarınızı paylaştığınız fotoğrafları tercih edebilirsiniz. Son derece etkileyici bir hediye olan bu kutuya yıllar sonra bile baktığınızda gülümseyebileceğinizin garantisini verebiliriz.

3- Nedimelere Özel Buzdolabı Magnetleri

nedimelere hediye

Listenin başında da belirttiğimiz gibi küçük ama anlamlı hediyeler sevdiklerinizi sevindirmek için yeterli bir sebep olacaktır. Nedimelere verilebilecek hediye önerileri arasında yer alan buzdolabı magnetlerinde isim ve mesaj içeriği oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Taş şeklinde yapılmış olması nedeniyle düşse dahi kırılmayacağı için zarar görmesi olanaksızdır. Baskı kalitesi sayesinde de herhangi bir solma ya da baskının silinmesi gibi durumlar ortaya çıkmayacaktır. Tüm nedimeleriniz için ortak mesaj ve yazı içeriği oluşturarak sevdiklerinize hoş ve etkileyici bir hediye verebilirsiniz.

4- Sihirli Pullu Yastık

nedimelere hediye

Hemen hemen kadınların tamamı gösterişli hediyelere bayılmaktadır. Arkadaşlarınız arasında pul detaylarını çok seven kişiler varsa başka bir hediye arayışına gerek kalmadığını belirtmek isteriz. Sihirli ve pullu olan bu yastık modelinin iç kısmına bir fotoğraf karesi yerleştirilmiştir.

nedimelere hediye

Kişilerin yatay olmak koşulu ile sevdikleri bir fotoğrafı kullanabilmesi mümkün olacaktır. Pulların yönü değiştirildiğinde fotoğraf ortaya çıkarak hoş bir görüntü sunacaktır. Yastığı arkadaşlarınız ister fotoğraflı isterse yalnızca gümüş ve boş görünümü ile kullanabileceklerdir. Kalp formunda yapılmış bu yastık sevgiyi ve değeri gösterebilmenin en güzel yoludur!

5- Arkadaş Kupası

nedimelere hediye

Hepimiz arkadaşlarımız ile iki lafın belini kırabilmek adına bir yaşam alanlarımızda çay ya da kahve keyifleri yapmışızdır. Peki bu eğlenceli saatleri birazda anlamlı kılmaya ne dersiniz? Arkadaş kupaları nedimelere verilebilecek hediye önerileri arasında oldukça başarılı bir seçim olacaktır. Arkadaş kupası içeriğinde Arkadaşının TDK üzerinde ne anlama geldiği paylaşılmaktadır.

nedimelere hediye

Bunun yanı sıra kupalarda alacağınız kişinin isminin belirtilmesi de yapılabilecektir. Kupanın uzun süre kullanılabilmesi için bulaşık makinesi yerine elde yıkanması önerilmektedir. Bu ürünü sizin için değeri ölçülemeyecek arkadaşlarınız ile paylaşabilir, arkadaşlığınızı ölümsüz bir hale getirebilirsiniz.

6- Dekoratif Taş

nedimelere hediye

Nedimelere verilebilecek hediye önerileri arayışındasınız ancak kalıcı ve gönlünü fethedecek bir içerik bulamadığınızı düşünüyorsanız, imdadınıza yetiştik. Dekoratif taş hediyesi sımsıcak anılarınız ile içinizi ısıtacak ve arkadaşlığınızı pekiştirecek mükemmel bir hediyedir. Dekoratif taş hediyesinde tamamen taş kullanılmış olması nedeniyle kırılması söz konusu olmayacaktır. Taşın üzerine tam olarak 8 farklı fotoğraf yerleştirilebilmesi mümkündür.

nedimelere hediye

Özellikle arkadaş grupları için anlamlı ve etkileyici bir hediye verebilmek adına son derece başarılı bir seçim olacaktır. Fotoğraflar haricinde 2 farklı yazı içeriği oluşturabilir, arkadaşınız ile sizin adınızın taşa basılmasını isteyebilirsiniz. Baskı kalitesinin son derece iyi olması sebebiyle güneş ışınlarından etkilenmeden uzun süre kullanılabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir