Neon Işıklı Küpe Nasıl Yapılır

el yapımı küpe

el yapımı küpe

Yaz geldiğine göre cıvıl cıvıl rengârenk DIY projeleri yapmak kaçınılmaz! Bu DIY projemiz özellikle bayanları oldukça yakından ilgilendiriyor! Bayanların olmazsa olmazlarından olan aksesuarlar için oldukça eğlenceli bir el yapımı hediye projesi düşündük! Neon ahşap boyalı küpe nasıl yapılır, sizler için detaylı ve resimli bir şekilde anlatacağız! Eğer evde kullanmadığınız ahşap renk küpeler varsa onları yenilemenin ve değerlendirmenin tam zamanı! Sadece birkaç malzeme ile ortaya harika sonuçlar çıkartacağınızdan eminiz! İstenilen kalıplarda küpeleri bantlamak için maskeleme bandı kullandık. Eğer evinizde daha uygun bir şey varsa onu da kullanabilirsiniz! Hatta belki hayal gücünüzü arttırarak küçük çıkartmalar da ekleyebilmeniz mümkün! Dilediğiniz renkleri kullanarak tarzınızı ortaya çıkartabilirsiniz! Bu yaza damgasını vuracak olan neon ahşap boyalı küpeleri yapmak için daha ne bekliyorsunuz? Haydi, bir an önce yapılış aşamalarına geçelim!

NEON AHŞAP BOYALI KÜPE İÇİN MALZEMELER

• Neon ahşap boyası
• Ahşap renkli küpe
• Maskeleme bandı

NEON AHŞAP BOYALI KÜPE YAPILIŞI

el yapımı küpe

Gördüğünüz üzere malzeme listesi oldukça basit! Bu DIY projesinde tek yapmanız gereken boyamak! Sarı, turuncu, pembe dilediğiniz renkleri kullanarak ahşap küpelerinize renk katabilirsiniz! Boyayacağınız neon renkleri daha kalıcı ve renkli olması amacıyla birkaç kat uygulayabilirsiniz! İstenilen yoğunluğa ulaşıncaya kadar boyamaktan korkmayın!

el yapımı küpe

İstediğiniz şekli verebilmek için maskeleme bantlarından yararlanın! Aşağıdaki resimlerdeki gibi maskeleme bandınızı kullanabilirsiniz! Ya da küçük çıkartmalardan yararlanarak farklı şekiller oluşturabilirsin! Bu projede her şey hayal gücüne bağlı! Neon boyayı uyguladıktan sonra kuruması için yeteri kadar bekleyin ve boya kuruduğu zaman bandı çıkartın ve ortaya çıkan müthiş küpeleri görün!

el yapımı küpe

Dışarıdan satın almak yerine sadece bir iki adımda yepyeni küpeler elde etmek mümkün! İnsanın el emeği ile bir ürün ortaya çıkarması kadar güzel bir şey yok! Artık ahşap ve neon renklerin harika uyumu ile yaza hazırsın! Küpelerini merak edip soran herkese “ben yaptım” diye gururla anlatabileceksin! Hazırlanıp, küpelerini takıp dışarı çıkıp yazın keyfini çıkarmanın tam zamanı!el yapımı küpe

Ellerinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir