Oğlak Burcuna Hediye

Oğlaklar zekasını kullanarak yükselirler. Sistematik ve disiplinlidir. Yılmadan usanmadan çalışırlar. Hesabını ve kitabını iyi bilirler. Hediye alırken estetik özelliklere göre değil bütçesine göre hareket eder. Küçük şeylerden mutlu olmayı bilirler. Hediyede maddiyata değil manaya bakarlar. Oğlak burcuna alacağınız her hediye oğlakları mutlu edecektir. Oğlaklara kendini özel birisi olduğunu hissettirmek için aşağıda önereceğimiz hediyeleri alabilirsiniz.

Nostaljik Daktilo Müzik Kutusu

oğlak burcuna hediye

Oğlak burcundan olan arkadaşınız hediye almak istiyorsanız ona nostaljik daktilo müzik kutusu alabilirsiniz. Bu hediyeyi arkadaşınız çalışma masasında uzun yıllar saklayacak, bu hediyeye her baktığında sizi hatırlayacaktır. Bu hediye ile arkadaşınıza nostaljik anlar yaşatabilirsiniz.

Dilek Tohumları

Oğlak burcundan olan okul arkadaşınız dilek tohumları hediyesini alabilirsiniz. Bu hediyede yer alan dilek tohumları ile arkadaşınızın dileklerini öğrenebilir, dileklerini gerçekleştirmesi için ona güzel dileklerde bulunabilirsiniz. Bu hediye son günlerde çok satmaktadır.

Kişiye Özel Nostaljik Ahşap Radyo

Kişiye Özel Nostaljik Ahşap Radyo

Oğlak burcundan olan nenenize güzel bir hediye almak istiyorsanız ona kişiye özel nostaljik ahşap radyo alabilirsiniz. Bu radyo nenenizi gençliğine götürecektir. Çalışan nostaljik radyoyu dinledikçe hediyeyi veren güzel torunu yani siz aklına gelecektir. Bu hediye nenelere alınabilecek en güzel hediyelerden birisidir. Nenenizin radyo tutkusu varsa bu hediye 2 kat daha önemli olacaktır.

Tava Duvar Saati

Tava Duvar Saati

Oğlak burcundan olan teyzenize hediye almak için ona tava şeklinde duvar saati alabilirsiniz. Bu saati teyzeniz evinizin duvarında uzun süre kullanacak saate her baktığı anda siz aklına gelecektir. Teyzenize güzel bir ev eşyası almak istiyorsanız bu saat teyzenizin çok hoşuna gidecektir.

Piyano Tasarımlı Müzik Kutusu

Piyano Tasarımlı Müzik Kutusu

Oğlak burçlu kız arkadaşınız hediye almak için size piyano tasarımlı müzik kutusu tavsiye ederiz. Bu hediye kız arkadaşınıza duygusal müzik çalarak onun kalbini keşfetme noktasında size hizmet edecektir. Hoş tasarımı ile güzel müzikleri ile kız arkadaşınızın aklını başından bu hediye ile alabilirsiniz.

Basketbolcu Ödülü ve Biblosu

Kişiye Özel Basketbolcu Ödülü ve Biblosu

Oğlak burçlu arkadaşınızın basketbol tutkusu varsa ona hediye olarak kişiye özel basketbolcu ödülü ve biblosu alabilirsiniz. Bu hediye ile erkek arkadaşınızı önemsediğinizi, onun nelerden hoşlandığınızı bildiğinizi gösterebilirsiniz. Bu hediye erkek arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir.

Şifreli Kasa Kumbara

Şifreli Kasa Kumbara

Hediye alacağınız oğlak burcu çocuğunuz ise ona, para kazanmanın ve para biriktirmenin önemini anlatmak için ona şifreli kumbara satın alabilirsiniz. Bu hediye ile çocuğunuza birikim yapmayı öğretebilirsiniz. Şifreli kumbara ile çocuğunuz para biriktirmeye bu kumbara ile başlayabilir. Bu kumbara çocuğunuzun emin olun çok hoşuna gidecektir. Hediye alacağınız oğlak burcu kuzeninizse ona dönme dolap fotoğraf çerçevesi alabilirsiniz. Dönen her dolaba kuzeninizle birlikte çektirdiğiniz resimleri ekleyebilir, ona nostaljik anlar yaşatabilirsiniz. Hediye alacağınız oğlak burcu okul arkadaşınızsa ve dini bütün birisiyse ona Ayetel kürsi dekoratif tabak hediye edebilirsiniz. Bu tabağı evin girişinde, şifyonerde ve televizyon ünitelerinde saklayabilir. Bu hediye dini bütün arkadaşınızın çok hoşuna gidecek, onun önemsediği şeyleri sizin de önemsediğinizi gösterecektir.

Nostaljik TV Tasarımlı Metal Çanta

Nostaljik TV Tasarımlı Metal Çanta

Hediye alacağınız oğlak burçlu kişi iş arkadaşınızsa ona nostaljik tv tasarımlı metal çanta hediye edebilirsiniz. Bu çanta iş arkadaşınıza çalışkanlığın önemini anlatacak, ona nostaljik anlar yaşatacaktır. Hediye alacağınız oğlak burcu ile duygusal bir yakınlaşmanız varsa ona aşkın saf hali romantik biblo hediyesi alabilirsiniz. Bu biblo duygularınızı ifade etmenizde size destek olacak, sevdiğinizi size biraz daha yakınlaştıracaktır. Hediye alacağınız oğlak burcu kız arkadaşınızsa ona hediye olarak kıza hediye kar küresi alabilirsiniz. Bu küre kız arkadaşınızın çok hoşuna gidecek ve hediyenizi çok beğenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir