Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler Günü Hediyeleri

  24 kasım 2012 öğretmenler gününü kutlamak için geri sayım başlamış bulunmakta.Bizlerin üzerinde çok fazla emeği bulunan, yıllarca üzerimize titremiş,saygı ve sevgiyi sonuna kadar hak eden öğretmenlerimize, yılda bir defa onlar için bahşedilmiş olan öğretmenler gününde alıcağımız ufak hediyeler ile mutlu etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Kasımın 24’ünde tüm öğretmenlerimize hatırlandıklarını hissettirmek ve çok iyi bir öğrenci yetiştirdiklerini göstermek için birbirinden farklı,yaratıcı ve kullanışlı öğretmenler günü hediyelerini sizler için seçtim. Artık öğretmenime ne alacağım diye de mağaza mağaza gezmenize gerek yok. çünkü mümkün olduğunca öğretmenlerimizin kullanabileceği türden hediyelerin yanında ilginç ve öğretmenlerimizi şaşırtacak hediyelere de yer verdim.O halde buyrun en güzel öğretmenler günü hediyelerini incelemeye.

  Kullanışlı öğretmenler günü hediyeleri:

  Öğretmene hediye dendiğinde ilk akla gelen hediyeler erkek ise; kravat ve gömlek,bayan ise; parfüm ve çantadır. Fakat ben bu yazımda dışarda çok kolaylıkla bulabileceğiniz hediyeleri değilde, öğretmenlerimizin günlük yaşantılarında kullanabileceği kişiye özel ve kullanışlı hediyeleri önericeğim.

  Erkek öğretmen için 6 kullanışlı hediye:  Bayan öğretmen için 6 kullanışlı hediye:

  İlginç ve sıradışı öğretmenler günü hediyeleri:

  Bir öğretmene hediye arama ve satın alma işlemi çok çetrefilli bir iştir. ve genellikle kolayına kaçılarak evinizin yakınlarında ki bir mağazdan ya da alışveriş merkezlerinden sıradan bir hediye alınarak kolayına kaçılır. bunun sonucunda da öğretmenlerimize her sene aynı hediyeleri vererek yılda bir defa gelen bu çok özel günü sıradanlaştırırız. İşte bu yüzden her yıl aldığınız çiçek,kravat,gömlek gibi hediyelere nazaran bu yıl çok farklı ve ilginç bir hediye almaya ne dersiniz? İşte öğretmenizi şaşırtacak birbirinden farklı hediyeler.


   

   

  1 YORUM

  Yorum Bırak

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.